Autor Tema: Vesna ŠO  (Posjeta: 75828 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #120 : Lipanj 19, 2010, 10:19:20 poslijepodne »
Ak neče ŠO k Vrbarce ondak buju Vrbarci k ŠO.
Sigurno bez najave.Inače ju nebi našli dimu.
 ^-^  ^-^  ^-^

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #121 : Lipanj 20, 2010, 08:41:17 prijepodne »
Sa bloga VŠO

Today I have
Zaista mi je teško reći koje su to godine u kojima se žena osjeća najbolje u životu Meni je danas 49 i ja ih s veseljem ističem jer mi se čini da je tek sada cijeli svijet moj.
Iako danas više nego prije polažem pažnje na svoj vanjski look iznutra sam i dalje prirodno iskrena i spontana.
I sa 49 volim i dalje reći sve što mislim, no sada mi se čini da to govorim drugačije, mirnije i da je efekt daleko jači.
I dalje zazirem od stereotipa, izbjegavam dosadu,a prezirem bezidejnost i nedostatak energije.I dalje živim sa filozofijom da treba činiti dobro jer se to tako i vraća.
Što ne volim? U svojih 49 godina nikada nisam pušila cigarete(probala jednom u srednjoj i nije mi se svidjelo), nikada nisam voljela stavljati crveni lak na nokte, nikada nisam imala potrebu nositi skupe bunde, a ni bisere oko vrata.
Što volim?Volim iskrenost i vjernost.Volim minimalizam i obožavam parfeme i visoke pete.
Volim istraživati jer sam avanturista sam u duši.
I dalje me nepravda smeta i često zaželim da imam čarobni štapić i sve loše okrenem na dobro.
I tako idem dalje, a svaka godina do sada nosila mi je veću snagu......
.

Ne kužim ljude koji imaju potrebu tako pričati o sebi.Sud i mišljenje trebamo donositi iz djela koja ta osoba čini i šta ostaje iza nje,a ovo možda ima veze sa nekom drugom VŠO koju neznamo.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #122 : Lipanj 20, 2010, 09:49:15 prijepodne »

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #123 : Lipanj 20, 2010, 11:10:40 prijepodne »
Bez obzira što joj je Velika Gorica poslužila kao pojas za političko spasavanje Vesna vrlo malo na blogu piše o Gorici što nam dovoljno govori o njezinom odnosu prema gradu koji joj je pružio političko utočište (uglavnom zahvaljujući samilosti građana nakon što ju je napucao Sanader).

Ja sam pronašao slijedeće:

http://vesnaskareozbolt.bloger.hr/post/fantom-na-cesti/826864.aspx
Fantom na cesti - o fantomu koji koči izgradnu autoceste ZG-SK

http://vesnaskareozbolt.bloger.hr/post/sutnja-je-zlato/855312.aspx
Šutnja je zlato - tek usputno spominjanje koliko Velika Gorica izdvaja za napuštenog psa

http://vesnaskareozbolt.bloger.hr/post/politicki-feng-shui/1150071.aspx
Politički Feng Shui - Citat: No, da skrati, gradonačelnik Tonino Picula i gradska vlast jučer nisu pali, a V.Gorica će na proljeće dobiti 36 novih autobusa.
Prošlo je i drugo proljeće...

http://vesnaskareozbolt.bloger.hr/post/legalizacija-muske-prostitucije-da-ili-ne/619006.aspx
Legalizacija muške prostitucije da ili ne? - khm...legalizacija političke prostitucije - spominje Piculu

Od hrpe postova tek jedan jedini se konkretno odnosi na situaciju u Gorici (Politički Feng Shui).

Eto toliko se Vesna zapravo bavi Goricom.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #124 : Lipanj 20, 2010, 03:12:55 poslijepodne »
Taman toliko kolko i živi u Gorici i s Goricom.
Usput prijatelj me zval i veli da je na Ivanju u Čiču denes bila, skup zajedno sa gradonačelnikom i zajedničarima.
Viš nije imala vremena za sednice GV ali sada za prošćenja ima, kad je njena rit u pitajnu.
A i reče mi da se zajedničari bili posložili u prvi red pod šatorom, te ih je netko podigao sa stolaca i rekao da tam ni mjesto za njih, te su se zajedničari morali pokupiti i sa strane promatrati celi događaj. ^-^ ^-^
Zgledi da pregovori sa VŠO nisu baš bili potpuni i celoviti. ^-^ ;D

Poslal mi i jednu sliku, zna prijatel da sem na VŠO jako slab:

Bogme vesela i razigrana VŠO, za razlike od sednica GV, gdje je navek bila namrštena, valda zato kaj nije bila presednica GV, to mi tek sada postaje jasno, sad i prije nego je sela u fotelu je sretna, stare ljubavi kad se obnove sreći nikada kraja. ^-^ ^-^


Možda ima još kakovih dogodovština sa Ivanja u Čiču, prosim da nas obavestite ak netko ima informacija ili ak je bil tam denes. ;)
« Zadnja izmjena: Lipanj 20, 2010, 03:36:58 poslijepodne JosipJoža »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #125 : Lipanj 20, 2010, 07:26:55 poslijepodne »
kako vijesti brzo putuju, hehehhe... znaci tak su spickali urbarce, nisu u prvom redu mogli sjediti? a jadnici:)

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #126 : Lipanj 20, 2010, 07:37:25 poslijepodne »
Ne samo da nisu urbarci mogli sjediti u prvom rezerviranom redu nego ni ostali gradski vječnici koji su bili prisutni na Ivanju nisu bili pozvani da sjednu sa gradonačelnikom.Bilo je mjesto samo za VŠO pokraj gradonačelnika i jedina je Všo bila pozdravljena od gradonačelnika dok je držao govor i to kao gradska viječnica ,a ostalih vječnika ni spomena .

Sve po zakonu i protokolu,ponovno na djelu dvostruki kriteriji po scenariju hadezea.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #127 : Lipanj 20, 2010, 08:11:02 poslijepodne »
A tko je od vjecnika jos bio tamo?

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #128 : Lipanj 20, 2010, 08:18:28 poslijepodne »
npr Zdravko Lučić,bilo bi ga zgodno vidjeti da sjedi pokraj VŠO.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #129 : Lipanj 20, 2010, 08:22:03 poslijepodne »
Citat:
A tko je od vjecnika jos bio tamo?


Spužva Bob...he...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #130 : Lipanj 20, 2010, 09:25:44 poslijepodne »
npr Zdravko Lučić,bilo bi ga zgodno vidjeti da sjedi pokraj VŠO.

Znaci zdraveka od zemljistaraca su maknuli iz prvog reda?

Da prekinemo sa nagadjanjima ko koga i zasto... Stvar je jednostavna, u prvom redu je trebao sjediti predsjednik urbaraca, u drugom zamjenici, ali Rakarec kakav je skroman, sjeo je u drugi red di mu nije bilo mjesto, a onda je podpredsjedik sjeo u prvi. No onda Šimac nije bio zadovoljan sa time, pa je htio rosadu napraviti, da Rakarec sjedne ipak u prvi red... Ali to je sve nespretno napravio, onakav kakv vec je, da je na kraju dovlacio Rakarca u prvi red (na kraju ga i dovukao), a podpredsjednik je jednostavno ostao stajati. Potpredsjednica je kulturno sjela u drugi red i tamo ostala... Eto toliko o tome da je neko urbarce micao iz prvog reda, osim ako izuzmemo nespretnost Šimca. E, a kako to sve znam? Znam jer sam tu rosadu gledao na svoje oci... a josip joza nek pusti price kako mu je neko dao sliku kad je sam slikao sve, ali kao sto se vidi iz zasjede, hahahaha, nije se usudio ni pokazati, mada je primjecen sa aparatom, jer kao sto on misli da sve vidi, i drugi sve vide:)

Zdravko Lučić, koji se dovezo sa Radivojem Jovicicem, pokusao je tamo neke kontakte ostvariti, ali je vecina ljudi od njega pobjegla pa je na kraju odustao i otisao svojim putem. i pitam se kaj bi uopce takva kreatura trebala raditi u prvom redu? Kaj da skoci na nekoga i da ga pocne vrijedjati, ajde molim vas... sve kako mu je sam si je priskrbil. Mislim ako ga netko na nekoj listi na sljedecim izborima vidi, tu listu ce ljudi u debelom luku zaobilaziti. Taj ni jedan most za sobom nije ostavio, sve ih je porusio, pa ce biti papa Zdravek iz politike.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #131 : Lipanj 20, 2010, 09:53:55 poslijepodne »
Newbie, ćorak ^-^.
Očito da su Vas malo krivo informirali, a gle kak Vi niš niste znali, pa ste nakon nekoliko sati sve saznali. ^-^
Dajte se pogledajte malo Vašu kronologiju pisanja, naprosto Vi ste genijalac. ;D
Eto baš ste me uveselili s pričom o Nikoli i zajedničarima. ;)

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #132 : Lipanj 21, 2010, 12:17:16 prijepodne »
Uglavnom sam se zajebavao da nisam znao hahaha samo da vidim kako disete:)

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #133 : Lipanj 21, 2010, 06:39:06 prijepodne »
Vi vjerovatno na  respirator.Od sdpa,pa k hadezeu ,saad se zavlačite pod deceovku.Bitno da se nekomu........Nikak da se zna do su ti 35 ili 38 sdepeovcev teri su prešli u dc.ne misli valjda Žic da vredi za njih 38.Ili ste i vi med njemi.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #134 : Lipanj 21, 2010, 08:25:32 prijepodne »
To meni pricate Mojca?