Autor Tema: Homofobija u Hrvatskoj  (Posjeta: 108821 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #135 : Listopad 09, 2013, 08:35:18 poslijepodne »
"Ko je kazo da su crnogorci pederi, oca mu *!"    ;D
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #136 : Listopad 29, 2013, 10:14:44 poslijepodne »
... sljedeći referendum ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #137 : Listopad 30, 2013, 09:46:54 prijepodne »
Sljedeći je ukidanje abolicije četnicima tak da rješimo i ploče i dožupane i ostala sranja u državi. :D Jedva čekam da vidim Pupovcu facu kad to izađe van.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #138 : Listopad 30, 2013, 01:39:14 poslijepodne »
... A usput uz četnike, mogu pokupiti i dežurne ustaše, zajedno sa svima koji ih podržavaju i zagovaraju.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #139 : Listopad 30, 2013, 03:32:18 poslijepodne »
... A usput uz četnike, mogu pokupiti i dežurne ustaše, zajedno sa svima koji ih podržavaju i zagovaraju.
Ustaša nema od 1945-e od kad su ih bez suđenja poubijali oni koje ti simpatiziraš.Da smo mi tako Četnike 1995. utamanili, onda bi cvilio o nevinim žrtvama (mislim razmem te to su ipak tvoji ).Vidim kak cviliš kad neko komentira traktorsku(četničku) kolonu poslje OLUJE.
« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2013, 03:36:54 poslijepodne Master »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #140 : Listopad 30, 2013, 09:33:32 poslijepodne »
... a tko to mi ?   `95 si pišao u gače a onda najednom postao veeeeliki hrvat i pokušavaš prodavati muda pod bubrege smještajući ljude lijevo i desno, objašnjavajući tko je koga ganjao i ubijao 45 ... tko je bio ustaša, tko četnik, a tko partizan... Pretpostavljam da vučeš korjene još od prije amebe ... sve čuješ, sve znaš i sve pratiš  ... ali koliko imamo prilike čitati tvoje bljezgarije i sitna razmišljanja ... ti sigurno čuješ i kak trava raste,  a kaj se cviljenja tiče ... ako ti cviliš kod ophođenja doma sa familijom, ili možda rokčeš, to je tvoja stvar.

... a mjerača visine kuruze, isto kao i onih koji gaze vodu do brade, a i onih koji plešu oko Kozare, pun mi je kufer, kao i onih koji zagovaraju povratak bilo koje opcije.  Da ti ovo napišem još par puta, da shvatiš ?

I na kraju, zločin, ma tko da ga je počinio, treba odgovarati i snositi sankcije.   
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #141 : Listopad 31, 2013, 09:20:34 prijepodne »
... a tko to mi ?   `95 si pišao u gače a onda najednom postao veeeeliki hrvat i pokušavaš prodavati muda pod bubrege smještajući ljude lijevo i desno, objašnjavajući tko je koga ganjao i ubijao 45 ... tko je bio ustaša, tko četnik, a tko partizan... Pretpostavljam da vučeš korjene još od prije amebe ... sve čuješ, sve znaš i sve pratiš  ... ali koliko imamo prilike čitati tvoje bljezgarije i sitna razmišljanja ... ti sigurno čuješ i kak trava raste,  a kaj se cviljenja tiče ... ako ti cviliš kod ophođenja doma sa familijom, ili možda rokčeš, to je tvoja stvar.

... a mjerača visine kuruze, isto kao i onih koji gaze vodu do brade, a i onih koji plešu oko Kozare, pun mi je kufer, kao i onih koji zagovaraju povratak bilo koje opcije.  Da ti ovo napišem još par puta, da shvatiš ?

I na kraju, zločin, ma tko da ga je počinio, treba odgovarati i snositi sankcije.
Kaj je GEĐO?, malo si se uzbudio!Kad se već voliš doticati tuđe familije (u nedostatku argumenata) samo ću ti reći da si ti najveći zločin svojih roditelja koji su ikad mogli  napraviti!
95-e sam pišao po tvojoj krajinici ak te baš zanima,sa smješkom na licu naravno.
Kaj se tiče shvaćanja ,odavno sam shvatio kak raznišljaš,ustvari kolko si jadan.Da te nema ne bi znali kak oni z druge strane razmišljaju.
« Zadnja izmjena: Listopad 31, 2013, 09:23:59 prijepodne Master »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #142 : Listopad 31, 2013, 02:16:21 poslijepodne »
Ustaša nema od 1945-e od kad su ih bez suđenja poubijali oni koje ti simpatiziraš.
Na žalost još ima i previše onih maloumnika koji podržavaju sve te ideje vezane za ustaštvo i takve koji ustaštvo gledaju kao svetinju. Zato ustaštvo kod nas na žalost još nije nestalo i bojim sa da ni neće tako brzo, isto kao što ni nacionalizam u Njemačkoj nije nestal.

Budala ima svugdje i bit će dok god ima ljudi.

A svako ko podržava ustaštvo je na neki način njihov. Zato takva izjava da ustaša više nema - definitivno ne štima. Ko ne vjeruje nek samo ode na Thompsonov koncert i sve bu mu jasno.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #143 : Listopad 31, 2013, 02:45:23 poslijepodne »
Ustaša nema od 1945-e od kad su ih bez suđenja poubijali oni koje ti simpatiziraš.
Na žalost još ima i previše onih maloumnika koji podržavaju sve te ideje vezane za ustaštvo i takve koji ustaštvo gledaju kao svetinju. Zato ustaštvo kod nas na žalost još nije nestalo i bojim sa da ni neće tako brzo, isto kao što ni nacionalizam u Njemačkoj nije nestal.

Budala ima svugdje i bit će dok god ima ljudi.

A svako ko podržava ustaštvo je na neki način njihov. Zato takva izjava da ustaša više nema - definitivno ne štima. Ko ne vjeruje nek samo ode na Thompsonov koncert i sve bu mu jasno.
Je, i nek pogleda Mesića kak pjeva njihove pjesme, a dva mandata je bil Pretsjednik.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #144 : Listopad 31, 2013, 05:14:10 poslijepodne »
Postovi obrisani, nemaju veze sa temom!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #145 : Listopad 31, 2013, 08:46:35 poslijepodne »
... U JEKU rasprava o raspisivanju besmislenog referenduma o pravu na brak, koji će građane ogrezle u bijedi i dugovima koštati vrtoglavih 47 milijuna kuna, poruka jedne majke preplavila je Facebook. Poruka objavljena jučer, do sad je skupila na stotine shareova. Prenosimo je u cijelosti:

"Jednom davno, prije 4 godine dok smo još bili u prvom razredu, nakon prvog sastanka roditeljskog vijeća, oduševljeno sam došla doma ispričati mužu kako sam u neko doba ravnateljevog beskonačnog monologa, prekinula istog riječima `Ok, dosta priče, što MI roditelji točno možemo napraviti kako bi izgradili školsku dvoranu za našu školu? Neki od nas imaju veze u politici, neki su poduzetnici, ako se udružimo, za čas će naši klinci trčkarati adekvatnim prostorom, a ne lomiti vratove između klupa po učionicama.`.

Gospon suprug me pogledao onako kako samo supruzi stariji 13-ak godina od svojih odabranica mogu, nasmijao se i rekao: `Ljubavi, ta dvorana se gradi otkad sam ja bio u osnovnoj. Zaboravi. Neka trči po vrtu s psom ili ćemo mu naći neku sportsku aktivnost.`

Ništa se od onda nije promijenilo. Osim što bezbroj hrvatskih potomaka i dalje izvode `tjelesni` u malim učionicama, osim što neki od njih ni nemaju adekvatne učionice, osim što je mnogo njih izgubilo bitke s opakim bolestima koje ne biraju dob i spol...

Ništa se u Hrvatskoj nije promijenilo osim što su režije narasle za x posto, cijene goriva mnoge natjerale na švercanje tramvajima...

Bolnice su i dalje iste, `ambulante` također, mjesta u vrtićima i staračkim domovima nema ni `za lijek`, dječji domovi i azili za životinje vrve jadnim, napuštenim dušama, u dućanima je sve više artikala zaštićeno plastičnim, neprobojnim kutijama, a sve više mladih, sve očajnije i iskrenije želi pobjeći odavde.

Ništa se u Hrvatskoj nije promijenilo osim što nam je zadnjih dana vrlo eksplicitno dokazano da ovom zemljom vladaju sebični mediokriteti, oportunisti i dupelisci, ta tisućljetna sekta koja oko sebe okuplja naivno i još naivnije stado podjednako sebičnih oportunista koji dalje od svog nosa niti žele, niti mogu vidjeti.

1.12. ove godine, svjedočit ćemo valjda najvećem porazu humanosti ove nacije, najvećoj krizi morala i najvećem licemjernom oportunizmu.

Za 47 milijuna kuna, koliko će sve nas stanovnike ove vukojebine koštati taj besmislen i nepotreban potez penkalom, u Ustav ćemo zapisati nešto što je samim činom rođenja garantirano svakoj osobi na ovoj planeti, upravo Ustavom!

Za 47 milijuna kuna, penkalom ćemo svima onima drukčijima od nas, referendumom reći: `Tko vas jebe tako poremećene, što se niste rodili ovako savršeni i vrijedni života i ljubavi kao ostatak civilizacije.`

47 000 000 kuna. 47 milijuna kuna. Četrdeset i sedam milijuna kuna.

47 bolnica. 47 vrtića. 47 škola. 47 staračkih domova. 47 dječjih parkova. 47 obrta. 47 firmi.

Minimalno 47 načina za riješiti minimalno 47 problema koji se tiču cijele nacije.

Međutim, hrvatska javnost će zaključno sa 1.12. u vjetar baciti 47 milijuna kuna, 47 milijuna snova i 47 milijuna epiteta kojima bi mogli opisati što to opće čini čovjeka čovjekom, a narod narodom.

Još jednom me beskrajno sram zemlje u kojoj živim, sram me i tužna sam zbog svih onih koji su dali život za zemlju kojom danas tako okrutno upravljaju oni kojima ljudski život ne znači ništa, a najviše me sram što moram pogledati svom djetetu u oči i reći mu, bez imalo patetike: `Bježi odavde, čim prije...`

http://www.index.hr/vijesti/clanak/poruka-majke-koja-je-preplavila-facebook-u-ime-naseg-sina-koji-bi-sutra-mogao-voljeti-nekog-krivog/709160.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #146 : Listopad 31, 2013, 09:54:59 poslijepodne »
Ah index,a da se možda gospođa usredotoči  na političare koji donose glupe zakone (pederi,ćirilica) pa ih onda narod mora na skuplji način ispravljati.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #147 : Studeni 01, 2013, 08:51:16 prijepodne »
... a kak bi ti reguliral zakone koje spominješ u svojem postu ? 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #148 : Studeni 01, 2013, 11:39:08 prijepodne »
http://zdravstveniodgoj.com/news/beskrajno-sam-ponosan

Beskrajno sam ponosan!

Puno prašine podigla je objava na Facebooku izvjesne Maje Mačković. Kao reakciju na medijski prostor koji je ta objava dobila, javio nam se naš čitatelj sa svojim viđenjem. Njegovo pismo prenosimo u cijelosti.
Poštovani,
osjećam potrebu odgovoriti na pismo Maje Mačković, supruge i majke koja piše „U ime našeg sina koji bi sutra mogao voljeti nekog 'krivog'.“ Pomalo sam umoran od takvih, emocionalno nabijenih, ali argumentima potpuno šupljih izjava ljudi koji misle da štite navodna prava potlačenih i nemoćnih homoseksualnih osoba.
Gospođa Maja započinje pismo slikom tmurne i otužne situacije u Hrvatskoj u kojoj već generacijama lokalna škola nema dvoranu za tjelesni. I sam sam pohađao takvu školu i takvih škola u mom gradu ima više od onih koje dvoranu za tjelesni imaju. I moja djeca sada idu u takvu školu, a kako stvari stoje, moguće je da će i njihova djeca biti u istoj situaciji. Gospođa Maja osvrće se i na visoke cijene, nezaposlenost, staračke domove i svu silu drugih problema koje muče Hrvatsku.
U nastavku gospođa Maja kaže kako se „ništa se u Hrvatskoj nije promijenilo osim što nam je zadnjih dana vrlo eksplicitno dokazano da ovom zemljom vladaju sebični mediokriteti, oportunisti i dupelizci, ta tisućljetna sekta koja oko sebe okuplja naivno i još naivnije stado podjednako sebičnih oportunista koji dalje od svog nosa niti žele, niti mogu vidjeti.“


Sve do tada sam se u potpunosti slagao sa njezinim pismom. Međutim, nakon toga, gospođa Maja otkriva svoje pravo lice... Ona je svoju lamentaciju o teškoj situaciji u Hrvatskoj iznjela samo zato da bi opravdala napad, na po njoj nepotreban trošak održavanja referenduma! Jer je po njoj demokracija trošak. I ona želi pokazati kako je narod glup i što bi sad, pored svega trebalo trošiti na nekakav referendum. Jer je besmislen i nehuman. Nemoralan. Želi zaštititi zajednicu žene i muškarca. Jedinu zakonom zaštićenu i u praksi u zaista ispoštovanu instituciju koja garantira potpunu ravnopravnost spolova. 50-50. Fifty-fifty. Jedna žena – jedan muškarac. Brak.


Svima je jasno da ravnopravnost spolova treba biti zagarantirana. Ali, gospođa Maja misli da treba garantirati ravnopravnost na temelju seksualne orijentacije. Hoćeš u brak? Jesi li punoljetan/punoljetna, nisi u drugom braku, činiš to svojevoljno, a osoba s kojom stupaš u brak je suprotnog spola i nije ti bliski rođak? Nema drugih uvjeta za sklapanje braka. Tvoja seksualna orijentacija, boja kože, vjera, nacija, omiljeni sport ili broj cipela nikog ne zanimaju.
Međutim, gospođa Maja misli da su kriteriji za sklapanje braka diskriminatorni. Zašto punoljetnost, zašto samo dvije osobe, zašto ne rođaci, zašto osoba, a ne životinja, zašto suprotni spol? Po njoj je sve to nebitno jer važna je samo ljubav koja se ne smije ograničavati takvim sitnicama kao što su spol, dob, srodstvo, vrsta... Ljubav ne poznaje granice, postoje razne vrste ljubavi, odraslih prema djeci, prema rođacima, prema životinjama, prema mnogim ljudima. I sve te vrste „drugačijih ljubavi“ treba ozakoniti brakom, kad-tad.


Gospođo Majo, ako do sada niste shvatili kamo smjeraju „sebični mediokriteti, oportunisti i dupelizci, ta tisućljetna sekta koja oko sebe okuplja naivno i još naivnije stado podjednako sebičnih oportunista koji dalje od svog nosa niti žele, niti mogu vidjeti“, onda Vam ni 47.000.000 drugih argumenata ne mogu pomoći.
I na kraju, kad smo već kod troška referenduma, zašto niste digli svoj glas kad su prije samo 4 mjeseca vladajući razdvojili termine lokalnih izbora i izbora za zastupnike u EU? Tada je Milanović rekao da će mnogi ljudi zaraditi kao članovi biračkih odbora i da to u stvari nije trošak. Ali, tu se slažem s Vama. 80% građana Hrvatske podržava da brak kao životna zajednica žene i muškarca treba ući u Ustav. Zato referendum doista ne treba održati nego ta odredba treba direktno ući u Ustav. A ušteđenih 47.000.000 kuna može se uložiti za rješavanje 47 problema kao što ste i predložili.
Beskrajno sam ponosan na 750.000 ljudi u Hrvatskoj koji znaju da su brak i obitelj temelj bolje budućnosti i koji vjeruju da se Hrvatska može i mora promijeniti. Beskrajno sam ponosan na ljude koji svoju domovinu ne nazivaju "vukojebina" kao što to činite Vi te ne namjeravaju kao Vi svojoj djeci savjetovati "Bježi odavde čim prije".


Ukota Drago
-------------------------------------


Jasno je kao dan, da se manjina na silu želi nametnuti večini, bez obzira kaj nitko tu manjinu ne dira u svakodnevnom životu.
Ali da se sami ne javljaju, tada ne bi bili ni primjećeni. Zar tako nije sve do sada?
 I još k tome treba dodati obilnu potporu iz raznih fondova, koje ipak najviše financiraju financijski močnici, iste orijentacije.


Ništa novo pod kapom nebeskom.
« Zadnja izmjena: Studeni 01, 2013, 11:44:48 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #149 : Studeni 01, 2013, 07:53:33 poslijepodne »
Jasno je kao dan, da se manjina na silu želi nametnuti večini, bez obzira kaj nitko tu manjinu ne dira u svakodnevnom životu.
Ali da se sami ne javljaju, tada ne bi bili ni primjećeni. Zar tako nije sve do sada?
 I još k tome treba dodati obilnu potporu iz raznih fondova, koje ipak najviše financiraju financijski močnici, iste orijentacije.


Ništa novo pod kapom nebeskom.

To kaj ti misliš da je tebi jasno, to je samo u tebi jasno i takvima ko ti. No logično ili razumno sigurno nije. Bar ne na osnovi tih informacija koje ti prezentiraš.

Tebi je znači jasno da je 500.000 ljudi većina u Hrvatskoj?

I Hitler i njegvi nacisti su prodavali istu foru. To kaj se većina nije digla na noge kad je trebalo, to nije dokaz da su svi tak mislili ko on. I to kaj je velika količina manipuliranih vjernika išla nekaj potpisat kaj im možda zvuči razumno ne znači da budu tak mislili kad im se stvarno rastumači o čem se tu radi. Osim toga ak ih je veliki postotak hrvatskog pučanstva nekaj potpisalo, to ne znači da bi i onaj još puno veći postotak podržaval tu istu stvar.

Malo brkaš.

A to da ne bi bili primjećeni da se ne javljaju... jel ti to tvrdiš da bi im bilo bolje da se ne javljaju? Da je bolje da ne priznaju da su pederi ili lezbe? Zašto? Kaj se trebaju sramiti toga?

I kad pričaš o nekim moćnicima koji nekaj financiraju - ajde reci ko financira i stoji iza tog portala s kojeg skidaš sve te izjave, i zakaj se skrivaju? Imaju kaj za sakriti? Se srame čega? Jel se možda boje da ih neko ne da pred sud zbog huštačkih i lažnih izjava?

Ajd da vidimo jel imaš kakav odgovor.