Autor Tema: Izborni plani i programi  (Posjeta: 136804 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #495 : Studeni 30, 2011, 08:51:20 prijepodne »
Čudi kako nisi niz nastavio s Ministrom Bošnjakovićem koji je slupao službeni auto.
No to su sve situacije koje se svima mogu dogoditi, to je jasno.
Zbog toga ne bi ni spomenuo slučaj Bošnjaković, no kad već nižeš, završi niz korektno do kraja.
Jasno je koliko pokušavaš manipulirati s predhodnim slučajevima, no uzalud trud svirači.

No dobro, zanimljivi su mi ovi kad se počnu klat a do jučer su zajedno vedrili i oblačili.
Tko je više maznuo, pitanje je sad?

http://dalje.com/hr-hrvatska/dalic--pankretic-nas-krade-pankretic--hdz-je-ljubomoran-i-ocajan/398707

Dalić: Pankretić nas krade; Pankretić: HDZ je ljubomoran i očajan


- HDZ je baš prava stranka koja može nekoga prijavljivati za bilo što.
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2011, 08:59:18 prijepodne Jaguar »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #496 : Studeni 30, 2011, 10:14:30 prijepodne »
Citat:
Jaguar
Čudi kako nisi niz nastavio s Ministrom Bošnjakovićem koji je slupao službeni auto.

Tebi je isto sletjeti s ceste nikoga ne ugroziti, pri tom biti trijezan usporediti sa pijanim Habušom koji je ugrozio svoju sugrađanku i još je izvrijeđao na način "je li ona zna tko je on"...strašno...lik koji bi se trebal baviti društveno korisnim poslom i biti primjer ostalima tak se ponaša...Bošnjaković je za razliku pozvao sam policiju i prijavio nemili događaj, obavio svoju građansku dužnost za razliku od Habuša bez prigovora i bahaćenja pristupio alkotestiranju...ako ti tu ne vidiš razliku onda s tobom fakat nekaj ne štima...

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #497 : Studeni 30, 2011, 01:08:04 poslijepodne »
evo kaj kaže vjesnik za koga glasati:

http://www.vjesnik.hr/webs/anketa/Default.aspx

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #498 : Studeni 30, 2011, 01:40:45 poslijepodne »
evo kaj kaže vjesnik za koga glasati:

http://www.vjesnik.hr/webs/anketa/Default.aspx

Hvala Bilaj...ovo je super..ovim sam otklonil nedoumicu....

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #499 : Studeni 30, 2011, 01:52:23 poslijepodne »
evo kaj kaže vjesnik za koga glasati:

http://www.vjesnik.hr/webs/anketa/Default.aspx

Da, baš Bilaj, ova anketa me podsjeća na one testove iz žutog tiska. 8)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #500 : Studeni 30, 2011, 01:59:12 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
ova anketa me podsjeća na one testove iz žutog tiska

Jel ovo priznanje da ne vjeruješ sam sebi...

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #501 : Studeni 30, 2011, 02:15:02 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
ova anketa me podsjeća na one testove iz žutog tiska

Jel ovo priznanje da ne vjeruješ sam sebi...

Ma kakvo priznanje, prije svega sam skeptičan na sve ankete, posebno na ovakve.
Dakle po anketama Kukukriku koalicija pobjeđuje uvjerljivo, no ja bi pričekao nedjelju 22 sata i saznao relevantne rezultate. No tebi je ova anketa orijentir, tim si sve rekao, posebno koliko misliš svojom glavom.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #502 : Prosinac 01, 2011, 08:09:39 prijepodne »
Varaždin: Mediji izbačeni sa skupa HDZ-a na koji su bili pozvani

Iako su na skup bili pozvani, novinari su izbačeni sa predizbornog skupa HDZ-a koji je održan u varaždinskom Hotelu Turist. Nakon što su sa članovima HDZ-a odslušali himnu i uvodnu riječ moderatora, tajnica varaždinskog HDZ-a zamolila je novinare, snimatelje i fotoreportere da napuste dvoranu u podrumu Hotelu Turist.

Varaždinski HDZ poslao je na e-mail adrese varaždinskih novinara poziv na predizborni skup u Hotelu Turist na kojem će biti nazočni kandidati HDZ-a za III. Izbornu jedinicu predvođeni Tomislavom Karamarkom i Domagojem Ivanom Miloševićem.

Novinari, snimatelji i fotoreporteri iz nekoliko redakcija pušteni su u dvoranu u kojoj se održavao skup, no samo nekoliko minuta kasnije, na početku pozdravnog govora predsjednika varaždinskog HDZ-a Ivana Hermana -„sedma sila“ je zamoljena da napusti dvoranu.

Djelatnici u medijima tako su napustili mjesto održavanja skupa, a kasnije je ispalo da su i oni bili jedna od tema na skupu na kojem se najviše upozoravalo na "crvenu opasnost".

Herman: Moramo se obraniti od crvene mafije

Ipak, novinar eVarazdin.hr-a Josip Novak koji je došao naknadno, ušao je bez problema i jedini od svih medijskih djelatnika imao priliku popratiti skup do kraja.

Borba protiv "crvenih" bila je "lajtmotiv" cijelog skupa, a prvi ga se u uvodnom govoru dotakao dr. Ivan Herman, predsjednik Gradskog odbora HDZ-a, koji je pozvao na obranu od "crvene mafije".

- Danas je isto kao i devedesetih biti HDZ-ovac. Trebamo se obraniti od crvene mafije. Dižu se opet Jugoslaveni i busaju se u prsa da će nas oni voditi, a to nećemo dopustiti! - počeo je govor dr. Herman.

Pohvalio se uspjesima HDZ-a u prošlom mandatu, ulaskom u Europsku uniju koji predstoji i ulaskom u NATO savez, te napomenuo da će HDZ i preostalih nekoliko dana samozatajno nastaviti raditi.

- U Varaždinu ima samo 10 tisuća "crvenih" i mi moramo probuditi glasače. Svaki od vas neka dovede dva ili tri prijatelja ili susjeda na izbore, a na izborima neka nas čuva dragi Bog i neka nam pomogne! - zaključio je Herman govor još jednim podsjetnikom na "crvene".

Karamarko: Ponovno se osjeća smrad Jugoslavije

Najgorljiviji govor imao je pak prvi na listi u III. izbornoj jedinici, aktualni ministar unutarnjih poslova Tomislav Karamarko.

Nakon što je optužio DORH da je policiju pretvorio u taxi službu za dovođenje optuženih po njihovoj volji, te optužio pravosuđe da je s medijima tempiralo slučajeve "da se HDZ poklopi po glavi", upozorio je i na dolazak "smrada Jugoslavije".

- Na kraju prošlog mandata (bivša koalicija op.a.) imali su 400 tisuća nezaposlenih. S njihovim dolaskom osjetio se smrad Jugoslavije, a i sada će ako će doći na vlast. Njima ne treba nezavisna Hrvatska - rekao je Karamarko, dodavši da mladići nisu ginuli za Milanovića koji održava skupove bez hrvatske zastave.

Napomenuo je i da je za njega najveći Hrvat 20. stoljeća dr. Franjo Tuđman, a ne Broz, a osvrnuo se i na bivšeg premijera Ivu Sanadera, kojem se ovih dana sudi.

- Najveći njegov krimen je pokušaj detuđmanizacije Hrvatske i HDZ-a da sebe izdigne, a on nije vrijedan ni Tuđmanovih cipela! - završio je Karamarko.

Govore su održali i Domagoj Milošević, Sunčana Glavak i Tomislav Kezelj, ali oni ipak nisu imali toliko straha od "crvenih", već su govorili o dosadašnjim uspjesima HDZ-a i o planovima razvoja gospodarstva.

http://www.evarazdin.hr/novinari-izbaceni-sa-hdz-ovog-skupa-u-hotelu-turist/
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #503 : Prosinac 01, 2011, 12:03:02 poslijepodne »
Da li ovaj reklamni banner o povećanju duga i reklami kukurikavaca zadnja točka kompletnog prilagođavanja ovog "nezavisnog" foruma potrebama crvene koalicije, ili se trebamo nadati još nečemu??

Stavljanje takve degutantne reklame je čin koji je potpuno neprimjeren, koji poništava u potpunosti naziv foruma (Velika Gorica - neovisni forum), čime ovaj forum postaje decidirano stranački, decidirano određen u čije diple puše, tko ga plaća (ako ga uopće plaća - ovo je vjerojatno adminov čin i doprinos pobjedi kukuriku, valjda se Štef nada boljim vremenima za sebe pa se unaprijed guzi izbornim pobjednicima!...), a čim ga se plaća ili se tako otvoreno svrstava u nečije političko dvorište, naziv "neovisan" je potpuno neprimjeren i netočan (jer pod prisilom kompenzacije nema tjeranja svojih stavova i neovisnosti), i da dobar dio članova i uvredljiv.

Ovime su SDP i kukuriku u VG i općenito dobili još jedan internetski sajt za vlastitu promociju, a njima je poseban gušt jer su na to primorali i one koji se kite nazivom "neovisni", čime je temeljna politika koju su dosad širili i HDZ i SDP (osiromaši i onda kada ovise o tebi - možeš raditi što hoćeš!) dobila punu svrhu i ispunjenje i na ovoj web-adresi. Žalosno je da je Štef toliko ovisan ili na rubu egzistencije da je morao gaziti osnovna načela foruma (koji je ionako već od početka bio polovično točan u svom nazivu "Velika Gorica - neovisni forum", jer ovaj forum se zove Gorički, a želi pokrivati puno veće područje od Velike Gorice... pokriva cijelo Turopolje (i mnoge krajeve koji s Turopoljem nemaju ništa) - a Turopolje nije (samo) Velika Gorica, Turopolje smo i svi mi iz svih okolnih mjesta i krajeva koji se ne smatramo Goričanima, i koji pokrivaju neusporedivo veća područja negoli je sama Velika Gorica... no i to je samo još jedan dokaz bahatog iskompleksiranog elitizma kojeg neki ovdje prodaju...

No taj problem je manje važan, no sada je izgubio i drugi dio naziva, pa je polagano već i pitanje smisla učešća i mene i još nekih ljudi ovdje, jer ja se protiv očite forumske svrstanosti na jednu stranu neću boriti, jer u diktaturi nikakav pokušaj demokracije i jednakosti ne prolazi (a to se i vidi iz kriterija za banniranje - kad ja velim kreten, ide bann, kad netko meni veli kreten, ide pohvalica, glađenje po glavi i lizalica...). To bi inače služilo na sramotu i sram onima koji se tako ponašaju, no kakav to utjecaj ima na one koji sram i ne poznaju i ne znaju što on je - ovdje je prečesto vidljivo...

Takav banditizam smo trpjeli od 1945.-e do 1990.-e, i ja osobno to više nemam namjeru, ne želim sudjelovati u piru onih koji uništavaju i omalovažavaju ovu zemlju i one koji su je stvorili. Žalosno je kako ljudi imaju malu cijenu i kako se prodaju stavovi, zakletve se mijenjaju za čas, a principi služe samo da bi se na njima brisale cipele. Ja nisam tako odgojen, moja načela su kršćanska i prohrvatska, i prezirem dvoličnost, prodanost i poltronstvo - upravo ono što se ovdje veliča kao pozitiva, naravno - zamotano u celofan sa malo drugačijim etiketama na njemu...
« Zadnja izmjena: Prosinac 01, 2011, 12:12:14 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #504 : Prosinac 01, 2011, 01:14:53 poslijepodne »
Čini mi se da je Stjepan jednom prilikom ovdje objasnio kako se sve reklame vrte ovdje, kako su postavljene i kako admin s tim nema nikakve veze.
Za razliku od tebe nitko od nas ne reagira na te reklame uopće, bez obzira koje su, no tebe očito previše bode u oči ta reklama koju si vidio i koju vidiš trenutno i otvaranjem iste stranice svaki put vidiš neku novu reklamu.
Ta reklama se trenutno vrti po svim portalima uglavnom, pa bi značilo da su svi portali SDP-ovi.
Što je notorna glupost, predizborna je kampanja i stranke se oglašavaju.

To nema nikakve veze s pristranosti ovog foruma s bilo kim, bar za mene.
To što ti vidiš svugdje crvene šišmiše, odi se dobro naspavati, odmoriti i razmisliti o svemu što si ovdje napisao.
 

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #505 : Prosinac 01, 2011, 02:16:18 poslijepodne »
Da li ovaj reklamni banner ...
Di je taj banner? Ja ga ne vidim.

Nemoj kenjati. Sve preokrečeš i svi su protiv tebe i tvoje političke orijentacije. Spusti loptu malo na zemlju. Još buš počel tvrditi da je "simple" u izrazu "simplemachines forum" na vrhu stranice narančaste boje jer Štef navija za kukuriku.  :o

Ti ko da imaš maniju proganjanja. Smiri živce i ne izmišljaj. Tebi očito treba neki odmor. Psihički odmor.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #506 : Prosinac 01, 2011, 05:49:31 poslijepodne »
Di je taj banner? Ja ga ne vidim.

Nemoj kenjati. Sve preokrečeš i svi su protiv tebe i tvoje političke orijentacije. Spusti loptu malo na zemlju. Još buš počel tvrditi da je "simple" u izrazu "simplemachines forum" na vrhu stranice narančaste boje jer Štef navija za kukuriku.  :o

Ti ko da imaš maniju proganjanja. Smiri živce i ne izmišljaj. Tebi očito treba neki odmor. Psihički odmor.

Kaj ti je ono malo mozga omekšalo do kraja??

Pa taj banner je upravo ispod tog tvog i mog posta, u kojem glumiš (čoravu) budalu. Probaj scrollati do dna stranice, ispod zadnjeg posta na svakoj stranici.

A možda ti i ne znaš kaj banner je?? Ajde malo pogledaj straniocu pa mi reci gdje je flash-banner od kukuriku.org... a onda se ubuduće smiri i nedaj da ti je jezik brži od pameti. Ili papci na tipkovnici, ista stvar...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #507 : Prosinac 01, 2011, 05:53:08 poslijepodne »
Kaj je, Jaguar - crvena gamad je dobila još jedan banner i reklamu i sajt - i nemoj mene ulčiti kako banneri rade i pod kojim uvjetima. Glede weba, ti nemaš pojma ni o puno elementarnijim stvarima, a sada bi prodavao histeriju oko nekakve nepostojeće "jednakosti"... dečec, nismo ti mi stranačke budale kojima buš ti prodaval priče za malu djecu, a isti gutali pirom otvorenih usta......
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #508 : Prosinac 01, 2011, 06:10:04 poslijepodne »
Gle ove mlade štakoraše - kada vidiš listu sponzora, jasno je da bi istima trebalo, kao "borcima za ljudska prava", prvima zabraniti upotrebu termina "ljudska prava"... koji bi, u žaru borbe, oprvo uskratili ljudska i ustavna prava svima koji se ne slažu s njima... svašta majka rađa!

http://www.bojovnik.org/politika/362-inicijativa-mladih-za-ljudska-prava-hrvatska-podnijela-prijedlog-za-zabranu-rada-7-nacionalistikih-politikih-stranaka

Inicijativa mladih za ljudska prava – Hrvatska podnijela prijedlog za zabranu rada 7 nacionalističkih političkih stranaka

yihr - Inicijativa mladih za ljudska prava - Hrvatska (Inicijativa) napravila je analizu usklađenosti načela, programa i djelovanja političkih stranaka s Ustavom Republike Hrvatske. Analizom su bile obuhvaćene samo one političke stranke koje su predale kandidacijske liste za predstojeće parlamentarne izbore. U analizi se nisu bavili svim eventualnim protuustavnim odredbama načela i programa te djelovanjima političkih stranaka, već isključivo onima koje tematski pripadaju području djelovanja Inicijative.

Danas je Uredu predsjednika RH i DORH-u dostavljen prijedlog za podnošenje zahtjeva za zabranu rada 7 nacionalističkih političkih stranaka Ustavnom sudu RH. Pravna osnova za ovo je stavak 4. članka 6. Ustava RH te odredbe članaka 85. i 86. (Glava VIII, Nadzor nad ustavnošću programa i djelovanja političkih stranaka) Ustavnog zakona o Ustavnom sudu.

Stranke za koje su predložili pokretanje zahtjeva za zabranu rada su: Akcija za bolju Hrvatsku (predsjednik Željko Sačić), Hrvatski rast (predsjednica Željka Markić), Autohtona – Hrvatska stranka prava (predsjednik Dražen Keleminec), Jedino Hrvatska – Pokret za Hrvatsku (predsjednik Milovan Šibl), Hrvatska čista stranka prava (predsjednik Josip Miljak), Hrvatska straža (predsjednik Ivan Vekić) te Hrvatski demokratski savez Slavonije i Baranje (predsjednik Vladimir Šišljagić).

Inicijativa je stajališta kako je slobodno udruživanje jedan od temelja demokracije i otvorenog društva, no neodgovorni nacionalizam koji promiče mržnju i nasilje mora biti sankcioniran.

Razlozi za predaju prijedloga za zabranu ovih stranaka su:

1. zagovaranje prekida suradnje s Međunarodnim kaznenim sudom za bivšu Jugoslaviju u Haagu te neprihvaćanje njegovih presuda (ABH, Hrast, A-HSP, Hrvatska straža)

2. zalaganje za stavljanje pod kontrolu RH područja susjednih država (Jedino Hrvatska, HČSP, Hrvatska straža)

3. nepoštivanje pravnog poretka RH (HDSSB)


Izvor:www.osijek031.com

 

Sponzori i partneri ovih pionira i omladinaca su:

The Balkan Trust for Democracy

Impunity Watch

Ured za ljudska prava Vlade RH

Grad Zagreb

Međunarodni kazneni sud za bivšu Jugoslaviju (ICTY), Ured u Zagrebu

OSCE / OESS Zagreb

Srpski demokratski forum

Documenta - Centar za suočavanje s prošlošću

Građanski odbor za ljudska prava

Centar za mir, nenasilje i ljudska prava, Osijek

Mreža mladih Hrvatske

B.a.B.e.

Centar za mirovne studije

JEF Hrvatska

TABU Vukovar

Zagreb Pride

UNMK H-alter

SENSE News Agency

 

YiHR tim

Mario Mažić je koordinator Inicijative mladih za ljudska prava u Hrvatskoj. Kad je bio mali, najdraži mu je političar bio Franjo Tuđman. Više nije. Ljudskim pravima se bavi od srednje škole i bio je u više organizacija poput Interkulture, Hrvatskog helsinškog odbora za ljudska prava i Legalisa. U Inicijativi je od kraja 2008. godine. Studira politologiju na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu, a završio je jedan trimestar na Sveučilištu u Oslu i ljetni program sveučilišta Northwestern.

Luka Vuković je član Izvršnog odbora Inicijative mladih za ljudska prava u Hrvatskoj zadužen za program tranzicijske pravde. Student je Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Ivan Novosel u Inicijativi koordinira Regionalnim programom. Trenutno radi na projektu poticanja regionalne suradnje mladih političara/ki. Studira politologiju na Sveučilištu u Zagrebu

Više o ovim pionirima i omladincima na: http://www.yihr.org/en/

=======================

Još da mi objasne ovo boldano na kaj se konkretno odnosi i zašto to ne valja...  >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #509 : Prosinac 01, 2011, 11:20:01 poslijepodne »
SISAK – Završni predizborni skup Hrvatske stranke prava za VI. izbornu jedinicu održat će se u petak, 02. prosinca 2011. godine na Gradskoj tržnici Kontroba. Na posljednjem obraćanju biračima uoči predizborne šutnje sudjelovat će svih 14 kandidata s liste Hrvatske stranke prava za VI. izbornu jedinicu. Program počinje u 18 sati, a u glazbenom djelu večeri nastupit će Guliano, kandidat HSP-a u III izbornoj jedinici i Miroslav Škoro.
http://www.sisak.info/?p=10050532

Jel bu na Gorice kakova banda igrala,jel se budu,če več ne voli onda,kakovi čevapi,kotlovina il kuvana jajca okretali?

Dvadeset godina političke nevinosti, naivnosti i gluposti
Četvrtak, 01 Prosinac 2011 11:44

"Tko je protiv politike, ustvari je za politiku koja se provodi nad njim.“  Bertolt Brecht 

JAVNO PRIZNANJE: dvadeset godina nisam glasala na izborima, nisam ispunjavala svoju građansku dužnost, smatrajući da je nebitno što ja imam za reći.

Prvi put od svoje punoljetnosti bila sam na biralištima onda kad se glasalo na referendumu o hrvatskoj samostalnosti. Glasala sam za odcjepljenje od tadašnje SFRJ.

Nakon toga smatrala sam da, sada kada napokon imamo državu Hrvatsku, nije toliko važno koja stranka vodi državu. Mislila sam, naime, da bi svaki normalan političar vodio državu sa punom pažnjom i sa sviješću dobrog gospodarstvenika.

Vjerovala sam da je dovoljno to što su mi otac, brat i ostala rodbina ne samo sudjelovali nego pojedini i stradali u ratu. Smatrala sam da smo kao obitelj dali najbolje što smo imali da bi dobili našu državu. Moja generacija, i ja u njoj pamtimo dane crnine i dane tuge, kada smo mislili da smo dali sve ono što se moglo dati, pokrivajući zastavom lijes.

Kako je jadno biti iznevjeren. Kako je tužno osjećati da svi oni životi moje generacije nisu bili presudni. Presudno je bilo to što smo dali povjerenje i vlast ljudima koji nisu to zaslužili, koji su nas bjesomučno prodali, pokrali, iznevjerili. Mojoj generaciji i generaciji moje djece presudili su ljudi koji su iskoristili zastavu koja je poklon i spomen sa lijesa ne samo mog oca nego i drugih očeva, majki a i djece izginule kao žrtve rata.

Pitam prozvane političare, a to su upravo oni koji su već dobili i koji će tek dobiti sudski poziv zbog korupcije, ratnog profiterstva, pranja novca:

JELI VAM, GOSPODO, BILO VRIJEDNO KRASTI POD OKRILJEM HRVATSKE ZASTAVE?

Mislim da će ta ista gospoda kada budu bila lišena slobode, na svojoj koži shvatiti da je sloboda upravo ono zbog čega su naši očevi krvarili, i da ne postoji novac vrijedan kako slobode pojedinca tako i slobode jedne države.

I ZATO NAKON DVADESET GODINA VJERE, IZNEVJERENA OD ONIH KOJI SU DO SADA VODILI HRVATSKU (OSIM RAČANOVE VLADE ), DIŽEM SVOJ GLAS I IZLAZIM NA IZBORE.ISTO TO SAVJETUJEM SVIMA KOJIMA JE STALO NE SAMO DO NAŠE BUDUĆNOSTI NEGO I BUDUĆNOSTI NAŠE DJECE.
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=394:dvadeset-godina-politike-nevinosti-naivnosti-i-gluposti-&catid=1:latest-news
« Zadnja izmjena: Prosinac 01, 2011, 11:23:35 poslijepodne kuntakinte »
wwwg tablice