Autor Tema: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG  (Posjeta: 39361 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #45 : Ožujak 27, 2012, 08:33:09 prijepodne »
Meni se prije čini da bu se mijenjao cijeli sustav tablica, jer inače ne bi taj isti ministar rekao da bu se sa tim rješenjem VG tablica pričekalo do donošenja novog Zakona o sigurnosti prometa na cestama, koji je najavljen - ako se ne varam - za kraj ove ili prvu polovicu slijedeće godine. Inače bi to bio samo dodatak Pravilniku - no ako se čeka da prođe cijeli Zakon, mislim da će biti ipak o malo opsežnijim promjenama i rješenjima negoli je samo dodavanje jedne-dviju registarskih oznaka na ionako prenapučen spisak ...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #46 : Ožujak 27, 2012, 08:54:42 prijepodne »
Možda nekog zanima koja sve naselja u zagrebačkom prstenu imaju ZG tablice ... a na drugoj slici su podaci koje stranci imaju uz diplomatske tablice na svojim vozilima ... (možda i to nekog zanima)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #47 : Ožujak 27, 2012, 11:01:08 prijepodne »
To su OPĆINE, a ne mjesta u zagrebačkoj županiji koja imaju ZG tablice... iako su i to doslovno mjesta, ovdje predstavljaju općine, jer mjesta ima puno, puno više...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #48 : Ožujak 27, 2012, 11:27:52 prijepodne »
Nisam ni očekivao da će ovo proći bez tvog komentara. Napisao sam NASELJA a ne mjesta, a Velika Gorica već odavno nije općina.

Jednostavno mi ne ide u glavu kako se kvačiš kao pijan plota na sve što napišem, mada ne pišem ništa protiv tebe, ali ti pokušavaš u svemu ispasti pametniji, kao u zadnjem primjeru s OPĆINOM velika Gorica
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2012, 11:30:13 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #49 : Ožujak 27, 2012, 11:57:35 prijepodne »
Kolega nije vidio gornji redak pod ZG u kom su gradovi, nego samo donji redak u kom su općine.
Kako bilo da bilo zaista kada se pogledaju svi gradovi i općine koje nose ZG pločice, ispada stvarno kako najmanje 1/4 ukupno registriranih auta nosi ZG pločice, naježim se kada vidim ŽU s 10-ak tisuća stanovnika!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #50 : Ožujak 27, 2012, 01:58:41 poslijepodne »
Nisam ni očekivao da će ovo proći bez tvog komentara. Napisao sam NASELJA a ne mjesta, a Velika Gorica već odavno nije općina.

Jednostavno mi ne ide u glavu kako se kvačiš kao pijan plota na sve što napišem, mada ne pišem ništa protiv tebe, ali ti pokušavaš u svemu ispasti pametniji, kao u zadnjem primjeru s OPĆINOM velika Gorica

Moja namjera uopće nije bila kačenje, nego ispravak netočnog navoda, jer činjenično to kaj piše NIJE točno. Zakaj si ti ostal isti jadni kompleksaš koji je živ tek kad ima i najmanji povod da se s nekim svadi, ne znam, no za to te nabijem na onu stvar, uz opasku da me živo boli prangija kaj ti misliš o bilo čemu.

Definiraj mi "naselje", pa bumo vidli tko ovdje nema pojma. Jer u mojoj terminologiji i Mraclin je naselje, iako nema ni tablica, a nije ni na listi. A ti mi dokaži da Mraclin, Buševec, Okuje i ostala naselja - nisu naselja.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #51 : Ožujak 27, 2012, 03:39:00 poslijepodne »
Citiram Wikipediju ... 

"Naselja su mjesta stalnog ili povremenog boravka ljudi, u kojima se odvija njhova proizvodnja i druge djelatnosti te njihov društveni i lični život."   

... ali, kaj god da se napiše nastojat ćeš dokazivati da si u pravu  (dakle, sve po starom.) Tvoje komplekse liječi doma, a ne ovdje na forumu.  Svađu si ti započeo pisanjem o popisu naselja koja sve imaju ZG tablice na vozilima,

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #52 : Ožujak 27, 2012, 05:14:48 poslijepodne »
Znači, ako imaš IQ veći od vanjske temperature, trebao si shvatiti - sasvim namjerno - da sam ja u pravu. Jer tvoje tumačenje naselja očito nije točno. A time niti tvoj odabir termina u objašnjavanju mojeg TOČNOG posta (kojega si ti, uobičajeno, protumačio krivo - kao napad na tvoju spodobnost...).

Znači, ili si namjerno netočan, ili sasvim nenamjerno bedast. Meni se čini da je to oboje jedna cjelina. Ti bolje do toga nemreš.

Možda tražim previše, ali probaj drugi puta prije pametovanja i slobodnog odabira  jezičnog termina ipak prije proučiti Wiki, i pomogni sam sebi da ne ispadaš baš uvijek takva "cjelina".
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #53 : Ožujak 27, 2012, 07:50:29 poslijepodne »
To su OPĆINE, a ne mjesta u zagrebačkoj županiji koja imaju ZG tablice... iako su i to doslovno mjesta, ovdje predstavljaju općine, jer mjesta ima puno, puno više...
koko ,da sam ja to napisao tako ,ti bi rekao da očito neznam razliku između naselja i opčina(grba gorice i grba POT)
vidiš kad je neko cjepidlaka kak mu se vrati  :D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #54 : Ožujak 27, 2012, 08:47:37 poslijepodne »
Naravno da nemaš pojma, krenuvši od izgleda grba grada Gorice i POT-a pa do onog opČine (općine), a izgleda da i ti smatraš da je Gorca još uvijek općina, a ne grad ...
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2012, 08:51:24 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #55 : Ožujak 28, 2012, 12:12:19 prijepodne »
Naravno da nemaš pojma, krenuvši od izgleda grba grada Gorice i POT-a pa do onog opČine (općine), a izgleda da i ti smatraš da je Gorca još uvijek općina, a ne grad ...
rekel bi ti moj sused je ti lepo dok si bedast...... 8)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #56 : Ožujak 28, 2012, 07:19:26 prijepodne »
U odnose tebe i tvog susjeda se ne bi štel mešati, ali ak on veli da si bedast i drugi to još potvrde, tu se nema kaj dodati.
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2012, 07:21:43 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #57 : Ožujak 28, 2012, 11:56:19 poslijepodne »
U odnose tebe i tvog susjeda se ne bi štel mešati, ali ak on veli da si bedast i drugi to još potvrde, tu se nema kaj dodati.
ti si fakat prirodno glup....od kad je Kravarsko naselje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #58 : Ožujak 29, 2012, 06:55:26 prijepodne »
A kaj je po tebi Kravarsko ?  Ako nije naselje, što je onda ?   Ti ne barataš osnovnim pojmovima i definicijama koje se uče na satovima prirode i društva u 2. razredu osnovne škole, što si već i dokazao sa svojim prethodnim postovima, a i kultura ti nije jača strana . Uostalom, susjed ti je već sve rekao, ja se samo slažem s njime, mada ga ne poznam.



... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #59 : Ožujak 29, 2012, 08:37:08 prijepodne »
A kaj je po tebi Kravarsko ?  Ako nije naselje, što je onda ?   Ti ne barataš osnovnim pojmovima i definicijama koje se uče na satovima prirode i društva u 2. razredu osnovne škole, što si već i dokazao sa svojim prethodnim postovima, a i kultura ti nije jača strana . Uostalom, susjed ti je već sve rekao, ja se samo slažem s njime, mada ga ne poznam.
pametni ...susjed je pročitao tvoj post i to rekao...baš si zapeo na uvrede....Kravarsko je OPČINA....ili pametna kokoš ko ti ima svoju definiciju isto ko kad ignaorira obješnjenje da nema grba pa onda pametuje.daj više nestani s ovog foruma jer zbog takvih ko ti uvijek se skrene s teme...učini sebi i drugima veliku uslugu.