Autor Tema: Đakićeva izjava  (Posjeta: 7191 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #15 : Listopad 08, 2011, 03:31:30 poslijepodne »
sledgehammer ... a kome bi to sprašio metak u ćelenku, kako ti veliš ?

Svima koji su gurali ruku u tuđe džepove i to još uvijek rade, a glupa raja im se klanja.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #16 : Listopad 08, 2011, 05:11:21 poslijepodne »
Jezik ti je brži od pameti ... Ti si opasan po okoliku, samo mi nije jasno kako primaju takve likove u MUP.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #17 : Listopad 08, 2011, 05:49:57 poslijepodne »
Ajde ne seri, lupetaš samo tak da nekaj veliš, a to je loše.

BTW, takvi likovi su oslobodili ovu zemlju i stvorili MUP - zato da bi sve to potom takvi kao ti razjebavali i uništavali, a rezultati su vidljivi. I jesam opasan - za sve kretene i neprijatelje ove zemlje. Zato me se bolje kloni.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #18 : Listopad 08, 2011, 06:07:58 poslijepodne »
... Opasan si ti, a ovi kaj su ti dali dozvolu za oružje oni nisu normalni ... Samo je pitanje tko će prije na promatranje ti ili oni ... a u svezi onog da te se klonim ... čuj, da se miša bojim, onda bi vodio mačku sa sobom ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #19 : Listopad 08, 2011, 07:04:24 poslijepodne »
evo i nečeg što se nadovezuje na ovu temu, odnosno na Đakića i na Hvidru ...  Sad će neki gutati knedle ... zar ne ???

Dr. Drago Rubala, široj javnosti poznat kao prilično popularan radijski i televizijski voditelj uhićen je u petak u antikorupcijskoj akciji policije i USKOK-a zajedno sa još šestoricom liječnika iz Čakovca i Varaždina radi namještanja invalidskih mirovina od kraja 2010. do listopada ove godine.
USKOK je, inače, donio nalog o provođenju istrage protiv 34 osobe radi udruživanja za počinjenje kaznenih djela, primanja i davanja mita, zloporabe položaja i ovlasti, protuzakonitog posredovanja te pomaganja u primanju mita i protuzakonitom posredovanju s obzirom na to da su prijavljene i osobe koje su davale mito. Dr. Rubala, koji je devedesetih godina bio zaposlen u Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje kao načelnik Odjela medicinskog vještačenja, i ostali liječnici, prema sumnjama istražitelja, za svoje su “usluge” od osoba koje su im se obraćale za pomoć primali od dvije do pet tisuća eura mita.

Ispada tako da su u nešto manje od godinu dana, dakle u vrijeme dok su trajale predistražne radnje, strpali u džep oko stotinu tisuća prljavo zarađenih eura. Prema sumnjama istražitelja, mozak čitave operacije bili su dr. Ivan Ostojić, ovlašteni vještak Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, Područne službe u Varaždinu, i dr. Rubala koji su povezali ostale okrivljenike u kriminalnu mrežu.

Imali su dobro razrađeni plan, pa je jedan dio te grupe bio zadužen za izravno namještanje mirovina, dok je onaj drugi tražio zainteresirane osobe, od njih prikupljao novac, dogovarao sastanke s dr. Ostojićem te prikupljao potrebnu medicinsku dokumentaciju. Koliko je poznato, dr. Ostojić i dr. Rubala su kasnije, prema unaprijed postignutom dogovoru, razmatrali prikupljenu medicinsku dokumentaciju, davali upute zainteresiranim osobama o daljnjim medicinskim pregledima i pribavljanju dokumentacije potrebne za ishođenje invalidske mirovine.

Pozitivni nalazi i mišljenja

Zainteresirani za njihove “usluge” zatim bi svu dokumentaciju dostavljali dr. Ostojiću koji im je davao pozitivne nalaze i mišljenje o postojanju invalidnosti, općoj i trajnoj nesposobnosti za rad, a dr. Rubala je pak kasnije sređivao potvrđivanje takvih mišljenja kod Stručnog povjerenstva za reviziju nalaza i mišljenja o invalidnosti HZMO-a, i to tako da je kod glavne administratorice Stručnog povjerenstva, također uhićene u ovoj akciji, osiguravao da predmete za koje je bio zainteresiran u rad dobije tročlano vijeće u kojemu su bile njegove dvije prijateljice koje je potvrđivalo prethodno dane nalaze i mišljenja. Novac zarađen od namještanja mirovina okrivljenici su kasnije međusobno dijelili. USKOK je, inače, od istražnog suca zagrebačkog Županijskog suda zatražio određivanje jednomjesečnog istražnog zatvora protiv šestero okrivljenika.

http://www.vecernji.hr/vijesti/zbog-namjestanja-mirovina-uskok-istrazuje-voditelja-dragu-rubalu-clanak-334133
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #20 : Listopad 08, 2011, 10:03:57 poslijepodne »
Dr. Drago Rubala, široj javnosti poznat kao prilično popularan radijski i televizijski voditelj uhićen je u petak u antikorupcijskoj akciji policije i USKOK-a radi namještanja invalidskih mirovina od kraja 2010. do listopada ove godine.

To je,zgleda,do sad bila javna tajna.
Dok je bil na radiju znali su ga zvati oni kaj nisu "upali" i lepo ... ga pozdraviti.

"Od kraja 2010. do listopada ove godine" !??
E,to onda ni ovaj nek nekteri drugi Rubala kaj ima jako kratki staž.
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #21 : Listopad 08, 2011, 11:28:42 poslijepodne »
"Izjava "Ranko, Rajko, Zoki, Veljko, Rade ... Mislio sam da sastavljaju srpsku vladu a ne hrvatsku"

Ne kužim kaj tu ne štima?? Pa to je istina...

Komentator Novog lista....
http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Ratnohuskacki-govor-Josipa-Dakica-objava-je-rata-Srbima-i-poraz-Jadranke-Kosor

Ima Joso Đakić pravo! Problemi Hrvatske nisu nezaposlenost, kriza, reforme koje nisu proveli, nikakav rast BDP-a i sl. Najveći problem u Hrvatskoj su osobna imena. Baš je pogodio temu jer svim radnicima, seljacima, ribarima i ostalima u RH je to sada najveći problem. Zato mu preporučujem da nakon što dobiju izbore na ovoj najvažnijoj od svih tema u nas, izglasaju ZAKON O IMENIMA U RH. Tu se treba točno navesti koja su imena dozvoljena u Lijepoj našoj a koja se imaju zamijeniti, prikladnijim hrvatskim imenima. Ja potpuno razumijem njegovu ''inicijativu'' I meni bi da 20godina muzem ,varam, kradem, namještam poslove firmi od svoje žene i ležim u saboru za ogromnu plaću, pala na pamet takva pizdarija. Nisam niti očekivao da će skupini utovljenih krmaka pasti na pamet da pokrenu privredu, strana ulaganja i da svome narodu donesu zaposlenost i blagostanje...

Jaguar

  • Gost
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #22 : Listopad 08, 2011, 11:34:28 poslijepodne »
Odličan komentar.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #23 : Listopad 09, 2011, 09:22:00 prijepodne »
Vele da je Rubali naglo pozlilo kad su kad su ga hapsili ... Sad kad su priveli te mu naredili da se ohladi na mjesec dana, da ne bi utjecao na svjedoke ... kaj će se dogoditi sa lažnim invalidima ? Ima ih u Đakićevim redovima pun kufer ...  Hoće li morati vratiti lovu koju su zaradili ? Hoće li se konačno krenuti na reviziju registra branitelja, a pogotovo onih sa beneficijama i povlaštenim mirovinama ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #24 : Listopad 09, 2011, 02:51:40 poslijepodne »
Nisu to jedini problemi u Hrvatskoj, no to ne znači da se sa istima ne treba baviti. Činjenica je da nitti jedna zemlja nema vlast u kojoj je većina članova pripadnika nacionalnih manjina. Posebice ne one koje su pripadnici bili glavni agresori na Republiku Hrvatsku.

Na žalost, prije je provedena "demokratizacija" (koja to i nije), negoli lustracija. A bez iste neće biti nikada ni dobvro ni mirno u ovoj zemlji.

I dok je crvenih zločinaca, koji su osovina SDP-HNS ekipe, neće biti niti provedena, jer isti neće suditi sami sebima. iako cijeli normalan svijet osuđuje taj režim, kod nas bi, po njima, još trebao i opet procvjetati...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #25 : Listopad 09, 2011, 04:33:03 poslijepodne »

I dok je crvenih zločinaca, koji su osovina SDP-HNS ekipe, neće biti niti provedena, jer isti neće suditi sami sebima. iako cijeli normalan svijet osuđuje taj režim, kod nas bi, po njima, još trebao i opet procvjetati...

O kakvim to "crvnim zločincima" govoriš ?  Daj se zbroji malo, stalno blebečeš bez veze.  Am je opče poznata stvar daje u HDZ-u veća koncentracija bivših partijaca nego li u bilo kojoj stranci. I kaj sad ? Tvoji će izgubiti izbore, hm ... mnogi će s time izgubiti razne pogodnosti  i beneficije ... toliko laprdaš protiv HNS-a i SDP-a zajedno s Muhom i još par njih ko da će svijet stati nakon gubitka izbora ... Ili se možda bojiš da bi na vidjelo moglo doći još puno zanimljivih stvari ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #26 : Listopad 09, 2011, 06:15:20 poslijepodne »

I dok je crvenih zločinaca....

Jemaš prav, shvatio si konačno, opasni su ovi crveni, čak bi se ovaj put i složio s tobom. ;D



« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2011, 06:18:39 poslijepodne Jaguar »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #27 : Listopad 10, 2011, 09:08:03 prijepodne »
Ova slika je za smijat i za plakat se ... em je za rubriku vicevi em je dotični potvrdio putem telefona da je zbilja tako mislio ... Fakat smo banana republika ... Pročitao sam jedan komentar na temu putujućeg cirkusa HDZ-a ... njihovim gasačima bitno je da znaju samo tri slova, da slučajno ne zaokruže krivo na glasačkom listiću ...
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2011, 09:10:59 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đakićeva izjava
« Odgovori #28 : Listopad 10, 2011, 10:48:54 prijepodne »
O kakvim to "crvnim zločincima" govoriš ?  Daj se zbroji malo, stalno blebečeš bez veze.  Am je opče poznata stvar daje u HDZ-u veća koncentracija bivših partijaca nego li u bilo kojoj stranci. I kaj sad ?

Pa nije važno što je bilo nekada (iako i ja osuđujem dvoličnost članstva HDZa), važno je tko kakove stavove SADA zastupa. No i jedni i drugi su prava zla maćeha hrvatskoj državi.

Tvoji će izgubiti izbore, hm ...

Koji su to moji?? Očito ne možeš shvatiti osnovne stvari i izaći iz osobne ograničenosti tipa "ako nije kukuriku, onda je HDZ!"... a meni se bljuje od oboje, jer su oboje potpuno isto govno i zlo za Hrvatsku.

mnogi će s time izgubiti razne pogodnosti  i beneficije ... toliko laprdaš protiv HNS-a i SDP-a zajedno s Muhom i još par njih ko da će svijet stati nakon gubitka izbora ... Ili se možda bojiš da bi na vidjelo moglo doći još puno zanimljivih stvari ?

Pa neka izgube - ja ne uživam u nikakvim pogodnostima i beneficijama, i ne bojim se da ću išta od toga izgubiti.

Naravno da svijet neće stati bez obzira tko pobijedio - posebice neće stati ako nedajBože dobije kukuriku - oni su nesposobni zaustaviti svoj jezik, ne da bi zaustavili svijet!!

Evo najnovijeg priloga toj činjenici: "Hrvatska država je prema srpskoj manjini napravila veliki grijeh!" - kaže to Zoki Bre Milanović u emisiji Nu2. Što kažeš na tu izjavu???
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”