Autor Tema: Kako radi aktualna vlada  (Posjeta: 293494 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #765 : Ožujak 11, 2014, 11:24:44 poslijepodne »
naravno, i nitko drugi..jer, ti, vlada,sabor,   nisu se sami birali , vec , netko je to izabrao..
Most je - most ni...

...
Vlada izabrana sa 550 tisuća lažnih birača: zločinačka organizacija na vlast došla metodom državnog udara
 Osim toga, tu je već poznata manipulacija brojem birača, prema kojim podacima je razvidno kako je trenutna Vlada na vlast instalirana upravo na kriminalan način, krivotvorenjem biračkih popisa, te uz pomoć 550 tisuća lažnih birača.
javno dostupni podatci dokazuju da u Hrvatskoj postoji registrirano čak 555 tisuća birača više nego što živi građana s građanskim pravom.
Ovi se podatci pritom, niti u jednom dijelu ne odnose na glasače iz iseljeništva ili iz BiH.
Jednostavno, u Hrvatskoj postoji 555 tisuća nepostojećih birača, kojima politička elita lažnim listićima i lažnim glasovima već godinama krivotvori rezultate izbora.
Prema podatcima Državnog izbornog povjerenstva o privremenim rezultatima izbora objavljenim u siječnju 2005. godine mogu se pronaći sljedeći podatci.

Ukupan broj birača (na biračkim spiskovima) 4.402.045
 Glasovalo 2.226.812 ili 50,59%
 Od toga
 Broj birača u inozemstvu 400.030
 Glasovalo 77.578 ili 19,39%

Iz ovih podataka razvidno je kako Državno izborno povjerenstvo ima ukupno registriranih 4 milijuna 402 tisuće 45 birača samo na području Republike Hrvatske.
Naime, u taj broj ne ulazi 400 tisuća i 30 birača u iseljeništvu i BiH.
Prema statističkom ljetopisu RH za 2004. godinu Državnog zavoda za statistiku RH iz tablica o stanovništvu stranice 94 do 102, prema popisu iz 2001. godine slijedi da je:

Ukupan broj stanovnika u Hrvatskoj: 4 milijuna 437 tisuća 460.

Od tog broja treba odbiti broj stanovnika mlađih od 18 godina koji nemaju pravo glasa.
Njih je ukupno 990 tisuća 457 (od toga 758 tisuća starih od 0 do 14 godina i 232 tisuće 457 starih od 14 do 18 godina).

Iz toga nedvojbeno slijedi da je u Hrvatskoj ukupan broj stanovnika koji su mogli glasovati na dosadašnjim izborima 3 milijuna 447 tisuća i tri osobe.

Državno izborno povjerenstvo, suci Vrhovnog suda i oporba prikrili izborne nezakonitosti
 Drugim riječima, u tadašnjim biračkim popisima Državno izborno povjerenstvo imalo je nezakonito registriranih čak 555 tisuća i 12 birača, što iznosi 16 % više od stvarnog broja hrvatskih građana u Hrvatskoj s pravom glasa.
Zbog spomenutih razlika mogu se postaviti različita pitanja, među kojima su:
Nije li možda na izbore izašlo više ljudi nego samo 50,59%, pa su izbori bili još uspješniji, ako je ukupan broj birača manji za 555 tisuća, nego što je evidentirano birača pri DIP-u?
Nije li 555 tisuća birača viška znak da neki stanovnici u Hrvatskoj imaju dva ili više biračkih prava?
Nije li među onima koji su izašli na izbore 555 tisuća onih koji fizički ne postoje (prema DZS)?

Da li se sa 555 tisuća birača viška može postići svaki po volji rezultat izbora ?

Na ova pitanja postavljena tijekom postizbornih prigovora o nezakonitosti izbora Državno izborno povjerenstvo sastavljeno od sudaca Vrhovnog suda Republike Hrvatske odbilo je odgovoriti.
Zapravo, uopće su odbili raspravljati o činjenici postojanja, ili nepostojanja 555 tisuća nepostojećih birača, uz pomoć kojih je zločinačka organizacija na čelu s Ivom Sanaderom zauzela vlast 2007. godine.
Problem je, dakako, i u tome što su tada o svim ovim nezakonitostima šutili i u oporbi.
Kao da je postojao prešutni dogovor da nitko nikog ne dira.
Potrebna međunarodna intervencija protiv režima u Zagrebu
Time su zapravo, članovi Državnog izbornog povjerenstva, suci Vrhovnog suda Republike Hrvatske, kao i čelnici oporbenih parlamentarnih stranaka preuzeli na sebe odgovornost za prikrivanje nezakonitih izbora, time i prikrivanje djelovanja zločinačke organizacije kojoj se tada na čelu nalazi, sada već premijeru bijegu Ivo Sanader.
Bitno je bilo i sada ponoviti činjenice o nelegalim i nelegitimnim izborima za Hrvatski sabor, na kojima je aktualna zločinačka organizacija na vlasti preuzela svoj drugi mandat.
Prije svega stoga što to dokazuje zločinački karakter Vlade i kriminalnu spregu Vlade i pravosuđa, te liniju odgovornosti za pružanje logistike ovoj zločinačkoj organizaciji u preuzimanju vlasti i institucionalizaciji organiziranog kriminala, korupcije i državnog terorizma.
S druge, pak, strane, ako se radi o nelegitimnoj i nelegalnoj vlasti i još k tome zločinačkoj organizaciji, bilo kakva međunarodna intervencija protiv takvog režima potpuno je opravdana.
Zato je važno, zbog potpune slike o mafiji na vlasti, stalno ponavljati sve ove podatke.

Hrvatskoj trebaju strani suci i tužitelji
...
http://nevidljivi.wordpress.com/hrvatsko-podzemlje/
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #766 : Ožujak 12, 2014, 12:35:45 prijepodne »

Hrvatskoj trebaju strani suci i tužitelji
...


Je, i men se tak čini. Više ne znaš ko nas više laže.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #767 : Ožujak 16, 2014, 07:15:11 poslijepodne »
Kako vrijeme odmiče, polako dolaze računi na naplatu. Kako za uzete kredite bez odgovornosti i pameti, tako i za lopovluke u državi, ali za prošlu vlast. Nakon smjene vlasti moguće je očekivati istu stvar ali za drugu stranu.
I tako se sve ponavlja...., a mi nikako da nućimo na svojim grijesima!!! ;)
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #768 : Ožujak 18, 2014, 10:10:14 prijepodne »

OPET ZAKASNILIMilanović ljutit zbog skupe sramote SDP-aRačunovodstvo SDP-a opet zakasnilo s predajom financijskog izvješća, prijeti mu kazna od 50 do 500.000 kuna
http://www.vecernji.hr/hrvatska/milanovic-ljutit-zbog-skupe-sramote-sdp-a-927413


Ja to jednostavno ne vjerujem!?  Zboravili??


Glupost.
To je plan 21?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #769 : Ožujak 18, 2014, 01:36:45 poslijepodne »
Ja ne kužim kako prošle godine 5 milja, ove pola milje? kaj je pojeftinilo??  ;D ;D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #770 : Travanj 01, 2014, 09:32:27 prijepodne »
Vlada RH: Zagrebu jeftinija, Velikoj Gorici skuplja voda

Ova bagra na vlasti bi našu vodu....e ne može!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #771 : Travanj 03, 2014, 06:30:18 prijepodne »


Kad će ova ljevo doći na red?


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #772 : Travanj 03, 2014, 08:38:21 prijepodne »
Svaka rit dojde na šekret, pa bu i ta Jaguarova sponzorica i mentorica isto jednom morala prenoćiti u državnom smještajnom kapacitetu niže kategorije...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kum

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 62
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #773 : Travanj 03, 2014, 10:43:10 poslijepodne »

Evo sad je v hotelu Remetinec dobila celi mesec besplatni pansion.
Samo ko bu to platil
Je to vam je tak

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #774 : Travanj 04, 2014, 09:28:15 prijepodne »
Neka, ja rado odvojim da takvi prenoće tamo, kamo sreće da su smještajni kapaciteti veći, a razina kvalitete manja...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Provjera referenduma o pristupanju RH EU
« Odgovori #775 : Travanj 09, 2014, 10:24:18 poslijepodne »
Odbor za Ustav uputio Vladi na provjeru referendum o pristupanju RH EU ;)
7 comments...
Vi ste dio povjesti skupa s onima prije vas.
Uživajte dok možete i vadite putovnice.
http://narod.hr/hrvatska/odbor-za-ustav-uputio-vladi-na-provjeru-potpise-za-referendum/

Muljaža kaki boje...
wwwg tablice

Master

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #776 : Travanj 10, 2014, 09:07:59 prijepodne »
Slika govori 1000 riječi!

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #777 : Travanj 10, 2014, 05:19:26 poslijepodne »
Nove trošarine na mobitele, veće na gorivo, porez na drugi dohodak...PDV – Prema prvim pokazateljima, prihodi od PDV-a u tri mjeseca manji oko 700 milijuna kuna u odnosu na plan
http://www.vecernji.hr/hrvatska/nove-trosarine-na-mobitele-vece-na-gorivo-manje-subvencije-931968


Još jedno priznanje totalne nesposobnosti vlade za 21 stoljeće! Mislim da više nitko ne može  pobrojiti sav njihov uspjeh u rastakanju hrvatskog gospodarstva. Još se jedino broje novi nameti- porezi i sve masnoja zaduženja koja nam ostavljaju. Oni su potpuno izgubili svaku mjeru.
Doduše, ni prijašnji jahaći rumene kadulje nisu nas štedjeli, nisu vidjeli krizu, samo su pazili na "banane"!!!!
Tragedija je u tome da uz ovako jaku privredu koju je ustoličio SDP, povrat dugova slijedi idućih Dvadeset i jedno stoljeće!!!!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #778 : Travanj 11, 2014, 10:28:55 prijepodne »
Kad se umišljenim veličinama dozvoli samovolja tada nije ništa nemoguće ili čudno.
A Kukuriku vlada je jedna od takvih. Spomenuti ministar se pak jako dobro trudi da uništi sve Hrvatsko!?

http://zdravstveniodgoj.com/news/nova-blamaza-ministra-jovanovica
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #779 : Travanj 11, 2014, 09:49:27 poslijepodne »

Poduzetnik pisao Milanoviću i Josipoviću: Želite li u povijest ući kao grobari ovoga društva?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/poduzetnik-pisao-milanovicu-i-josipovicu-zelite-li-u-povijest-uci-kao-grobari-ovoga-drustva/739244.aspx