Domaće teme > Posavina

Hoćemo li opet plivati u okolici Velike Gorice?

<< < (14/15) > >>

kuntakinte:
Rugvica, Dubrovčak- redovne mere.
Odra, OK Odra- normalno.

Kupa Karlovac- izvanredne mere
OK Kupa-Kupa Rečica- redovne mere
Kupčina Retencija Kupčina- normalno stanje
Kupa Jamnička Kiselica- pripremno stanje

kuntakinte:
Velikogorički list
25 minutes ago.
Nova opasnost za Čičku Poljanu! Odra se od Veleševca vraća prema Čičkoj Poljani. Dobrovoljna vatrogasna društva u mjestu pune vreće za obranu ugroženih kuća. Stožer za zaštitu i spašavanje upozorava mještane da budu u pripravnosti. Sve potrebe mogu prijaviti u stožer kod Stare škole.
https://www.facebook.com/Velikogoricki

Qwad:
Odgovorni kažu da nisu oni odgovorni, a mi koji smo gradili kuće smo optuženi da gradimo gdje nije dozvoljeno.

Pa ja sam dobio građevinsku dozvolu, a dvorište mi je konstantno poplavljeno. Kuća srećom nije, ali fali 30 cm da mi i kuća "zapliva".

Kamo ide novac koji prikupljaju "Hrvatske vode"?

Mlačanin:

--- Citat: Qwad - Veljača 16, 2014, 06:37:09 poslijepodne ---Odgovorni kažu da nisu oni odgovorni, a mi koji smo gradili kuće smo optuženi da gradimo gdje nije dozvoljeno.

Pa ja sam dobio građevinsku dozvolu, a dvorište mi je konstantno poplavljeno. Kuća srećom nije, ali fali 30 cm da mi i kuća "zapliva".

Kamo ide novac koji prikupljaju "Hrvatske vode"?

--- Kraj citata ---

Ja već 40 godina slušam istu priču, kao mantru, od političara u Velikoj Gorici, kako oni nisu za ništa krivi. Kriva je rijeka Sava, koja ih uvijek iznenadi. No krivi su duplo!

Jer ne rade ništa da se ista stvar stalno ne ponavlja, ai na ubiranju novaca za građevinske dozvole , koje vam nikako nisu smjeli izdati na tom kriznom području. Zna se oduvjek, gde dolazi povremeno voda i nikako se ne može to zaustaviti. Ali nije se smjela dozvoliti gradnja na takvim područjima. Ali ne lezi vraže. Kad je njima uzeti lovu ipak draže, a za to nikome nikada nisu odgovarali. Lažu i varaju narod, bez obzira kaj sve uvijek lijepo upakiraju u celofan. A vi , koji ste na tom području izgradili svoje domove imate duplu štetu, a niste to trebali imati da su svi radili svoj posao. Ovako se štete samo povećavaju.

Qwad:
Još 9,5 cm i mogu se nadati da će voda lagano bućkati u prizemlju.

Slušam političare i svaki puta kada je frka, oni obećavaju brda i doline,

a na kraju, postaje sve lošije i lošije.

Ma baš fuj!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju