Autor Tema: Izborni plani i programi  (Posjeta: 136806 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #510 : Prosinac 01, 2011, 11:31:50 poslijepodne »
Kaj je, Jaguar - crvena gamad.....

Evo jedan komentar na tu temu.

http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=6440

ODJEB JE LANSIRAN: Vi ćete mi govoriti da sam ja 'crvena opasnost' i 'urbana Jugoslovenka'?


Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #511 : Prosinac 01, 2011, 11:33:44 poslijepodne »
i sada si je ekipa iz kokošinjca podjelila fotelje, glavni pjetao je Čačić, a Milinović je mali pjetlić. Mada ima tamo još raznih čudnovatih kljunaša :)
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #512 : Prosinac 02, 2011, 06:49:11 prijepodne »
ODJEB JE LANSIRAN: Vi ćete mi govoriti da sam ja 'crvena opasnost' i 'urbana Jugoslovenka'?

Problem je Bobice je jedino što je njezin generalizirajući tekst toliko nedorečen, neprecizan i infantilan da ne govori ništa - osim da ju pere PMS ili neki sličan šizofreni poremećaj.

Ona očito ne vidi i ne zna da u Hrvatskoj postoje i druge opcije i mišljenja osim HDZa, i da ima puno ljudi koji jesu za Hrvatsku, i za čuvanje Hrvatske, i za borbu za Hrvatsku - ali sa njezinim kalupima u glavi nemaju veze.

Uostalom, kao ni ona sa bilo čime pametnim.

Da - svakome tko je spreman omalovažavati važnost i žrtvu hrvatske države i za hrcvatsku državu treba reći da je urbana Jugoslovenka i crvena opasnost. Tako neka i ona i svi njoj slični jebu sebi mater.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #513 : Prosinac 02, 2011, 08:10:34 prijepodne »
MILAN Bandić je večeras sve napravio da središnji skup na Trgu bana Jelačića odiše optimizmom: angažirao više pjevača nego ijedna velika stranka, dobio najbolji termin tri dana prije izbora i ispaljivao uobičajene demagoške parole.

Ipak, nije sve išlo kako je zamislio. Njegov predizborni moto "Vaš čovjek" toliko je nasekirao jednu finu zagrebačku gospođu, da se uputila na Trg i donijela transparent s nešto drugačijim sadržajem: "Moj čovjek nisi ti i nikada nećeš biti".

Tolerantni Bandićevi simpatizeri napali su je i potrgali joj transparent. Nakon incidenta, dobila je policijsku zaštitu.  Zapažen je bio i natpis "Bandiću tko te štiti i ne da da te se uhiti".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrabra-umirovljenica-dosla-na-bandicev-skup-s-kontra-transparentom-pa-je-napali/586102.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #514 : Prosinac 02, 2011, 08:31:42 prijepodne »
 
Milan Bandić , predsjednik??
 
Pedja Bajović vs. Milan Bandić
 
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #515 : Prosinac 02, 2011, 09:07:03 prijepodne »
SDP nije ništa manje znao o Milanu Bandiću nego HDZ-e o Ivi Sanaderu. Prije dvije godine taj isti SDP-e preporučio ga je biračima kao najbolje što SDP Zagrebu može ponuditi. Dakle, SDP je Zagrepčanima za gradonačelnika nametnuo čovjeka za kojeg vjeruju da je lopov aI pritom sebe ne smatraju ništa odgovornima i nimalo krivima.
I po čemu je onda SDP drukčiji od HDZ-a?
Ako je Milan Bandić doista lopov, onda su zagrebački SDP-ovci u najmanju ruku lopovski pomagači. I zato bi drugi puta trebali dobro razmisliti kada dreknu "Držite lopova". Jer, "lopov" kojeg love bio je u njihovim redovima. Ako je i krao, krao je tada. Dok je bio najbolje što SDP Zagrebu može ponuditi.
A zašto? Samo zato što ih je napustio.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #516 : Prosinac 02, 2011, 10:34:32 prijepodne »
Di je taj banner? Ja ga ne vidim.
Kaj ti je ono malo mozga omekšalo do kraja??
Možda, ali za diskutiranje s tobom mi je i to malo mojeg smekšanog mozga i previše.
Citat:
Pa taj banner je upravo ispod tog tvog i mog posta, u kojem glumiš (čoravu) budalu. Probaj scrollati do dna stranice, ispod zadnjeg posta na svakoj stranici.
Ti stvarno ne kužiš osnove Interneta i odkud dolaze ti banneri. Kaj misliš, da ako ja u, recimo, Sloveniji otvorim ovaj forum, da bum čital reklame na hrvatskom jeziku? Stvarno to misliš? I onda se ideš tu još na javnom mjestu svaditi o osnovama? Baš si jadnik. Možda ti koje dijete iz vrtića objasni kak to sa bannerima funkcionira, ja nebum. I dalje si misli da je cijeli svijet protiv tebe. Jadnik.
Citat:
A možda ti i ne znaš kaj banner je?? Ajde malo pogledaj straniocu pa mi reci gdje je flash-banner od kukuriku.org... a onda se ubuduće smiri i nedaj da ti je jezik brži od pameti. Ili papci na tipkovnici, ista stvar...
Banner je tebi u glavi. A to čiji je jezik brži od pameti - kad shvatiš kakve gluposti o banneru ti ovde melješ, onda buš shvatio čiji je jezik brži od pameti. No, onda buš - po običaju - naglo začkomil, i o toj temi ni riječi neš više rekel, a kam pak da priznaš da si laprdal teške gluposti i glumatal ovdje facu.
Problem je Bobice je jedino što je njezin generalizirajući tekst toliko nedorečen, neprecizan i infantilan da ne govori ništa - osim da ju pere PMS ili neki sličan šizofreni poremećaj.

Ona očito ne vidi i ne zna da u Hrvatskoj postoje i druge opcije i mišljenja osim HDZa, i da ima puno ljudi koji jesu za Hrvatsku, i za čuvanje Hrvatske, i za borbu za Hrvatsku - ali sa njezinim kalupima u glavi nemaju veze.

Uostalom, kao ni ona sa bilo čime pametnim.

Da - svakome tko je spreman omalovažavati važnost i žrtvu hrvatske države i za hrcvatsku državu treba reći da je urbana Jugoslovenka i crvena opasnost. Tako neka i ona i svi njoj slični jebu sebi mater.

Taj tekst veli jedno - jebem vam mater HDZ. I to je dost. Kaj tražiš više? Pa nije to politička diskusija, samo je iznjela svoje mišljenje, i olakšala si malo živce. Mislim - u tekstu nema nikakvih novina. Rekla je ono kaj svi mi već odavno znamo.

I da, ona nije ni tvrdila da u Hrvatskoj nema drugih opcija, opet zmišljaš (kao i obično). I ona nije rekla da je protiv Hrvatske kao države (i opet zmišljaš). Puno zmišljaš samo da bi omalovažio, a izgleda da na taj način (na znam zakaj) želiš obraniti neobranjivo, to znači HDZ. U tom tekst nije se govorilo o nitijednoj drugoj političkoj stranci, nego samo o HDZju, i to samo loše. Tak da argumentirajući protiv nje ti samo braniš HDZ.

Znači, ipak si njihov, samo nećeš priznati. Ok, jedanput si to priznal, ali si se malo i ogradil...

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #517 : Prosinac 02, 2011, 10:39:25 prijepodne »
Ti stvarno ne kužiš osnove Interneta i odkud dolaze ti banneri. Kaj misliš, da ako ja u, recimo, Sloveniji otvorim ovaj forum, da bum čital reklame na hrvatskom jeziku?

Sada se skroz miješa sve.
Npr ja sada vidim reklamu za odlazak u Izrael na more- na nizozemskom jeziku.
Sada kak je složeno, nema veze gdje se napravio oglas nego koji je PoP na iznetnetu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #518 : Prosinac 02, 2011, 10:46:07 prijepodne »
Znači, ipak si njihov, samo nećeš priznati. Ok, jedanput si to priznal, ali si se malo i ogradil...

Je, je, tak je, ti najpametniji, najljepši, najpošteniji, najobjektivniji, najsavršeniji i najinteligentniji i najpametnjiji i najpismeniji i .... i u svakom sklučaju, trebaju ti dići spomenik, jer takvog znanstvenika, mislioca i kvalitetu Hrvatska još nije imala, a ni nebu... ponosan sam kaj uopće razgovaram s tobom, budem se i okolo hvalio što jedna takva persona uopće poklanja pažnju mojoj ništavnosti... moj život konačno ima smisla, dopisivanje s tobom mi puno pomaže, osobito po pitanju uredne probave... jebeš Lastana, ja imam Bobija!! Jeeeeeeee!!! Još da dobijem i autogramkartu, ulaznicu za tvoje predavanje, možda ću se uspjeti i slikati s tobom! Neću žaliti love za podmititi osiguranje samo da me puste bliže tebi!!

Uf, odmah se bolje osjećam... pa taj Bobi me voli! Ljudi - voli me!! Možete li to pojmiti??!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #519 : Prosinac 02, 2011, 10:58:36 prijepodne »
Citat:
Uf, odmah se bolje osjećam... pa taj Bobi me voli! Ljudi - voli me!! Možete li to pojmiti??!!

Viš kak je lijepo kad se ljudi dobro osjećaju.
Da se i ja dobro osjećam, molim te ne moraš boldati cijeli tekst. Mislim da za to nema potrebe.
Kad napišem tekst u Wordu i kopiram ga ovdje na forum opet ga moram urediti, pa to opet napravim. Ponekad dobro, ponekad loše. Probaj molim te i ti.
I nemoj reći da te opet napadam, jer to nije istina!



Lijepo molim, kaj da još napravim??
 
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #520 : Prosinac 02, 2011, 11:25:02 prijepodne »
Sada se skroz miješa sve.
Npr ja sada vidim reklamu za odlazak u Izrael na more- na nizozemskom jeziku.
Sada kak je složeno, nema veze gdje se napravio oglas nego koji je PoP na iznetnetu.
To su izgleda reklame od Googla. Google si lijepo pamti za kaj si se ti u zadnje vrijeme interesiral, pa vjerujem da si ti nedavno prek Googla tražil neke izlete, putovanja, ili si se općenito interesiral za Izrael, i to si je Google zapamtil, tak da ti sada daje reklame onoga kaj on misli da tebe interesira.

Izgleda da je Sleđa u zadnje vrijeme kukuriku puno interesiralo.  ::)

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #521 : Prosinac 02, 2011, 11:26:20 prijepodne »
Uf, odmah se bolje osjećam... pa taj Bobi me voli! Ljudi - voli me!! Možete li to pojmiti??!!
Napokon si shvatio!   :-* :D

Lijepo molim, kaj da još napravim??

Reci mu da i ti njega voliš!  ;)  :D
« Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2011, 11:28:17 prijepodne BobRock »

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #522 : Prosinac 02, 2011, 11:29:36 prijepodne »
To su izgleda reklame od Googla. Google si lijepo pamti za kaj si se ti u zadnje vrijeme interesiral, pa vjerujem da si ti nedavno prek Googla tražil neke izlete, putovanja, ili si se općenito interesiral za Izrael, i to si je Google zapamtil, tak da ti sada daje reklame onoga kaj on misli da tebe interesira.

Pa ponešto je onda blesav taj google kada mi piše na nizozemskom  ;D

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #523 : Prosinac 02, 2011, 12:58:33 poslijepodne »
Tako neka i ona i svi njoj slični jebu sebi mater.


Dokazuješ svojom retorikom, da ne priznaješ različitosti na koje se pozivaš, i ne samo ti nego ti i kolega Muha, e baš ste obojica teški jadnici, potvrđujete Vas dva upravo kako je napisala dobar tekst i sada kada ste Vi u pitanju potpuno se slažem s njim i mislim isto, prema Vama dvojici i takvima sličnima, ma tko to bio ako na takav način razmišljai koristi takvu retoriku, dobro Vam je koko i rekao za što ste Vi.

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #524 : Prosinac 02, 2011, 01:35:28 poslijepodne »
..kao "borcima za ljudska prava", prvima zabraniti upotrebu termina "ljudska prava"... koji bi, u žaru borbe, oprvo uskratili ljudska i ustavna prava svima koji se ne slažu s njima... svašta majka rađa!

Inicijativa mladih za ljudska prava – Hrvatska podnijela prijedlog za zabranu rada 7 nacionalističkih političkih stranaka

Ove bi stvarno trebalo zatvoriti.
Ovakvi polititički napadi na slobodu izražavanja jest nešto što bi se trebal osankcionirati.

Napravno oni samo gledaju jednu stranu što njima paše koga žele osuditi.
Ali jednakom analogijom bi trebalo i čačića zabraniti jer se zalaže za ukidanje županija - a to je propisano ustavom.