Svakidašnje teme > Odgoj i obrazovanje

Ovako to radi "Naša policija"

<< < (2/2)

Zagorec BP:
Ha, ha, haaaaaa, hahahha.
Pa kaj si ti na snimci sleđ? Opet si najpametniji i jako te boli kad ti netko dirne policiju.

Najbolje da tebi šaljemo mail-ove i pitamo te za "svoje" mišljenje. Očito imaš puno vremena i u stanju si svakom loncu staviti poklopac, sve pročitati, o svemu se informirati, svakog podućiti....itd...itd..

Nadam se da češ mi opet dati neki savjet - ono tipa sa septičkom, marihuanom, bunikom i ostalim tvarima poznatim policiji. Uvrijedit ću se ako me ne posereš... :P :P :P :P :P :P :P

Tur:
Ako je u ovom videu netko nasilan i bezobrazan, to su onda ljudi kod kojih je policija došla. Jasno je da policajac bez naloga ne smije uletiti u nečije dvorište (ili smije, ispravite me ako griješim?), ali ovdje je jasno vidljivo da se taj "branitelj" prvi okomio na policajca. Meni recimo ne bi palo na pamet derati se iz sveg glasa na policajca koji mi je došao pred vrata, pogotovo ne ako sam nedužan (a on tvrdi upravo to). Mislim da su se ljudi ponijeli isto tako kretenski. Ne znam što se dogodilo prije početka videa, možda je policajac na neki način isprovocirao dotičnog, ali ovo što se vidi je jasno kao dan. Na stranu to što je policajac uletio na posjed, to stoji. Vrijedi malo razmisliti prije nego se bezrezervno počne okrivljavati policajca, jer meni se čini da je on bio isprovociran nasilničkim i bezobraznim ponašanjem tog "branitelja" (tim epitetom obično se vole hvaliti oni koji su na bojišnjici proveli najmanje, ili su kuhali kavu u Zmaju 4 godine).

Sledgehammer:

--- Citat: Zagorec BP - Siječanj 02, 2012, 06:27:55 poslijepodne ---Pa kaj si ti na snimci sleđ? Opet si najpametniji i jako te boli kad ti netko dirne policiju
--- Kraj citata ---

Ne, boli me kad ljudi laži i izmišljaju i pametuju kao ti, a nemaju pojma o tome o čemu pričaju, no glavno da se pljuje, to je trend... morta se hračkati, tko ne hračka nije moderan!

Sledgehammer:

--- Citat: Tur - Siječanj 02, 2012, 07:57:23 poslijepodne ---Ako je u ovom videu netko nasilan i bezobrazan, to su onda ljudi kod kojih je policija došla. Jasno je da policajac bez naloga ne smije uletiti u nečije dvorište (ili smije, ispravite me ako griješim?), ali ovdje je jasno vidljivo da se taj "branitelj" prvi okomio na policajca. Meni recimo ne bi palo na pamet derati se iz sveg glasa na policajca koji mi je došao pred vrata, pogotovo ne ako sam nedužan (a on tvrdi upravo to). Mislim da su se ljudi ponijeli isto tako kretenski. Ne znam što se dogodilo prije početka videa, možda je policajac na neki način isprovocirao dotičnog, ali ovo što se vidi je jasno kao dan. Na stranu to što je policajac uletio na posjed, to stoji. Vrijedi malo razmisliti prije nego se bezrezervno počne okrivljavati policajca, jer meni se čini da je on bio isprovociran nasilničkim i bezobraznim ponašanjem tog "branitelja" (tim epitetom obično se vole hvaliti oni koji su na bojišnjici proveli najmanje, ili su kuhali kavu u Zmaju 4 godine).
--- Kraj citata ---

Forumski sveznadari i velikani ne znaju da je policija bila kod Krčmareka pola sata ranije i da je rekla da će se vratiti da obave razgovor, a Krčmarek se pripremio sa snimanjem i pozvao brata u pomoć, dok je tema razgovora trebala biti nešto sasvim drugo od toga što on tvrdi. Policajac je pogriješio jer nije bio opremnljen onako kako to Pravilnik nalaže (nema kapu na glavi, nema značku), no to ne umanjuje njegovu autentičnost ili službenost u postupanju (policajca ne čini značka ili kapa).

BTW, privođenje je trebalo biti na temu pucanja iz puške po susjedovim životinjama, zbog čega je i zvana policija na intervenciju i na zahtjev Krčmarekovih susjeda, jer je isti zračnicom strijeljao po njihovim kokošima i psu. Krčmarek je trebao doći u postaju i dati iskaz za prekršajnu prijavu, i zbog toga je i upozoren, no on je iskoristio priliku da inscenira stvar na sasvim druge vode i razloge. Stoga je bitno, u svjetlu tih nekih saznanja (ima još, no neću ovdje davati cijeli slučaj do detalja), razmotriti tvrdnje Zagorca i još nekih "znalaca" i onda se brzo uvidi tko ovdje leti pred rudo i lupeta... kao i sagledati "krivicu" policije i "nevinost" tog branitelja...

Osobno sam bio mnogo puta kritičar i sustava i politike i svih stranaka, kao i same policije. No svakako sam protiv da netko proizvoljno i neutemeljeno hračka i pljuje po bilo kome, pa tako i po policiji. Posebice po njoj. Sviđalo se to nekima ili ne. Za to imaju moj "potpis" ispod svakog mog posta...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju