Autor Tema: Izborni plani i programi  (Posjeta: 136800 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #630 : Siječanj 13, 2012, 11:16:48 prijepodne »
Stranke u kampanji potrošile više od 4 milijuna kuna
Više od četiri milijuna kuna potrošile su stranke i nezavisne liste u predizbornoj utrci u 6. izbornoj jedinici, pokazuju financijska izvješća koja su objavljena na internetu.
http://www.sisak.info/?p=10052212
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #631 : Siječanj 20, 2012, 01:14:23 prijepodne »
ispunjeno obećanje - Dužnosnici u mirovinu kao i građani
Povlaštena mirovina ostaje samo Josipoviću
...– Članovi vlade u mirovinu su dosad išli i ići će i ubuduće po općim pravima, a predsjedniku države ostalo je pravo da ima mirovinu u iznosu od 90 posto plaće. Mi smo u predizbornoj kampanji obećali ukinuti saborske mirovine i ono što smo i obećali smo i učinili. Nismo ni govorili da ćemo mirovinu smanjiti predsjedniku. No sve je podložno raspravama – kaže ministar Mirando Mrsić.
http://www.vecernji.hr/vijesti/povlastena-mirovina-ostaje-samo-josipovicu-clanak-367740

Aha,znači,ovo je 47-i izuzetak koji potvrđuje pravilo...
wwwg tablice

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #632 : Siječanj 24, 2012, 10:12:25 prijepodne »
Podvala Vesne Pusić
Prevarila Linića i povisila plaće

http://www.nacional.hr/clanak/123881/prevarila-linica-i-povisila-place

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #633 : Siječanj 24, 2012, 11:04:42 prijepodne »
MINISTRICA vanjskih i europskih poslova Vesna Pusić, prema natpisima iz tjednika Nacional, pod nevinim je naslovom "Prijedlog uredbe o unutarnjem ustrojstvu Ministarstva vanjskih i europskih poslova" skrila povećanje koeficijenta, a samim time i plaće za golemu većinu šefova u svom ministarstvu. Tako je, navodi tjednik, jednostavnim preimenovanjem ustrojstvenih jedinica, primjerice, odsjeka u odjele, odjela u sektore... njihovim šefovima omogućila i do deset posto veće koeficijente na osnovicu, a samim time i veće plaće.

Vesna Pusić potvrdila je za Index kako će do novog ustrojstva Ministarstva doći, ali navodi kako će isti slijediti Vladinu Uredbu o načelima za unutarnje ustrojstvo tijela državne uprave kojim je predviđeno smanjenje ukupnog broja zamjenika i pomoćnika ministara nove Vlade za trećinu. "To znači i da će doći do smanjenja suma plaća u Ministarstvu, ali ne i da ćemo se riješiti kvalitetnih ljudi".

Na naše ponovljeno pitanje o povećanja plaća u Ministarstvu, Pusić ističe da do toga "nažalost nije došlo, ali da će napraviti sve da ljudi koji valjaju da se dobro i plate". "To će svakako biti moj cilj. Učinit ću sve da se ljudi koji znaju svoj posao, a njih je malo i dragocjeni su, dobro i plate. Za tako nešto treba ocijeniti njihov rad, a to će napraviti njihovi nadređeni. No, prvo treba ustrojiti Ministarstvo po novoj uredbi koja je jedina do sada usvojena", kazala nam je Pusić.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pusic-za-index-place-u-ministarstvu-nisu-rasle-ali-cu-uciniti-sve-da-kvalitetne-ljude-dobro-platimo/595369.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #634 : Siječanj 24, 2012, 01:07:05 poslijepodne »
http://www.dnevno.hr/kolumne/karino_hromin_sturm/dvadeset_i_jedan_razlog_za_propast_plana_21_kukuriku_vlade/548754.html

Dvadeset i jedan razlog za propast plana 21 Kukuriku vlade

Hrvatski narode, to je horor koji ide zajedno uz kardinalno rišeljeovske izjave ministrice Pusić da penzići neće dobiti mirovine ako ne glasaju za EU i ministra Linića da će nam oporezivati svu našu imovinu i koji je već 20.siječnja 2012. g. izglasao stopu PDV-aod  25% za 'dobrobit naroda' jer njima treba lova da lakše uđu u EU.

Već na početku mandata Vlade jasno je da ne treba čekati prvih Napoleonovih 100 dana nove Vlade, jer iz poteza koje su počeli vući premijer i ministri u vanjskoj, unutrašnjoj politici i ekonomiji jasno je da ova Vlada nema nikakav plan i da ne zna razlikovati upravljanje državom od rukovođenja.


Prvi razlog

Naša Vlada nas izdajnički 10 godina gura u ralje totalitarne nemani. To sam prepisao od oca europske tvorevine Richarda Coudenhovi Kalergija (nije Robert Schuman otac kako lažno tvrde, on je samo izvršilac naloga) koji je opisao svoju teoriju u djelu nazvanom Totalitarna država - potpun čovjek.

Ta ista totalitarna neman, koja nas je godinama odguravala, kada je vidjela da se Hrvatski narod osvijestio i da se počeo suprostavljati, počela je trošiti milijune eura na reklamu tipa mi smo cool, a vama će biti bolje, nemate alternativu.

Kao da nismo i bez njih dobro živjeli, jer koja je to blažena zemlja Hrvatska bila s 98% srednjeg sloja stanovništva, a danas restrukturirana po njihovim doktrinama ima 85% siromašnog sloja, a 75% stanovnika ne može plaćati režije i komunalije.

Drugi razlog

Donijeli su nam doktrinu demokracije pa sada po njima imamo vladavinu prava. Sada smo osviješteni.

Toliko su nas osvijestili da svi penzioneri skupljaju boce. Tolika je svijest da su nam uništili svu proizvodnju pa su radnici ostali na ulici. Takva demokracija spustila je prosjek mirovina na 2.000, a plaća na 5.200 kuna, kažu to je narodu dovoljno. Ali svako malo promijene mišljenje i kažu stegnite remen.

Ovi gore naravno imaju dvostruko i trosrtruko veće plaće, a o Todorićevcima, Kutlićima, Sanaderima da ne govorim.

Treći razlog

Donijeli su nam doktrinu privatizacije i okrenuli nas naglavačke, a mi smo bili najprivatiziranija zemlja na svijetu. Država je bila vlasnik samo državnih zgrada, Vlade, CK i nekih odmarališta.

Ej narode, mi smo bili vlasnici svega u Hrvatskoj, ama baš svega. 98% naše zemlje i privrede je bilo privatno u rukama naroda. Rekli su da nije bilo titulara vlasništva, što je totalna laž.

Proveli su privatizaciju, rekli su vi ste glupi, lijeni, ne znate upravljati, mi ćemo vas uvesti u kapitalizam, dovest ćemo vam strateške partnere, samo sve rasprodajte.

Narod kao u kazalištu mirno promatra predstavu, sluša i šutke gleda kako su naši dični predstavnici u Vladi i Saboru u ime naroda sve rasprodali. Sada nemamo ništa.

Četvrti razlog

Donijeli su nam doktrinu definancijacije. Naredili su Vladi: Ne smijete se sami financirati. Morate sanirati banke i sve prodati.

Narod i dalje neznajući da gleda predstavu vrhunskih majstora šutke gleda, a ove izdajničke duše ili blesimetri u Vladi stalno plješću i glasno viču da nema alternative.

Naređeno - izvršeno. Sanacija banaka koštala je Hrvatski narod 85 mlrd. kuna, a prodane su za 5,7 mlrd. kuna strancima, pritom su još 25 banaka bacili u stečaj. Zato danas imamo najskuplje kredite i 300 tisuća građana pod ovrhom.

A danas nas naše bivše banke u stranom vlasništvu financiraju, pa smo ukupno dužni EU i MMF-u 75 mlrd. eura, a Vlada i danas otplaćuje kredit za sanaciju banaka. Hopa cupa.

Peti razlog

Donijeli su nam doktrinu deindustrijalizacije. Vi imate socijalističke mastodonte, to sve treba uništiti, a mi ćemo vam postaviti kapitalističku proizvodnju malog i srednjeg biznisa. Tako je naša Vlada povikala: Uništimo mastodonte za koje rade male i srednje firme i kooperanti.

Sada nakon 20 g. nemamo više tvornica, nema više proizvodnje, doktrina malog i srednjeg biznisa donosi stečajeve i zatvaranje malih poduzeća te propast obrta, a kooperanti su nestali. Rezultat: 85% Hrvatske privrede je NESTALO, a radnici se našli na ulici.

Protestiraju radnici Kamenskog, Jadrankamena, Kia itd., izlaze na ulice, štrajkaju, ali nitko ih ne sluša, nitko im ne pomaže, prepušteni su sami sebi.

Kada uđemo, kaže Pusićka, Vi ćete moći raditi u EU.

Ali neka nam dična odgovori kome se napušta toplina rodnog doma i zavičaja i zašto njezina veličina ne ide raditi van. Ne, ona se dokopala vlasti da nas potjera u strani svijet trbuhom za kruhom, da ostavimo svoju obitelj doma, a mi u pečalbu. Zar je to budućnost naroda i politika naše Vlade?

Šesti razlog

Osudili su nas hrvatski narod i Lijepu našu kao Udruženu zločinačku organizaciju, jer smo se branili od agresora na svojem suverenom teritoriju. Osudili su naše strateške generale Gotovinu, Markača i druge koji su izvojevali pobjedu na 22 g. zatvora zbog obrane od agresora. To je EU sud.

Peticiju za odgodu referenduma do konačne presude generalima akademika Josipa Pečarića potpisalo je preko 2.000 građana, među njima 230 akademika, doktora znanosti, profesora i drugih intelektualaca.

Sedmi razlog

Hrvatski suverenitet. Hrvatski Ustav, članak 2. kaže da je suverenitet neotuđiv, nedjeljiv i neprenosiv. A naša Vlada je potpisala Lisabonski ugovor kojim prenosi sva suverena prava naroda na nekakvu Europsku komisiju. Tko su ti ljudi u Komisiji ne zna niti Nigel Farage, član Europskog parlamenta koji je posjetio Hrvatsku i koji kaže da nije za sve te godine mogao doći do nijednog člana Europske komisije. Komisija bira sama sebe i nikome ne odgovaraju i ne polažu račune. Jedini imaju sva prava donošenja odluka i akata EU.

Parlament samo ima pravo prihvatiti te zakone, što se protivi 44. članku Ustava jer građani imaju pravo biti birani u sve institucije vlasti, ali ne u EU, jer Komisija bira svoje podobne članove. Vjerojatno je to taj najviši stadij demokracije u EU koju su nam donijeli.

Osmi razlog

Vlada je EU potpisala nešto što se zove Acquis communautaire, to znači nasljeđe EU. A znači da ćemo Bruxelles slušati u svemu bez pogovora.

Koje nasljeđe? To je nova tvorevina koja nema čak nikakve međunarodne uzance, a predstavlja sve zakone i propise EU koje su nabrzinu nedavno izglasali.

A zašto je to opasno? Zato jer je svaki akt EU jači od našeg Ustava i bilo kojeg našeg zakona.

To je gubitak pravnog suvereniteta. To je izdaja hrvatskog Ustava i zakletve koju su položili zastupnici u Saboru i svi dužnosnici i predsjednik države.

Tako je bilo kada je Sabor četiri puta izglasao ZERP, Europska Komisija je rekla aquis i dr. Ivo Sanader je morao 4 puta poništiti odluku.

Kada je Sabor izglasao Savudrijsku valu - Piranski zaljev, Komisija je rekla aquis i opet je dr. Ivo morao poništiti odluku, a tako i u mnogim drugim slučajevima. Tako u praksi funkcionira provedba aquisa.

Deveti razlog

EU se na sva usta hvali da počiva na četiri stupa. Free movement of persons, goods, services and capital. To su 4 stupa slobode, kretanje ljudi, robe, usluga i kapitala.

Pogledajmo kako će se to primjeniti u Hrvatskoj.

Deseti razlog

Sloboda kretanja LJUDI - pa u staroj državi mi smo imali najbolju putovnicu na svijetu, praktički bezvizni režim za skoro cijeli svijet, a danas imamo ograničenja i vize, pa do nedavno i od nekih članica EU. Mi smo uvijek bili u Europi. Nismo mi bili iza željezne zavjese, naši pomorci plovili su stoljećima širom svih mora i oceana.

Jedanaesti razlog

Slobodno kretanje ROBE. Diktat Bruxellesa i poslušna politika naše Vlade dovele su do provedbe doktrine deindustrijalizacije, tako da je u Hrvatskoj uništeno 85% proizvodnje.

Hrvatska danas nema roba za izvoz, a 50% izvoza su usluge. Ispada da je uvoz trostruko veći od izvoza. Sada nas tjeraju da zatvorimo brodogradilišta, da prodamo vode, HEP, šume, našu obalu i otoke, još malo pa nećemo imati što prodavati. Tako da nas ta sloboda u EU ne zanima dok ne vratimo tvornice koje su rasprodali i zatvorili te sagradimo nove.

Dvanaesti razlog

Sloboda USLUGA. Sva Hrvatska je pretvorena u shopping centar stranih kompanija koje prodaju svoju robu, a naši radnici su stvarno postali uslužni radnici, dok penzioneri uslužno skupljaju boce, ali uskoro neće moći niti to, kako je najavila nova darker ministrica Holi.

Trinaesti razlog


Stup slobode kretanje KAPITALA. Ovo je sloboda ostvariva samo za Zapad, a ne za Hrvatsku jer primjenom doktrine definancijacije, mi smo prodali sve banke, tako da je danas 95% banaka u rukama Zapada.

Novi ministar Slavko Linić najavio je prodaju preostalih dviju banaka i osiguranja, tako da će EU uskoro raspolagati sa 100% banaka u Hrvatskoj. Banke koje imaju kapital određuju monetarnu politiku, a ne Linić. Uz diktat Bruxellesa i MMF-a HNB i Vlada zadužili su Hrvatsku za ukupno 75 mlrd. eura. Slobodno možemo reći da je u Hrvatskoj ostvaren IV. stup i da zapadni kapital slobodno kola Hrvatskom.

Tako su njihove doktrine u Hrvatskoj uništile sve stupove slobode, Robe, Usluga i Kapitala koje nam EU nudi kao spasonosno rješenje naše ekonomije, jedino se LJUDI u Hrvatskoj ne daju uništiti.

Četrnaesti razlog

Što će biti s našim poljoprivrednicima u EU, koji ne smiju sijati šećernu repu, ne smiju saditi vinograde, ne smiju saditi masline, neće moći prodavati sir i vrhnje, imati kolinje? Znajte da je ovo sada privremeni moratorij na te zabrane dok ne uđemo. Ribarima su zbaranili loviti ribu u našem Jadranskom moru i još ih tjera slovenska policija, dok članice EU Italija i Slovenija slobodno love u našem moru. Zabranili su sve što su najprirodnjie radili naši stari Hrvati.

Petnaesti razlog

Budućnost svake zemlje su mladi. Svi smo išli u hrvatske škole i studirali na fakultetima i to besplatno. Sada u predgrađu EU moramo plaćati škole, fakultete, a obrana doktorata bez studija na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu danas košta 16.000 eura. Sic. To je Zemlja znanja koju oni reklamiraju.

Šesnaesti razlog

Naši hrvatski znanstvenici su uspješni u cijelom svijetu, samo kod kuće nemaju uvjeta razvijati svoje znanje koje će u privredi i praksi poslužiti na dobrobit hrvatskog naroda, pa i dalje odlaze u svijet.

Sedamnaesti razlog

Europska unija zajedno s našom Vladom i Saborom želi nam nametnuti opaki Lisabonski ugovor, članak 3/2 sloboda kretanja, čl. 61/2 i 69/2 ukidanje unutarnjih granica u EU.

To je slobodno kretanje ljudi, na osnovi čega gubimo teritorijalni suverenitet. Postoji plan da nam se od 500 milijuna stanovnika EU doseli 5,7 mil. EU stranaca. Oni će imati PRAVO glasati i biti birani na lokalnim izborima i izborima za Sabor i EU parlament s istim pravima kao i građani Hrvatske, članak 17b/2 Lisabonskog sporazuma. Primjer: Na otoku Krku živi 17.000 stanovnika, zatražena je lokacijska dozvola za gradnju 20.000 stanova, a kada se tamo nasele stranci lako preglasaju domaće stanovništvo.

Na sreću su na Krku pametni ljudi i odbili su izdati dozvolu.

Osamnaesti razlog

Financijski i industrijski suverenitet već smo izgubili prodajom banaka i tvornica njihovom doktrinom privatizacije.

Devetnaesti razlog

Navlače nas milijardama eura koje ćemo dobiti u EU kao da oni daju nešto besplatno. To je sramotno žicanje kredita jer Vlada nije u stanju napraviti program da hrvatski radnici sami ostvaruju pristojan BDP od kojeg će imati pristojnu plaću.

Istina je da je samo nekoliko milijuna eura bespovratno, a ostalo su krediti po 8% kamata, dok se u svijetu može naći i jeftiniji novac za 4 do 5,5%.

Dvadeseti razlog

Nude nam 3,5 mlrd. eura kredita, a mi smo za 20 godina od Europe kupili i platili robe u vrijednosti od 380 mlrd. eura, a njihovim bankama dužni smo 50 mlrd. eura.

Samo 2012. g. otplata kamata je 18 mlrd. eura, dok je prinos po stopi rasta (podatak Vlade) 0,8% iznosi 320 mil. eura, znači da će nas Vlada ove godine zadužiti za 17,680 mlrd. eura.

Dvadeset i prvi razlog

Premijer Zoran Milanović na televiziji kao maneken reklamira tvorevinu EU, pa kaže: Mi ćemo sjediti za stolom Europske unije, gdje ćemo moći konačno zastupati hrvatske interese.

To je mene strah tih europskih sloboda i interesa koje će zastupati premijer. Kako će on zastupati interese među 500 miljuna stanovnika, kada do sada nije bio u stanju zastupati svoj interes u Hrvatskoj među 4,290.000 stanovnika, jer to iznosi svega 0,85 % od 500 mil.

Pa tko će mu u Hrvatskoj i u EU vjerovati da se on može s tim nositi???

Hrvatski narode, to je horor koji ide zajedno uz kardinalno rišeljeovske izjave ministrice Pusić da penzići neće dobiti mirovine ako ne glasaju za EU i ministra Linića da će nam oporezivati svu našu imovinu i koji je već 20.siječnja 2012. g. izglasao stopu PDV-a od 25% za „dobrobit naroda“ jer njima treba lova da lakše uđu u EU.

Osim povećanja broja ministarstava ova Vlada, Kukuriku plan 21, izgleda da nema nikakav plan, a kamoli projekt dugoročne strategije razvoja Republike Hrvatske osim da nas gurne u ralje Europske unije.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #635 : Rujan 16, 2012, 09:26:20 poslijepodne »
Karamarko: Kolinda Grabar-Kitarović će biti prva žena države
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/karamarko_kolinda_grabarkitarovic_ce_biti_prva_zena_drzave/1046021.html

BRANITELJI IZ UDRUGE ZAVJET UVJERENI U POLITIČKI USPJEH:
'Nakon što dobijemo izbore, tajkunima ćemo oduzeti opljačkanu hrvatsku imovinu'
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/nakon_sto_dobijemo_izbore_tajkunima_cemo_oduzeti_opljackanu_hrvatsku_imovinu/1003324.html

Srpske obavještajne službe preko ljudi oko Josipovića i danas upravljaju Hrvatskom
...Mi smo u stanju za tri mjeseca provesti nacionalizaciju opljačkanog narodnog vlasništva. Već imamo dobro osmišljenu koncepciju kojom bismo to proveli – ističe general Marko Lukić, predsjednik političke stranke Zavjet za Hrvatsku
...Ako se operativci obavještajne službe danas bave perifernim stvarima, pa čak reketarenjem i kamatarenjem, te su puni gotovine kao brodovi, a u isto vrijeme država puca po svim šavovima u gospodarskom i svakom drugom pogledu, to je potvrda da nisu shvatili svoju ulogu ili im politika nije dala suglasnost da zaštite nacionalne interese.
...Kakav je danas sustav nacionalne sigurnosti u Hrvatskoj? Čime se sve tajne službe bave?
 - Mislim da se bave perifernim poslovima, a ne strateškim pitanjima. Jer danas je ekonomska špijunaža jedna od glavnih aktivnosti. Dok smo mnogima ekonomski zanimljivi i dok je država u nemogućnosti naplatiti potraživanja, a državne institucije i pravosuđe utjeruju dugove reketarskoj firmi ZAMP, to je apsurd bez premca. Tajne službe trebale bi odraditi posao kao u Rusiji, nakon što je Putin preuzeo vlast. Na stol su stavile sve: tko je što ukrao i gdje su novci, pa je Putin to brzo vratio. Kod nas službe ili ne znaju, ili prikrivaju one koji sudjeluju u tome, ili im političke elite ne daju da to provedu.
...Je li točna informacija da namjeravate vratiti obavezu služenja vojnog roka?
 - Istina je da ćemo nanovo uvesti obavezu služenja vojnog roka u periodu od 10 mjeseci, ali uz novi koncept u kojem bi mladi ljudi koji ne mogu naći posao, prošli edukaciju za ono što ih u životu čeka, nakon čega bi lakše našli posao. Imamo mnogo poziva roditelja koji traže da ponovno uvedemo služenja vojnog roka, jer današnja mladež, kažu, ne poštuje nikoga i ne zna na kojoj strani izlazi Sunce... Ta tri kampa za obuku i edukaciju bit će smješteni na području Baranje, u središnjoj Hrvatskoj, te u južnoj Hrvatskoj. To je naš odgovor na srbijanski kamp u Apatinu u koji odlaze djeca srpske nacionalnosti iz Hrvatske i gdje se vojno obučavaju. U naše kampove dolazit' će djeca hrvatskih branitelja iz Hrvatske i BiH, te iz iseljeništva, da nauče istinu o Domovinskom ratu i o hrvatskoj povijesti, kao i da izgrade one vrijednosti koje su danas zanemarene. Postojat će i Domovinski fond u koji će se skupljati sredstva iz donacija iseljenih Hrvata, kao i prilozi naših članova. Napravit će se popis sve imovine koja je danas obezvrijeđena (one koja bi se oduzela ljudima koji su je nelegalno stekli, ili one državne imovine koja je neiskorištena, a koja bi se stavila u funkciju).
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/srpske_obavjestajne_sluzbe_preko_ljudi_oko_josipovica_i_danas_upravljalju_hrvatskom/1026467.html
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #636 : Rujan 16, 2012, 09:49:18 poslijepodne »
... očekival sam da će napisati da imaju potporu 550 000 branitelja ... prolupali svi po redu ... misle osnovati kampove da se mladi koncentriraju da znaju s koje strane izlazi sunce ... naravno za djecu iz rvacke, Bosne i dijaspore ... Jel može proči barem jedan članak o braniteljima a da se ne spominje Bosna, dijaspora, Hervegovina ?  Čekajte na izbore u Bosni pa tamo galamite, usput, povedite si i Thompsona, samo ne znam kako ćete se postaviti prema njemu, kao prvoborcu ili kao ratnom profiteru ?
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2012, 09:55:04 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #637 : Veljača 27, 2013, 12:07:26 prijepodne »
Zagreb 23.02.2013., Uskoro kreće ‘Oluja 2′ koja će Hrvatsku braniti od srpskog osvajanja predviđenog ‘Memorandumom 2′
 Admiral Domazet i general Lukić predstavili su strategiju borbe protiv unutarnje agresije, temelj za ‘Oluju 2′, kojom Hrvatsku žele braniti od daljnjeg urušavanja, ponižavanja i rasprodaje, te od novih velikosrpskih težnji, kao i od ucjena iz Slovenije, Italije i Bosne.
http://www.zzh.hr/dnevno-hr-23-02-2013-uskoro-krece-oluja-2-koja-ce-hrvatsku-braniti-od-srpskog-osvajanja-predvidenog-memorandumom-2

Strateška polazišta za oslobađanje Hrvatske od unutarnje agresije.
http://www.zzh.hr/wp-content/uploads/2012/11/STRATEŠKA-PROMIŠLJANJA.pdf
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi_“Oluja 2"
« Odgovori #638 : Ožujak 01, 2013, 08:22:45 poslijepodne »
Kad već hrvatski mediji ne prate što Domovinski stožer ZZH radi, pročitajte kako prate mediji u susjedstvu. Donosimo jedan od njih.
 U Zagrebu najavljen strateški dokument nazvan “Oluja 2”
...Nije naivno
 U Beogradu i Srbiji niko ne zna za nekakav dokument koji se zove “Memorandum 2” , iz prostog razloga što tako nešto ne postoji, ali ovo što je u subotu rečeno u Zagrebu, uz nagoveštaj nečega što će se zvati “Oluja 2”, nikako se ne sme potceniti, s obzirom da je jasno da se ovde radi o novom podmetanju Srbiji; cilj je da zemlje Regiona, kao i međunarodna zajednica,  ponovo optuže Beograd za planiranje nekakve velike Srbije, agresiju na susedne države i uopšte srpski hegemonizam.
 Da skup u Zagrebi nije bio, kako bi neki mogli da kažu, okupljanje dokonih penzionera zabrinutih za nacionalnu stvar, potvrđuje i prisustvo Milana Bandića, gradonačelnika Zagreba.
 Izvor : srpski portal ISTINA OSLOBAĐA, Intermagazin.rs
http://www.zzh.hr/zagreb-26-02-2013-kad-vec-hrvatski-mediji-ne-prate-sto-domovinski-stozer-zzh-radi-procitajte-kako-prate-mediji-u-susjedstvu-donosimo-jedan-od-njih


OLUJA 2 počela se širiti i hrvatskim medijskim prostorom. Portal LIKA plus donosi Reportažu iz Globusa
UNUTARNJA AGRESIJA
 Hrvatskoj treba "Oluja 2"
...Na skupu je bila NovaTV. HRT nije došao snimiti skup od preko tisuću ljudi na kojem se govori o unutarnjoj agresiji na Hrvatsku. Kada je jedna minorna homoseksualna udruga pred katedralom jedva skupila 60 – 80 ljudi, sve su kamere bile ispred katedrale. Ali na skup od velike nacionalne važnosti HRT nije došao. Nije li i to znak da Admiral Davor Domazet Lošo pogađa u “sridu” spominjući i medije koji sudjeluju, a da toga nisu niti svjesni, u unutarnjoj agresiji na narod i Državu?
http://www.zzh.hr/oluja-2-pocela-se-siriti-i-hrvatskim-medijskim-prostorom-portal-lika-plus-donosi-reportazu-iz-globusa
wwwg tablice

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #639 : Ožujak 04, 2013, 05:30:30 poslijepodne »
Inovacije u malom i srednjem poduzetništvu važne su za nova zapošljavanja i nove vrijednosti

Ministar poduzetništva i obrta Gordan Maras predstavio je mjere B3 iz Poduzetničkog impulsa 2013  pod nazivom „Poticanje inovativnog poduzetništva“,kojima je glavni cilj potpora mikro i malim inovativnim poduzećima u fazi rasta. Za provođenje ovih mjera osigurano je 4 milijuna kuna.

„Namjera nam je da pomognemo  deset inovativnih tvrtki  s dobrom idejom  koja će dovesti do određene komercijalizacije ,novih vrijednosti,zapošljavanja i otvaranja novih tržišta“rekao je ministar Maras te je dodao da se na natječaj koje porovodi Ministarstvo poduzetništva i obrta s  inovativnom  agencijom Bicro Hamag-om  iMrežom poslovnih anđela Crane tvrtke s najboljim rješenjima i projektima mogu javiti od 4 ožujka do 4 travnja. Govoreći o važnosti inovacija u malom i srednjem poduzetništvu ministar Maras drži da su one presudne  za stvaranje novih vrijednosti  i zapošljavanje. Ocijenio je da Hrvatska nije dovoljno ulagala u inovativna rješenja protekllih godina.

„Kada gledamo strukturu tvrtke i onoga što smo  ulagali u inovacije  ispada da ulažemo 0,73 posto BDP-a ,a cilj je Vlade  da se u inovacije ulaže 3 posto BDPa.Što je tvrtka manja ,manja su i ulaganja u inovacije ,odnosno u inovativna rješenja. Tako svako treće manje poduzeće ima inovativno rješenje u svom poslovanju i želja nam je da se taj postotak poveća.Stoga smo natječaj usmjerili na male poduzetnike do deset zaposlenik „ rekao je Maras.Kao jednu od tvrtki koja je dobro iskoristila sredstva Poduzetničkog impulsa prošle godine a javila se na natječaj  za potporu i ove godine ministar je istaknuo Azonprinter d.o.o

Riječ je o tvrtki  koja je osnovana 2006 godine u 100 postotnom privatnom vlasništvu. Njezina glavna djelatnost je proizvodnja i razvoj tehnologija za digitalni tisak-tiskači za direktan ispis na različite materijale i predmete.Tvrtka zapošljava šesnaest djelatnika ,a trenutno ima rasprostranjenu  mrežu distributera  u 64  zemlje svijeta  sa tedencijom širenja. Za svoj dosadašnji rad tvrtka je dobila nagrade na sajmu ISS  Long  Beach  Showu u Los Angelesu 2011 godine  te na sajmu  Euro reklama u Poljskoj 2012 godine.

„Od samog osnutka tvrtka  bilježi konstantan rast  prihoda i proizvodnje,te smo se kroz našu robnu marku nametnuli kao vodeća tvrtka  u regiji. U budućnosti  planiramo daljnja ulaganja  u istraživanje  i razvoj novih tehnologija  za digitalni tisak,jer nam je cilj zadražati  vodeću poziciju na tržištu n te inovativnim rješenjima  uvijek biti korak ispred konkurencije. S obzirom da je Azonprinter  d.o.o izvozno orijentirana tvrtka  ulazak u Europsku uniju vidimo kao prednost.Činjenica  da će se neke administrativne  barijere smanjiti a neke nestati omogučit će nam lakše lakše plasiranje proizvoda  na tržište Europske unije „  rekla je za portal Turopoljka.com vlasnica tvrke Nives Roško

 

IVANA VRANJEŠ/TUROPOLJKA.COM

http://turopoljka.com/2013/03/04/inovacije-u-malom-i-srednjem-poduzetnistvu-vazne-su-za-nova-zaposljavanja-i-nove-vrijednosti/

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #640 : Ožujak 27, 2013, 10:54:14 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #641 : Ožujak 28, 2013, 12:04:15 prijepodne »
Sa tom stranicom kandidatkinja je samo pokazala dvije stvari:

1. da je bezveze da žena ima dva prezimena, i
2. da sada otkriva toplu vodu, jer je dobar dio tih 20 godina ona sjedila u samom vrhu gopričke politike i nije poduzimala NIŠTA, osim čuvala guzicu i fotelju... takvim konvertitima nebih dao ni da čuvaju dvije nacrtane ovce, kamoli nešto ozbiljnije.

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #642 : Ožujak 28, 2013, 07:02:47 prijepodne »
... kakva je da je, ali vjerujem joj više nego nekom drugom, barem po jednom, a to je ... nije promijenila 5-6 stranaka, onak kak vjetar puše.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #643 : Ožujak 28, 2013, 05:54:09 poslijepodne »
Da, tradicionalna idiotska logika hrvatskog puka glasi "bolje dokazano govno nego nedokazan kruh..." zato se i bira dvije najkatastrofalnije opcije, koje i nisu dvije nego jedna sa dva lica - HDZ i SDP (satelite ne brojim, oni se podrazumijevaju).
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Izborni plani i programi
« Odgovori #644 : Ožujak 28, 2013, 07:11:07 poslijepodne »
Da, tradicionalna idiotska logika hrvatskog puka glasi "bolje dokazano govno nego nedokazan kruh..." zato se i bira dvije najkatastrofalnije opcije, koje i nisu dvije nego jedna sa dva lica - HDZ i SDP (satelite ne brojim, oni se podrazumijevaju).

Svidja mi se ova uzrecica sledge :)