Svakidašnje teme > Odgoj i obrazovanje

Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja

<< < (2/3) > >>

Sledgehammer:
Nekad su ti i takvi komunistički šupci tako šutirali ljude po kamenu Golog otoka, pa im se šutiranje jednog običnog cucka takve veličine kao što je Maltezer i ne čine nikakvim velikim grijehom... umjesto da je vlasnica psa sretna jer ju je taj crveni satrap mogao šutnuti da odleti na krov četverokatnice preko puta, a ne samo na haubu auta... što ja nemam ikad sreće da me jedan takav napuhani šupak odluči malo učiti pameti... pa da recimo šutne mojeg pesa... ili još bolje - mene...  >:D >:D >:D

koko-vg:
... ti bi mu odmah pokazal ... kaj ? svoju palicu ?  reci mi, a kak si to provjeraval da je baš komunistički napuhani šupak ? Ta tvoja izjava kao i ovo šutiranje psiča s naznakom kojoj stranci dotični "crveni satrap" pripada, spada u "Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja" ?

Sledgehammer:

--- Citat: koko-vg - Lipanj 16, 2012, 04:39:48 poslijepodne ---... ti bi mu odmah pokazal ... kaj ? svoju palicu ? 
--- Kraj citata ---

Ne, to bi ti htio, no za to si danas u paradi. No kako premjestiti gubicu na potiljak - to da. S guštom.


--- Citat: koko-vg - Lipanj 16, 2012, 04:39:48 poslijepodne ---... reci mi, a kak si to provjeraval da je baš komunistički napuhani šupak ?
--- Kraj citata ---

Pa visokopozicionirani je SDPovac, zar ne?


--- Citat: koko-vg - Lipanj 16, 2012, 04:39:48 poslijepodne ---...  Ta tvoja izjava kao i ovo šutiranje psiča s naznakom kojoj stranci dotični "crveni satrap" pripada, spada u "Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja" ?
--- Kraj citata ---

Ne, no spada u našu tužnu realnost gdje se na tomn primjeru vidi kakvi majmuni nam kroje zakone i prodaju pamet, dapače vladaju ovom zemljom.

koko-vg:
sledgehammer ... zašto misliš, ako ti ideš na paradu da moraju i drugi ? 

Ako je netko član SDP-a po tebi je odmah automatski "komunistički napuhani šupak" ?   

Sjetim se vica o psu sa dva šupka ... (svaka sličnost je ...) Očito, tvoj pes ima samo jednog ... :D

Sledgehammer:
Kaj se pes odma digel na zadnje i brani prvu partijsku liniju... dobil buš pohvalnicu za to. Možda baš onu medalju kam pes jebe, morti upravo i taj maltezer... bute lepo povezani.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju