Autor Tema: Branitelji za branitelje  (Posjeta: 46022 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #105 : Kolovoz 19, 2010, 09:24:32 poslijepodne »
Citat:
zdraveka pak moremo špotati, ali on je koji jest i samo ga možemo prihvatiti kao takvoga (voljeli ga ili ne),

krasno!!!...prihvatiti???...kakvoga???...neotesanog zalokanog lika koji u plemenitaškoj opravici paradira NA VIJEĆU, pri tom pljuje i vrijeđa svojim poznatim ukrasnim vokabularom sve koji ne misle kak GBR i HNS????....loš pokušaj domovinesin, naime kontradiktoran si s obzirom da se pozivaš na Starčevića...he...jedino kaj si uspel a to je dodvoriti se HNS-ovim HELGAMA...

@muha zujara, ovdje "klimoglavac-helgica" hihihihihihihihihihihihihihihi :P :P :P :P :P :

I znate kaj, gospon Zdravek je takav kakav je, ali ustrajan, dosljedan sebe, poznat i dokazan "kak pravi turopoljski muž" za razliku od takvih kakav ste vi - licemjer, icemjer, cemjer, emjer, mjer, jer, er, R, - dvoličnik, voličnik, oličnik, ličnik, ičnik, nik, ik, K - zapravo vi ste PROSTO-PROŠIRENO, ffuuuujjjjjjjjjj   ;)  :D

Halo admin, tu sem, pozivam se na prijavak.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #106 : Kolovoz 19, 2010, 09:37:09 poslijepodne »
Citat:
Gle, muhice, meni kad jedan veli da sam lud, stjeram ga, znaš već kam

Ups...evo i herr Flucka...pozovite si još i poručnika Grubera (Miću) u pomoć..he...svašta

Citat:
ffuuuujjjjjjjjjj     


Bolje bi ti bilo da mužu speglaš majcu...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #107 : Kolovoz 19, 2010, 10:05:13 poslijepodne »
... ja bum rekel samo     PIPSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #108 : Kolovoz 19, 2010, 10:24:26 poslijepodne »
Zašto zatvaramo oči pred činjenicama koje su se dogodile na zadnjoj sjednici vijeća.
Dali je bilo vrijeđanja od strane Lučića? Da bilo je i zašto bi se to odobravalo nekome a drugom bi to bio teret?
Nebitno koga je vrijeđao, ali je čovjek očito vrijeđao tu nema isprike i razno raznih egzotičnih isprika za takvo ponašanje. Mislim da bi takvo ponašanje trebali svi jednoglasno osudit.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #109 : Kolovoz 19, 2010, 10:31:33 poslijepodne »
dAj bre Mile, jesi li ti prisustvovao toj famoznoj sjednici ? Ako jesi, odgovori onda je li samo Lučić nekog vrijeđao ili je bilo uvreda i s kontra strane, a ako nisi bio, koga vraga onda hočeš ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #110 : Kolovoz 19, 2010, 11:06:50 poslijepodne »
Gle brejkeru a koga ti braniš, čovjeka koji je zauzeo velik dio medijskog prostora od youtube-a do GT-a i ti kažeš da nije bilo vrijeđanja.
Još mi reci da je bio trijezan i da normalan čovjek može se onako ponašati?

Ili si ti Lučič pa braniš svoj lik i djelo
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #111 : Kolovoz 20, 2010, 01:02:20 prijepodne »
Gle brejkeru a koga ti braniš, čovjeka koji je zauzeo velik dio medijskog prostora od youtube-a do GT-a i ti kažeš da nije bilo vrijeđanja.
Još mi reci da je bio trijezan i da normalan čovjek može se onako ponašati?

Ili si ti Lučič pa braniš svoj lik i djelo

... ja na toj sjednici nisam bio, ne branim niti Lučića ni bilo kog drugog. Oni koji su bili tamo, pričaju da je vrijeđanje bilo obostrano. tko je prvi počeo ne znam. Nisam Lučić, a nisam ni Saša, da ti se zahvalim na "medijskom HDZ prostoru " ... Samo sam stekao dojam da MULJAŠ ... ako nisi bio tamo, laprdaš bez veze ... Bre Mile, ajde oladi ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #112 : Kolovoz 20, 2010, 07:50:27 prijepodne »
Citat:
... ja bum rekel samo     PIPSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS !

Opa..tu se poseže i prijeti kemijskim sredstvima....???..kaj bumo svi koji ne misle ko ti morali furati plinske maske????...Daj mi reci kak se zove ta vaša teroristička ćelija???...jel vas obučava spužva bob i u kojem ste kampu stacinirani?..jel u Vrlici...???...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #113 : Kolovoz 20, 2010, 08:26:57 prijepodne »
... Muha, koji si ti genijalac ... podsječaš me na bistri gorski potok ... jel te netko spomenuo ili ti se obratio ???
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #114 : Kolovoz 20, 2010, 01:59:52 poslijepodne »
Ovo je reakcija jednog istinskog i pravog branitelja, kojih je bezbroj i koji nisu okupljeni oko raznoraznih interesnih skupina i udruga.
Ova reakcija samo oslikava naše društvo u cjelini, jedini koji ima hrabrosti to pokazati na ovaj način i u javnsoti kao što je bio hrabar i boriti se za ovu zemlju. Svaka čast i moje poštovanje Borise.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/08/19/0697006.html

'Opljačkali ste moju domovinu, bando lopovska'

On je dragovoljac Domovinskog rata, ranjenik i logoraš i na svoj se način odlučio boriti protiv korupcije. Na svoj je automobil nalijepio natpis 'Opljačkali ste i rasprodali moju domovinu, bando lopovska'. Policiji to nije simpatično, ali mu ne mogu – ništa!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #115 : Kolovoz 20, 2010, 02:20:20 poslijepodne »
Citat:
'Opljačkali ste moju domovinu, bando lopovska'

On je dragovoljac Domovinskog rata, ranjenik i logoraš i na svoj se način odlučio boriti protiv korupcije. Na svoj je automobil nalijepio natpis 'Opljačkali ste i rasprodali moju domovinu, bando lopovska'. Policiji to nije simpatično, ali mu ne mogu – ništa!

E jado...kaj se ti javljaš...pa ti i tebi slični ste doveli do toga...he...baš me interesira da je GBR kojim slučajem u poziciji (na svu sreću nije) kako bi onda komentirao ovaj čin????...he..najvjerovatnije bi taj isti branitelj bio oslikan kao državni neprijatelj i u trenu bi bio iza rešetaka...svašta..laprd d laprd..

JosipJoža

  • Gost
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #116 : Kolovoz 20, 2010, 02:34:06 poslijepodne »
Tko o čemu ti o GBR. ^-^ ;D
Preporučam ti da ga zemeš doma, vjerojatno živiš stalno u mislima s njim.  ;D ;D
Aufiedersehen! ;)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 20, 2010, 02:57:03 poslijepodne JosipJoža »

Offline Stjepan Radić

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 54
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #117 : Kolovoz 20, 2010, 08:36:15 poslijepodne »
Velika Gorica - neovisni forum? Ne mogu više da šutim :'( Malo, malo pa se spominje GBR, VŠO, ZŠ, VFK, dajte molim Vas i nama smrtnicima objasnite o kome se radi. Što ne znam proguglam, a ako na nekom neovisnom forumu imam potrebe googlat da otkrijem značenje vaših skračenica onda svaka vam čast na neovisnosti. Neovisni ste kao i Lijepa naša i prodali bi i dušu vragu samo da vama bude bolje :'( :'( :'( :'( :'(

shaka zulu

  • Gost
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #118 : Kolovoz 20, 2010, 09:23:21 poslijepodne »
GBR, VŠO, VFK -niš se neboj,selska politika-Gruntovec.
Ali do je ZŠ u PM..?  ;D

JosipJoža

  • Gost
Odg: Branitelji za branitelje
« Odgovori #119 : Kolovoz 20, 2010, 09:28:15 poslijepodne »
Velika Gorica - neovisni forum? Ne mogu više da šutim :'( Malo, malo pa se spominje GBR, VŠO, ZŠ, VFK, dajte molim Vas i nama smrtnicima objasnite o kome se radi. Što ne znam proguglam, a ako na nekom neovisnom forumu imam potrebe googlat da otkrijem značenje vaših skračenica onda svaka vam čast na neovisnosti. Neovisni ste kao i Lijepa naša i prodali bi i dušu vragu samo da vama bude bolje :'( :'( :'( :'( :'(


Stjepane,

uz dužno poštovanje, da ste duže na forumu znali bi što znače te skraćenice i na koga se odnose, to je postala praksa a te skraćenice su postale Brend, vidiš da muha nemože ni jedan post ni na jednoj temi napisati a da ne spomene
GBR (tebi za informaciju, to je Goran Beus Richenbergh), usput da pitaš svaki forumaš bi ti objasnio, uvjeren sam u to.

Ako si to napisao samo tek toliko da bi nama na kraju imputirao nekakvu ovisnost i izdaju nečega ili nekoga, e onda si se zahebal skroz, a ti razmisli tko izdaje nacionalne interese, tko je napravio propust u Saboru da Srbima omogući ponovo autonomiju, tko je od ove lijepe i sretne zemlje nakon oslobođenja napravio socijalni slučaj, razmisli tko je upropastio sve što je vrijedilo, tko je pokrao i opljačkao zemlju i ovaj narod na sofisticirani način, što čini i danas još uvijek, razmisli tko je zadužio moju i tvoju djecu da dok su živa nemogu se oporaviti, zadužio zbog svega prije rečenog a ne zbog razvoja, razmsli tko je tebe kao branitelja godinama kupovao, kupovao tvoje povjerenje a ne istinski se brinuo o tebi, razmisli tko je napravio jedno veliko ništa u smjeru dokazivanja i lobiranja u dokazivanju obrambenog domovisnskog rata, razmisli tko je isporučivao generale u Hag, razmisli zašto Srbija već danas pokreće nove tužbe za Američku tvrtku koja je po odobrenju Američke Vlade pomagala u Oluji, razmisli kuda plovi ovaj napušteni brod, napušten od svog kapetana koji je odplovio za Ameriku, možda i zauvijek a ostavio svoj narod u najtežim trenutcima, tebe, mene, sve nas, razmisli još puno toga i kad razmisliš javi nam se ovdje ponovno s konstacijom da bi mi prodali i dušu i vraga, izdali sve poradi sebe i svojih intersa, moš misliti koliko smo mi kvarni i zločesti naspram ovih koji sve predhodno nabrojano učiniše. Živio!
« Zadnja izmjena: Kolovoz 20, 2010, 09:34:10 poslijepodne JosipJoža »