Autor Tema: Izborni plani i programi  (Posjeta: 136765 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #135 : Listopad 06, 2011, 09:41:24 prijepodne »
...Znaš sigurno da je Čačić kriminalac?

Što je osoba koja dobije novac za izgradnju doma umirovljenika.
Ne izgradi dom, otvori novu firmu, prebaci novac u novu firmu, staru firmu prebaci u stečaj a umirovljenike ostavi i bez doma i bez novaca.

To je pljačka ali samo u pravosuđu krojenom za ljude poput čačića to je legalan posao.

Što je osoba koja kao ministar dodijeli poslove svojoj firmi te za isto počne isplata novaca bez da se uopće zna što će ta njegova firma nadgledati i to naravno sve u zadnjim mjesecima prije izbora.
Te za to povjerenstvo utvrdi je da sukob interesa ali pravosuđe krojeno za ljude poput čačića naravno nikada niti ne pokrene postupak.


I naravno, ako se cijelo vrijeme pozivaš na sudske presude, onda naravno tvrdiš da je Vesna Balenović lopov a ne zviždač koji ukazuje na lopovluk u INI.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #136 : Listopad 06, 2011, 10:30:12 prijepodne »
Čačić nije saborski zastupnik.

Nije baš 100% istinito.
On ima pravo biti zastupnik sve do kraja ovog sabora. Npr da netko iz varaždinske županije da otkaz u saboru, Čačić se vraća u saborske kuple.
Tako da je Čačić zastupnik sa zamrznutim statusom ili tak nekak kak ide zakonska regulativa.

Ti isto ne znaš jel bi kakio ili piškio ... Dotični ili je ili nije saborski zastupnik. Prelistaj saborski spisak zastupnika pa reci da li hje Čačić na spisku ?  Ako je u pravu si, ispričavam se, a kaj ako nije ? Hoćeš li konačno prestati sa pljuvanjem i omalovažavanjem ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #137 : Listopad 06, 2011, 10:39:24 prijepodne »
Koko, objasnio sam kakav je status.


Hoćeš li konačno prestati sa pljuvanjem i omalovažavanjem ?

Koji dio od onoga što sam naveo nije istinit?
Žao mi je to što ti zbog svog političkog uvjerenja ne želiš priznati da je lopov.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #138 : Listopad 06, 2011, 11:15:28 prijepodne »
...Znaš sigurno da je Čačić kriminalac?

Što je osoba koja dobije novac za izgradnju doma umirovljenika.
Ne izgradi dom, otvori novu firmu, prebaci novac u novu firmu, staru firmu prebaci u stečaj a umirovljenike ostavi i bez doma i bez novaca.


Ne... ovo je praksa svih onih koji se bave politikom ili imaju svoje prijatelje u politici, a postaje brand koji se često koristi u Hrvatskoj.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #139 : Listopad 06, 2011, 11:44:16 prijepodne »
HDZ- e  je čačkao MEČKU...ybg-a mečka se probudila...„Svaka medalja ima dvije strane“ ili „Sve ima lice i naličje“...Gledam i slušam kukuriku i hdz-e ekipu i ne mogu se otet dojmu kako je to hrpa drekavaca koji nas besramno obmanjuju i lažu ne samo obećavajućim iluzijama o budućnosti, nego i prisilnim uvjeravanjem da nam je za sve kriv netko tamo, netko drugi, nisu oni, točnije krivi su politički protivnici, tko su isti?..svi oni koji ne misle kao oni… udružili se politički podobni, prijatelji, rodbina, rođe, zemljaci, nestručni, bolesni (u glavu), umirovljeni bivši saborski zastupnici, veterinari, nutricionisti, prometni inžinjeri smjer riječni promet, strojari bez iskustva, dezerteri - glavne su refernce za dobar posao…
Opljačkale nas Hrvatske ceste, došli neki podobni političari, napravili slalom po Rvackoj, prodali banke, naftu, naftnu industriju, Inu, sve kaj je imalo vrijedilo podijelili prijateljima, simpatizerima, branitelje poslali u Hag – valjda je to pravda i pravica?
Izbjegli smo svjetsku krizu, jer su se oni – političari – smijali nama u lice na spomen rijeći: kriza, e da bi na kraju na banani otklizali u ponor iz kojeg nas sada slavodobitno izvlće!!
Ma kaj izvlaće zakapaju nas još dublje sa svim svojim - crvenim i bijelim – obečanjima.
Pa kaj oni misle da smo zaista svi budale, bez pamčenja i sječanja?
Sad se svašta obečava, isto je tak bilo i prije – med i mlijeko…
A sad se ničega ne sječaju…..a lijekovi koji su naručeni sad se šalju u Austriju na spaljivanje, redovi u bolnicama sve dulji i dulji….. novaca za plaćanje lijekova treba izdvajati sve više i više….. favorizira se privatna praksa sa društvenim novcima.
Opljačkali su penziće ,a među njima i mene osobno!! Ak idem u penziju sa 40 godina staža i sa 60 godina starosti, mogu se nadati penziji od recimo 1800,00 kuna!!!
Tko mi je kriv kaj sam bil u ratu da bi drugi spavali dva mandata u Saboru,smijali mi se u lice i za to imali povlaštene mirvine?
To je njima , moja borba dala??
Viš @ Muha, tak to izgleda zaistinu u današnjoj Hrvatskoj, samo treba otvoriti oči, skinuti mrenu i biti iskren.
 
Oprosti ,malo sam preradil tvoj post. Ali kad pogledaš iskreno   ….. more se i tak napisati i za čudo , nekak mi se čini sve previše stvarno i hvata me panika od toga kaj nam tek spremaju jedni i drugi, ne pravim razliku.

sjetio sam se vica kojeg sam pročitao na ovom forumu o političaru koji kad je došao pred svetog Petra na kraju ipak odlučio i izabrao pakao, vrag mu je tada na njegovo pitanje gdje je nestao lijepi krajobraz odgovorio da je to samo tako tijekom izborne kampanje...Kotrmanović tako govori o nekakvom ratnom putu, zamislite koristi nešto pravedno i sveto pri tom zaboravlja da ne tako davno, točnije 2003 godine na Sinjskoj alci poručio tada Ivici Račanu da će ga pojesti crne vrane…odjednom je promijenio retoriku i sad podržava Račanove sljednike…kaj se to promijenilo?...kako vjerovati takvoj osobi?...je li isti dosljedan?..je li moralan?...kakvu poruku šalje?.....he..vrag je u pravu...
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #140 : Listopad 06, 2011, 12:17:34 poslijepodne »
Viš @ Muha, tak to izgleda zaistinu u današnjoj Hrvatskoj, samo treba otvoriti oči, skinuti mrenu i biti iskren.
 

Hoće, hoće kao i Jadranka Kosor. 8)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #141 : Listopad 06, 2011, 03:28:57 poslijepodne »
Viš @ Muha, tak to izgleda zaistinu u današnjoj Hrvatskoj, samo treba otvoriti oči, skinuti mrenu i biti iskren.
 

Hoće, hoće kao i Jadranka Kosor. 8)

Sve sam više uvjerenja da ih ovdje ima koji su nastali križanjem majmuna i papagaja... Znaš li  Jaguar kak se zove mama papagaja?????

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #142 : Listopad 06, 2011, 06:24:54 poslijepodne »
Ti isto ne znaš jel bi kakio ili piškio ... Dotični ili je ili nije saborski zastupnik. Prelistaj saborski spisak zastupnika pa reci da li hje Čačić na spisku ?  Ako je u pravu si, ispričavam se, a kaj ako nije ? Hoćeš li konačno prestati sa pljuvanjem i omalovažavanjem ?

Ajde se prekinite praviti grbavi, jer nitko ovdje baš nije tak glup kak bi drugovi htjeli sve uvjeriti, a jedino su oni pametni i u to nas moraju uvjeriti, ak treba i silom.

Čačić možda TRENUTNO nije saborski zastupnik, no ja govorim o zadnjih 8 godina kada je dobar dio tog vremena BIO zastupnik, i kada je sve ono što mu se sada obija o glavu mogao pokrenuti, napraviti, inicirati, urediti - naravno, pod naivnom pretpostavkom da je to htio. A ja političara ne sagledavam zadnjih 5 mjeseci, ja ga sagledavam cijelo vrijeme koje on smrdi na plaći poreznih obveznika.
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2011, 06:49:31 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #143 : Listopad 06, 2011, 07:01:57 poslijepodne »
Sledgehammer, i Severina je bila junferica pa više nije. Je li Čačić SAD saborski zastupnik ? Nije ! Znam da bi ti jako pasalo da ga osude i da ode na robiju, opčenito, ne paše ti da sadašnja oporba dobije izbore. Vidiš, ja nisam ni u jednoj stranci, ali se veselim da će doći do promjene vlasti, a između ostalog i u MUP-u. I tam vas ima pun kufer na državnim jaslama.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #144 : Listopad 06, 2011, 07:10:08 poslijepodne »
Namleo si toliko gluposti, pod nekim tvojim predpostavkama. Niti tvog krupajliju branim, niti tvrdim da je kriv ili nevin, kao ti,  nego iznosim činjenice a one su takve kakve jesu, pa ti možeš udarati glavom u zid koliko hoćeš.

Kojeg to MOJEG krupaliju? Pa to je idiot tvoje političke fare, HNS-ove, taj idiot je tebi omogućio i dozvolio da u stranci budeš to što jesi, zar ti stvarno misliš da smo svi mi budale koje ne znaju tko si, imenom i prezimenom, niti kaj delaš?? Kojeg to mojeg krupaliju?

Moj krupalija trenutno miruje u gaćama i nikad se neće baviti politikom. To je moj krupalija. A tvoj krupalija je sličnog izgleda i pameti, samo pokvaren, nosi odijela i gazi ljude po cesti, krade i neisplaćuje plaće, vara zakone ove države i prave  se da ih ne poznaje, iako ih je donosio - toliko o moralu i pravoj prirodi poštenja tog tvoj idola i predsjednika stranke.... sramite se, svi skupa! Jer lopov je jednako i onaj tko mu drži lojtru, kao i onaj koji je krao!

Pa u tom smislu evo ti još jedan dobar naslov:

http://www.jutarnji.hr/ante-tomic--gospodine-karamarko--glavni-cilj-policijskog-djelovanja-nije-da-hdz-pobijedi-na-izborima/978651/

Našao si crkvu gdje ćeš se moliti.... crvenog podšupka Tomića, dežurno cendralo koje je to kapitaliziralo uhljebljenjem u Vijeće HRTa... no sudeći po zadnjim "uspjesima", bolje je da se nastavio baviti ismijavanjem onog jedinog što poznaje - mentaliteta iz kojeg je potekao...

Kad god HDZ-u mandat dođe kraju, oni se sjete da moraju uhapsiti Čačića. To već nalikuje opsesiji...[/quote]

Ne sjete se, Čačića nitko ne hapsi u Hrvatskoj - koliko ja znam. No ima tko bude...

Kao uostalom i kod tebe, meni imputiraš da ja nešto, a što ti?

Stvarno - a ŠTO JA??

Ovo me baš vrlo interesira?? Što to ja??

Nisi li ti pod utjecajem ovih i ovakvih priča koje se plasiraju uvijek pred izbore, znaš sigurno da je Čačić kriminalac? Kaj si mu držao svijeću? Onda meni tvrdiš da ja ne mislim svojom glavom a ti misliš? Daj naj me nasmijavati.

Nisam mu držao svijeću - no ljudi koje je oštetio, i čije tužbe ne mogu na zelenu granu jer se smeće skriva iz imuniteta, kojeg mu daju isti kakav je i on sam, znaju bolje od mene... a tih tužbi ima podosta. Dapače, iako bi za nekoga na toj funkciji i položaju bilo dovoljno i neusporedivo manje sranja pa da ode u nepovrat - pod pretpostavkom da govorimo o časnim, moralnim ljudima u zemljama gdje ti pojmovi nešto znače.


Mene guraš u stranku i stranačku funkciju, po tebi poznatom ključu, ja i osobna korist?

Ja te ne guram - ti si se sam ugurao, dapače si se nagurao dosta visoko, barem u VG...

Pa kolega ja nisam zaposlenik javne uprave ili neke institucije gdje plaćica lijepo ide, dok se surfa po internetu, forumu, pišu romani po forumu ovdje na svakoj temi, kao što to rade veliki "moralisti" poput tebe.

Ja svoju plaćicu zaradim vrlo vjerojatno uz puno više rada, muke i rizika po život i zdravlje nego ti svoju (počasti nas svojim zanimanjem, da znam bar sa kakvom peronom imam posla, kakav se to stručnjak skriva... BTW, ako već spominješ moj posao, znaš sve o meni, gdje radim itd itd - pa kakvim moralom, ako si čist i pošten, nemaš kaj skrivati - pa reci da i ja o tebi znam bar nekaj... da ne ostanem u neznanju, jer ovo kaj sad znam, ne služi ti na čast... daj nekaj bolje, ako toga imaš na lageru.

BTW, ja ne surfam dok sam na poslu, tako da je glupo pretpostavljati da ja ne radim. A i da radim, imam pravo na par pauzi - taman dovoljno da ne čekaš dugo da te ulovim u laži i farbanju.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #145 : Listopad 06, 2011, 07:21:35 poslijepodne »
Sledgehammer, i Severina je bila junferica pa više nije.

Znam, gledao sam.

Je li Čačić SAD saborski zastupnik ? Nije !

Ja i nisam rekao da je. Ali sam rekao da je BIO (i da je tada mogao raditi i odraditi sve ono što sada drugima zamjera). I to sam i naglasio.

Znači, opet se služiš lažima, pa se već pitam - znaš li ti išta drugo osim lagati?

Znam da bi ti jako pasalo da ga osude i da ode na robiju,

Ništa mi nebi pasalo, ja od toga nemam ništa. Ali da bi sigurnost u prometu dobila puno, dobila bi.

opčenito, ne paše ti da sadašnja oporba dobije izbore.

Koja oporba? Kaj si glup do jaja ili kaj ti je? Pa nije oporba samo SDP i kokošinjac, od kojeg očito ne vidiš ni milimetra dalje!!

Oporba sadrži puno stranaka i pojedinaca, nije to taj bolesni koktel od kojeg ne vidiš kod, navodno, zdravih očiju (kad već mozak baš nije u tom stanju...). "Strinka" ti ima jak utjecaj u familiji, kaj ne? Svi vidite samo crveno...

Vidiš, ja nisam ni u jednoj stranci, ali se veselim da će doći do promjene vlasti, a između ostalog i u MUP-u. I tam vas ima pun kufer na državnim jaslama.

Vidiš, na tvoju žalost, u MUP-u će se zaposliti još najmanje 4-5.000 ljudi, jer toliko fali u sustavu. Dobar dio krivice za to snosi baš taj zločinački duo Lučin-Ostojić, duet bezveznjaka i neznalica, koji je svojom nesposobnošću i nepromišljenim potezima trajno oštetio i unazadio MUPov sustav u svakom pogledu, isto otpuštajući krive ljude, a ostavljajući nesposobne tuljane kakvi su i sami. Zato danas fali punom ljudi, a i meni ne mogu nikaj - na tvoju veliku žalost, mogu mi svi oni poljugati, skupa s tobom.

Ne trebam ni reći da o MUPovom sustavu i što i tko tamo stvarno ne valja - ti nemaš pojma, baš kao ni taj Ostojić koji se hrusti preuzeti sustav o kojem ne zna puno, ali on bi već mahao sa oružjem, britvama, otkazima, velikim izjavama iza kojih ne može nikako stajati itd itd. Sramota...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #146 : Listopad 06, 2011, 07:31:13 poslijepodne »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #147 : Listopad 06, 2011, 08:08:41 poslijepodne »
Sledgehammer, LAŽ, kako te to pogađa ... gramatika također ... prošlo svršeno vrijeme (BIO JE, ali nije sad) bez obzira koliko MOŽDA ti o tome napisao. O tvom zaključivanju također ne treba komentirati jer to je već poznata stvar (ako netko ne misli kao ti ... taj je protiv: Hrvatske, hrvata, branitelja itd, itd)
"Zločinački duo", kako ih nazivaš, izgleda da će opet biti rukovodeći kadar za ministarstvo koje ti daje primanja, a o tome kakve ja spoznaje imam o stanju u MUP-u, nije ni vrijeme ni mjesto, a nisi ni ti osoba s kojom bih raspravljao o tome.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #148 : Listopad 06, 2011, 11:28:33 poslijepodne »
Znam da bi ti jako pasalo da ga osude...

Svakom normalnom čovjeku odgovara da se ubojica osudi.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #149 : Listopad 07, 2011, 06:09:15 prijepodne »
... nije sad stvar o saobračajki koju je napravio niti konkretno o Čačiću nego stalno "navijate" da oporbu zadesi kakva nesreća, misleći da bi se možda s time omjer pred izbore popravio, ali, nažalost, do izbora je jako malo, a koliko afera izlazi na površinu ... izgleda da su izbori jaaaaako daleko. Sad samo terba pratiti kaj se bu događalo sa Todorićem ... On je isto jedan od miljenika vladajućih ... samo, ako on padne ... taj bi fakat mogel za sobom povući pun kufer ljudi, što u siromaštvo, što u Remetinec ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.