Autor Tema: Završeni pregovori s EU!  (Posjeta: 150668 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #570 : Prosinac 24, 2012, 07:53:46 poslijepodne »
EU troši 20 milijuna eura da sakrije kako joj nova članica Hrvatska gospodarski propada
Iza svega se krije konkretan financijski interes europskih političkih elita i bankarskih krugova koji Hrvatsku žele vidjeti na koljenima, prezaduženu i ovisnu o njima. Da su nam stvarno željeli pomoći, mogli su dio novca kojeg će potrošiti na PR kampanju transferirati u Hrvatsku. Na žalost, niti Hrvati, niti građani Europske unije od toga neće imati ništa. Jedino bankarske i političke elite raspadajuće unije- upozorava Roko Šikić, predsjednik Udruge Volim Hrvatsku.
...
http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/eu/73812-umjesto-da-nam-financijski-pomogne-eu-trosi-20-milijuna-eura-na-popravljanje-imidza-hrvatske.html

KOMENTARI

-Tko je Roko �ikić?
Zna li taj malac da bi tih 10.000.000 € za hrvatske komunjarske krokodile bilo kap vode na vrućem kamenu??? Ja budalllllle!?

-Ne znam gdje je bio gospodin Roko �ikić kada su hrvatskoj preko noći nastajali bogataš i multimilijunaši u kunama. hrvatsko gospodarstvo je propalo onoga momenta kada su vladajući komunisti iz HDZ-a porušili sve tvornice od Pule do Dubrovnika. Čitava hrvatska obala nema niti jedne malo veće proizvodne tvornice poput giganata �ibenskog TLM-a, TEF-a, Lozovačke tvornice za preradu glinice,Splitskog Diokoma, Uzora, Gorenja, tvornice iz Dugog rata koja je sav proizvod klinkera izvozila za ameriku,. Gdje su zadarski Bagat, Plodine, SAS,i još desetak proizvodnih tvornica poznatih po svijetu. Gdje su nestale velike brodarske kompanije itd. Tada je gosp. �ikić trebao pisati o propasti hrvatskog gospodarsta, a ne sada post festum. sada nam ne trebaju negativne vibre, već naprotiv entuzijazam i pozitivne vibre. Ostavili ste komunističku kliku na svim nivoima države i prepustili ste im vladavinu hrvatskom iako ste dobro znali da ti isti komunisti nisu naučili samostalno razmišljati bez CK SKH. rezultat svega je ovo što imamo. druga analiza uzroka i posljedica propasti hrvatskog gospodarstva nije iskrena, ako ste mislili na ratni period i gubljenje tržišta. To su samo floskule. Odavno su antički filozofi govorili da rat razara, a istovremeno i stvara još bolje nego što je bilo. To jedino nije slučaj u hrvatskoj, a rečeno je i zašto.

-To je 20 milijuna samo na PR unutar EU. No, tko ka�e da milijuni nisu već tranfrerirani u RH, jer da nisu, kako bi se moglo dogoditi da referendum prođe, a većina građana nije bila za. Novac su dobili pravi ljudi, i�lo je ba� kamo je trebalo i cilj je postignut.
 A mi ćemo kao i Grčka, ista je stvar bila i sa Grcima, fingirani su financijski pokazatelji, a kad je puklo, onda su se kao čudili.
 I ovih 20 milijina pokazuje kako smo se prodali onima koji su se zapravo trebali prodat nama, jer im do RH itetako stalo, u svakom slučaju vi�e nego nama (barem većini), do njih.

-Ne može se ispravno zaključiti kako dalje, ako se ne analiziraju uzroci, koji su doveli do ove krize, koja ne staje, već se produbljava. Možda i postoji interes da se u EU sakrije kakva to Hrvatska dolazi, no, oni koji su je unakazili su ti prvi koji su proguravali ulazak u EU, da bi se sakrilo kako su nas opljačkali, ali i omogućili nekima iz EU da nas i Oni pljačkaju. Tu se prvenstveno misli na vlasnike banaka.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #571 : Prosinac 25, 2012, 11:48:56 prijepodne »
Ovaj tko komentira je glupan koji nerma pojma, što znači da vjerujem da je i vrlo blizak vlastima ili njihov član i lobist...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #572 : Veljača 05, 2013, 10:34:39 poslijepodne »
Otkazi u Gavriloviću!?
U tvrtci pomalo otpuštaju i sele dio proizvodnje u BiH?!?
http://www.portal53.hr/vijesti/petrinja/81-petrinja/7812-otkazi-u-gavrilovicu.html
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #573 : Veljača 14, 2013, 11:18:17 poslijepodne »
Pola miliona bh. građana postaće državljani EU
12.02.2013.
 SARAJEVO - Iako Bosna i Hercegovina još nije stekla ni status kandidata za članstvo u Evropskoj uniji, značajn broj njenih građana će ovog ljeta, kada Hrvatska postaje članica, postati državljani Unije. Riječ je o osobama sa hrvatskim pasošem, piše "Dojče vele" (DW). ...
(Vijesti.ba/DW)
http://haler.blogger.ba
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #574 : Ožujak 30, 2013, 10:49:55 prijepodne »
Ne znam gdje je bio gospodin Roko �ikić kada su hrvatskoj preko noći nastajali bogataš i multimilijunaši u kunama. hrvatsko gospodarstvo je propalo onoga momenta kada su vladajući komunisti iz HDZ-a porušili sve tvornice od Pule do Dubrovnika. Čitava hrvatska obala nema niti jedne malo veće proizvodne tvornice poput giganata �ibenskog TLM-a, TEF-a, Lozovačke tvornice za preradu glinice,Splitskog Diokoma, Uzora, Gorenja, tvornice iz Dugog rata koja je sav proizvod klinkera izvozila za ameriku,. Gdje su zadarski Bagat, Plodine, SAS,i još desetak proizvodnih tvornica poznatih po svijetu. Gdje su nestale velike brodarske kompanije itd. Tada je gosp. �ikić trebao pisati o propasti hrvatskog gospodarsta, a ne sada post festum

Ovo boldano implicira da u biti NITKO ne bi mogao ili trebao pisati o problemima, jer se svakome može nalijepiti takva infantilna krivica "gdje si biti onda i tada"...

Ukoliko poster ne poznaje Roka Šikića (ja ga osobno poznajem!), onda je tim više bedasto i da mu prodaje takove priče... možda je Roko mlađa osoba, pa tada nije bio ni zreo, ni dorastao za pisanje o tome, a možda je i živio izvan Hrvatske, pa o tome nije imao ni pojma?? Zašto bi netko tko danas piše o tome morao biti onaj koji je o tome mogao pisati i prije 20 godina??

Problem je što danas o tome fantaziraju likovi na koje se baš direktno odnose takva pitanja - GDJE SU BILI ONDA KADA SE TO DOGAĐALO?? -  a mi znamo da su bili na stranačkim jaslama, šutjeli i grabili, pravili se tošo i grbavi, bolio ih je bimbo za sve okolo samo da je njima dobro, doslovno su provodili Tuđmanovu maksimu "u se, na se, poda se", natjecali su se tko će se više podguziti nekom stranačkom glavonji, dizali su obje ruke pri glasanjima koga će se, u ime "višeg interesa i Republike Hrvatske", sada oplindrati, odrati, zatrti i uništiti - a danas se čude kao pura dreku, danas su "prosvijetljeni", danas im je "sve jasno", danas bi oni... danas su oni, u biti, samo šljaka, otpad stranke, i iz te činjenice dolazi i njihovo prosvijetljenje, danas sve znaju iz samo jednog najnižeg povoda - da bi se osvetili bivšem gazdi, pokrovitelju, poslodavcu... to je okvirna slika kojekakvih Letica, Grubišića, Tomaca i nebrojenog mnoštva bivših koji se sa time ne mire, oni bi i dalje kemijali na dobro plaćenim pozicijama i pametovali, okretali se kako vjetar puše...

Ako mi se nešto gadi, onda je to ekipa koja se tako ponaša i potpuno besramno, nemoralno i sa stavom da prije "sada" nije ništa postojalo, svi su zaboravili iz kojeg dupeta je on nekada virio i što je radio i kome se zamjerao, a sada će on svima nama otkriti toplu vodu i postati novi, posvećeni i prosvijećeni lider koji će nam pokazati i objasniti što je sve bilo - kao da mi to sve ne znamo i nismo osjetili na svojoj koži, zahvaljujuću upravo tim istiom likovima, još u vremena dok on nije imao ni za kavu i dok je posuđivao sako da uopće može ući u Sabor, e da bi tek koji mjesec ili godinu poslije imao imovine i baratao sa ciframa u milijunima eura kao nekada sa dinarom ili dva...  takav i dan-danas dobro od toga živi, no o tome se ne govori, on bi sada privatnu emocionalnu bitku protiv bivše stranke i poslodavca preveo u općenarodni pokret prosvjećenja i ustanka na bolje, iako njemu osobno to uopće ne treba, no i u tome bi nacija trebala biti oružje njegove privatne bitke i osvete... c'mon!!
« Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2013, 10:54:26 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #575 : Ožujak 30, 2013, 10:57:33 prijepodne »
http://www.vecernji.hr/vijesti/hrvatska-je-prekrasna-zemlja-domovina-tesle-tudmana-sukera-clanak-531941

Navedeni su u ovom pregledu i slavni Hrvati od kojih je Nova Europa posebno izdvojila izumitelje Nikolu Teslu, Fausta Vrančića, Slavoljuba Penkalu i Ivana Vukića, kao i nobelovce Lavoslava Ružičku i Vladimira Preloga...

=========================

Eh, sada će bre Srbi da polude, ustaška emigracija opet prisvaja najvećeg Srbina i krsti ga Hrvatom...  ;D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #576 : Ožujak 30, 2013, 11:11:15 prijepodne »
http://www.vecernji.hr/vijesti/hrvatska-je-prekrasna-zemlja-domovina-tesle-tudmana-sukera-clanak-531941

Navedeni su u ovom pregledu i slavni Hrvati od kojih je Nova Europa posebno izdvojila izumitelje Nikolu Teslu, Fausta Vrančića, Slavoljuba Penkalu i Ivana Vukića, kao i nobelovce Lavoslava Ružičku i Vladimira Preloga...

=========================

Eh, sada će bre Srbi da polude, ustaška emigracija opet prisvaja najvećeg Srbina i krsti ga Hrvatom...  ;D

Ne znam di je Stevan Mesić (kak veli Šeks), možda smo ga trampili za Teslu. ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #577 : Travanj 13, 2013, 01:45:06 poslijepodne »
1. srpnja će većina hrvatskih građana postati kriminalci
 Kada smo već kod EU, spomenimo i to da je Europski parlament u manje poznatom dokumentu „Homofobija u Europi“ iz 24. svibnja 2012. homofobiju stavlja u istu kategoriju sa rasizmom, ksenofobijom, antisemitizmom i seksizmom. Homofobija je okarakterizirana kao društveno zlo, a rezolucija upozorava kako se odbijanje davanja prava istospolnim osobama na 'brak' smatra „kriminalnim činom homofobije“. Dakle, dragi čitatelji, ako ste kojim slučajem toliko nazadni, zadrti i primitivni da smatrate da je brak definiran kao institucija između jednog muškarca i jedne žene, znajte da ćete od 1. srpnja biti smatrani kriminalcima.
http://www.dragovoljac.com/index.php?option=com_content&view=article&id=18230:1-srpnja-e-veina-hrvatskih-graana-postati-kriminalci&catid=9:politika-i-drutvo&Itemid=11
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #578 : Travanj 13, 2013, 04:43:27 poslijepodne »
Dakle, dragi čitatelji, ako ste kojim slučajem toliko nazadni, zadrti i primitivni da smatrate da je brak definiran kao institucija između jednog muškarca i jedne žene, znajte da ćete od 1. srpnja biti smatrani kriminalcima.
Malo pretjeruje taj koji je to napisal, no isto kao što se neki homofobi ovdje jasno i glasno izražavaju protiv osoba homoseksualne seksualne orijentacije da su bolesni, tako bi se svako ovdje mogao izražavati protiv homofoba da su zadrti, primitivni i netolerantni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #579 : Travanj 17, 2013, 12:35:34 prijepodne »
...Ako bi broj 13 predstavljao nesreću onda je godina 2013. nesretna u hrvatskoj povijesti, jer navedene godine su Hrvati dopustili, i to bez otpora, da svoju dankom u krvi izborenu slobodu i nezavisnost mijenjaju za ropstvo i ovisnost.
 Iako se Hrvati diče svojom naslijeđenom starorimskom baštinom, i povijesnom pripadnošću Zapadu, ne izvlače pouku iz latinske poslovice „Non bene pro toto libertas venditur auro“, ili u prijevodu na hrvatski jezik „Sloboda se ne prodaje ni za svo zlato svijeta“.
 Daleko od toga da je ova hrvatska generacija svoju slobodu prodala za svo zlato svijeta; prije će biti da ju je prodala nizašto, a trebala i morala ju je sačuvati bez obzira na sve, jer je to pitanje života ili smrti!
http://www.hsp1861.hr/vijesti2013-4/12042013-1.html
wwwg tablice

hornet34

  • Gost
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #580 : Travanj 17, 2013, 01:09:19 poslijepodne »
istina...

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #581 : Travanj 17, 2013, 09:09:18 poslijepodne »
...Ako bi broj 13 predstavljao nesreću onda je godina 2013. nesretna u hrvatskoj povijesti, jer navedene godine su Hrvati dopustili, i to bez otpora, da svoju dankom u krvi izborenu slobodu i nezavisnost mijenjaju za ropstvo i ovisnost.
 Iako se Hrvati diče svojom naslijeđenom starorimskom baštinom, i povijesnom pripadnošću Zapadu, ne izvlače pouku iz latinske poslovice „Non bene pro toto libertas venditur auro“, ili u prijevodu na hrvatski jezik „Sloboda se ne prodaje ni za svo zlato svijeta“.
 Daleko od toga da je ova hrvatska generacija svoju slobodu prodala za svo zlato svijeta; prije će biti da ju je prodala nizašto, a trebala i morala ju je sačuvati bez obzira na sve, jer je to pitanje života ili smrti!
http://www.hsp1861.hr/vijesti2013-4/12042013-1.html

koja jebena prodaja i sloboda.

nisam nigdje, ama bas nigdje primjetio da u zemljama eu, da se bilo koga tlaci ili sputava u bilo cemu.

hrvatska bi imala prekrasnu perspektivu van EU,  na zapadnom balkanu i event. zajedno ju utrpaju sa kosovom , srbijom, i bih.  paketirano  u eu..da,  to bi bilo to... prekrasna perspetkiva..

svima, koji znaju podici nogu povise gleznja, eto , imaju prekrasnu sansu da svojim znanjem , marljivocu osiguraju si iste uvjete medju gradjanima zemalja   slobodne Europe.

onima, kojima je podizanje noge do gleznja problem, trebaju shvatiti da druga tita nema vise a Rusi vise necu kupovati smece koje su im nekad prodavli u kvaliteti starog zeljeza.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #582 : Travanj 18, 2013, 08:56:13 prijepodne »
Ti očito ne shvaćaš na što se pojam i kritika slobode uopće odnosi. Jer se tu nema što vidjeti. I nije riječ o tome da tebe ili mene netko u nečemu sputava ili tlači (iako i toga ima ohoho više negoli kod nas, počevši od zakonskih rješenja pa nadalje), nego o političkoj, osobnoj i ekonomskoj obespravljenosti i podređenosti tuđim interesima.

Nego reci ti nama kakve su naše šanse, ovako razvijeni i perspektivni, u toj EU, i u čemu ćemo mi biti ravnopravni, u čemu partneri sa bilo kime, a u čemu napredni zato jer smo u EU??

A možeš mi reći i u čemu je to sloboda i ravnopravnost bitka u EU kada ti imaš kupovnu moć - osobito za strateški interesantne stvari (resursi, zemljište, voda, poljoprivreda) - otprilike 10 i više puta manju od stanovnika EU??


Slobodno nam pojasni i kako vidiš našu ulogu u EU u političkom smislu, te čemu ćemo mi služiti i koja je naša uloga u EU??
« Zadnja izmjena: Travanj 18, 2013, 08:57:44 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #583 : Travanj 18, 2013, 10:17:13 prijepodne »


Slobodno nam pojasni i kako vidiš našu ulogu u EU u političkom smislu, te čemu ćemo mi služiti i koja je naša uloga u EU??

Europska unija je projekt vise za buducnost nego  sadasnjost...niti jedna drzava, drzavica , nema ,globalno , perspektive bez ujedinjenja u europsku zajednicu ravnopravnih drzava , naspram Kine,Rusije , Indije, Brazila.U takvoj Europi bit ce  uloga i mjesto za Hrvatsku.
Slovacka,Slovenija, Ceska,  balticke zemlje, da ne ubrojim Bg i Ru, bile su i djelomicno na istom , ili  i gorem  polozaju od HR.
Te zemlje prema onom sto su bile, dozivjele su ekonomski napredak, rast zivotnog standarda svojih gradjana.(izuzmimo sadasnju financijsku krizu koja ce jos potrajatii na kojoj ce se mnogo nauciti)
Hrvatska, moze takav pomak uciniti isto, otvorit ce se veca sigurnost investicija ,pravna sigurnost. Nadam se , da ce konacno jednom nauciti cijeniti i koristiti svoje resurse, jadransku obalu, more, pomorski gospodarski pojas... da nece voditi rat partizani -ustase, a za jedno 10-15 godina kompl.izmjeniti politicku zgadiju koja danas vlada ovom zemljom i one koji bi trenutacno htjeli.
Hrvate treba nauciti da o svojoj sudbini vode brigu sami, da ne ocekuju da ce im premijer, predsjednik drzave, vlada , dati posao u drzavnim sluzbama... isti trebaju dati uvjete, a tu prestoji teska borba i ciscenje gadne mocvare nastale jos iz doba vijecite revolucije.
Hrvati trebaju preuzeti odgovornost za svoje izborne rezultate, jer , ti koji ih vode birali su si sami.

Navedi ti  perspektivu Hrvatske van EU...koje prednosti ima sa stanovnistvom koje svaki deseti zna podici nogu povise  gleznja.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Završeni pregovori s EU!
« Odgovori #584 : Travanj 18, 2013, 12:42:58 poslijepodne »
Europska unija je projekt vise za buducnost nego  sadasnjost...niti jedna drzava, drzavica , nema ,globalno , perspektive bez ujedinjenja u europsku zajednicu ravnopravnih drzava

Koja glupost... znači, ostale države svijeta koje nemaju priliku biti u EU su osuđene na propast??

Ne razumijem uopće zbog čega bi se itko morao udruživati sa ikome da bi biuo blok protiv velikuih i jakih - to ionako nije naš cilj niti potreba...

Slovacka,Slovenija, Ceska,  balticke zemlje, da ne ubrojim Bg i Ru, bile su i djelomicno na istom , ili  i gorem  polozaju od HR.

A sada su u boljem?? Osobito Bugarska, Grčka, Rumunjska, Irska...? Sve su kruha gladne!

Osobito Slovenija, prva na listi da ju se IZBACI iz EU, koja je gori slučaj od Grčke - samo u svojim granicama veličine i stanovništva??

Te zemlje prema onom sto su bile, dozivjele su ekonomski napredak, rast zivotnog standarda svojih gradjana.

Gdje to piše? Na stranicama kompanje za ulazak u EU?

Hrvatska, moze takav pomak uciniti isto, otvorit ce se veca sigurnost investicija ,pravna sigurnost.

To su sve stvari za koje ti EU ne treba.

Za takove stvari treba politička volja, a istu niti daje niti može nametnuti EU. Da mogu, pomogli bi sebi odavno, ne bi bili na rubu nakrota, ne bi imali Grčku, Španjolsku, Bugarsku, Rumunjsku itd itd itd... problem je što ti i tebi slični - a takva je glupava većina u ovoj zemlji - polažete nadu u tu EU, čime samo pokazujete da sami nemate pojma što EU je, tko ju je stvorio i sa kojim ciljem itd itd...

Nadam se , da ce konacno jednom nauciti cijeniti i koristiti svoje resurse, jadransku obalu, more, pomorski gospodarski pojas...

TKO??

Mi - nakon što to nabrojano razgrabe i pokupuju stranci, a  ti ne možeš jer ti je kupovna moć banana (i to je jedan od ciljeva te EU - pa ne treba ERU Hrvatsku kao partnera i pamet, trebaju ju kao roblje i tržište za svoje proizvode!

da nece voditi rat partizani -ustase, a za jedno 10-15 godina kompl.izmjeniti politicku zgadiju koja danas vlada ovom zemljom i one koji bi trenutacno htjeli.

Tko ti to garantira?? Pa EU ne vodi unutarnje politike država niti išta može mijenjati na tom planu!

Hrvate treba nauciti da o svojoj sudbini vode brigu sami, da ne ocekuju da ce im premijer, predsjednik drzave, vlada , dati posao u drzavnim sluzbama...

Očito debelo robuješ predrasudama bez pokrića i smisla.

I tko će ih to naučiti? EU komisija, parlament, tko??

Navedi ti  perspektivu Hrvatske van EU...koje prednosti ima sa stanovnistvom koje svaki deseti zna podici nogu povise  gleznja.

To je idiotizam malo jače vrste... naši ljudi su dokazani radnici i stručnjaci svugdje gdje imaju prilike raditi i to pokazati, a generalizacija koju daješ je očito dokaz samo toga da i ti spadaš u takve...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”