Autor Tema: Izborni plani i programi  (Posjeta: 136831 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #465 : Studeni 22, 2011, 06:54:39 poslijepodne »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #466 : Studeni 22, 2011, 08:44:53 poslijepodne »
Citat:
"Razgovarao sam jučer s prijateljem i kolegom Zoranom i pokušavao mu objasniti koliko me ponekad fizički boli kad vidim nekog tko je elementarno glup".


Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #467 : Studeni 22, 2011, 10:00:23 poslijepodne »

Pazite, komo bodete glase dali!!!

     Za tri tjedne, na godovno svete Barike, bodemo išli glase davat. Zbiramo nove sabornike, očem reči, moremo nazaj zbrati i stare ak so bili vredo. Najte me pitati komo nek svojega glasa date, ali bi vas prosil kajbi došli i glasa dali onomo šteroga poznate i znate kuliko vredi. Zna se, z šterom se rokom križate i zato se predi prekrižite i dragi Božek bode vam pomogel kaj ne bodete zglajzali i potepli svojega glasa. Ak smo do ve, nejvečpot, zahuzali, unda je ve zadja vura kaj to popravimo.       

Citat:
NEKAJ ZA ČAS KRATITI
http://www.forumgorica.com/kajkavski/p-oltar-portal-nas-svagdasni-pobozni-i-vragolasti-bogoslavija/msg39418/#msg39418
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #468 : Studeni 23, 2011, 12:18:52 poslijepodne »
Spot kukuriku koalicije:
Kukuriku koalicija: Imamo Plan

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #469 : Studeni 23, 2011, 05:59:25 poslijepodne »
Ima li kraja tome lčetnikovanju po Hrvatskoj, i hoće li netko pitati hrvatske Srbe koju zemlju smatraju domovinom, gdje vide sebe u toj priči, i što imaju sa trećom zemljom, konkretno Srbijom?

http://dalje.com/hr-hrvatska/bivsi-clan-seseljeve-stranke-odrzat-ce-stranacku-tribinu-u-vukovaru/397158

Bivši član Šešeljeve stranke održat će stranačku tribinu u Vukovaru!

Aleksandar Vučić, dopredsjednik Srpske napredne stranke najavljuje da će izaslanstvo stranke u petak otići u Vukovar i održati tribinu te na predstojećim izborima u Hrvatskoj, dati potporu koaliciji srpskih stranaka u Hrvatskoj s kojom je predsjednik stranke Tomislav Nikolić potpisao "Sporazum o suradnji i razumijevanju", objavili su mediji u Srbiji.

Vučić koji je s Nikolićem do prije nekoliko godina bio u Šešeljevim radikalima, ali su se odvojili i osnovali novu stranku nešto blažu verziju radikala, ali još uvijek vjerna ideji o granici Virovitica, Karlovac, Karlobag, kaže kako "režim u Beogradu uvijek podržava iste ljude i vrijeme je da takvi politički monopoli nestanu".

Koalicija srpskih stranaka Hrvatske koju čine Naša stranka, Srpska narodna stranka i Demokratska partija Srba zalaže se za poštivanje ljudskih prava Srba u Hrvatskoj, prava na rad i normalan život, pojašnjavaju mediji.

- Našoj borbi mora netko pružiti ruku, o izbjegličkom korpusu nitko ne vodi računa - rekao je predsjednik Naše stranke Jovan Ajduković, donedavno dožupan u Vukovarsko-srijemskoj županiji, koji je pozvao Srbe iz Hrvatske "neka na izborima glasuju za očuvanje srpskog identiteta".

Sličan sporazum koalicija srpskih stranaka potpisala je i s koalicijom izbjegličkih udruga Srba izbjeglih iz Hrvatske.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #470 : Studeni 23, 2011, 08:47:43 poslijepodne »
Nisam primijetio da bi netko napadao Srbe u Hrvatskoj državi!
Osim ako se ne računa to ,kaj oni stalno sami sebe napadaju da bi se smatrali ugroženima?
Ali je vrijeme da shvate da su oni ovdje u Hrvatskoj nacionalna manjina koju se poštuje onoliko, koliko oni poštuju državu u kojoj jesu.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Abeceda demokracije ....
« Odgovori #471 : Studeni 25, 2011, 08:32:25 poslijepodne »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #472 : Studeni 26, 2011, 11:20:45 prijepodne »
Koliko su hrvatski političari lopovi.

Nakon svih afera sa čičićem i njegovom u krajnje ruku kontraveznom kandidatorum, evo još jednog doslovno pacijenta.

Iako se predstavlja kao zaštitnik umirovljeničkih prava i borac za mirovine iz rada, Lazar Grujić, prvi na listi Ljube Jurčića u 7. izbornoj jedinici, predsjednik Stranke umirovljenika i koordinator bloka Umirovljenici zajedno, od svoje 46. godine prima invalidsku mirovinu koju je 24. rujna 1993. potpisao dr. Drago Rubala.

Mirovinu veću od 6190 kuna, pokazuje dokumentacija čije preslike posjeduje Jutarnji list, Rubala je Grujiću potpisao zbog depresije, problema s cirkulacijom, kralježnicom i kukovima, zbog čega je invalidnost u trenutku umirovljenja iznosila maksimalnih 100 posto! S osnove tjelesnog oštećenja Grujiću je utvrđeno 70 posto.

Lopovluk na kvadat- da je pravde i pravice odmah bi isti završio zatvoru sa svom oduzetom imovinom.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #473 : Studeni 26, 2011, 01:57:46 poslijepodne »
Ako se dokaže da sve to istina tako će i zvaršiti. No jasno je Vaše pitanje, kako se netko takav može kandidirati?

Opet dolazimo do izbornog zakona, on je prvi preduvjet da se i sve druge stvari u zemlji počnu sređivati na bolje, izborni zakon iz temelja treba revidirati i napraviti novi, iz rukava bih mogao izbaciti 50 stvari koje su u njemu loše i koje kao takve služe kao podloga svim zlima koje proživljavamo.

Naravno uz predpostavku da se i svi drugi pozitivni procesi provode. Ali izborni zakon je točka žarišta.
I ako se žarište ukloni, nastupa oporavak u svakom pogledu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #474 : Studeni 26, 2011, 08:40:56 poslijepodne »
http://nabava.vjetrenjaca.org/topNarucitelji

Puno zanimljivog štiva se ovdje može naći.
Marko Rakar večeras je izjavio da su obrađeni podaci ovdje, samo u zadnje dvije godine
A radi se o sumi od 80 mlrd kuna javne nabave u samo zadnje dvije godine.

Čestitke Marku Rakar na ovom djelu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #475 : Studeni 27, 2011, 04:58:34 poslijepodne »
Ako se netko prepozna, neka popije jednu žuju, žuja je zakon. 8)




Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #476 : Studeni 27, 2011, 10:12:27 poslijepodne »
Veli v GT-jcu Ante Đapić da smo potpisali da bumo proizvodili 75% svoje potrebe za mlekom a drugi frtal mleka bumo uvozili,da smo radi Francuske odustali od libijske ponude za proizvodnju raketne čamcov...
Šuki pak dere se druge za klasu v pripovedanju bajki,samo ima jenu manu;
-Poznamo ga!  ;D
Na zajdne strane gospođa Le Pen z francuskum zastavicum-oni su več naguženi v jevropu.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #477 : Studeni 27, 2011, 10:14:24 poslijepodne »
http://nabava.vjetrenjaca.org/topNarucitelji

Citat:
Kalav Goli Otok ,to nam treba za turizam,da što brže vratimo sve popljačkano, a "Eliti" nudim razglednice sa Cube...što dalje to xx od nas da nas više ne zagađuje....a sa njima sve koje su dovukli iz svojih božjih mattera da otimaju i uzimaju tuđe.

Javna nabava: Dođi u HDZ, doniraj i pobijedi!

USPOREDILI smo listu donacija HDZ-a za prošlu godinu s registrom javne nabave. Nismo se iznenadili. Sve su te tvrtke jako dobro poslovale sa državom...
BORCI PROTIV KORUPCIJE IZ GUANTANAMA
http://www.sisak.info/forum/showthread.php?10930-Hrvatski-Wikileaks-Eksluziva-godine
wwwg tablice

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #478 : Studeni 28, 2011, 08:12:59 prijepodne »
Zoranu Milanoviću i partnerima u Kukuriku koaliciji u prvom redu na ruku ide činjenica da HDZ nije uspio prevladati gospodarsku krizu, da se tijekom njihove vladavine povećala nelikvidnost i zaduživanje, da u izgubljena mnoga radna mjesta, a nisu otvorena nova i da su razotkriveni šokantni razmjeri korupcije pod mentorstvom HDZ-a. No, da se sreća ne bi u posljednji trenutak okrenula prema šefici HDZ-a Jadranki Kosor, što su u ovom trenutku čini nemoguće, marljivo brine glavni državni odvjetnik.

http://dalje.com/hr-hrvatska/i-mladena-bajica-brine-da-zoran-milanovic-pobijedi/398287

Poanta ove cijele pričr je da je Bajiću važnije političko djelovanje u korist pobjednika, pa kako je jučer osluškivao kako diše HDZ, tako već danas osluškuje kako diše SDP. A gdje je tu Hrvatska?

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #479 : Studeni 28, 2011, 09:19:20 prijepodne »
Zoranu Milanoviću i partnerima u Kukuriku koaliciji u prvom redu na ruku ide činjenica da HDZ nije uspio prevladati gospodarsku krizu, da se tijekom njihove vladavine povećala nelikvidnost i zaduživanje, da u izgubljena mnoga radna mjesta, a nisu otvorena nova i da su razotkriveni šokantni razmjeri korupcije pod mentorstvom HDZ-a. No, da se sreća ne bi u posljednji trenutak okrenula prema šefici HDZ-a Jadranki Kosor, što su u ovom trenutku čini nemoguće, marljivo brine glavni državni odvjetnik.


Kak Vama nije jasno, u ovom trenu je nemože spasiti ni 2000 državnih odvjetnika.
Svaljivati krivnju za vlastite greške i kriminal na državnog odvjetnika je neukusno.
Kao i isto tako pokušati umanjivati uvjerljivu pobjedu kukuriku koalicije.
Sory imali su šansu, iskoristili su je prije svega za sebe i sad je narodu DOSTA!
Iako je taj narod bio jako, jako strpljiv, svo ovo vrijeme.