Autor Tema: Čačić i HDZ  (Posjeta: 15732 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Čačić i HDZ
« : Siječanj 07, 2010, 09:24:59 prijepodne »
Vidim da niko to ne spominje ovdje, ali eto, bas me zanima kako ce sada ovi HNS dusebriznici ovdje komentirati ovo:
http://www.jutarnji.hr/cacic--kosor-moze-racunati-na-hns/463406/
Ili ce se i daljepraviti da nevide :)  Ili ce sada okrenuti plocu i uzdizati HDZ u visine... boze, kaj politika napravi od covjeka, u casu se zaborave sva nacela koja su se do prije par sati zastupala!

Tur

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #1 : Siječanj 07, 2010, 09:46:25 prijepodne »
Jedino načelo koje HNS zastupa je doći na vlast bez obzira na sredstva i posljedice. Kao i većina stranaka.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #2 : Siječanj 07, 2010, 10:06:57 prijepodne »
Vidim da niko to ne spominje ovdje, ali eto, bas me zanima kako ce sada ovi HNS dusebriznici ovdje komentirati ovo:
http://www.jutarnji.hr/cacic--kosor-moze-racunati-na-hns/463406/
Ili ce se i daljepraviti da nevide :)  Ili ce sada okrenuti plocu i uzdizati HDZ u visine... boze, kaj politika napravi od covjeka, u casu se zaborave sva nacela koja su se do prije par sati zastupala!

 ....SDP nije spreman podržati Vladu Jadranke Kosor u Saboru, no zato HDZ može računati na HNS. Predsjednik narodnjaka Radimir Čačić je, kako neslužbeno doznajemo, nekim potpredsjednicima HDZ-a jasno dao do znanja kako sada “kad više nema Sanadera”, ako im bude potrebno, mogu računati na potporu njihovih pet zastupnika u Saboru.....

Pa kako bi SDP mogao podržavati HDZ-ovu Vladu o kojoj već tri godine govorimo kao o nesposobnoj i korumpiranoj - uzvraća potpredsjednica SDP-a Milanka Opačić. Na potporu svog najvećeg političkog protivnika HDZ bi, kaže Opačić, mogao računati jedino u slučaju kada bi Hrvatska bila ozbiljno ugrožena, a to, smatra, sada nije slučaj.

Koliko vidim to je sve još neslužbeno.
Nije li Hrvatska ozbiljno ugrožena? SDP očito misli da nije.
Zašto apriori se odbacuje unaprijed suradnja SDP i HDZ? Da li je to dobro za Hrvatsku?
Meni se čini da je HNS samo odgovorna stranka, prema trenutku i situaciji u kojoj se Hrvatska nalazi.
Osim toga HNS čini mi se nije niti HDZ niti SDP, pa prema tome se i razlikuje od te obje stranke, nema predrasuda za razliku od njih.
I to je dobro za Hrvatsku.
Ne bi bilo loše malo dublje i šire sagledati posljedice takvih odluka, ne samo kroz vlastitu prizmu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #3 : Siječanj 07, 2010, 10:12:58 prijepodne »
hehehehehe
Kao da sam tvoj odgovor procitao i bez otvaranja posta. Stvarno ga nisi trebao ni napisati :)

JosipJoža

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #4 : Siječanj 07, 2010, 10:20:59 prijepodne »
hehehehehe
Kao da sam tvoj odgovor procitao i bez otvaranja posta. Stvarno ga nisi trebao ni napisati :)


Zato što i sami znate istinu, koju sebi ne želite priznati.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #5 : Siječanj 07, 2010, 10:22:31 prijepodne »
U prvom sam postu rekao istinu... da ne duljim dalje, samo velim, zapitajte se tko ste i sto ste! I vi i svi koji se bavite nekom vrstom politike!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #6 : Siječanj 07, 2010, 10:26:17 prijepodne »
Meni se čini da je HNS samo odgovorna stranka, prema trenutku i situaciji u kojoj se Hrvatska nalazi.

Narodski se to veli "okreće se kak vetar puše"!...

Naravno, svaki vjetar koji je može približiti imalo bliže kazanu i sisi... jebeš principe!! Oni su za budale... sa kemijskom u ruci...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Tur

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #7 : Siječanj 07, 2010, 10:30:34 prijepodne »
HNS je odgovorna stranka? Možda prema sebi - prema građanima nikako. Jer ako cijelo vrijeme piljite jedno i onda odjednom to sve pregazite radi vlastite koristi teško da se to može nazvati odgovornosću prema narodu.

A priče da je to dobro za Hrvatsku možete prodavati naivcima vašega kalupa.
« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2010, 10:40:57 prijepodne Tur »

JosipJoža

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #8 : Siječanj 07, 2010, 10:42:39 prijepodne »
Meni se čini da je HNS samo odgovorna stranka, prema trenutku i situaciji u kojoj se Hrvatska nalazi.

Narodski se to veli "okreće se kak vetar puše"!...

Naravno, svaki vjetar koji je može približiti imalo bliže kazanu i sisi... jebeš principe!! Oni su za budale... sa kemijskom u ruci...

Ne bi se složio Sledge s Vama. Zašto?
Trenutak u Hrvatskoj je naprosto kritičan, desnica na čelu sa HDZ i gđ.Kosor na čelu je sada više nego ikada spremna na suradnju i sa SDP-o koji apriori odbija tu suradnju, umjesto da se stave sve glave na kup i izvuku najbolje, za zemlju i građane.
Odgvornost bi trebala biti veća i trebalo bi konačno, po meni razbiti te međusobne barijere, podjele koje kao što vidimo unose podjele i razdor čak i među nama ovdje, one su itekako izražene i u društvu, ne samo na ovom forumu.

Nemogu se složiti sa tezom o vjetru, naprosto jer zasigurno svi skupa imaju više potencijala i kvalitetnih ljudi nego pojedinačno bilo koja stranka i ovo je trenutak da se ti potencijali iskoriste, da se zemlja pokuša izvući iz problema u koji je duboko zapala.
Meni se čini da je trenutak za vladu nacionalnog jedinstva po uzoru na onu ratnu vladu koju smo imali. Trenutak u zemlji nije ratni ali zasigurno je težak ako ne i teži nego onaj ratni u smislu stanja nacije, u bilo kojem pogledu i s bilo kojeg aspekta.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #9 : Siječanj 07, 2010, 10:45:16 prijepodne »
HNS je odgovorna stranka? Možda prema sebi - prema građanima nikako. Jer ako cijelo vrijeme piljite jedno i onda odjednom to sve pregazite radi vlastite koristi teško da se to može nazvati odgovornosću prema narodu.

A priče da je to dobro za Hrvatsku možete prodavati naivcima vašega kalupa.

 :-*

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #10 : Siječanj 07, 2010, 10:47:57 prijepodne »
Ja bi ti to sve vjerovao, ali da si do sada ili ti ili bilo ko od prisutnih HNS-ovaca na ovom forumu i jednom rijecju spomenuo prije ovoga danas! Da si iz svoje glave iskreirao takvo nesto i napisao ovdje negdje, sve bi ti vjerovao... ali ovako me podsjecas na Jandrokovica u onoj emisiji Nedjeljom u 2.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #11 : Siječanj 07, 2010, 10:50:58 prijepodne »
Mislim da je ipak najbolje da usutite i nis ne pisete, jer sve sto napisete moci ce se upotrijebiti prootiv vas... hm, sledge, kako to ono u filmovima vele kad nekoga hapse!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #12 : Siječanj 07, 2010, 10:59:13 prijepodne »
Ja bi ti to sve vjerovao, ali da si do sada ili ti ili bilo ko od prisutnih HNS-ovaca na ovom forumu i jednom rijecju spomenuo prije ovoga danas! Da si iz svoje glave iskreirao takvo nesto i napisao ovdje negdje, sve bi ti vjerovao... ali ovako me podsjecas na Jandrokovica u onoj emisiji Nedjeljom u 2.

Newbie, bar što se mene tiče, moje razmišljanje je bilo i ranije takvo ali nismo valjda dotakli temu, pa očito nisam ni iznio takvo razmišljanje, međutim ako malo analizirate moje diskusije i postove, na tragu su toga razmišljanja, naravno da mi svi različito mislimo i to je i dobro na neki način, međutim pokušavam biti racionalan, smeta me, stalno i kontinuirano stvarani razdor među strankama, poglavito kada je u pitanju HDZ i SDP, jer se taj razdor prenosi i na naciju te nacija postaje uz svu krizu još nesretnija, meni osobno bi bila normalna suradnja među svima, težio bi uvijek ka tome u cilju postizanja boljih rezultata za javno dobro, zadovoljstvo građana, zadovoljstvo nacije kada je državna razina u pitanju.
Čini mi se da kod nas još uvijek preovladava onaj ideološki aspekt a ne aspekt kvalitete, nikako tog ideološkog aspekta da se oslobodimo a on nas proždire po svim sferama života.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #13 : Siječanj 07, 2010, 11:06:49 prijepodne »
Mislim da je ipak najbolje da usutite i nis ne pisete

A to bi Vi željeli? Nebu išlo Newbie, ja sam, sam svoj, nije se taj rodio još uvijek. ;)

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #14 : Siječanj 07, 2010, 11:18:04 prijepodne »
Ja bi ti to sve vjerovao, ali da si do sada ili ti ili bilo ko od prisutnih HNS-ovaca na ovom forumu i jednom rijecju spomenuo prije ovoga danas! Da si iz svoje glave iskreirao takvo nesto i napisao ovdje negdje, sve bi ti vjerovao... ali ovako me podsjecas na Jandrokovica u onoj emisiji Nedjeljom u 2.

Newbie, bar što se mene tiče, moje razmišljanje je bilo i ranije takvo ali nismo valjda dotakli temu, pa očito nisam ni iznio takvo razmišljanje, međutim ako malo analizirate moje diskusije i postove, na tragu su toga razmišljanja, naravno da mi svi različito mislimo i to je i dobro na neki način, međutim pokušavam biti racionalan, smeta me, stalno i kontinuirano stvarani razdor među strankama, poglavito kada je u pitanju HDZ i SDP, jer se taj razdor prenosi i na naciju te nacija postaje uz svu krizu još nesretnija, meni osobno bi bila normalna suradnja među svima, težio bi uvijek ka tome u cilju postizanja boljih rezultata za javno dobro, zadovoljstvo građana, zadovoljstvo nacije kada je državna razina u pitanju.
Čini mi se da kod nas još uvijek preovladava onaj ideološki aspekt a ne aspekt kvalitete, nikako tog ideološkog aspekta da se oslobodimo a on nas proždire po svim sferama života.
Aleluja velecasni... a kojoj vi crkvi pripadate?:)
A ono drugo,ma samo vi pisite,ali ne zaboravite stosam jos nadopisao :)