Anketa

Vjerujete li Dragutinu Lesaru?

da
4 (57.1%)
ne
1 (14.3%)
tek ću procijeniti
2 (28.6%)

Ukupno Glasova: 5

Glasanje završeno: Travanj 13, 2010, 07:06:30 poslijepodne

Autor Tema: Hrvatski laburisti – Stranka rada  (Posjeta: 19316 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #30 : Svibanj 18, 2012, 09:31:07 prijepodne »
sBit će zanimljivo kad na slijedećim lokalnim izborima Laburisti potuku HNS koji vjerojatno ni neće proći izborni prag. Obzirom da imaju isto biračko tijelo, a Gorički HNS-ovci su šaka bedaka za koju više nitko neće glasati. Sada građani koju su glasali za HNS imaju alternativu.

Već se vidi kako su Beus i ekipica  ;D pribjegli udbaškim metodama i pokušavaju naštetiti SDP-u, odnosno VFK.

Jaguar

  • Gost
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #31 : Svibanj 18, 2012, 09:52:33 prijepodne »
HDZ, DC, HSS se barem realno i objektivno znaju dogovoriti oko programa koalicije ...

Najlakše se dogovoriti oko nečega što ni nemaš, nego samo zadovoljiš svoje stranačke interese.
Zato se valjda dobro i slažu, našao lonac poklopac!

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #32 : Svibanj 18, 2012, 11:33:00 prijepodne »
Čuj, sad si stvarno... Da nije i Hitler u nekim okvirima bil faca?

Uspoređivati Tita i Hitlera nije baš nešto mudro i nadahnujuće.

Zašto?

Obadvojica su bili diktatori i dali su hrpe ljudi poubijati. Za neke je pak Hitler i dalje veličina, ko i za tebe Tito. Za mene je tu razlika samo u kvantiteti - jedan je bil manji i nije uspio nanjeti tolko jada i boli svome narodu kolko drugi. Ostalo je isto, zločinci i jedan i drugi.

Ili ti misliš da Tito nije teški zločinac, nego nježna dušica?

Jaguar

  • Gost
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #33 : Svibanj 18, 2012, 10:05:39 poslijepodne »
Čuj, sad si stvarno... Da nije i Hitler u nekim okvirima bil faca?

Uspoređivati Tita i Hitlera nije baš nešto mudro i nadahnujuće.

Zašto?


Ili ti misliš da Tito nije teški zločinac, nego nježna dušica?

Niti sam rekao da je Tito bio nježna dušica, a nije ni za usporedbu s Hitlerom, o njemu imam jedno mišljanje koje ima negativnih ali i pozitivnih stvari, samo što one pozitivne stvari brzo zaboravljamo a pamtimo loše, no iz današnje perspektive, nije loše se prisjetiti i onih loših i onih dobrih stvari.
Možda on nije ni bio toliki zločinac koliko je bilo takvih oko njega kao uostalom i oko Tuđmana, paralela se može povući u nekim segmentima, kad je Tito u pitanju pokušavam sagledati i pluseve i minuse. Kao uostalom i u svemu drugom.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #34 : Svibanj 19, 2012, 12:42:07 poslijepodne »
... kad je Tito u pitanju pokušavam sagledati i pluseve i minuse.

Ah da?
Možeš ti sagledati, analizirati i vagati, tvoja stvar, ali nemreš javno delati pozitivne izjave o krvnicima.

Kad je neka prominentna osoba u Njemačkoj (ili Austriji, ne sjećam se točno) izjavila (=hvalila) da je Hitler delal dobro za familiju, onda joj je karijera bila odma završena. Kraj!

Nemreš za nekog krvnika i ubojicu izvlačiti koji dobri aspekt njegovog postojanja i time ga hvaliti. Nemreš. To govori puno o tebi i tvojim stavovima glede morala, prava, pa čak i politike. Ali i o tvojoj parcijalnoj memoriji. Zaboravljaš zlo koje je neko činio i hvališ dobro - kojeg je možda i bilo, ali koje u tom kontekstu nemre nikako biti relevantno.

Ne znam jel bi i Mladića hvalio kako je bio možda dobar kuhar? Ili nogometaš?

Postoje osobe koje se nikako nemreju hvaliti.

Jaguar

  • Gost
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #35 : Svibanj 19, 2012, 11:16:04 poslijepodne »
Bob, moja je stvar što i kako ću misliti o Titu, no kad me već potežeš za jezik, moraliziraš pa pomalo i vrijeđaš, po čemu je to Tito usporediv s Hitlerom?
Hitler je osvajao svijet, ubijao i želio iskorijeniti određene skupine naroda.
Što je radio Tito za usporedbu?
Branio svoju zemlju, svoj narod, ujedinio mnoge narode i nacionalnosti unutar zemlje koja je kao takva tada funkcionirala i bila napadnuta od strane Hitlera i Njemačke. Osim toga stvorio je politički i ekonomski sustav koji je bio dobar, a vrijeme će pokazati i pokazuje već, koliko je bio dobar. I to je tebi usporedivo?

Micao je političke neistomišljenike, zatvarao ih na Golom otoku, da istina a jel nemamo i danas toga, možda samo ne u tim razmjerama?  Nismo imali političkih ubojstava? Istina nemamo ni Goli otok iako bi nasušno bio potreban, za "ubojice" koji su "ubili" hrpu građana samo na nešto drugačiji i perfidniji način.

I možeš mi ti ili bilo tko drugi reći kako sam i (jugo)nostalgičar, nije me briga i ne trzam na to. Sagledavam jučer, danas i procjenjujem sutra.

Ja i dalje mislim i tvrdim kako Tito ipak nije usporediv s Hitlerom. Što ćeš ti misliti, tvoja stvar.
No dozvoli da moja stvar bude, što ću misliti o Titu a što o Hitleru.

No tema su Laburisti i nije u redu da spamamo temu s Titom, zar ne?
« Zadnja izmjena: Svibanj 19, 2012, 11:25:03 poslijepodne Jaguar »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #36 : Svibanj 20, 2012, 10:48:52 poslijepodne »
Bob, moja je stvar što i kako ću misliti o Titu, no kad me već potežeš za jezik, moraliziraš pa pomalo i vrijeđaš, po čemu je to Tito usporediv s Hitlerom?
Tvoja je stvar kaj ti misliš o Titu, no ja ti samo oću reči kak to zgleda za mene kad neko ide ovako javno hvaliti zločinca. Po tome ti sad nemaš nikakva prava kuditi nekog ko bu išel kritizirati Hitlera ili Mladića ili Miloševića. Sve zločinci, i ak ti imaš prava hvaliti jednog, onda imaju drugi prava hvaliti ove druge. Isti k...c.

I ja tebe ne moraliziram, nego samo ti pokazujem kak to zgleda i koje su konsekvencije takvog hvalospjeva jednog svjetskog zločinca. A ti si dalje misli kaj očeš, boli me ona stvar za to. Time samo govoriš o sebi i sebe diskvalificiraš kao jednog kvalitetnog diskutanta.

A je tebe ničim nisam vrijeđal. Ak se ti osjećaš uvrijeđeno jer sam ti ukazal kak to zgleda kad hvališ dobro poznate zločince, onda ti ja nemrem pomoći. To u svakom slučaju nije vrijeđanje, ali ja ti dozvoljavam da se osjećaš uvrijeđeno. Možda bu i neki pozitivni efekt od toga. Mada čisto sumnjam.

A to po čemu su ta dva diktatora usporediva sam ti več bil napisal. Kaj ti se sve treba ponavljati? Ili ne želiš shvaćati neke stvari koje ne pašeju u tvoj koncept? Ak očeš više znati nađi si neku knjigu o Titu i pročitaj, ali neku koja nije pisana od komunista i sličnih.

A to, kaj ti jedan dio Titovih zločina omalovažavaš i kvalificiraš kao da je to bilo niš, onda se stvarno pitam kakav ti to imaš moral i osjećaj za pravednost. Niti jedan zločin - NITI JEDAN - se nemre omalovažavat, dal od Tita, Tuđmana, Račana, Sanadera ili Kosorice. I to je skroz neovisno o tome kaj su dobro učinili za Hrvatsku. Niti jedno, ali niti tisuću zla dobrih djela nemreju biti opravdanje za nijedno zlo. S time se očito ne slažeš, kaj ne?
Citat:
No tema su Laburisti i nije u redu da spamamo temu s Titom, zar ne?
Sad si se setil? Em pak si ti počel hvaliti Tita, kaj ne?

Jaguar

  • Gost
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #37 : Svibanj 20, 2012, 10:56:26 poslijepodne »

Sad si se setil? Em pak si ti počel hvaliti Tita, kaj ne?

Nigdje nisam hvalio Tita i o njemu pisao hvalospjeve, nego sam tvrdio i dalje tvrdim kako Tito nije usporediv s Hitlerom, no neću više o tome u ovoj temi.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #38 : Svibanj 21, 2012, 08:02:48 prijepodne »
Bob, moja je stvar što i kako ću misliti o Titu, no kad me već potežeš za jezik, moraliziraš pa pomalo i vrijeđaš, po čemu je to Tito usporediv s Hitlerom?
Hitler je osvajao svijet, ubijao i želio iskorijeniti određene skupine naroda.
Što je radio Tito za usporedbu?

Micao je političke neistomišljenike, zatvarao ih na Golom otoku, da istina a jel nemamo i danas toga, možda samo ne u tim razmjerama?  Nismo imali političkih ubojstava? Istina nemamo ni Goli otok iako bi nasušno bio potreban, za "ubojice" koji su "ubili" hrpu građana samo na nešto drugačiji i perfidniji način.
 

I to je već previše za osudu!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Master

  • Gost
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #39 : Svibanj 21, 2012, 09:10:14 prijepodne »
Bob, moja je stvar što i kako ću misliti o Titu, no kad me već potežeš za jezik, moraliziraš pa pomalo i vrijeđaš, po čemu je to Tito usporediv s Hitlerom?
Hitler je osvajao svijet, ubijao i želio iskorijeniti određene skupine naroda.
Što je radio Tito za usporedbu?

Micao je političke neistomišljenike, zatvarao ih na Golom otoku, da istina a jel nemamo i danas toga, možda samo ne u tim razmjerama?  Nismo imali političkih ubojstava? Istina nemamo ni Goli otok iako bi nasušno bio potreban, za "ubojice" koji su "ubili" hrpu građana samo na nešto drugačiji i perfidniji način.
 

I to je već previše za osudu!
Oko 200 Nijemaca je poginulo u Hrvatskoj u Drugom ratu ,a oko 2000 na području cijele Juge,stotine tisuče Hrvata je poginulo i poubijano i raseljeno u ratu i odma iza rata.....pametnom dosta....TITO ZLOČINAC!

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #40 : Rujan 05, 2012, 11:08:05 poslijepodne »
Knjiga žalbe gradskoj upravi
...- Cilj akcije je omogućiti građanima Velike Gorice da ukažu na probleme koji ih muče a vezani su uz rad gradske uprave. Nakon završene akcije, prikupljene informacije predočit ćemo tijelima gradske uprave i javnosti - poručuju laburisti.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/5182/knjiga-zalbe-gradskoj-upravi.aspx

Kaj ste vi Barišičeva desna "leva ruka" da mu pomažete?
Koja naiva... Vuz posel "0 minus 24", dva dogradonačelnike, celu bolumentu (friško)zaposlene v Poglavništvu Glavnoga Stana VG,... sad mu još i "protivniki" nudiju pomoč.
Potrubi za pomoč!
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #41 : Rujan 06, 2012, 11:15:07 prijepodne »
Oko 200 Nijemaca je poginulo u Hrvatskoj u Drugom ratu ,a oko 2000 na području cijele Juge,stotine tisuče Hrvata je poginulo i poubijano i raseljeno u ratu i odma iza rata.....pametnom dosta....TITO ZLOČINAC!

Master ... samo da nekaj pojasnimo (mada ne spada u ovu temu ...)

... Nekaj tu ne štima ... am su Boris Dvornik i Bata Živojinović u Kozari, Neretvi i Sutjesci pokokali barem 2000-3000 švaba (četnike, ustaše, Talijane i Čerkeze ne računam) ... a gdje su još Prle, Tihi iz Otpisanih, da ne pozabim Valtera u Sarajevu ... a ti veliš da ih je samo 200 poginulo ... hm .....   :D
« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2012, 11:18:36 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #42 : Listopad 05, 2012, 11:21:33 poslijepodne »
05.10.2012
Laburisti gradonačelniku predali knjigu žalbe
 Velikogorički laburisti, 2. listopada, predali su gradonačelniku Draženu Barišiću „knjigu žalbe“, čime je i službeno završena akcija u kojoj su građani mogli upisati svoje primjedbe na rad gradske uprave.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/5413/laburisti-gradonacelniku-predali-knjigu-zalbe.aspx

Kamilica.
Vest stara tri dane došla je na svetlo dana, samo je pitajne do ju je porival; Laburisti ili Ured gradonačelnika. A de je presica?
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #43 : Listopad 05, 2012, 11:27:19 poslijepodne »
Žali se upravi gradskog vodovoda! ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatski laburisti – Stranka rada
« Odgovori #44 : Veljača 07, 2013, 09:06:48 poslijepodne »
U subotu, 2. veljače 2013. održana je zadnja po redu radionica za kandidate za načelnike, gradonačelnike i župane i njihove zamjenike, kao i za predsjednike podružnica. Tema zaključne radionice u svrhu pripreme za lokalne izbore bila je financiranje kampanje i zakonska pravila vezana uz izbornu promidžbu.
http://www.laburisti.com/modules/news/article.php?storyid=1780

Jeni imaju obuku a drugi 3 mesece pred izbore iščeju kandidate...

Hrvatski laburisti | Velika Gorica
31. siječanj.
U velikogoričkim medijima i u komentarima stalno čitamo kako su Hrvatski laburisti u Velikoj Gorici najpoželjnija udavača. ...
https://www.facebook.com/laburisti.vg

02.02.2013
Intervju: Vesna Fabijančić Križanić
...Ostvarila sam dobre odnose i s goričkim laburistima pa se nadam i njihovoj potpori.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/6055/intervju-vesna-fabijancic-krizanic.aspx

http://www.laburisti.com/modules/mastop_publish/?tac=Kandidature
Još ni kandidatov za Goricu.

Kak bu zgledala ta Gorica ak bu pak odnos snage 14-13, pol-pol i sl. trgovačke podloge?
wwwg tablice