Autor Tema: Vesna ŠO  (Posjeta: 74887 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #135 : Lipanj 21, 2010, 10:00:51 prijepodne »
npr Zdravko Lučić,bilo bi ga zgodno vidjeti da sjedi pokraj VŠO.


Zdravko Lučić, koji se dovezo sa Radivojem Jovicicem, pokusao je tamo neke kontakte ostvariti, ali je vecina ljudi od njega pobjegla pa je na kraju odustao i otisao svojim putem. i pitam se kaj bi uopce takva kreatura trebala raditi u prvom redu? Kaj da skoci na nekoga i da ga pocne vrijedjati, ajde molim vas... sve kako mu je sam si je priskrbil. Mislim ako ga netko na nekoj listi na sljedecim izborima vidi, tu listu ce ljudi u debelom luku zaobilaziti. Taj ni jedan most za sobom nije ostavio, sve ih je porusio, pa ce biti papa Zdravek iz politike.


Ne, Newbie po Vama vijećnička mjesta zaslužuju dizači utega(glasova), oni koji su tamo da neznaju ili nesmiju ni jednu riječ prozboriti, osim glasovati kako im se već unaprijed naloži. Po tome ste i Vi idealan za vijećnika, uklopili bi se u taj prosjek idealno.

Govoriti tako o g. Lučiću je u najmanju ruku neprimjereno a i bezobrazno, dobivam dojam da Vas g. Lučić žulja pa onda udarate po njemu na taj način, g. Lučić je narodni tribun, pravi vijećnik kakav i treba biti, boriti se i predstavljati svoje građane koji ga i biraju.
Apropo cijele priče, g. Lučić je jedini političar kojeg poznajem, koji je jako dugo u politici a od politike nije imao niti tražio nikada ništa, nego dapače borio se protiv takvih poriva,  za razliku od velike većine viječnika u sadašnjem sastavu GV.
g. Zdravko Lučić je za Vas zaista gospodin u svakom smislu te riječi.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #136 : Lipanj 21, 2010, 10:37:00 prijepodne »
Uglavnom sam se zajebavao da nisam znao hahaha samo da vidim kako disete:)

Kaže jedna narodna Newbie : dobar izgovor zlata vrijedi. ^-^
Ja dišem punim plućima, posebno nakon jučerašnje posjete i šetnje u jednom lijepom izletištu, neću ga reklamirati, nije mjesto za reklamiranje. ^-^ ;D

shaka zulu

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #137 : Lipanj 21, 2010, 11:22:13 prijepodne »
- U Velikoj Gorici ne postoji kohabitacija – izjavila je DC-ovka Tajana Amšel-Zelenika i nastavila:

- Umjesto da pokušate surađivati s Gradskim vijećem stalno nas optužujete. Nikada niste nikoga od nas pozvali na dogovor ili radnu kavu da pokušamo ostvariti suradnju.

TAZ;
Poziva on sve večnike i na brifing i na drinking,tak da to ne stoji.Treba je samo prejti prek plota i se je tu.Na dohvat ruke...

A kaj je mali črni prije povedal...  ;)

shaka zulu

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #138 : Lipanj 21, 2010, 01:31:37 poslijepodne »
Predsjednica Demokratskog centra posjetila općinu Brdovec
Srijeda, 16 Lipanj 2010 23:37
...
Predsjednica DC-a Vesna Škare Ožbolt je pohvalila općinske aktivnosti i vizije koje su realne i ostvarive, kazavši kako će u segmentima gdje se može Demokratski centar svakako pomoći. Na kraju radnog sastanka govorilo se o prijedlogu novog teritorijalnog ustroja koji će se početi realizirati prije idućih lokalnih izbora 2013. godine.
...
http://www.prigorskikaj.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=357&catid=35&Itemid=2

Kaj mi znamo o tem?

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #139 : Lipanj 24, 2010, 02:09:21 poslijepodne »
Osobno ne poznam Z. Lučića, ali ga često vidim  u našem gradu Velikoj Gorici.
Neznam zašto ali uvijek mislim da je pod utjecajem alkohola...možda želi šarmirati građane pa se drži one: Za zanosan hod i sjaj u očima koristite Badelove proizvode :)

 hehehehe  !



 

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #140 : Lipanj 24, 2010, 02:19:22 poslijepodne »
Osobno ne poznam Z. Lučića, ali ga često vidim  u našem gradu Velikoj Gorici.
Neznam zašto ali uvijek mislim da je pod utjecajem alkohola...možda želi šarmirati građane pa se drži one: Za zanosan hod i sjaj u očima koristite Badelove proizvode :)

 hehehehe  !



 
Dobro si ga upoznal :)))

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #141 : Lipanj 24, 2010, 03:07:47 poslijepodne »
Predsjednica Demokratskog centra posjetila općinu Brdovec
Srijeda, 16 Lipanj 2010 23:37
...
Predsjednica DC-a Vesna Škare Ožbolt je pohvalila općinske aktivnosti i vizije koje su realne i ostvarive, kazavši kako će u segmentima gdje se može Demokratski centar svakako pomoći. Na kraju radnog sastanka govorilo se o prijedlogu novog teritorijalnog ustroja koji će se početi realizirati prije idućih lokalnih izbora 2013. godine.
...
http://www.prigorskikaj.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=357&catid=35&Itemid=2

Kaj mi znamo o tem?

Uglavnom ništa neznamo ali važno je da znamo što g. Lučić pije, za informaciju onima koji neznaju pije Bevandu, pa da znaju što mogu da poruče g. Lučiću kad ga sretnu u Gradu. ;)
Sjetim se onog vica koji kaže ak si čovjek spije malo, on se otrezni ali oni kvarni se nikad ne poprave, lopov nikad ne postane pošten, jednom lopov navek lopov, ružni nikad  ne proljepšaju....itd.itd. I što sada ak si čovjek popije koju Bevandu, koji to od političara ne pije, možda  bi Šeks trebao biti uzor, da ne nabrajam dalje. ;D

Pitajne kaj mi znamo o tem vrijedi dalje, možda sused ili Newbie odgovore nakon nekoliko sati, poslije konsultacija i dobivanja informacija iz prve ruke. ^-^

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #142 : Lipanj 24, 2010, 03:39:25 poslijepodne »
jožica mislim da ti je potreban godišnji odmor ;)

Odmori se malo,... opusti 8) 8) 8)


Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #143 : Lipanj 24, 2010, 03:41:00 poslijepodne »
Nakon konzultacija dogovoreno je da se izvjesti da Zdravek pije pivicu!

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #144 : Lipanj 24, 2010, 10:17:05 poslijepodne »
Smatram da kada si "javna ličnost " da se tako u skladu moraš i ponašati . Tko pije i tko ne pije njegova je osobna stvar , no ipak ne dolikuje javno pojavljivanje osoba u pripitom stanju , ne što je ružno za vidjet nego se i šalje vrlo neugodna poruka svima kojima je stalo da političari koji nas predstavljaju budu ne samo uzor nego i više od toga. Vremenske prilike u zemlji i politici su takve da je konačno došlo vrijeme za osvježenjem u političkim krugovima , kako nezadovoljno gledamo u saboru barba Luku i jedva čekamo da se makne iz politike , možda za gosp. Lučića bi ta opcija bila najbolje rješenje , mada što se tiče ideja i projekata koje je potaknuo , rijetko tko raspolaže sa takvim saznanjima turopoljske baštine , na tome svaka čast , no isto tako dijelom moramo priznati da je u nekim stvarima "potrošen" kao materijal.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #145 : Lipanj 24, 2010, 11:00:44 poslijepodne »
A da se mi vratimo na temu? Bu VŠO i nama govorila o prijedlogu novog teritorijalnog ustroja koji će se početi realizirati prije idućih lokalnih izbora 2013. godine.....?  >:(

Golf je malo u krizi, pa joj preostaje jedino vikendovanje u Turopolju.
 
Turopolje je doduše lijepo za vikendovanje, znaju to svi zagrepčanci kao i VŠO. ;)

Zanimljivo će biti vidjeti da li će biti prisutna redovito na sjednicama GV, za razliku od perioda do sada kada nije imala vremena za Veliku Goricu i sjednice GV.

Mam kad zasedne u fotelju precednice GV, bu mam riješila i povrat zemlje ZZ, ukolko joj Pejakica ne smesti "barikadu" na ulazu. ^-^
Jedino što me zanima da li će se odreći naknade kao i GBR za mesto precednika GV? Vidite kak se GBR tulko bori za fotelju, koja lovu donosi....... ;)

Eto i zajedničari su sada u ekstazi, ma Gorica bu procvjetala, nema više tko da koči državne projekte. ^-^
Jer lokalni projekti (penezi) su ionako namijenjeni lokalnim domaćim dečkima i deklama poput VŠO

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #146 : Lipanj 24, 2010, 11:07:40 poslijepodne »
VŠO nakon izbora u Gorici , prošlo svršeno vrijeme .

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #147 : Lipanj 26, 2010, 11:14:16 prijepodne »
Jučer na memorijalnom boksačkom turniru sam se doista uvijerio da Z. Lučić voli popiti i to pivicu ;D ;D....mislim nekoliko

Sjedio sam s prijateljima na terasi kluba 100,a u našoj blizini sjedio je Z. Lučić u vidnom pripitom stanju ometao je građane i galamio dijeleći nekakve papire.  Građani su ga vidno izbjegavali u širokom luku i ignorirali. U jednom trenutku mi je doista bilo neugodno kada je počeo vikati, te su ga ostali ljudi okupljeni pored terase koji su gledali boks čudno gledali, kakav je to lik?, pitali su me ljudi koje iz viđenja poznajem sa boksačkih turnira, koji su iz drugih gradova i država došli na turnir.

Mislim da njegovo ponašanje nije bilo primjereno ovakvoj priredbi i nikako nemogu spojiti njegov rad, trud i zalaganje za Goricu i ovo jučerašnje ponašanje :(

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #148 : Lipanj 26, 2010, 11:39:39 prijepodne »
Ni prvi ni zadnji puta... a na kraju cujem da je i bio krvav i zmazan... pa nije se valjda potuku sa nekime? Gradski viječnik Zdravko Lučić, član HNS-a... hm...

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #149 : Lipanj 26, 2010, 11:43:29 prijepodne »
da je sklon raditi incidente to sigurno, još nema obraza pa napada i žene kao što je napao Vesnu Škare Ožbolt ispred gradske uprave... sramota!!!

Znači od njega mogu očekivati da če me i fizički napasti ako ne mislim kao on ???
 ako imam drugačije mišljenje od njega  ???