Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

VG Vodoopskrba

<< < (2/5) > >>

Ego:
Provedenom kontrolom spojeva krovnih odvoda na rezdjelni (fekalni) sustav za odvodnju komunalnih otpadnih voda utzvrdili smo da je veliki broj odvodnje krovnih voda građevina na nedozvoljen način spojen na uličnu mrežu fekalne odvodnje otpadnih voda.

Kako bi prihranili podzemlje vodom i zadržali nivo podzemne vode te budućim generacijama omogućili normalnu izdašnost naših crpilišta, a s druge strane smanjili troškove distribucije i pročišćavanja fekalnih otpadnih voda, dražimo da, (ukoliko su spojene), isključite vaše interne krovne instalacije  sa fekalne kanalizacije, a krovnu (oborinsku) odvodnju izvedete na način da se oborinska voda slobodno rasprostire po zelenoj površini vašeg terena.


Okej, teren mi i onako za žešćih ljetnjih pljuskova zna zaplivati. Sad bi još trebao oluke izvesti ispred kuće, pa da mogu mirne duše čamcem plivati okolo...
Ima još tko problema s ovom veleumnom idejom?

Mlačanin:
 A kaj veliš na one uplatnice za odvoz smeća? Povisili cijenu uz obrazloženje da treba pobirati smeće od nepoznatog zagađivača.
No još ih nisam videl da pobireju smeće po divljim deponijima, a nama su harač počeli naplaćivati.

Jaguar:

--- Citat: Ego - Travanj 17, 2012, 01:20:37 prijepodne ---


Okej, teren mi i onako za žešćih ljetnjih pljuskova zna zaplivati. Sad bi još trebao oluke izvesti ispred kuće, pa da mogu mirne duše čamcem plivati okolo...
Ima još tko problema s ovom veleumnom idejom?

--- Kraj citata ---

Odakle Vam ova ideja, tko to piše, traži i zahtijeva, ima li neki link?
Apropo tog problema, rješenje je suhi bunar u koji se uvedu oborinske krovne vode, a ne razlijeva se po travnjaku i ne trebate onda čamac. 8)

Ego:

--- Citat: Jaguar - Travanj 17, 2012, 11:22:23 prijepodne ---
--- Citat: Ego - Travanj 17, 2012, 01:20:37 prijepodne ---


Okej, teren mi i onako za žešćih ljetnjih pljuskova zna zaplivati. Sad bi još trebao oluke izvesti ispred kuće, pa da mogu mirne duše čamcem plivati okolo...
Ima još tko problema s ovom veleumnom idejom?

--- Kraj citata ---

Odakle Vam ova ideja, tko to piše, traži i zahtijeva, ima li neki link?
Apropo tog problema, rješenje je suhi bunar u koji se uvedu oborinske krovne vode, a ne razlijeva se po travnjaku i ne trebate onda čamac. 8)

--- Kraj citata ---

Nisam vidio nigdje online tu obavijest. To sam dobio pismeno od VG vodoopskrbe uz račun. Ne znam jesu li svi to dobili ili samo kod nas (Petrovina).

Da, bunar je dobra ideja. Tojest, bio bi kada bi mi ga netko financirao.

Jaguar:
Apropo VG Vodoopskrbe, čujem kako šalju opomene ljudima za dugovanja od 20 kuna uz trošak opomene od 20 kuna, kaj je njima? U redu ako netko duguje veći iznos ali čovjek je dobio opomenu od 20 kuna za dugvanje od 20 kuna!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju