Autor Tema: KUKURIKU - stižu pevci  (Posjeta: 83764 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #180 : Studeni 17, 2011, 12:54:01 poslijepodne »
Prometni prekršaj bilo koga se nemože i nesmije izjednačavati sa kriminalom i pljačkom.

To i nije nikome namjera, i ne treba to tako niti gledati. Ovdje nije poanta u usporedbi krimena - za to postoji KZ RH i sudovi.

Poanta je u moralnoj odgovornosti - koje NEMA, poanta je u činjenici da bi političari trebali imati barem minimalan osjećaj odgovornosti prema ljudima, i da istima bolestan poriv za dolaskom na vlast pod svaku cijenu ne smije biti prioritet i jedini kriterij. Na žalost, to je jedino što pokreće te ljude, posebice bolesni su Čačić i kukurikavci, koji već debelo gube kompas u lupetanju, obećavanju i pljuvanje i kritiziranju drugih, a nisam baš siguran da tu nema i političke mafije ispod stola koja, u liku i djelu DORHa i Bajića, predizborno vrijeme ispunjava demonstracijom onoga što je mogao i godinama prije - naravno, da je htio.

Sjetim se gđe. Rute Sissmuth, predsjednice njemačkog parlamenta (Bundestaga), čiji je muž snimljen u službenom autu kojega ona ima na korištenju (kao jedini političar iz Bundestaga, jer pravo na službeno vozilo od cijelog 601 člana Bundestaga ima samo - osoba predsjedavajućeg, i to bez službenog vozača... zato ta zemlja i je bogata jer ne troši lovu na glupu marvu, nema službenih vozila, nema klartica, nema reprezentacija izvan Bundestaga, nema plaćanja ičijih troškova osim onih koji su određeni kao državni interes i zadatak...). Iako nije bila NI U KAKVOM PREKRŠAJU ili KAZNENOM DJELU, nije nastala NIKAKVA ŠTETA - podnijela je ostavku iz moralnih razloga, uz isprike građanima što je tako "zloupotrebila njihovo povjerenje", jer njezin muž je njezin muž - no nema što raditi u službenom vozilu, obzirom on tim građanima nije apsolutno - NIŠTA! Za nju OK; ali za njega...

Sada takav događaj, u kojem nije nastupila nikakva šteta osim, recimo, "duševne boli njemačkih građana zbog nenamjenskog korištenja državnih resursa", bio je dovoljan da se jedna top-političarka, jako dobra na svojem mjestu (koje je i neusporedivo unosnije od predsjednika Sabora, pa bi i zbog toga trebala više žaliti!) - makne sa svoje funkcije. To se zove odgovornost, to se zove moral!

I ako taj čin postavimo kao nekakvu mjernu jedinicu, npr. jedinična mjera za političku odgovornost i politički moral = "1 Rita", najjadnije je što prvi naš političar nije dosegao ni razinu jedne "NanoRite"

Usporedimo to sada sa neviđenom bahatošću, drskošću i dvoličnošću koje nam prodaje jedan Čačić (mislim da je uopće bespredmetno ponovo podsjećati ne na more, već cijelo ocean sranja i kriminala kojeg taj krupalija vuče za sobom), pa ćemo vidjeti koliko nas to dijeli od uljuđene, moderne, pravične i moralne politike kojoj težimo (barem mi kojima iznad kreveta ne piše "u se, na se i poda se - pod svaku cijenu"), koji kao mali građani želimo konačno neku vlast koja neće cijelu državu podrediti osobnim interesima... ukoliko si to možete napraviti čak i u malom opsegu, osjećaj mučnine koji vas spopada je tek početak onoga što nam slijedi ako takovi Murte zajašu na našu iscrpljenu, izgladnjelu i izraubanu kobilu zvanu Hrvatska...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #181 : Studeni 17, 2011, 12:57:14 poslijepodne »
U subotu 19.11. u 9 sati na Tržnom centru u Velikoj Gorici predstavit će vam se kandidati kukuriku koalicije na listi br.23 za Sabor RH na čelu s koordinatoricom i prvom na listi Marinom Lovrić Merzel. Veselimo se vašem prisustvu!

Ak buju tak "otvoreni" i veseli kao što su na Facebooku kada ih se priupita bilo kaj kaj im ne paše - onda bolje da ne trošim benzin na takve lažove i umišljene veličine.

Tam me odmah brišu i izbacuju iz prijateljstva - kaj buju tu? Dali me uhapsiti?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #182 : Studeni 17, 2011, 12:57:35 poslijepodne »
Nije.
Je, i te kako je licemjerno. Pa to je zapravo definicija licemjernosti.
To je isto kao kad korupiran policajac vlovi drugog kako prima mito, i kad mu u tom trenutku mrtvo ozbiljno veli "Kak samo možeš biti tak korupiran?".
Citat:
Licemjerno je stalno kilaviti o kolektivnoj odgovornosti - to je komunistički izum koji više ne postoji (ali bez kojega, očito, "moderni kom-demokrati" ne znaju i ne mogu, jer se dlaka mijenja, ali ćud nikaada...
Naravno da postoji i kolektivna odgovornost, samo pitanje je gdje.
Citat:
Ja nisam hadezeovac niti njihov glasač, no nisam ni zato da se 220.000 moguće i vrlo poštenih i časnih ljudi, zbog desetak lopova, proglašava zločinačkom organizacijom. To je preplitka politička retorika i propaganda.
Poštenih? Časnih? Nemoj, molim te, da ja ne počnem sa tvojom retorikom "uvlačenja se nekome u guzicu".

Ako je neki čovjek pošten i častan kao što ti veliš, i ako vidi da se nalazi u stranci gdje su na vladajućim pozicijama sve lopovi koji te svoje pozicije iskorištavaju i debelo kradu državu, a time i sve porezne obveznike (svoj narod), onda bi taj čovjek:
- ili osobno nešto poduzeo protiv toga
- ili ak nemre ništa poduzeti - izašao iz te stranke, jer svojim članstvom indirektno podržava sva ta zlodjela

No ako to ne radi onda:
- ili ima neki svoj interes kroz to kaj je u toj stranci (privatni interes iznad svega, a s druge strane jadati se kak je u Hrvatskoj loše -> licemjerstvo)
- ili ima iskrivljena moralna shvaćanja ("pa i drugi bi to tak delali" ili "nisu ni drugi niš bolji"), dok s druge strane glumi velikog pobožnika (-> licemjerstvo)
- ili je glup, pa ne vidi kaj se u Hrvatskoj događa

Ja vjerujem da je većina ljudi u biti dobra, i da nemaju svi direktne koristi od članstva, tak da za tu većinu dolazi samo treća točka u pitanje. Još kad se uzme u obzir kak ih se (uspješno) manipulira nekim domoljubnim floskulama, onda bi takvi dobili bar neke olakšavajuće okolnosti da su na sudu.
U svakom slučaju - o takvom čovjeku nemrem baš puno kaj pozitivnog reći.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #183 : Studeni 17, 2011, 01:07:15 poslijepodne »
Je, i te kako je licemjerno. Pa to je zapravo definicija licemjernosti.
To je isto kao kad korupiran policajac vlovi drugog kako prima mito, i kad mu u tom trenutku mrtvo ozbiljno veli "Kak samo možeš biti tak korupiran?".

Da, upravo tako SDP preko Bajića lovi HDZ. Dvolični lopovi.

Poštenih? Časnih? Nemoj, molim te, da ja ne počnem sa tvojom retorikom "uvlačenja se nekome u guzicu".

To je moja retorika? Ajde ne seri!! Reci mi u čiju sam se ja to guzicu ikada uvlačio, posebice reci po ovdje apostrofiranom po političkom pitanju?????

Ta retorika uguzivanja je jedinični pojam koji opisuje tebe. I to je jasno velikom broju ljudi ovdje, a ti možeš pričati kaj hoćeš.

Ako je neki čovjek pošten i častan kao što ti veliš, i ako vidi da se nalazi u stranci gdje su na vladajućim pozicijama sve lopovi koji te svoje pozicije iskorištavaju i debelo kradu državu, a time i sve porezne obveznike (svoj narod), onda bi taj čovjek:
- ili osobno nešto poduzeo protiv toga
- ili ak nemre ništa poduzeti - izašao iz te stranke, jer svojim članstvom indirektno podržava sva ta zlodjela

No ako to ne radi onda:
- ili ima neki svoj interes kroz to kaj je u toj stranci (privatni interes iznad svega, a s druge strane jadati se kak je u Hrvatskoj loše -> licemjerstvo)
- ili ima iskrivljena moralna shvaćanja ("pa i drugi bi to tak delali" ili "nisu ni drugi niš bolji"), dok s druge strane glumi velikog pobožnika (-> licemjerstvo)
- ili je glup, pa ne vidi kaj se u Hrvatskoj događa

Ja vjerujem da je većina ljudi u biti dobra, i da nemaju svi direktne koristi od članstva, tak da za tu većinu dolazi samo treća točka u pitanje. Još kad se uzme u obzir kak ih se (uspješno) manipulira nekim domoljubnim floskulama, onda bi takvi dobili bar neke olakšavajuće okolnosti da su na sudu.
U svakom slučaju - o takvom čovjeku nemrem baš puno kaj pozitivnog reći.

Time si odlično objasnio i cijelu kukuriku-spiku glede Čačića i ostalih potrošenih, prodanih, lopovskih, kriminalnih i nesposobnih likova koji su već 4 godine uništavali zemlju, i uspjeli u tome jednako uspješno kao i HDZ koji je za istu štetu trebao duplo više vremena.

Dobro si rekao - glupani, nema se što dodati... glupost nema svoju boju.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #184 : Studeni 17, 2011, 02:01:31 poslijepodne »
Zanimljivo je koliko, pored tolikih afera HDZ-a, toliko visokopozicioniranih u toj stranki koji su  u iste umiješani, koji su maznuli po svim izračunima 15 mlrd kuna po godini vladanja, što nije ni u od usporedivo s vladanjem Vlade Ivice Račana, kolega Sledgehammer dere samo po Čačiću(nevažno sada uopće ima li ili nema osnove).
I pri tome tvrdi još kako je nepristran.
Dojadio si s Čačićem Bogu i narodu a i nama forumašima. Daj smisli nešto novo, već si postao dosadan i samom sebi, ponavljajući jedno te isto.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #185 : Studeni 17, 2011, 02:51:59 poslijepodne »
Vidiš, nisam dojadio - dojadio sam samo gadovima koji ne žele vidjeti istinu, koju istinu zaobilaze i ignoriraju, koji misle da će opet moći prodavati muda pod bubrege, i nama brojati šibice, a ne vidjeti balvane u svojim očima. Eto, takvima, koji imaju opravdana razloga izbjegavati pravdu, istinu, argumente i činjenice - takvima sa dojadio, i neka sam. I neka se srame svi kojima istina ne znači ništa, koji misle da političar ne treba imati ni ljudske, ni moralne, ni političke odgovrnosti - takvi neka u zemlju propadnu, za drugo i nisu.

Ja se borim, i uvijek ću se boriti, da mi kojekakva kriminalna smeća ne šefuju i ne vladaju. I to je normalna želja svakog poštenog građanina, koji nema ništa od toga da mu kriminalac šefuje. I samo budale mogu pravdati takove stvari, budale kojima činjenica da moral, pravda i poštenje ipak idu i moraju ići uz politiku i političare. Takvima strani primjeri ništa ne znače, oni bi da i dalje Hrvatska bude njihova mala prčija, u kojoj će oni šefovati po samo njima poznatim i priznatim kriterijima, koje su vježbali 50 godina, a onda se podijelili u "prave" i "krive" - iako su svi ostali govna koja jednako smrde, no sada svako ima svoju zastavu s kojom maše.

Prihvaćam da me se tuče argumentima - ali ne priznajem da mi se prodaju osobna uvjerenja kakva ti imaš pod išta pametno i poželjno.

Ja ne štitim HDZ” - DAJ TO PROBAJ, OGRANIČENI ČOVJEČE, DAJ TO KONAČNO PROBAJ APSOLVIRATI U SVOJOJ TIKVI, VALJDA BAREM TO MOŽEŠ!!

Ja velim da je HDZ kriv za najveći broj sranja, i za to trebaju odgovarati. No tvrdim i da oni koji se nude kao !"bolji" - nisu apsolutno NIŠTA bolji od njih, da su ista kriminalna i antihrvatska govna kao i svi do sada.

A ja derem po Čačiću zato jer je on najpozicioniranija osoba, koja pretendira na najviše sfere vlasti, a da istodobno imaju toliki kriminalni rep iza sebe da je to preočit primjer bahate budale kojoj treba stati na kraj svim sredstvima. I ne znam kako glup moraš biti da prelaziš preko sranja koje ta budala ima... da je uništio tvoju firmu, zgazio tvoju mamu i otpustio tvoje dijete - bi li i onda tako bezobrazno i bezobzirno srao u njegovu korist?? Sram te može biti, i tebe i sve koji štitite govno, za koje se nadam da će ga stići prejebena kazna, ne od našeg nego od mađarskog pravosuđa. Od našeg ne jer Bajić ionako viri Čačiću iz šupka, a ni Mađari nisu ziher - jer bi smrad svoju slobodu mogao platiti dionicama INE kao nekakav potpredsjednik vlade. Nabijem taku vladu i sve koji mogu biti toliki neljudi da podržavaju takve kriminalce.
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2011, 03:06:45 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #186 : Studeni 17, 2011, 03:01:06 poslijepodne »
Zanimljivo je koliko, pored tolikih afera HDZ-a, toliko visokopozicioniranih u toj stranki koji su  u iste umiješani, koji su maznuli po svim izračunima 15 mlrd kuna po godini vladanja, što nije ni u od usporedivo s vladanjem Vlade Ivice Račana,

Nije 15, već cca 80 milijardi kuna sve vlade unazad 20 godina. No to je pretvorbeni kriminal - u kojemu je SDP isto plivao kao riba u vodi. Za mene je jednako veliki grijeh ostaviti ljude bez šanse da isplivaju iz govana - a u tom segmentu SDP ima najveće "zasluge", jer je prodao 85% bankarskog sektora u manje do 3 godine svoje vladavine. Znači, osim osiromašenja Hrvatske, oduzeo je Hrvatskoj i šansu da se oporavi. Pametnom dosta.

(nevažno sada uopće ima li ili nema osnove).

Ja ne kenjam po nikome ako za to nema razloga ili nisam upoznat sa situacijom - npr, ne komentiram VŠO, Beusa, goričku politiku, i još brdo drugih stvari i faca, u što se možeš uvjeriti pregledom foruma.

I na Čačića baš imam pik jer je najeksponiranija, a istodobno najgora njuška, najveće blato hrvatske politike. Koja svoje probleme misle rješavati bahatošću, a na takva smeća sam alergičan.
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2011, 03:04:03 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #187 : Studeni 17, 2011, 03:19:08 poslijepodne »
Sada ponovno zaslužuješ odgovor načinom na koji ti pišeš, no suzdržat ću se i tu se nas dva dijametralno razlikujemo.

Dakle rekao sam 15 mlrd po godini, samo treba s razumijevanjem čitati
Podatak od 98 mlrd kuna je suma u zadnjih 8 godina vladavine i nema nikakve veze sa pretvorbom do 2000.
Taj podatak je zasigurno drastičniji, kao što je još drastičnija bila svaka godina do 2000.
Toliko o tome.

To da ti neznaš situaciju o nekima pa ne pišeš okači mačku o rep.
Sustavno napadaš kukuriku koaliciju, Čačića čime braniš i podržavaš upravo te koji su sve gore kazano počinili.
To što ti imaš pik na nekoga  to je tvoja stvar, no taj pik ne znači da je netko krv.
Ne branim Čačića niti sam njegov odvjetnik, vrijeme će pokazati kao i što kažeš sud u Mađarskoj.

Iz aviona se vidi koliko sustavno pokušavaš oblatiti kukuriku koalciju, no nažalost tvoju, beskorisno i bez ikakvih rezultata, što će ovi izbori i pokazati. To će biti najveći i najteži poraz HDZ-a u hrvatskoj povijesti, za koji su si sami krivi i neka se poklope po v uhima.

Kao što si mogao čitati Habuša sam prvi pozvao na ostavku, prema tome nemoj meni imputirati neke stvari o kojima nemaš pojma, o mojoj tikvi, kako ti kažeš vrlo pristojno i uljuđeno u svojoj komunikaciji s drugima, ti neznaš baš puno osim što predpostavljaš a citirat ću tebe samoga: predpostavka je majka svih zajeba.

I na koncu moju mamu nije zgazio, ako je tvoju, žao mi je.

I zadnje, stobom više o kampanji ne diskutiram, jer je to samo gubljenje vremena.


Ovo je prilično uvjerljivo skoro 28000 glasova

http://danas.net.hr/izbori/page/2011/11/17/0395006.html

Anketa
Hvala vam za ispunjavanje ankete
BUZ - Ljubo Jurčić  7.9%  (2,181 glasova)
 
 
HDSSB  3.57%  (985 glasova)
 
 
HDZ  13.72%  (3,789 glasova)
 
 
HSLS  4.07%  (1,124 glasova)
 
 
HSP  5.52%  (1,525 glasova)
 
 
HSS  0.96%  (264 glasova)
 
 
Kukuriku koalicija  43.39%  (11,979 glasova)
 
 
Laburisti  17.39%  (4,801 glasova)
 
 
Lista Milana Bandića  2.24%  (618 glasova)
 
 
SDSS  1.24%  (343 glasova)
 
 
 
Ukupno glasova 27,609
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2011, 03:34:41 poslijepodne Jaguar »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #188 : Studeni 17, 2011, 08:36:17 poslijepodne »
Žal mi je kaj ti ne mogu ništa bolje reći nego da SI OGRANIČEN DO BOLA, TI OD SVOJE PARTIJE I PARTIJSKIH ZADATAKA NE VIDIŠ NI MILIMETRA DALJE, I ZATO JE BILO KAKAV RAZGOVOR S TOBOM GUBITAK VREMENA.

Nije stvar u sudu - govorim cijelo vrijeme. Govorim o MORALU, kojega ni ti nemaš baš kao ni to govno koje štitiš. Zato se pitaj tko ovdje ne razumije i ne čita - jer ti ne čitaš moj post, da čitaš razumio bi (po stoti puta - ne štitim njikoga, ja nisam nilčiji partijski šupak kao ti!), a ako unatoč pročitanom ne razumiješ - onda si glup ko noć. E sada, gdje ti spadaš od te tri opcije, ne znam, ali u neku definitivno spadaš.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #189 : Studeni 17, 2011, 08:50:05 poslijepodne »
Nemogu se oteti dojmu tko sve i kakvi ljudi rade u MUP-u. A takvih gledamo posvuda, uljuđeni, pristojni, pozitivni, komunikativni, pa poglete našeg kolegu.
To su oni kadrovi zna se selekcionirani. Blago nama, ljudi pročitajte i širite dalje, pozitivnu vibru treba širiti.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #190 : Studeni 17, 2011, 09:19:04 poslijepodne »
bolje da ne trošim benzin na takve lažove i umišljene veličine
Trošiti benzin...kaj/koga buš vužgal?  :D
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #191 : Studeni 18, 2011, 06:31:02 prijepodne »
Sledgehammer ... o kakvom to moralu pišeš ? Ovo nisu privatne poruke i svi čitaju (mogu pročitati, ali ...) tvoja laprdanja o moralu, kulturi i tvom prosipanju pameti. Kako te nije stid toliko prostačiti i vrijeđati sve one koji ne misle isto kao i ti ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #192 : Studeni 18, 2011, 08:06:54 prijepodne »

Citat:
koko-vg
Sledgehammer ... o kakvom to moralu pišeš ?


Piše o moralu koji vama nedostaje. Da je tako svjedoči niz primjera iz novije povijesti koje je Sledgehammer naveo. Iz tih primjera proizlazi pitanje " Pa otkud obraz nekome da glumi vrhunaravnog poštenjačinu i žrtvu, pljuje, proziva suparnike za nepodopštine a u isto vrijeme sve to skupa radi bez imalo srama?"

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #193 : Studeni 18, 2011, 08:37:51 prijepodne »
... Sad se pravi javio da komentira. Ciljaš na Čačića za kojeg je puno toga napisano i dobrog, ali puuuno više lošeg. Šteta trošiti riječi. Ako je kriv za onu saobračajku u Mađarskoj, nek odgovara i nek snosi sankcije kakve god one bile.  Isto tako bi se trebalo postupati sa svima.  Ali ... Sledgehammer STALNO pljuje po svima koji ne misle kao on, prostači, vrijeđa, bez obzira da li se radi o politici, glazbi, autima, prometu, aerodromima, europskoj uniji, parenju tapira, ratu i miru, da ne nabrajam dalje ... a ti ga podržavaš. Koji je razlog ?  Bitno ti je samo da se piše i govori protiv oporbene koalicije. A zašto ?  Očito imaš interesa u tome.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #194 : Studeni 18, 2011, 08:52:54 prijepodne »
Citat:
koko-vg
a ti ga podržavaš. Koji je razlog ?

Krivo...nikoga ja ne podržavam, prije svega želim biti objektivan i realan..u ovoj priči Sledgehammer je u pravu...Činjenica da se radi o istaknutim akterima stranaka koje obećavaju da će Hrvatsku promijeniti nabolje porazna je da ne može biti poraznija. Naivno je vjerovati da uopće postoji politička organizacija u kojoj su svi profesionalni, lišeni licemjerja i pošteni prema poslu i građanima koje zastupaju.