Autor Tema: Vesna ŠO  (Posjeta: 74366 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #165 : Srpanj 23, 2010, 09:45:42 prijepodne »



Ma daj koji jedan škropec?!?!?  Pa ja njega nikad nisam vidio trijeznog, stalno je pod utjecajem alkohola!

E moj jožica kakav si ti karakter kad me prvo optužuješ za nešto i kad ti ja argumentirano dokažem da si u krivu, ti samo zašutiš i nastaviš me prozivati na drugoj temi i tako stalno. Vidi se da na forumu izvršavaš partijske zadatke jer samo kenjkaš, i provociraš.

Daj malo ohladi, uzmi bicikl provozaj se, bar ti je jezero blizu pa malo ohladi glavu, vani je pakleno vruće.


Jedan od rijetkih koji ima karaktera i poštenja,  borbe za svoj kraj i javno dobro, protiv pohlepe, lopova i kvarnosti, partitokratije a i kad je pod utjecajem "alkoholnih para", (kad popije škropec) i kao takav bolji je od raznih VŠO, Antiša, pijavica, S zavoja i inih, da to je g.Lučić, pravi narodni tribun i turopoljac. Pa koga smeta, neka pati.

sused, tebi nešto ponekada nema smisla dokazivati, jedna naroda kaže: pametniji popušta, pa se ponekada kada si ti u pitanju držim te narodne.
Mene prozivaš da izvršavam partijske zadatke, sudiš po sebi ili? Iznosim moj stav i svoje mišljenje, nekoliko puta sam napisao, ja sam svoj i božji, prema tome to što nemam dobro mišljenje o VŠO ja izvršavam partijske zadatke po tebi, pa onda partijske zadatke izvršava 50000 velikogoričana, glupost. :-\

I nemoj se puno brinuti za mene, ja sam uvijek hladne glave, bez obzira koliko je vani vruće, hladim se sladoledom na moru i u ugodnoj morskoj vodi a imam i dobru hladovinu, čak me ni ti nemožeš izbaciti iz takta skup zajedno sa VŠO i svim ostalim pijavicama.
Javi se Zoranu Žicu, s njim ćeš sigurno se moći bolje i ugodnije spominjati. ;D


To nije opravdanje da može može vikati i napadati ljude po gorici samo zato ako imaju drugačije mišljenje nego on.

Jožica ja sam te pitao zašto si me optuživao da sam pisao neke tekstove koje dokazano nisam, e tu si samo nestao i počeo me napadati na drgoj temi. No sada nema veze, popuštam (znaš onu….) ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #166 : Srpanj 24, 2010, 09:42:03 prijepodne »
Vidim piju piju ekipa opasno nasrnula na VŠO
He..koja glupost...mož mislit kak će vlada raspisati izbore
http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=192&Itemid=1

VŠO odgovara
Gorički DC-ovci su uputili javni poziv Vladi i predstavnicima resornog ministarstva da dođu ili pošalju svoje predstavnike na sjednicu Vijeća kako bi se mogla pratiti regularnost vođenja sjednice

http://www.rvg.hr/index.php?id=3321

Mogući scenarij, Spužva Bob u svojoj poznatoj ikonografiji od glave do pete obučen u Turopoljski haljetak vrijeđa, provocira i omalovažava desnu koaliciju pri tom nasrće na VŠO....GBR prekida sjednicu i istu zakazuje za 8 dana...na taj način piju piju škvadra pod vodstvom GBR-a dodatno kupuje vrijeme, a u svrhu ishodovanja novih izbora..he..s obzirom da trgovački sud još nije donio rješenje da piju piju škvadru upiše kao predstavničko tijelo nad gradskim poduzećima sasvim sigurno iole svatko normalan može zključiti kakav će na kraju biti rasplet..he..he...novi izbori!!!????....kad na vrbi rodi grožđe...!!!!!!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #167 : Srpanj 24, 2010, 12:26:02 poslijepodne »


He..he..Joža naj me nasmijavati, tebi fakat pod hitno treba specijalistički tretman u nekoj od medicinskih Ustanova....

muha, mogla bi u obzir doći jedna dobra masaža, na primjer, to reodovito prakticiram. ;)
Znaš neku dobru ustanovu za masažu? ;D

muhice, kada tebe čovjek čita, poznavajući tvoju političku povijest i sadašnjost, spoznanu ovdje na forumu, pametnom je dosta. ;D
Ki bi da bi, netko reče. Idem malo uživati u svježini morske vode muhice, neka pati koga smeta, al usput g.Lučić, po kojem ti stalno pljuješ je za tebe intetelektualac a nisi mu ni do gležnja, činiš to samo iz razloga kako bi pljuvao po HNS-u, zadovoljio svoje nove političke mentore, uvjeren sam da i sam o g.Lučiću misliš mnogo bolje nego što ovdje pokušavaš pisati. ;)

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #168 : Srpanj 25, 2010, 02:09:38 poslijepodne »
Nekoliko puta sam iznio ovu tezu, nekima to nije dovoljno, jer zapravo optužujući neke druge da su foteljaši, bore se upravo oni za fotelje. Ak nikome nije stalo do fotelja, onda novi izbori, neka građani prosude, nakon ove političke trgovine i korupcije u Velikoj Gorici koja se ne događa po prvi put, nego četvrti put, nije li HDZ-u bilo dosta tri puta do sada? Sramotno do boli!

Protura se također teza kako novi izbori koštaju, da koštaju ali svakako puno manje nego li su neki sposobni upropastiti.
A koliko su do sada upropastili? Oni se pozivaju na štednju i troškove izbora, moš misliti koliko je njima stalo do štednje i troškova.

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/skare-ozbolt-poklopi-se-usima-a-nemoj-pametovati_305947

"- Oni plasiraju budalaste teze da želim očuvati svoju fotelju, a u tome nema nikakve logike. Mi tražimo da se raspusti Gradsko vijeće, a to znači i predsjednik Vijeća. Stvar je u njihovim foteljama - rekao je Beus Richembergh, te pritom podsjetio da svoj posao obavlja volonterski, za razliku od Škare Ožbolt koja je primala naknadu."

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #169 : Srpanj 26, 2010, 10:03:23 prijepodne »
Kad se DC 2006.g. sa svoja tri vijećnika koja je osvojio samostalno na izborima, priklonio "lijevoj" opciji koja je time došla na vlast, GBR na račun toga postao je dogradonačelnik. Funkcija dogradonačelnika bila mu je odskočna daska za sabor. Sada kad gubi funkciju na koju je došao postizbornom koalicijom sa strankama kojima je zabio nož u leđa, gdje mu je VŠO prepustila mjesto predsjednika gradskog vijeća u nadi da će koalicija funkcionirati i raditi na dobrobit građana i grada Velike Gorice, gubi «fotelju» i logično je da će napraviti sve da do toga ne dođe.

Većina u vijeću je jasna i tu GBR nema nikakve šanse ostati na funkciji i svakako gubi utjecaj u Velikoj Gorici pa i šire. Prizivanje novih izbora od GBR i strane HNS-a je logičan potez jer se nadaju da će na novim izborima pobijediti i zadržati pozicije, a obzirom da su građani Velike gorice GBR dali svega 10 % glasova na izborima za gradonačelnika i da HNS ima 3 vijećnika u vijeću od 27, mislim da je bolje za taj novac, koliko bi koštali novi izbori napravi novi vrtić jer sumnjam da bi se u godinu dana promijenio izborni rezultat.


JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #170 : Srpanj 26, 2010, 04:45:45 poslijepodne »
GBR i u svojoj izjavi kazao izričito da uopće nije bitna njegova pozicija predsjednika GV, to sutra može biti i netko drugi ili iz neke druge koalicijske stranke, uostalom kako se dogovore, ali je upravo naznačio nužnost izbora jer ova situacija sada nije volja građana, birača, građani nisu podržavajući koaliciju SDP-DC-HSLS dali svoje glasove HDZ i velikoj koaliciji.
I dalje pokušavate gurati tezu kako GBR gubi "fotelju", jer drugo ni nemate što, podsjeća me to na foru sa spavanjem i gdje ko spava, možda je upalilo jednom ali kad se građani jednom prevare, drugi put ne bu sigurno.
O dobrobiti građana i Grada Velike Gorice, ponajbolje znaju upravo građani Velike Gorice u zadnjih godinu dana, osjeća se "pozitivna" vibra na svakom koraku, posebno i nakon trgovine DC i HDZ-a.
Strah od izbora pravdati "foteljom" GBR, smiješno i besmisleno.
Upitno je tko se ovdje bori za fotelje i kome nije ili je stalo do fotelja, možda baš upravo Vama koji druge napadate kako tobože se bore za fotelje.
Mislim da je ovdje prije svega HNS-u, kojeg spominjete, ali i partnerima upravo stalo do dobrobiti građana, kako bi se preko GV mogla  kontrolirati HDZ-ova pohlepna i neodgovorna izvršna vlast, koja pogodujući svojim prijateljima i partnerima, uništava i unazađuje Grad Veliku Goricu, te kako bi mogla do kraja provesti čistke u Gradu, gradskim poduzećima, ustanovama itd, jer toliko mržnje i revanšizma koliko nosi u sebi ova garnitura HDZ u Velikoj Gorici, malo se gdje na svijetu viđa.
Stoga bi želio poručiti svima, da mi građani želimo živjeti u društvu koje nije opterećeno predrasudama, ideologijama, ta vremena su daleko iza nas, želimo više tolerancije i međusobnog uvažavanja, kako bi nam svima skupa bilo bolje, vidimo na bezbroj primjera i u Gradu kuda nas vodi taj razdor koji se svakodnevno potiče i hrani, kako bi sutradan bio još jači. Stoga svi oni koji sudjeluju u svemu tome, bilo bi dobro da malo promisle što nam to dobroga donosi i koliko bi nam moglo biti bolje da smo mi, samo malo bolji.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #171 : Srpanj 26, 2010, 05:53:04 poslijepodne »
Bilo bi jako lijepo da joza pročitate s razumjevanjem to kaj ste napisali.
Sigurno na izborima nije bila volja građana da predsjednik gradskog vijeća bude GBR s 3 mandata. da su građani htjeli da to bude SDP s koalicijom dali bi im više od 11 mandata. I gledajući tako građani su ipak izabrali da na vlasti 4 godine bude hdz s listom koja je dobila 13 mandata. No zahvaljujući dobroj trgovini GBR s Piculom, godinu dana se bez poštivanja volje birača GBR šepurio u fotelji koja mu ni po kojoj osnovi ne pripada. Složio bi se s vama da je DC napustil SDP nakon osvojenih izbora (sa 14 mandata)  no njihov sporazum s SDP i HSLS-om u kojem je za VSO bilo namjenjeno mjesto predsjednice GV palo je u vodu i raskinut je s dolaskom GBR kome je Picula nadajući se podršci i pobjedi za gradonačelnika lego na sve četiri i prodao VŠO ne trepnuvši!

A uz to HNS je igrao vrlo ružno i prljavo prema DC-u, i ne vidim razloga zboog kojeg bi dc-ovci to trpili?! Njima je tak svejedno. Izbori ili ne oni od koalicije s sdp-om, HSLS-om i HNS-om nisu imali nikaj osim beusove ignorantske politike i bacanje mrvica, a građani gorice su od toga iimali najmanje. Jedino kaj je goricu obilježilo proteklih godina je kričanje GBR s govornice i silne prijave! To sve skup više nije imalo smisla. Vijeće nije tu da gradi predizbornu kampanju parlamentarnih izbora već da se bori za dobrobit građana i omogućava pgradonačelniku da provodi projekte zbog kojih je izabran. Ovakav način vođenja GV kakav je imao GBR vodio je jedino u dokazivanje kako grdaonačelnik navodno nema pojma a nije mu dao mogućnost da radi.
A kaj se GBR tiče bil je dogradonačelnik i imal je priliku pokazati kaj je napravil. Osim propale tv i silnih miljuna utučenih u privatno kazalište senke bulić (čitaj scena gorica) s kojim se još i hvalite u proteklom mandatu iz njegovog resora projekti se mogu brojati na prste jedne ruke. Bilo je tu samo puno hvalisanja i priče a od dijela niš. tak je to na izborima i nagrađeno!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #172 : Srpanj 26, 2010, 06:45:14 poslijepodne »
dadi mogu se složiti s tvojom matematikom, ona svakako vrijedi i za sve stranke desne koalicije, zar ne?
Nije li prema dogovoru predsjednica GV od strane desne koalcije trebala biti Vlatka Pejak, koja je toliko pompozno najvaljivana, bez obzira što HSP ima samo 1 mandat? Trgovinom sa VŠO, Vlatka nije više zanimljiva, zar ne?
Osim toga koja je to stranka desne koalicije toliko mandata osvojila da bi mogla imati većinu u GV?
dadi, ti vrlo dobro znaš kao što zna i velikogorička javnost da gradonačelnik nije došao na GV ni sa jednim prijedlogom projekta uopće, da bi eventualno GV moglo nešto konkretno odlučivati, odobriti ili neoodobriti, o čemu mi pričamo, koji je to projekt koji je GV zakočilo gradonačelniku? Osim što je gradonačelnik nekoliko malih projekata cjepkao na iznose do 70000 i manipulirao s tim iznosima, izbjegavao čak i javnu Nabavu, kako bi se moglo pogodovati i direktno ugovarati.
Navedite mi ijedan projekt s kojim je uopće došao na GV a kamoli da ga je GV odbilo.

Kada spominjete nezadovoljstvo DC samim tim što je GBR predsjednik GV, ajde dajte nam podatke, da li je vodstvo DC bilo na pregovorima u postizbornoj koaliciji, kada se dogovaralo mjesto predsjednika GV?
Imam informacije da je bilo i to u punom sastavu, dakle ako nije bilo zadovoljno zašto tada nije reagiralo i reklo da ne prihvaća to, a ne sada nakon godinu dana, kada su se pojavile mogućnosti dobrog utrška s HDZ-om, koji bi sve dao i prodao samo da dobije većinu u GV, te kako bi Antiša mogao likovati po Velikoj Gorici.

dadi, to je karakter, karakter DC-a, ako se s nečim ne slažeš, ne slažeš se odmah a ne deceniju kasnije, sad mi paše tako, sutra već drugačije i to je jedna jedina istina što se tiče DC-a. Mogu oni kriviti HNS koliko god im je srcu drago, HNS ima svoje ja, ima svoj stav, svoj cilj i toga je dosljedan, bez obzira na "fotelje", koje su nekima drugima ipak puno važnije.

I upravo GBR kao predsjednik GV je pozivao gradonačelnika na suradnju, koju je ovaj stalno odbijao i ignorirao, a GBR sa svojim predhodnim iskustvom rada u izvršnoj vlasti zasigurno mu je mogao u mnogome pomoći, kao što je to i činio u nekoliko navrata.
Ništa neobično, dogradonačelnik Kos identičan primjer, sveznalice koje  nedaj bože da poslušaju nečiji savjet, bez obzira koliko je pozitivan, pametan i koristan. Osim toga, da podsjetim na sam početak mandata i izbacivanje službe GV u onaj prostor pod stepenicama, kojim je gradonačelnik jasno dao do znanja koliko drži do GV i predstavničke vlasti.

Scena Gorica, da možemo biti ili ne biti za Scenu, stvar dobrog ukusa, neki od nas su za Scenu, neki nisu, neki su za janjetinu i volove, teferič, opet stvar ukusa, međutim činjenice govore sve, činjenica je da je Scena napravila ogromne uspjehe i rezultate, činjenica je da velikogoričani podržavaju i posjećuju Scenu, treba li još nešto? Nije li to dovoljno?
« Zadnja izmjena: Srpanj 26, 2010, 06:47:22 poslijepodne JosipJoža »

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #173 : Srpanj 26, 2010, 07:07:59 poslijepodne »
Matematika je vražja stvar. Ja ti samo govorim da nije GBR dobio povjerenje građana da bude vlast kao ni koaalicija SDP-HSLS-DC. Prema rezultatima izbora to je mjesto trebalo pripasti nekom iz koalicije HDZ-HSP-HSS-HSU. Al sve kaj se poslije izbora odigrava je stvar dobre ili loše trgovine, kako pred godinu dana isto i dan danas, i ne samo u našem gradu. Istina je da je GBR trgovao tada uvjetujući podršku Piculi u drugom krugu s mjestom predsjednika Gradskog vijeća. I jel tamo bio vrh DC-a ili ne nemam pojma, vjerojatno je netko tko je ovlašten potpisivati sporazum tamo bio jer u suprotnom sporazum nebi bio potpisan. No zašto ne prihvaćaš činjenicu da je DC-u vjerojatno nekaj prekipjelo u toj koaliciji jer kolko čujem dogovoreno je bilo i preuzimanje poduzeća i puno drugih mjesta kako za druge tako i za DC, no DC je svejedno izašao! Koliko sam čuo, a već sam ovdje o tome pisao bilo je puno negodovanja DC-a zbog koketiranja, izvlačenja informacija od pojedinih članova i na koncu otimanja njihovih članova, a čujem da to GBR radi i dan danas čak i s članovima koji nisu u Gradskom odboru. Sve te informacije koristio je GBR kako bi oblatio VŠO.
No neda mi se to ponovo elaborirati. Međutim ljudi se žene i zaklinju na vjernost pred Bogom, pa brak puca. Zašto ne dozvoljavaš da je dc-ovcima prekipjelo ignoriranje i da su otišli van iz koalicije u kojoj se nisu osjećali kao ravnopravni partneri, što su u najmanju ruku zaslužili!  
No činjenica je jedno, građani nisu izabrali GBR da vodi grad i s toga izazivanje novih izbora pod krinkom prevare birača nema veze s zdravom pameću.
A kaj se scene gorica tiče zal mi je za svakiu kunu koja je otišla na putovanja ravnateljice i njeno preser - avanje po bijelom svijetu. Jest da je bilo dobrih predstava no Velikoj Gorici to nije nasušna potreba dokle god ljudi nemaju kam sa djecom, plačamo skupi javni prijevoz itd... nama sigurno ne trebaju apstraktne predstave i dolaženje "celebritija" na predstave koje ujedno stvaraju gubitak tom istom POU!
« Zadnja izmjena: Srpanj 26, 2010, 07:11:22 poslijepodne dadi »

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #174 : Srpanj 26, 2010, 09:17:27 poslijepodne »
dadi, niti je GBR vlast u Velikoj Gorici (nego samo presjedavajući GV), niti je nekome iz velike koalicije trebalo pripasti mjesto presjedavajućeg, jasno je što je predstavničko tijelo, kao što je jasno kako i na koji način se bira predsjednik GV(dakle voljom većine u GV). Teoretski bi bilo moguće da lijeva koalicija podrži kandidata desne koalicije kao što bi teoretski bilo moguće da desna koalicija podrži sadašnjeg predsjednika GV GBR. Jelte?

GBR tada nije Trgovao, nego dogovarao, to je drugo vrijeme i drugi trenutak, kada se dogovara i pregovara oko koalicija, u pola mandata više nije dogovaranje nego prebjeg i Trgovina, to su dva različita para cipela.

Da, istina je da bi DC sudjelovao u radu Skupštine Trgovačkih društava, ali VŠO ne bi bila eventualno predsjednica GV u Gradu u kojem ne živi i kojem ne pripada, niti bi imala šanse da poslije debakla na predsjedničkim izborima, na sljedećim parlamentarnim izborima prođe u Sabor, međutim kako je općepoznato da Šuker i Antiša bi dali pola Gorice, prije svega da maknu GBR kao i to da preuzmu totalnu vlast u Velikoj Gorici ( a znamo i Vi i ja što to znači), što je njima žrtvovati jedno mjesto i staviti VŠO na listu za Sabor, time ona preživljava, odlazi u Sabor 4 godine, nakon tog mandata aktivira dobru Saborsku mirovinu i svi oni zadovoljeni. Koga briga za građane i Grad, nemoj me samo uvjeravati da VŠO voli više ovaj Grad od građana Velike Gorice.

Otimanje članova je najveća floskula, mislite možda na onog Zorana Žica, za kojeg imam povjerljive informacije da se sam i osobno nudio i HNS-u, ispitivao je i propitivao gdje bi se mogao najbolje utopiti i zadovoljiti svoje interese i apetite. To što je dotični davao takve izjave kakve je davao, opa, papir trpi sve, neka ga DC, tam mu i je mjesto s VŠO, rame uz rame.

Da, istina je i to da VŠO nije bila ravnopravan partner, to je zaista istina, dok su svi Vijećnici bili na sjednicama GV, nje nije nigdje bilo, odnosno ona je rješavala svoje „privatne poslove“, kao da drugi Vijećnici nisu imali svojih obaveza koje su odgađali zbog sjednica GV, naprosto jer im je bilo časno biti Vijećnicima GV Velike Gorice.
Je li to bilo i VŠO? Nije li ona od samog početka i mimo goričkog DC koketirala sa HDZ, dok nije postigla Trgovinu o kojoj već napisah sve. Inače kako objasniti njene nedolaske na sjednice GV? Možda Vi imate neko objašnjenje. Toliko o ravnopravnom odnosu VŠO u kolaciji koju je svake sekunde držala u šaci svojim glasom, zamisli koalicija je bila grozna prema VŠO, posebno HNS, moš misliti.



Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #175 : Srpanj 26, 2010, 11:06:14 poslijepodne »
Eto joža sve ste rekli. Predsjednika Gradskog vijeća bira većina u gradskom vijeću. S obzirom da GBR više nema podršku većine, većina bu izabrala novog predsjednika. Ne nisam mislio na žica već na gospođu bivšu zamjenicu gradonačelnika koju je gbr šarmiral i izvukel iz DC-a i sad otvoreno s njom šuruje, a prije je prek nje izvlačil sve informacije i upotrebljaval ih protiv VSO!

i nisam mislil samo na skupštinu već i uprave i nadzorne odbore. A kaj se všo tiče ona nije bila na jednoj jedinoj sjednici i to onom cirkusu s plemenitašima i promociji GBR-a od koje nije moglo biti koristi jer je samo deklarativna podrška pravno neutemeljena.. kaj se tiče nazočnosti picula je bil manje prisutan od nje zato ušima se poklopite kak to savjetuje vaš predsjednik!


i još nekaj, da je všo htjela mirovinu u nju je već mogla, a ona ne samo da nije uzela mirovinu već nije primala ni plaću 6 mjeseci koliko je na to imala pravo neg je radila svoj posao u struci koju hvala Bogu ima za razliku od kuhinjskih direktora  i prodavača u videoteci (vaših vodećih ljudi) koji jedino kaj znaju traže fotelju u kojoj će se uhljebiti jer struke i znanja nemaju!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #176 : Srpanj 26, 2010, 11:22:26 poslijepodne »
dadi, gospođa Marijetić je svojom voljom i nezadovoljstvom u DC napustila DC, ta njena odluka samo potvrđuje sve moje predhodne teze.
Ona je bila najjača karika i najsposobnija osoba u goričkom DC u kom god pogledu hoćete, stručnom, moralnom, osobenom, zasigurno je bila osoba koja je ponajviše vrijedila u DC, nažalost zbog takove politke DC ju je izgubio i svaka joj čast na moralnom činu koji je napravila, nije se grabila za pozicije kao mnogi drugi, gđ.Marijetić imate moje štovanje.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #177 : Srpanj 27, 2010, 09:19:42 prijepodne »
žao mi je svakog potrošenog slova na komentar o V. Marijetić. Dc-ovci najbolje znaju kaj su s njom "izgubili", a kolko sam čul da nije bilo njihova predsjednika, zbog njene "moralnosti i vjernosti stranci" koja joj je osigurala itekako dobru mirovinu i ugodan život, nebi prešla na unutarstranačkim izborima ni u gradski odbor!

neka Vam je i nije poanta u njoj već u načinu i stilu kojim ju je GBR vrbovao, a sada nastavio po MO gdje nema ogranka tražiti nove DC-ovce, al mu nekak neide! Fuj!!!

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #178 : Srpanj 27, 2010, 09:25:34 prijepodne »
E moj jožica, nisam znao da možeš pasti tako nisko....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #179 : Srpanj 27, 2010, 09:55:33 prijepodne »
@dadi, da pa tu tezu prodaje i Zoran Žic, kako ga je GBR tražio a zapravo pouzdano znam da je on tražio HNS, kao što sam već i napisao predhodno.
Možda to sused zna najbolje. ;D ;D

@sused bez brige ja stojim čvrsto, ne padam, to što tebi ne paše ako argumentirano iznesem neke važne stvari, tek toliko da se zna, to je drugi par cipela. ;) ;)
U nedostatku argumenata jedino takav komantar ti ostaje. Jadno, baš me hićeš u brige! ;)