Autor Tema: Homofobija u Hrvatskoj  (Posjeta: 107653 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #240 : Studeni 30, 2013, 11:59:17 poslijepodne »
ZA – jer ne podržavam laži LGBT zajednice da su u ovom praktično izuzetno tolerantnom društvu diskriminirani, jer to nisu – nitko nije progonjen, zatvaran, otpušten ili zabranjivan jer je gay. Da je ovo netolerantno društvo, ne bi iz svojih soba nikada izašli, marširali, javljali se i tražili! Ovo društvo debelo plaća da oni šeću po ulicama! Znači, LAŽU!

ZA – jer ne podržavam laži LGBT zajednice da su njihovi zahtjevi za brakom utemeljeni na demokraciji, na ljudskom pravu ili na želji za jednakošću. Njihova neiskrenost i istina o pravoj agendi njihovih ciljeva nije nikada rečena otvoreno, no pojedinci su to ipak izrekli, a međunarodne LGBT zajednice potvrdile o kojim se stvarnim ciljevima uništenja braka i obitelji tu radi. Znači, opet LAŽU.

ZA – jer homo ili lezbo-brak nije nikakvo ljudsko pravo, a to potvrđuju UN-ove i EU Konvencije o ljudskim pravima, i to potvrđuju sudske presude Međunarodnog suda za ljudska prava. Znači, o čemu onda oni pričaju, o kakvim “pravima” lažu?? Ništa od onoga što oni traže NIJE nikakvo ljudsko pravo. Zašto to mnogi ne mogu shvatiti, zašto i dalje misle da znaju bolje od relevantnih dokumenata i stavova međunarodne zajednice? Je li Japan ili Švicarska, je li Rusija ili Finska, je li još 95% zemalja svijeta glupo, ne znaju, zaostali su i rigidni jer su odbili ono što se nama natura kao vrhunska vrijednost??

ZA – jer ne želim dati zeleno svjetlo daljnim zahtjevima drugih srodnih skupina da na istim temeljima i oni dobiju ista nepostojeća prava, jer ne želim da sutra dođu pedofili, poligamisti, sadisti i kojekakvi drugi poremećeni likovi i traže da se ima “razumijevanja” i za njihove “potrebe za jednakosti”. A inozemne prakse pokazuju upravo takove razvoje događaja, i nitko ovdje ne može garantirati da neće biti tako. Dapače, međunarodna agenda te LGBT zajednice je već potvrdila da i u Hrvatskoj imaju iste planove.

ZA – jer ne želim da umnogome manjinska agenda određuje razvoj hrvatskog društva, to nije demokracija. To je fašizam i diktatura. A za to se nismo borili i ginuli u Domovinskom ratu.

ZA – jer ne želim da naša djeca i unuci sutra strahuju da im na vrata neće pokucati neka nadnaravna služba i policija i oduzeti im njihovu djecu uz obrazloženje da i homo-partneri trebaju djecu, a što je praksa u već par zemalja. Ne želim da im netko određuje što će oni smatrati normalnim, i da će ih onda označavati kao netolerantne ukoliko se ne slažu sa tom bolesnom politikom, te da im se oduzima djecu jer ista “ne mogu rasti u netolerantnoj vezi”, što je najčešći razlog oduzimanja djece hetero-parovima i davanje na posvojenje homo-parovima. Ukoliko LGBT žele djecu, neka si ju naprave i izrode.

ZA – jer ne želim da se određuje da roditelji i djeca budu ono što nisu, da ih se prisiljava da se izjašnjavaju da budu ono što nisu, da dečki nose haljine u vrtić a curice da budu dečki, da se djecu ne odgaja sa ženskim lutkicama sa penisima, da djecu ne hiperseksualiziraju od najranije dobi i ne uče ih da su incest, pedofilija ili analni seks nešto najnormalnije i najpoželjnije. Nije nikakva zaostalost ukoliko se smatra da su to stvari koje trebaju biti rezervirane za odrasle i formirane osobe koje će tu intimu prakticirati u skladu sa zakonom i unutar svoja 4 zida.

ZA – jer su neprihvatljive optužbe nekih ljudi da se i u hetero-vezama događaju nemile stvari, i da je to onda jednako zlu neprirodne homo-bračne veze i time dobar razlog da i isti posvajaju djecu. Ogromna većina brakova i veza ipak funkcionira do svojeg kraja u skladu sa obećanjem danim kod sklapanja braka, a djeca – koja su jedina garancija opstojnosti hrvatskog naroda – rastu u prirodnoj zajednici, jer djetetu je za normalan razvoj potrebna osobnost i majke i oca, a ne “roditelja 1 i roditelja 2”.

ZA – jer nema govora da su homo-lezbo osobe u Hrvatskoj diskriminirani, progonjeni, žrtve netolerancije ili da im je uskraćivanje braka nezakonitost ili neustavnost, jer to nije istina. Sve te odredbe su unutarnja stvar svake države, uskraćivanje bračnosti za homo-lezbo partnere nije kršenje nikakvih međunarodnih normi ili zakona ili koncencija, a što je laž koju LGBT ekipa ponavlja. To nije ni nikakav ispit demokracije. To je ponajprije ispit spremnosti poštovanja demokratskih načela i poštovanja volje većine, a što je uvjet normalnog funkcioniranja svakog društva.

ZA – jer je šteta što LGBT osobe nisu spremne poštovati nikoga i ništa, no zato se referendum i radi da shvate gdje su im granice. Ako je itko iskazao vrlo visok stupanj agresive, netolerancije i nepoštivanja ikoga i ičega svetog i vrijednog ovom narodu, onda je to upravo ta LGBT zajednica, koja neistomišljenike bez problema i fizički napada, prevrće štandove, spaljuje štandove za prikupljanje potpisa i bezrezervnim uvredama ponižava sve neistomišljenike. Upravo je lažljiva retorika napadanja i optuživanja drugih za način vlastita ponašanja obrazac koje prodaju javnosti upravo likovi iz gay-redova.

ZA – jer se sadašnja vlast nemoralno i nenarodno svrstala protivno ustavnom zaštićenih vrijednosti ove zemlje, prodajući lažnu retoriku i zloupotrebljavajući svoje položaje i povjerene im dužnosti da bi od velike većine građana stvarali drugorazredne građane, a poanta je da su svjesni da je pad referenduma odraz i nepovjerenja građana toj istoj kriminalnog, antihrvatskoj, neojugoslavenskoj, prosrpskoj vlasti koja je opljačkala, osiromašila i unazadila ovu zemlju. I taj dojam oni žele spriječiti, no neće moći. Neka porčitaju relevantne međunarodne dokumente i neka prewstanu lupetati laži i prodavati ih pod istinu. To je nedostojno tako skupo plaćenih profesionalaca.

ZA – jer ovo nije opredjeljenje za vjersku ili sekularnu državu, ovo nije referendum da li će vladati nekakva Markićka ili nekakav Zoki, ovo nije ispit tko će bolje braniti svoje stavove, ovo nije referendum koji odlučuje tko će od osoba vladati i je li bitno što je tko od njih rekao ili kako izgleda; ovo nije ništa osim želja da se poštuje volja većine, da se prikaže demokracija u svojem punom svjetlu i značenju, da se brani tradicija, moral, mentalitet i kultura ovog naroda, te vrijednosti za koje su naši najdraži ginuli stvarajući Hrvatsku koja mora rasti i bujati, a ne služiti bolesnim planovima nekih skrivenih moćnika koji ispod stola plaćaju navodno “hrvatsku” Vladu..

ZA – jer Hrvatska treba pokazati da ima svoje JA, kao što je pokazala i u najtežim danima svoje povijesti. Jer treba pokazati tko će biti svoj na svome, ili nas neće biti.

ZAto treba zaštititi jedine vrijednosti koje su nas i štitile i održale kroz stoljeća da ne nestanemo, a to je obitelj, ista ona temeljna zajednica svakog društva koja to društvo gradi kroz nove naraštaje i podizanje djece.

ZAto treba glasati – ZA! Brak je zajednica muškarca i žene!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #241 : Prosinac 01, 2013, 01:04:25 prijepodne »
Taj referendum je čista idiotarija. Nit ima smisla nit ima ikakvih konzekvencija. A to jel za ili protiv... čak i moja stara mati, bez da je i riječ o toj temi porazgovarala sa mnom, zna da je to bedastoća.

Čak nije ni bitno kak bu to završilo - samo to kaj imamo toliko ljudi da se skupi dovoljno potpisa pokazuje da smo nadasve nerazborit i nerazuman narod (da se baš ne izrazim kak bi štel...!). No to da smo nerazborit i nerazuman narod, to smo i prije znali, čim smo po ne znam koji put išli glasat za lopovsku stranku,  kad je to već i vrapcima na grani bilo poznato da je tam sve puno lopova (čast iznimkama). No sad se ide ciljano nekaj delat kaj nema nikakvog smisla.

Ak stave u Ustav da je brak samo zajednica muškarca i žene, kaj su dobili time? Definiciju riječi brak. I kaj onda? Jel bu onda referendum da se koja druga riječ stavi u ustav? Možda riječ kreten? Zakaj ne?

Debilnost na kvadrat!

Jel to znači, Mlačanin, da budemo od onda imali odma više djece? Mislim, ti kao argument daješ da nam natalitet pada, pa kaj bumo onda imali više djece ak bu riječ brak u ustavu? Kretenizam! Peder se nebu vezal uz žensku dal ti to stavil u ne znam koji zakon ili dokument! Kaj ti sebi zapravo umišljaš? Jel ti stvarno vjeruješ u to kaj pišeš, ili ti to neko daje da prepisuješ te gluposti?

Ili se onda djeca iz doma nebudu mogla posvojit od lezbijskog ili pederskog para? Pa to se može lako zakonom regulirat, dal u jednom ili drugom smjeru, za to ne smeta nit ne treba ustav! Bezvezarija!

Ili mislite da budu sad više ljudi išli u Crkvu? Idiotarija! Čak obrnuto! Sve je više razloga da se ljudi odvoje od Crkve, kad baš Crkva razdvaja ljude i širi homofobiju, i to baš Crkva u kojoj je kao instituciji zaposleno (čul sam u jednom dokumentarcu, tak da je to neprovjerena informacija) oko 30-40% pedera ili lezbijki!?! Tak da je ovo samo još jedan razlog više da se ljudi odvoje od Crkve, ali konkretan. Time Crkva sebi ne dela uslugu, o ne.

Svijet bu nas sad videl kao gomilu koja uskraćuje mogućnosti ljudima druge seksualne orijentacije. Koja dijeli ljude ovisno o seksualnoj orijentaciji! Kao primitivce. I tak nam treba.

Taj referendum nit ima smisla nit koristi. Iz njega ne proizlazi nikakvo dobro. Jadno!

Ne sjećam se kad sam doživel veće budalaštine. Žalosno.

« Zadnja izmjena: Prosinac 01, 2013, 01:15:46 prijepodne BobRock »

Offline mali medo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 36
  • Karma: +0/-1
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #242 : Prosinac 01, 2013, 10:36:05 prijepodne »
 Ja sam samohrana majka troje djece koja nisu rasla u "neprirodnim uvjetina" jer nisu imali jednog roditelja, katolik sam i glasati ću PROTIV.
HRT-u je građanska inicijativa " U ime obitelji" odbila dati akreditaciju za praćenje referendumske noći s njihovim volonterima. Pitam se što dalje slijedi. Stvarno je sramotno i žalosno sve vezano uz današnji nepotrebi referendum. Toliko od mene.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #243 : Prosinac 02, 2013, 07:36:17 poslijepodne »
Očito tu ima puno onih koji sve znaju bolje od ostatka svijeta, mi smo odavno poznati kao jebeno najpametniji na svijetu (nema veze što smo od tolike "pameti" kruha gladni, ali ipak!), no očito su rigidne zaostale budale i Japanci, i Švicarci, i skoro 3/4 Amerike, i cca 95% zemalja ostatka svijeta, ma svi su oni budale, jedino smo mi najpametniji, mi ćemo njih učiti što je demokracija, što su ljudska prava, a što diskriminalcija... c'mon, umijte se hladnom vodom i probajte se skoncentrirati, pušite debele laži za koje u ovoj smiješnoj zemlji, uza sve nezakonitosti superprljave kampanje i zloupotrebe položaja i ovlasti političara, neće nitko odgovarati...

Inicijatici svaka čast što je zabranila tom štakoraju, tim dvoličnim gadovima iz EPH i sličnih pederskih prezaduženih sluganskih medija, da serendaju iz stožera Inicijative...

Gdje ste bili sa čuđenjem kada su svi ti mediji, koji dugo vremena svaki dan na naslovnicama vrijeđaju, omalovažavaju i pljuju vjernike i Inicijativu i sve neistomišljenike, radili svoju prljavu rabotu?? Gdje ste bili??

To je onda bila demokracija, sloboda, ljudska prava?? To nije bila diskriminacija, vrijeđanje, da ne govorim o novinarskoj etici i moralu - koji su toj ekipi nepoznati pojmovi??

Porezni obveznici, dapače velika većina građana ove zemlje plaća iz proračuna te iste lopove da pljuju po njima, i to je vama u redu, a sada se ekipa iz tih medija čude ko pura dreku o nekakvim "nezamislivim napšadima na slobode"...?? C'mon, trebali su ih pustiti bliže i bacačem plamena, kao i svako smeće i korov, spaliti do temelja...

Ukratko - LGBT brak nije nikakvo ljudsko pravo, znači LAŽU. Zabrana LGBT braka nije diskriminacija, znači opet - LAŽU. LGBT osobe su jednake pred ZAKONOM - znači, opet LAŽU.

Sva tri aksioma njihove retorike su potpuna laž, pravno i činjenično gledano, no to mnoge "znalce sloboda" nimalo ne zabrinjava... lopov je onaj koji lojtru drži kao i onaj koji krade, pa je i onaj koji podupire laž isto lažov...
« Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2013, 07:39:20 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #244 : Prosinac 02, 2013, 07:53:08 poslijepodne »
Taj referendum je čista idiotarija. Nit ima smisla nit ima ikakvih konzekvencija.

... ako je taj referendum idiotarija, a ja velim kretenizam, kako bi onda nazvali one koji ga ovdje na forumu zdušno podržavaju ?   

Neki od njih žive na državnim jaslama, glume šerife i prijete svima koji ne misle isto kao i oni ... a tko su ONI ?  Veliki rvati, još veći katolici, mirotvorci, pacifisti ... ?
« Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2013, 07:55:03 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #245 : Prosinac 02, 2013, 08:59:44 poslijepodne »
Ta tako malo mozga poprilično si bahat, osobito ako uzmemo da su svi pederi i pederčine izašle na referendum koje su mislile glasati PROTIV.

I sa svim tim su dobili trećinu glasova, a da je izlazak bio 100% birača, ne bi imali ni 10% u totalu... pametnom dosta... iz dupeta nije nikada ništa ni dobro ni pametno izašlo, no tebi očito lakše uđe u dupe nego u glavu...

=============================

No da te počastim sa malo misli, za razliku od tvojih nešto pametno, iz rigidno zaostalog srednjevjekovnog svijeta Japana, Švicarske, te dobrog dijela - onog zdravog! - ostatka zemaljske kugle...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #246 : Prosinac 02, 2013, 09:02:23 poslijepodne »
Tu je nekoliko komentara sa Facebooka i još nekih internetskih medija, pa da vidimo...

===========================

"Ne možemo pristati na praćenje inicijative koja je spremna prelaziti preko članaka Ustava Republike Hrvatske koji govore o slobodi izražavanja i pravu medija na izvještavanje, izjavili su novinari Novog lista."

To kažu novinari lista koji je naslovnice svojih novina redovito ustupao inicijativi "Građani glasuju protiv", uz velike komentare "protiv zadrtosti" i slično. Novinari lista koji vrijeđa i potpisnike za referendum, i njihova prava, i sve građane koji misle drukčije, lista koji je o inicijativi pisao bedastoće i dezinformirao građane...

Spada li to pod slobodu i pravo na izvještavanje? Znate, postoje i neke međunarodne konvencije, i domaći zakoni, i Ustavna prava građana, a i etički kodeksi medija... koji nisu ni najmanje poštivani!

Drago mi je da je inicijativa UIO ipak pozvala medije, a još mi je draže da su oni nadureni odbili! Jer su sad doista pokazali pravo lice.

Drago mi je da se Styria solidarizirala, jer iako Večernji list tu i tamo podesničari, nije tajna da i uredništvo i Styria njeguju nekako ipak ljevičarski svjetonazor. Na kraju krajeva, Večernji list je Styriji prodala Vlada Ivice Račana (SDP), daleko ispod cijene, i pritom "slučajno previdjevši" dionice koje je Večernjak imao u VIPnetu, a koje same čini mi se vrijede više nego što smo dobili za Večernji i njih u kompletu. (nikad nitko nije odgovarao, i uglavnom se ni ne spominje u javnosti).

Zar je moguće da netko misli da bi ti mediji trebali biti prisutni nakon što su sustavno dezinformirali javnost?

======================

Dobro, Štef, iako delaš u Styriji, nemaš se kaj naći pogođen... ti si i tak i tak tamo samo brojček, ko i mi ostali u svojim sobicama...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #247 : Prosinac 02, 2013, 09:06:16 poslijepodne »
Prosljeđujem i jednu lijepu čestitku od jedne naše Hrvatice iz inozemstva.

Evo da vam prenesem pohvale i zahvale naseg napacenog katolickog francuskog naroda !!! Svi vam cestitaju i zele zivjeti u Hrvatskoj. Pogotovo u Kninu gdje je izgleda 97% pametnih. Ovdje su cak i akciju francuskog proljeca sinoc ispred konzulata izveli. Svi su sa vama. Prenesite svima lijepe pozdrave.

http://www.printempsfrancais.fr/3732/communique-du-30-novembre/

da vidite kako smo uz vas !!!

Sunce izlazi na istoku. Izaci ce i kod nas !!! Bog je uz nas ne bojimo se !!! Lijepu prvu adventsku vece vam zelim dragi moji Hrvati !!!

Okvirni prijevod članka navedenog u linku je slijedeći:

Jučer, aktivisti "Francuskog proljeća" su postavili simboličnu obitelj odjevenu u hrvatskim bojama izvan veleposlanstva Hrvatske u 16. okrugu u Parizu.

Naš cilj: izraziti našu punu podršku hrvatskim protivnicima legalizacije istospolnih brakova. Hrvatska je dovoljno sretna da se danas po ovom pitanju izjasni na referendumu, a mi želimo ponoviti ono što nas pokreće sada već gotovo godinu dana: obrana obitelji, braka između muškarca i žene te istinitog i prirodnog roditeljstva! Ne popuštajte ništa!

U Francuskoj ili Hrvatskoj, to je uobičajena borba.

==============================

Neka ne brinu, popustiti svakako nećemo!!

Antemuralis Christi jaše dalje...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #248 : Prosinac 02, 2013, 09:11:40 poslijepodne »
I još jedan za kraj:

==============

Kaže baba Pusić da trebamo biti kao Skandinavske zemlje. Nek nam prvo daju skandinavski standard i plaće, a onda ćemo mi homoseksualistima brak!

A te Skandinavske zemlje danas imaju ime Muhamed kao najpopularnije ime za dijete jer da nema muslimana one bi propale, odnosno nedostajalo bi radne snage.

Iz skandinavskog primjera možemo naučiti sljedeće: Jedno društvo - u ovom slučaju skandinavsko - prvo postigne odličan standard, postane moralno dekadentno (homoseksualnost, incest, pedofilija, nekrofilija...), žene prestaju rađati, a onda to društvo spašavaju emigranti koji nisu moralno dekadentni.

Prema tome homoseksualni brakovi su znak truljenja društva i propasti isto, pa čak i ako je ono bogato i uređeno kao skandinavsko.

=====================

Vele da ima naivaca na tone u Hrvatskoj kojima je to ipak pozitivno i da bi se i mi trebali u tome ugledati u te Skandinavce...  >:D >:D >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #249 : Prosinac 02, 2013, 09:38:27 poslijepodne »
Tu je reakcija još jednog "hiper-intelektualca", zatvorskog trolla Domagoja Margetića, gnoja koji se okreće češće negoli vjetar, pa valjda više ni sam nije ziher koje interese i za koga zastupa, mada očito više ne može zastupati niti sebe... ili može, ali očito - LOŠE!

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #250 : Prosinac 02, 2013, 09:55:10 poslijepodne »
Evo jedne krasne persone, debitanta i laureata nagrade "dr. Goebbels", barem sudeći po umješnosti spina i laganja bez da se trepne... osobito u toj podvojenoj ličnosti ističe se sarajevski dezerter i ljudska nakazna nula Jergović, koji sere po zemlji zahvaljujući kojoj ima sve, jer u rodno Sarajevo ne smije ni prismrditi, poželjan je kao drek u bazenu...


 
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #251 : Prosinac 03, 2013, 08:05:43 prijepodne »
Citat:
... ako je taj referendum idiotarija, a ja velim kretenizam, kako bi onda nazvali one koji ga ovdje na forumu zdušno podržavaju ?   


Kada se nema ništa pametno i suvislo za reći , tada su na redu uvredu.
Ništa iznenađujuće , s obzirom od koga dolazi.
 
Kako nazvati one koji daju nerazumljivu podršku nečemu kaj ne razumiju? Kako nazvati onoga kojem je svaki drugi post uvreda sugovornika?







Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #252 : Prosinac 04, 2013, 10:02:02 poslijepodne »
Citat:
... ako je taj referendum idiotarija, a ja velim kretenizam, kako bi onda nazvali one koji ga ovdje na forumu zdušno podržavaju ?   
Kada se nema ništa pametno i suvislo za reći , tada su na redu uvredu.
Ništa iznenađujuće , s obzirom od koga dolazi.
A kak to da vidiš njega, a svoje kompanjone ne visiš? Imaš baš neku selektivno shvaćanje. Nisi objektivan, a meni upravo to prebacuješ. Ak svojim istomišljenicima dozvoljavaš provokacije i indirektno vrijeđanje onda moraš i njemu. I ako drugima prešućuješ, onda pusti i njega. To bi bar bilo konzekventno.

Ne znaš o čem pričam? Kaj veliš na ove i ovakve izjave:
...
Inicijatici svaka čast što je zabranila tom štakoraju, tim dvoličnim gadovima iz EPH i sličnih pederskih prezaduženih sluganskih medija, da serendaju iz stožera Inicijative...
...
Sva tri aksioma njihove retorike su potpuna laž, pravno i činjenično gledano, no to mnoge "znalce sloboda" nimalo ne zabrinjava... lopov je onaj koji lojtru drži kao i onaj koji krade, pa je i onaj koji podupire laž isto lažov...

Drugima prebacuješ da nekog podržavaju, a ti sam to delaš. Aj pogodi kak se tak nekaj zove?
Citat:

Kako nazvati one koji daju nerazumljivu podršku nečemu kaj ne razumiju?
"Sljedbenici 'U ime obitelji' inicijative". Definitivno oni. I to 99% njih. Ostatak gleda neki svoj interes, kao što je politička karijera, novac... Takvi dobro znaju zakaj daju podršku.
Citat:
Kako nazvati onoga kojem je svaki drugi post uvreda sugovornika?
Tu ima par nickova, sam si smisli odgovor. Uglavnom nema jednog odgovora na tvoje pitanje.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #253 : Prosinac 04, 2013, 10:27:43 poslijepodne »
Najdojmljiviji je broj onih koji su ostali kod kuće

Njih 942.665 zaokružilo je “za”, a 481.314 odabralo je odgovor “protiv”. Međutim, najimpresivnija je brojka onih građana s pravom glasa koji su ostali kod kuće – 2,354.186!


Znači 24,95% ljudi je izglasalo da brak mora u ustav? Pa kaj je to "velika većina" o kojoj se ovdje na forumu govorilo? Em pak 25% nije ni obična većina, a kam pak velika većina!!

A zakaj nije više ljudi išlo na referendum? Pa zna se! Zato jer svaki imale razuman čovjek kuži da je to glupost na kvadrat! Neki su se išli suprostaviti toj gluposti, a većini je to bezveze, jer se zna da bu ono glavno i tak riješeno zakonom.

Jadna naša Hrvatska. Da nam manjina diktira kaj bu nam u ustavu... Manje od jedne četvrtine!

Sramota! Sramota za Hrvatsku i bezvezno trošenje novaca.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #254 : Prosinac 05, 2013, 07:37:45 prijepodne »
Najdojmljiviji je broj onih koji su ostali kod kuće

Njih 942.665 zaokružilo je “za”, a 481.314 odabralo je odgovor “protiv”. Međutim, najimpresivnija je brojka onih građana s pravom glasa koji su ostali kod kuće – 2,354.186!


Znači 24,95% ljudi je izglasalo da brak mora u ustav? Pa kaj je to "velika većina" o kojoj se ovdje na forumu govorilo? Em pak 25% nije ni obična većina, a kam pak velika većina!!

A zakaj nije više ljudi išlo na referendum? Pa zna se! Zato jer svaki imale razuman čovjek kuži da je to glupost na kvadrat! Neki su se išli suprostaviti toj gluposti, a većini je to bezveze, jer se zna da bu ono glavno i tak riješeno zakonom.

Jadna naša Hrvatska. Da nam manjina diktira kaj bu nam u ustavu... Manje od jedne četvrtine!

Sramota! Sramota za Hrvatsku i bezvezno trošenje novaca.
Tolko ti je glasova dovelo Jugosrpsku vlast koju imaš i manjina te uvela u Fašistički EU koja ti brani da u vlastitom vrtu posadiš kaj hočeš...