Autor Tema: Homofobija u Hrvatskoj  (Posjeta: 108866 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #195 : Studeni 16, 2013, 04:21:08 poslijepodne »
Kad je HDZ napustio vlast, ostale su nam vedre afere (koje zabavljaju narod), tko zna kaj nas još čeka kad siđe SDP?
Momentalno nas zabavljaju sa referendumom i razbacivanjem mrvica.....

spomenuvši "VEDRE AFERE" samo ste dokazali da u stvari i nemate nekog pojma o zbivanjima oko vas, osim onog kaj napišu na Dnevno.hr ili kaj veli pop pri meši.  Zgubljeni ste u prostoru i vremenu.

Da ponovim za vas i društvo još jednom ... nisam član SDP-a ni HNS-a, ne odobravam mnoge njihove poteze od kad su na vlasti, ali, tko god da je došao sa vlast imao bi istih problema sa nestašicom svega i lopovlukom koji je ostavio HDZ.   Mrvice koje spominjete, su inicirane u HDZ-u ... i referendumi i ćirilica. Koliko god vam to bilo teško proznati ... nas su "veliki hrvati" poslije domovinskog rata uz blagoslov HDZ-a i Kaptola osiromašili i doveli na prosjački štap. Sve se to znalo. Niti je Sanader sam mutio a bome nije ni Vidošević. Isti ti koji su brljavili s njima i omogučili im da rade to što su radili, sad izmišljaju razne referendume i osjećaju se ugroženima jer im fol kao netko prijeti. Financiraju razne portale tipa "OPSUJ-POPLJUJ" - čitaj: DNEVNO.HR i zamagljuju oči svima po redu.

A što se tiče referenduma i zakona o braku i bračnim odnosima, da ste pročitali mogli ste pronaći podatke o tome tko zasnima brak i kako, pa razmislite o tome da li je vrijeme za potrošiti silne novce za referendum.  O onom drugom referendumu (koji će se opet reklamirati s oltara) nije potrebno spominjati ... to će tek doći na red.

 Stvarno je ljudska glupost stalno na djelu.
« Zadnja izmjena: Studeni 16, 2013, 04:24:18 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #196 : Studeni 16, 2013, 11:29:22 poslijepodne »
Evo ko ima želudac nek vidi za koga se pojedinci zauzimaju... :o

http://www.dugineboje.com/galerija.php

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #197 : Studeni 20, 2013, 12:15:22 poslijepodne »
Životna istina.

Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #198 : Studeni 20, 2013, 02:49:22 poslijepodne »
tko god da je došao sa vlast imao bi istih problema sa nestašicom svega i lopovlukom koji je ostavio HDZ.   Mrvice koje spominjete, su inicirane u HDZ-u ... i referendumi i ćirilica. Koliko god vam to bilo teško proznati ... nas su "veliki hrvati" poslije domovinskog rata uz blagoslov HDZ-a i Kaptola osiromašili i doveli na prosjački štap.

Zašto Kaptola?? Što je to Kaptol, tj. RK Crkva u Hrvata nekome uzela??

Kao drugo, HDZ ili SDP - isto govno, sastavljeno od istih ljudi, porijeklom iz istih klupa, iste ideologije, nesposobnosti i metoda... nitko nije poništio štetne odluke, zakone i metode onog drugog, te dvije stranke su previše vezane i uvjetovane jedna drugom da bi ijedna od njih pokrenula išta konkretno i efektivno protiv one druge, a praksa nas tome i svakodnevno uči. Jedni donose štetne zakone, drugi ih oživotvoruju, nitko ne poništava očigledno loše zakone i odluke onih drugih...

Jedni prodaju sve banke da Hrvatska nema nikakve, ni teoretske mogućnosti oporavka jer nema vlastitih banaka i sva dobit odlazi nekontrolirano izvan zemlje i pomaže tuđa gospodarstva (umjesto da se ulaže u vlastito gospodarstvo, no Liniću je i posjedovanje samo 5% bankarskog sektora očito previše, njemu nije problem da je 100% bankarskog sektora u vlasništvu stranaca...), drugi su pripremili šupačke, poltronske, izdajničke zakone i teren da se stranci tu ponašaju onako kako im i doma ne bi palo na pamet, i taj miks je dao da je Hrvatska, sa potencijalom da bude samodostatna skoro u svemu (i stvarno samodostatna u strateški važnim stvarima kao što je hrana, piće, naoružanje i temeljna industrija), kruha gladna, prodana, osiromašena, opljačkana itd itd... to su sabrana djela HDZ-a i SDP-a, skupa sa svim prirepcima i strančicama koje su tu njuškale oko dupeta velikih ne bi li dobili kakve mrvice uz davanje letimiteta tim velikima...

Za zdravu, normalnu i naprednu Hrvatsklu i SDP i HDZ (uključivo satelite) su smrt i promašaj, dokle god oni budu vladali u bilo kojoj formi, ova država se ničem dobrom ne može nadati.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #199 : Studeni 20, 2013, 08:38:47 poslijepodne »

Zašto Kaptola?? Što je to Kaptol, tj. RK Crkva u Hrvata nekome uzela??



Mnogi se osjećaju ugroženima. I homo i hetero i roditelji za svoju djecu. Ugroženost je prilično narasla nakon ovakvih prijetnji raznoraznih udrugica koje zajedno s Kaptolom pozivaju na uvođenje kleronacizma!
Kaptol se izravno miješa u državne poslove (jer referendum ne zahvaća religijska pitanja), pokušava nametnuti oblik međuljudskih odnosa, udruge kojima upravlja prozivaju i pozivaju javnost i nameću svoj pronacistički stav. Ovako nešto strašno nije viđeno još od dolaska nacista na vlast u Njemačkoj.

    Kao što sam već pisao ... očito je sljedeći referendum protiv ćirilice, a onda ?  Protiv roma i albanaca ?  Za pripojenje Hercegovine ?  protiv mjetne oplodnje ?  Digao vas je HDZ potpomognut crkvom na zadnje noge pa samo dokazujete onu staru Franjinu teoriju o stoci sitnog zuba. 
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2013, 08:40:48 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #200 : Studeni 21, 2013, 03:42:17 poslijepodne »
HDZ doveo Markić u parlament EU, slušalo ju samo dvoje zastupnika

Kada je zaršila svoj govor, reagirao je jedan sudionik konferencije i stavove Željke Markić usporedio s Adolfom Eichmannom, koje je Hanna Arendt opisala u sintagmi 'banalnost zla'

Gostovanje Željke Markić , čelnice udruge U ime obitelji, nije izazvalo gotovo nikakav interes u Europskom parlamentu u Bruxellesu. Njezino predavanje, održano u jednoj omanjoj prostoriji EP-a, pratilo je svega dvoje europskih zastupnika – Slovakinja i Rumunj – dok je ostatak publike bio iz redova HDZ-ovih predstavnika u Bruxellesu.

http://www.jutarnji.hr/fijasko-zeljke-markic-u-bruxellesu-hdz-ju-doveo-u-parlament-eu--gledalo-ju-dvoje-zastupnika/1141330/
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #201 : Studeni 21, 2013, 03:57:17 poslijepodne »
Tko se i zbog čega osjeća ugrožen??

Da li je netko od njih i sada diskriminiran (potrudi se da doslovno razumiješ taj pravni pojam prije negoli ideš replicirati!), da li je ugrožen, i ako je - čime?? Najveća ugroza im je njihova vlastita lažljiva retorika i napuhavanje problema, ucjenjivanje vlastite nacije poradi vlastitih osobnih najnižih seksualnih sklonosti, a parole tipa da "Kaptol uvodi kleronacizam" su u najmanju ruku imbecilne, lažljive i perfdidne do boli, jer Kaptol nema što uvoditi - Kaptol NE VLADA ovom zemljom, Hrvatska je ustavno i svakako drugačije sekularna država...

Takve naslove mogu plasirati samo potpuno izgubljeni mediji i osobe, koje svoje niske strasti mogu braniti samo stvaranjem i napuhavanjem problema i prodajama iluzornih retorika, pa ni ne treba triput pogađati da bi čovjek pogodio iz kojih to medija čupaš... YUtarnji? Index? Nešto sam propustio?

Daljnja "argumentacija" ti je idiotska i opet lažna (očito ti i ne znaš bolje), jer Hrvatska nije jedna i jedina u svijetu koja tu definiciju ima u Ustavima, dapače to ima još 5 EU zemalja pa ih nitko ne napada da su nacističke... ... zašto se napada Hrvatsku?

Činjenica da i drugi imaju te definicije u svojim ustavima (jer se protivnici referenduma ponašaju i nastupaju kao da je to hrvatski izum, nitko na svijetu nema tako nešto u Ustavu nego samo mi, pa sada je to velika strka i čuđenje kao da smo to mi izmislili, to je nečuveno... c'mon!!), još više izvan EU, 95% zemlaja svijeta to nema, no očito je tih 95% sve buudala koje nemaju pojma kako se maknuti od vlastite rigidnosti, idiotizma, zaostalosti itd itd...

Jedino smo mi najpametniji na svijetu, mi moramo kopirati i uvoziti sve smeće koje normalan svijet neće, umjesto da kopiramo kako se radi, proizvodi, živi, kako se zarađuje od pametnih stvari, kako se čuva svoje i poštuje tuđe... takvi pljuju po referendumu optužujući Inicijativu za trošak referenduma, umjesto da optuže one koji su uzroci da do referenduma uopće mora doći, jer Hrvatska je jedna užasno rijetka, ako ne i jedina zemlja u svijetu gdje se vlastiti zakon mora dokazivati, a sve što ga napada je istodobno u redu...

Prva stvar koji ti i tebi slični moraju shvatiti je da je njihova retorika lažna, i to je i zakonski dokazivo, jedino što onoga tko tvrdoglavo tjera svoj interes istina i pravo i ne zanimaju previše, tako niti tebe ili tebi slične.... presude EU suda za ljudska prava su bezvezna, mi znamo bolje; presude suda po kojemu je "Za Dom" stari hrvatski pozdrav bez nacionalističkih pretenzija i zločinačkih konotacija isto je bezveze, mi i opet znamo bolje... kod nas je, po tebi i takvima, demokracija samo i jedino onda kada ide vama na ruku, inače je diktatura... istina, pravo, sudska praksa, međunarodni dokumenti i stanje - sve vas to ne zanima dok ne ide vama na ruku!! I tko je tu diktator, nacist i fašist?? Pročitaj Mussolinijevu definiciju fašizma, pa ćeš znati tko je u ovoj zemlji fašist...

No istina će pobijediti, definicija će biti u Ustavu, a kome se ne sviđa, neka se odseli u Norvešku, tamo od silne ljubavi za pederima oduzimaju djecu hetero-parovima i poklanjaju ih pederima "jer jadni sami ne mogu imati djecu pa je pravedno da se djeca oduzmu biološkim roditeljima"... možda bi se i ti složio sa time, ako imaš svoju djecu, da se i tebi ista oduzmu i daju nekim ubogim pederčićima koji nikako da shvate čemu dupe služi... to bi, svakako, bilo pravedno, pošteno i ljudski...  ::) ::) ::) Ako si moralan i objektivan kako tvrdiš, to ti ne bi trebao biti problem...  >:D

Trebalo bi, ustvari, u Ustav unijeti i odredbu po kojoj svaki hetero-par koji glasa za takove homo-slobode bude suglasan da se njemu oduzme dijete i da na posvajanje homićima, sve su to ipak "ljudska prava"...
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2013, 04:31:29 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #202 : Studeni 21, 2013, 04:22:15 poslijepodne »
HDZ doveo Markić u parlament EU, slušalo ju samo dvoje zastupnika

Kada je zaršila svoj govor, reagirao je jedan sudionik konferencije i stavove Željke Markić usporedio s Adolfom Eichmannom, koje je Hanna Arendt opisala u sintagmi 'banalnost zla'

Gostovanje Željke Markić , čelnice udruge U ime obitelji, nije izazvalo gotovo nikakav interes u Europskom parlamentu u Bruxellesu. Njezino predavanje, održano u jednoj omanjoj prostoriji EP-a, pratilo je svega dvoje europskih zastupnika – Slovakinja i Rumunj – dok je ostatak publike bio iz redova HDZ-ovih predstavnika u Bruxellesu.

http://www.jutarnji.hr/fijasko-zeljke-markic-u-bruxellesu-hdz-ju-doveo-u-parlament-eu--gledalo-ju-dvoje-zastupnika/1141330/
Tvoj list za tvoju istinu.Nego nisi nikad ogovorio da ne daj BOŽE moraš dat djecu na posvajanje bi li dao u dom, bi li dao homićima ili pak normalnom paru.Ajde demagog malo iskrenosti i konkretnih odgovora od tebe.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #203 : Studeni 21, 2013, 07:10:40 poslijepodne »
ma kakvo davanje dijece..

nedojebani treba prvo raditi na tome da njega pederi posvoje , a u to vec treba sumnjati..nisu pederi blesavi da uzmu tezak teret onima koji ga  imaju na grbaci.

« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2013, 07:12:24 poslijepodne @Franjo@ »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #204 : Studeni 21, 2013, 08:30:49 poslijepodne »
Franjo ... imaš lojtricu ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #205 : Studeni 21, 2013, 10:20:01 poslijepodne »
Franjo ... imaš lojtricu ?
.Nego nisi nikad ogovorio da ne daj BOŽE moraš dat djecu na posvajanje bi li dao u dom, bi li dao homićima ili pak normalnom paru.Ajde demagog malo iskrenosti i konkretnih odgovora od tebe.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #206 : Studeni 23, 2013, 05:48:08 poslijepodne »
Iz Proglasa homoseksualaca: Obiteljska zajednica biti će ukinuta, sodomizirat ćemo vaše sinove, dršćite hetero svinje!

Iz ovoga teksta poznaje savršeno jasno o čemu se zapravo radi na globalnoj sceni. Homoseksualci su to sami objavili: Proglas koji začuđujućom preciznošću najavljuje strahote koje su se do sada u velikoj mjeri ostvarile. Riječ je, dakako, o vrhuški, bolesnicima koji žele krojiti lice Zemlje, pa jadne i zavedene tim više možemo samo žaliti. Možda im ovo pomogne da shvate u kakvu su prljavu mrežu zla upali i donesu odluku da se svim snagama odupru nastranim nagnućim i narcisoidnosti kojom su zadojeni. Proglas je prvi puta objavljen u bostonskom tjedniku Gay Community News 15.-21.02.1987. g. Donosimo ga u cijelosti:

http://www.dnevno.hr/vjera/vjera-i-kultura/105691-iz-proglasa-homoseksualaca-obiteljska-zajednica-biti-ce-ukinuta-sodomizirat-cemo-vase-sinove-drscite-hetero-svinje.html
-------------------------

Teško mogu povjerovati da je naše društvo nesvjesno ozbiljnosti? Ili misle da se to događa nekome drugome?
Dali je ovo rezultat sa kojim se možemo pomiriti? "PROTIV" otvara upravo ta vrata??!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #207 : Studeni 23, 2013, 07:10:13 poslijepodne »
Mlačanin, iznenadili ste me, moram priznati. Prihvatili ste zdravo za gotovo sve što objave ovi "priučeni novinari" na DNEVNO.HR. Zašto priučeni ? Znam ih nekolicinu, a isto tako znam gdje su prije radili i zbog kakvih su gluposti micani s posla iz redakcija. Lovite se za sve informacije kao da pišu direktno s Kaptola.

Da nije smiješno, bilo bi žalosno.

Sve pomalo dolazi na svoje i neki će konačno progledati ... saznat će se tko na kraju vuće konce protiv svih poteza vladajućih.

... a kako je Franjo govorio "stoka sitnog zuba" je tu da podrži. 

Danas ste protiv homoseksualaca, sutra protiv ćirilice .... što dalje ?   Markička je već počela najavljivati jednoroditeljste zajednice ... ?

Ne znate odgovor ?    Samo pratite DNEVNO.HR tamo ćete sve saznati.

Još jednom, da nije smiješno, bilo bi žalosno.




... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #208 : Studeni 24, 2013, 11:57:13 prijepodne »
Mlačanin, iznenadili ste me, moram priznati. Prihvatili ste zdravo za gotovo sve što objave ovi "priučeni novinari" na DNEVNO.HR. Zašto priučeni ? Znam ih nekolicinu, a isto tako znam gdje su prije radili i zbog kakvih su gluposti micani s posla iz redakcija. Lovite se za sve informacije kao da pišu direktno s Kaptola.

Da nije smiješno, bilo bi žalosno.

Sve pomalo dolazi na svoje i neki će konačno progledati ... saznat će se tko na kraju vuće konce protiv svih poteza vladajućih.

... a kako je Franjo govorio "stoka sitnog zuba" je tu da podrži. 

Danas ste protiv homoseksualaca, sutra protiv ćirilice .... što dalje ?   Markička je već počela najavljivati jednoroditeljste zajednice ... ?

Ne znate odgovor ?    Samo pratite DNEVNO.HR tamo ćete sve saznati.

Još jednom, da nije smiješno, bilo bi žalosno.


-----------------------
".. Najteže je čitati gluposti napisane od čovjeka koji nema dušu da bi pisao dobro, a niti dovoljno pameti da ne piše ništa.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni."

na ovo mogu odgovoriti samo ovako " Bože oprosti mu jer zna šta čini", makar bi rado napisao " Bože oprosti mu jer ne zna šta čini"

Sa ovim je moj " razgovor" završen.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #209 : Studeni 24, 2013, 03:36:46 poslijepodne »
Mlačanin, dajte malo provjerite svoje pisanje, a pogotovo na izvore podataka na koje se pozivate (dnevno.hr) a onda komentirajte o pisanju gluposti.

Pametnome dosta.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.