Autor Tema: Recesija  (Posjeta: 205868 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Recesija
« Odgovori #765 : Studeni 07, 2012, 09:54:14 poslijepodne »
Jedan se grad u Švedskoj odlučio na neobične mjere borbe protiv nezaposlenosti.
 Čudna borba: Plaćaju nezaposlenima da se presele u Norvešku!
Jedan se grad u Švedskoj odlučio na neobične mjere borbe protiv nezaposlenosti.
Zamislite da Hrvatska plaća nezaposlenim građanima odlazak u neku susjednu zemlju kako bi tamo pronašli posao.
http://www.posao.hr/clanci/vijesti/zanimljivosti/cudna-borba-placaju-nezaposlenima-da-se-presele-u-norvesku/4865/
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Recesija
« Odgovori #766 : Studeni 07, 2012, 09:58:31 poslijepodne »
Naši to čine iako im država ništa ne plaća, imaju obzira prema proračunu. ;D

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Recesija
« Odgovori #767 : Studeni 07, 2012, 10:42:19 poslijepodne »
Sa Slavkom Stečajkom Linićem nema zime. Do idućeg proljeća ostat će još jedno 200 zaposlenih Hrvata.

Tko je ono poslao Velkom u stečaj?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Recesija
« Odgovori #768 : Studeni 08, 2012, 10:49:03 prijepodne »
... a tko je ono doveo Velkom do stečaja ?    Upravna grada, tržnica, šudrana ?   Tko je sve to omogučio Žužiću da kupi za sitnu lovu ??? Da ne ponavljam više ... Da je na vlast došla i Vesna i njen Trgovački demokratski centar ili don Grubišić isto bi bilo, a možda još i gore. Nema šanse da se u skorije vrijeme vratimo u normalu jer ono što je bivša vlast pokrala, potrgala, opustošila i uništila to se može mjeriti jedino katastrofom. Blago stoci sitnog zuba, njima je sve lepo, dobro i kad budu izbori, oni će opet glasati za Franju i HDZ jer on im je stvorio Hrvatsku.    Zbilja žalosno.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Recesija
« Odgovori #769 : Studeni 08, 2012, 11:11:49 prijepodne »
Kako od trave napraviti mlijeko?
Stoka sitnog zuba sazvače travu. ;D

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Recesija
« Odgovori #770 : Studeni 08, 2012, 01:58:18 poslijepodne »
... a tko je ono doveo Velkom do stečaja ?    Upravna grada, tržnica, šudrana ?   Tko je sve to omogučio Žužiću da kupi za sitnu lovu ??? Da ne ponavljam više ... Da je na vlast došla i Vesna i njen Trgovački demokratski centar ili don Grubišić isto bi bilo, a možda još i gore. Nema šanse da se u skorije vrijeme vratimo u normalu jer ono što je bivša vlast pokrala, potrgala, opustošila i uništila to se može mjeriti jedino katastrofom. Blago stoci sitnog zuba, njima je sve lepo, dobro i kad budu izbori, oni će opet glasati za Franju i HDZ jer on im je stvorio Hrvatsku.    Zbilja žalosno.

koji kurac se ti pravis mutav..ta seljacina s bregov je ipak pametniji nego bivsi financijski strucjnak svetskog glasa i ekipa udbaskih potomaka, koji je  u to vrijeme kao i sada drmao goricom..zato, imaj gradjanske hrabrosti i pitaj njega...
zucic , vjerujem da ce uskoro opaliti najamnjinu i za ovu novu trznicu , i to treba biti masno ..

apropo, gorickim madjaronima nista nije  smetalo  da brku biraju ponovno za svojeg sefa..cak im nije smetalo kad je strucnjak za debelu karetini blagim saptom predao INU-u susjedima , jer, jebiga, nije covjek kriv da nezna sto potpisuje..krivi su ipak i samo to, drugi koji su birali.

a  ti sad i dalje navlaci kozicu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Recesija
« Odgovori #771 : Studeni 08, 2012, 02:16:32 poslijepodne »

zucic , vjerujem da ce uskoro opaliti najamnjinu i za ovu novu trznicu , i to treba biti masno ..



Da, koju će vjerojatno platiti proizvođači i korisnici zelene tržnice.
Svi na dobitku a mali radišan čovik ponovno na gubitku, o kojem kak ti grad vodi računa, moš' mislit.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Recesija
« Odgovori #772 : Studeni 08, 2012, 04:16:27 poslijepodne »

zucic , vjerujem da ce uskoro opaliti najamnjinu i za ovu novu trznicu , i to treba biti masno ..



Da, koju će vjerojatno platiti proizvođači i korisnici zelene tržnice.
Svi na dobitku a mali radišan čovik ponovno na gubitku, o kojem kak ti grad vodi računa, moš' mislit.

A kaj je tvoj GBR napravil ??''...jel zaštitil ljude???...po ljetu je dolazil na tržnicu i rogoboril, puntal ljude,  usput svaki put odnosio po dvije vrećice voća i povrća...he..svašta..rugala se sova sjenici...

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Recesija
« Odgovori #773 : Studeni 08, 2012, 04:29:25 poslijepodne »



A kaj je tvoj GBR napravil ??''...jel zaštitil ljude???...po ljetu je dolazil na tržnicu i rogoboril, puntal ljude,  usput svaki put odnosio po dvije vrećice voća i povrća...he..svašta..rugala se sova sjenici...

mislis li ti to na gorickog odiseja  ..ja ti stari moj takve zgubidane koji u zivotu prije podne iz poklonnjene jazbine nisu izmigoljili vani obozavammm, njega,  i njegove jugoslovene....i cudim se kakvi li su tek oni koji tog vrhunskog prodavaca magle biraju..

Jaguar

  • Gost
Odg: Recesija
« Odgovori #774 : Studeni 08, 2012, 04:43:02 poslijepodne »
Tko o čemu Muha o Beusu, kaj si ti zaljubljen u njega toliko ili si toliko ljubomoran na njega?
Zbog čega izlijevaš ovdje hrpu žuči, bedastoća i bljezgarija.
Isto vrijedi i za Franceka van Domovine.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Recesija
« Odgovori #775 : Studeni 08, 2012, 05:30:00 poslijepodne »
jedna  od vecih nakarada , a toga je Hrvatska  puna kao sipak , je izborni zakon..izborni zakon , koji dozvoljava koaliranje raznih strancica i stranaka/partija prije izbora..

upravo imamo veselje gledati i slusati produkte takve predizborne nakarade , da jedna strancica , mislim na HNS, koja kao samostalna pripizdina  nema sanse da predje izborni prag , zastupljena je u sveukupnom politickom zivotu za desetputa vecim udiom nego to zasluzuje..

zato imamo  cast zivjeti sa raznim gazimirima, drugaricom koje optuzuju Hrvatsku za agresiju prema susjednoj Bosni,  i sitnih pizduna kao nas goricki odisej koji zive na grbaci onih koji se ujutro ustaju u pet sati i dolaze doma kasno navecer spajajuci jedva kraj sa krajem..

e sad,  gradjani ove zemlje  ocekuju da ti koje su birali,  izvuci ce ovo zemlju iz govana je teska zabluda i gubljenje jedne , ako ne i vise generacije mladih ljudi koji nemaju posla,  i jos gore ,  nemaju niti buducnosti.
 tema ove diskusije , recesija, recesija je samo pocetak, dolazi jos mnogo gore.

Upit , koju korist imaju goricko-turopoljski  biraci od svojih saborskih zastupnika

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Recesija
« Odgovori #776 : Studeni 08, 2012, 05:47:03 poslijepodne »
Franjo ... kaj laprdaš bez kraja i konca ... ti zanaš sve (poput nekih na ovom forumu) Kaj se onda ne kandidiraš na predstojećim izborima pa pokaži svima de pes jajca nosi  :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Recesija
« Odgovori #777 : Studeni 08, 2012, 06:16:22 poslijepodne »
koki, ono povise o izgubljenoj generaciji , to za tebe ne vazi.. ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Recesija
« Odgovori #778 : Studeni 09, 2012, 11:04:30 prijepodne »
jedna  od vecih nakarada , a toga je Hrvatska  puna kao sipak , je izborni zakon..izborni zakon , koji dozvoljava koaliranje raznih strancica i stranaka/partija prije izbora..

Pa meni se baš čini da je to dobra stvar. Ovako mi unaprijed veli tko misli kaj sa kime, pa se i ja orijentiram i zauzmem stav.

Da mi ta povezivanja - a sa kojima se NE SLAŽEM - vele nakon izbora, osjećao bih se prevareno, jer onda stranka koju odaberem koalira sa nekime za koga ja osobno ne bih glasao ni u ludilu, i onda ispada da sam dao glas onome kome ne želim i da ga je i moj glas doveo na vlast...

Dapače, da se mene pita, koalicije bi morale biti gotove prije izbora, a nakon izbora bi se sastavljala vlada ovisno o postotnom udjelu u izbornom rezultatu. Tako da se ne bi događalo da netko sa frtalj glasova, kao sada Kukuriku, ima kompletnu vlast.

To je nakarada sustava.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Recesija
« Odgovori #779 : Studeni 09, 2012, 02:13:29 poslijepodne »


Pa meni se baš čini da je to dobra stvar. Ovako mi unaprijed veli tko misli kaj sa kime, pa se i ja orijentiram i zauzmem stav.

Da mi ta povezivanja - a sa kojima se NE SLAŽEM - vele nakon izbora, osjećao bih se prevareno, jer onda stranka koju odaberem koalira sa nekime za koga ja osobno ne bih glasao ni u ludilu, i onda ispada da sam dao glas onome kome ne želim i da ga je i moj glas doveo na vlast...



Upravo tako, no što kada se dogodi prebjeg kao DC-ov?
Glasači nisu glasali za HDZ a VŠO je odnijela glasove k HDZ-u.
Takve koj naprave prebjeg nakon izbora bi trebalo odmah sankcionirati suspenzijom u tom mandatu, kaj ne?