Autor Tema: Izborni plani i programi  (Posjeta: 136775 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #120 : Listopad 04, 2011, 10:12:02 poslijepodne »
osim povjerenstva koje se njim bavilo uzalud...

Povjerenstvo za sukob interesa je reklo da je bio u sukobu interesa kada je kao ministar davao poslove svojoj firmi.
Kutle je na kraju oslobođen od svega. Nečete vjerovati ali je tako.

Protiv Pašalića su vodili ohoho istraga i na kraju nema optužnica.

Stoga od svih njih Čačić je najviše kriv. On je bio u sukobu interesa.
Pašalić nema nikakve optužbe, a Kutle nakon svih sudovanja oslobođen.

Ali kako ti možeš s moralnog stajališta reći da nije lopov kada je opljačako umirovljenike u dubrovniku- naravno opljačkao je legalno- ali je pljačka pljačka.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #121 : Listopad 05, 2011, 07:56:17 prijepodne »
osim povjerenstva koje se njim bavilo uzalud...

Povjerenstvo za sukob interesa je reklo da je bio u sukobu interesa kada je kao ministar davao poslove svojoj firmi.
Ali kako ti možeš s moralnog stajališta reći da nije lopov kada je opljačako umirovljenike u dubrovniku- naravno opljačkao je legalno- ali je pljačka pljačka.

Povjerenstvo je političko tijelo Sabora, za mene je mjerodavno to što je državno odvjetništvo i Uskok ispitalo cijeli slučaj i jasno dalo do znanja povjerenstvu da nema nikakve osnove za tužbu. Ne treba smetnuti s uma tko je i kakav utjecaj imao tada i u to vrijeme na državno odvjetništvo i Uskok, danas nam je to svima jasno.

Citiraj gdje sam tvrdio ili napisao da nije lopov, plaćam pivu. Ja govorim o činjenicama, onakvim kakve jesu bez ikakve pristranosti, iako znam ti i poneki još, mislite da sam pristran. No činjenicu su činjenice. Možemo lupati glavom o zid, ali da je Čačić takav kriminalac kakvim ga želite prikazati, već bi ga vladajući odavno smjesitili u Remetinec klub, posebno njega kojeg vole toliko da i na sam spomen Čačića im se diže.......... 8)


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #123 : Listopad 05, 2011, 12:54:48 poslijepodne »
"Sve što radi Jadranka Kosor je, po Jovanovićevom mišljenju, pokušaj skretanja pozornosti s njihovog potpunog nedostatka bilo kakvog suvislog programa za rješavanje nelikvidnosti, nezaposlenosti i gospodarske stagnacije."


Sa ovim se vjerujem slaže mnogo više ljudi od samog Jovanovića.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #124 : Listopad 05, 2011, 01:29:35 poslijepodne »
... slažem se, međutim, kaj se bu dogodilo ... SDP bu sam tak, da niš ne napravi (a upravo to i radi) dobil izbore. Nakon toga ... opet nam bi isto jer ni HDZ ni SDP ne znaju kaj treba napraviti, osim obečavati (Fala lepa, niš ne trebam, sve ste mi već obečali !) 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #125 : Listopad 05, 2011, 04:44:08 poslijepodne »
Ne bi ni u kom slučaju izjednačavao Čačića sa Pašalićem ili posebno s Kutle, koji je i osuđen.

Naravno da ne bi. Jer postoji sitnica koja se zove imunitet, kojeg Čačić neopravdano uživa cijelo vrijeme kao saborski zastupnik.

I sramotno je da će mu glave onda prije doći strani nego naši sudovi. No ima Boga, bez obzira koliko ga ta ateistička bratija zatirala.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #126 : Listopad 05, 2011, 04:45:41 poslijepodne »
"Sve što radi Jadranka Kosor je, po Jovanovićevom mišljenju, pokušaj skretanja pozornosti s njihovog potpunog nedostatka bilo kakvog suvislog programa za rješavanje nelikvidnosti, nezaposlenosti i gospodarske stagnacije."

Sa ovim se vjerujem slaže mnogo više ljudi od samog Jovanovića.

No i meni se čini da Jovanović mora izjesti govno, pa sada traži izgovor da to ne napravi. A morat će.

Jer i njemu bi dobro došao jedan malo jači liječnički konzilij.

BTW, Stjepan - kakvis u to oglasi za Plan 21 i kukuriku-koaliciju na dnu ovog foruma?
« Zadnja izmjena: Listopad 05, 2011, 04:48:40 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #127 : Listopad 05, 2011, 04:55:40 poslijepodne »
Ne bi ni u kom slučaju izjednačavao Čačića sa Pašalićem ili posebno s Kutle, koji je i osuđen.

Naravno da ne bi. Jer postoji sitnica koja se zove imunitet, kojeg Čačić neopravdano uživa cijelo vrijeme kao saborski zastupnik.

I sramotno je da će mu glave onda prije doći strani nego naši sudovi. No ima Boga, bez obzira koliko ga ta ateistička bratija zatirala.

A kome se to imunitet ne može skinuti ako za to ima razloga.? Posebno kada je u pitanju HDZ-ova saborska većina i Čačić? Naj lupetati.
Neka ti Bog pomogne da odagnaš mržnju prema bilo kome.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #128 : Listopad 05, 2011, 09:44:20 poslijepodne »
Nema tu nikakve mržnje - nemoj umetati u priču nikakve emocionalne elemente, ako niti vjerske momente... možda da tebi Bog pomogne da ti se otvore oči i da ne slijediš slijepo ono što je pravom slijepcu jasno da ne valja, a možda i da tom Čačiću Bog da konačno pameti da pobijedi svoj prenapuhani ego i da shvati da je, unatoč stasu, vrlo ranjiv i krhak...

Elemenata za mržnju ima - jer ne podnosim ljude koji lažu, kradu, varaju, prodaju muda pod bubrege i još povrh svega bahato traže pravdu za sebe, guraju se farizejski u prve redove i prave se tošo, kao da apsolutno ništa nikada nije bilo i kao da apsolutno nitko ne vidi i ne kuži i ne zna za more i planine njegovih sranja, muljanja, varanja, nemorala i nekarakternog ponašanja, onog bahatog ligavljenja bez ikakvog osobnog i profesionalnog morala...

Iako je velika većina svih tih političara manje-više moralno i ljudski bezvrijedna, Čačić se baš zbog mnogih stvari debelo ističe iznad njih po negativnim elementima, posebice jer se otvoreno ponaša kao da se sve to njega nimalo ne tiče - ni zakoni (koji očito vrijede za nekog drugog, on je ipak "iznad" takvih tričarija...), ni činjenica da on donosi te iste zakone a ne poznaje ih (tj, ima muda praviti se da ih ne pozna!), niti cijela serija negativnosti, kršenja zakona i uzastopnih tragičnih pogrešaka (koje procjenjujem kao direktnu posljedicu njegova bahatog stava i precjenjivanja samoga sebe po pitanju važnosti i nemogućnosti da odgovara za bilo kakvu krivicu) - nisu od tog jebenog Čačića napravile imalo bolju osobu, taj krupalija ne uči iz svojih pogrešaka - jer smatra kako i nema više što naučiti u životu, kako njegove pogreške i nisu pogreške - već tuđe izmišljotine koje mu se podmeću s ciljem omalovažavanja njegove veličine, značaja i nezamjenjivosti...

Tak da molim Boga da i ti konačno prestaneš srati, pardon - mleti gluposti koje ni pas s maslom pojeo nebi, i da shvatiš da tvoja stranačka funkcija nije najvažnija stvar na svijetu, i da slijepo služenje evidentno lošim osobama i lošim ciljevima neće i od tebe učiniti bolju osobu, bez obzira koliko ti htio sve nas uvjeriti da je tvoja osobna korist zbog stranačkog položaja najvažnija stvar, i da bi zbog toga svi mi trebali misliti kao ti, a da koristi od toga imaš samo ti....

Mali Perica ni u jednom vicu nije izrastao u pametnu osobu, i ni u jednoj priči nisam pročitao da je veliki Perica uzor bilo čega pametnog. Tako da probaš barem biti realan čovjek - kada to već nije taj kojeg tako isprazno glorificiraš... služi mu i dalje, samo nemoj nas trovati i uvjeravati u svoje religijske postavke... jer to je uvreda za inteligenciju svih koji te čitaju.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #129 : Listopad 06, 2011, 12:40:08 prijepodne »
Naravno da ne bi. Jer postoji sitnica koja se zove imunitet, kojeg Čačić neopravdano uživa cijelo vrijeme kao saborski zastupnik.

Čačić nije saborski zastupnik.

http://www.sabor.hr/Default.aspx?sec=1797


Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #130 : Listopad 06, 2011, 12:42:48 prijepodne »
BTW, Stjepan - kakvis u to oglasi za Plan 21 i kukuriku-koaliciju na dnu ovog foruma?

To su Google oglasi, ja ih nisam vidio. Pretpostavljam da su zakupili kampanju pa se i njihov oglas pojavio tu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #131 : Listopad 06, 2011, 08:09:52 prijepodne »

Tak da molim Boga da i ti konačno prestaneš srati, pardon - mleti gluposti koje ni pas s maslom pojeo nebi, i da shvatiš da tvoja stranačka funkcija nije najvažnija stvar na svijetu, i da slijepo služenje evidentno lošim osobama i lošim ciljevima neće i od tebe učiniti bolju osobu, bez obzira koliko ti htio sve nas uvjeriti da je tvoja osobna korist zbog stranačkog položaja najvažnija stvar, i da bi zbog toga svi mi trebali misliti kao ti, a da koristi od toga imaš samo ti....


Namleo si toliko gluposti, pod nekim tvojim predpostavkama.
Niti tvog krupajliju branim, niti tvrdim da je kriv ili nevin, kao ti,  nego iznosim činjenice a one su takve kakve jesu, pa ti možeš udarati glavom u zid koliko hoćeš.

Pa u tom smislu evo ti još jedan dobar naslov:

http://www.jutarnji.hr/ante-tomic--gospodine-karamarko--glavni-cilj-policijskog-djelovanja-nije-da-hdz-pobijedi-na-izborima/978651/

Kad god HDZ-u mandat dođe kraju, oni se sjete da moraju uhapsiti Čačića. To već nalikuje opsesiji...
Kao uostalom i kod tebe, meni imputiraš da ja nešto, a što ti?
Nisi li ti pod utjecajem ovih i ovakvih priča koje se plasiraju uvijek pred izbore, znaš sigurno da je Čačić kriminalac? Kaj si mu držao svijeću? Onda meni tvrdiš da ja ne mislim svojom glavom a ti misliš? Daj naj me nasmijavati.

Mene guraš u stranku i stranačku funkciju, po tebi poznatom ključu, ja i osobna korist?
Pa kolega ja nisam zaposlenik javne uprave ili neke institucije gdje plaćica lijepo ide, dok se surfa po internetu, forumu, pišu romani po forumu ovdje na svakoj temi, kao što to rade veliki "moralisti" poput tebe.
I tu se nas dva jako, jako razlikujemo.
Ponovno, mogu se samo slatko nasmijati zbog tvojih pokušaja.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #132 : Listopad 06, 2011, 08:20:15 prijepodne »
No i meni se čini da Jovanović mora izjesti govno, pa sada traži izgovor da to ne napravi. A morat će.
Jer i njemu bi dobro došao jedan malo jači liječnički konzilij.

... ti si pesimist po profesiji ili si išel u školu za to ?

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #133 : Listopad 06, 2011, 09:12:21 prijepodne »
Jovanović je čačkao MEČKU...ybg-a mečka se probudila...„Svaka medalja ima dvije strane“ ili „Sve ima lice i naličje“...Gledam i slušam kukuriku ekipu i ne mogu se otet dojmu kako je to hrpa drekavaca koji nas besramno obmanjuju i lažu ne samo obećavajućim iluzijama o budućnosti, nego i prisilnim uvjeravanjem da nam je za sve kriv netko tamo, netko drugi, nisu oni, točnije krivi su politički protivnici, tko su isti?..svi oni koji ne misle kao oni… udružili se politički podobni, prijatelji, rodbina, rođe, zemljaci, nestručni, bolesni (u glavu), umirovljeni bivši saborski zastupnici, veterinari, nutricionisti, prometni inžinjeri smjer riječni promet, strojari bez iskustva, dezerteri - glavne su refernce za dobar posao…
sjetio sam se vica kojeg sam pročitao na ovom forumu o političaru koji kad je došao pred svetog Petra na kraju ipak odlučio i izabrao pakao, vrag mu je tada na njegovo pitanje gdje je nestao lijepi krajobraz odgovorio da je to samo tako tijekom izborne kampanje...Kotrmanović tako govori o nekakvom ratnom putu, zamislite koristi nešto pravedno i sveto pri tom zaboravlja da ne tako davno, točnije 2003 godine na Sinjskoj alci poručio tada Ivici Račanu da će ga pojesti crne vrane…odjednom je promijenio retoriku i sad podržava Račanove sljednike…kaj se to promijenilo?...kako vjerovati takvoj osobi?...je li isti dosljedan?..je li moralan?...kakvu poruku šalje?.....he..vrag je u pravu...

Bilaj

  • Gost
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #134 : Listopad 06, 2011, 09:31:41 prijepodne »
Čačić nije saborski zastupnik.

Nije baš 100% istinito.
On ima pravo biti zastupnik sve do kraja ovog sabora. Npr da netko iz varaždinske županije da otkaz u saboru, Čačić se vraća u saborske kuple.
Tako da je Čačić zastupnik sa zamrznutim statusom ili tak nekak kak ide zakonska regulativa.