Autor Tema: glasnogovornik gradonačelnika grada VG  (Posjeta: 21741 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #15 : Rujan 08, 2009, 01:45:33 poslijepodne »
Jedno je napadati njegove tekstove, a drugo je diskutirati o njegovim fizičkim predispozicijama. Ono prvo je poželjno, ovo drugo nije.

A jel?
A njemu je dozvoljeno pisati i objavljivati što god zamisli, vrijeđati ljude prema sexualnoj orijentaciji, omalovažavati, a da se ti isti ljudi ne mogu u tim novinama niti oglasiti.
A mi bi ovdje trebali ne spominjati njega jer nije prisutan?

Iako se uopće nisam našla u njegovim "obrazloženjima" nas forumaša, osjećam (ufff kao i uvijek) da trebam na taj napis reagirati bez obzira o kome se radi jer je napisan degutantno, vulgarno, neistinito, na najvišem stupnju prezira.
Tko je taj Božić Saša da mene ili Stjepana, ili mojcu ili dadija ili dobola ili ivu ili manimu ili sve ostale prezire i degradira kao ljude u očima nekih drugih ljudi koji nas nisu čitali ali njegov uradak dobiju zakvačen za ogradu?

Oćete da vam velim - prostak i perverznjak.

I taj bu glasnogovornik? Pa taj mora ići na tečaj bontona i moralnog ponašanja.
Usput, kak sam već napisala, naučiti razlikovati pojam portal i pojam forum.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #16 : Rujan 08, 2009, 01:52:56 poslijepodne »
Ma ne treba se uzrujavati.
Njegove pamflete zbilja ne čitam nikad, i da mi ih niste tu nataknuli na nosi, ne bi pročitala ni ovu hrpu njegove kompleksaške terapije.
Ne zanima me ni objavljivanje demantija, niti reagiranje u njegovim novinama.
A najmanje od svega ga želim ovdje.
Niti me više zanima njegovo obješnjenje, niti mi se s njim diskutira, niti me zanima kaj ima za reći.
Tak da kaj se mene tiče samo nek bude tam di je. Meni ne fali.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #17 : Rujan 08, 2009, 01:57:49 poslijepodne »

A jel?
A njemu je dozvoljeno pisati i objavljivati što god zamisli, vrijeđati ljude prema sexualnoj orijentaciji, omalovažavati, a da se ti isti ljudi ne mogu u tim novinama niti oglasiti.
A mi bi ovdje trebali ne spominjati njega jer nije prisutan?



A zakaj bi mi bili isti takvi kao i on? Zakaj bi se služili istim takvim - kak velite, perverznim i prostačkim - jezikom kakvim se on služi? Ja se na takav nivo neću spuštati. I zato neću pisati kao on.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #18 : Rujan 08, 2009, 02:01:16 poslijepodne »
Citat:
A jel?
A njemu je dozvoljeno pisati i objavljivati što god zamisli, vrijeđati ljude prema sexualnoj orijentaciji, omalovažavati, a da se ti isti ljudi ne mogu u tim novinama niti oglasiti.

A nitko da se sjeti one: tko tebe kamenom ti njega kruhom.

Umjesto da vrijeđate Sašu zbog koje kile viška trebate mu pomoći da se vrati na pravi put.
Otac je oprostio sinu razmenog, oprostimo i mi Saši.

Evo malo o opraštanju...
http://www.zupa-viskovo.com/dm07_05.html

Citat:
Nije kršćanski niti reći: Opraštam, ali Bog vidi; ja se neću osvetiti, ali Bog će se osvetiti... Nemoj Boga suobličavati svome liku. Moli radije kao sv. Stjepan /gledajući Savla/: Gospodine, ne uzmi im ovo za grijeh /Dj 7,60/... To je molitva koju Bog rado uslišava; ta je molitva vjerojatno uputila Savla u Damask. Neki crkveni oci vele: da nije bilo Stjepanove velikodušne molitve posredovanja, Crkva vjerojatno ne bi imala 'Pavla'... Ako te uvreditelj i dalje progoni, Isus kaže: Radujte se...!

Predlažem da zajednički uputimo jedno ovakvo reagiranje u kojem ćemo Saši reći da smo mu oprostili. ;)

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #19 : Rujan 08, 2009, 02:35:49 poslijepodne »
Ajde dok čekamo glasnogovornicu može i Sale biti na tapeti.
Štef, kak misliš da mu oprostimo kaj zarađuje na našem vrijeđanju jedino da skupimo novce da barem jedan broj napiše istinu.

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #20 : Rujan 08, 2009, 03:35:04 poslijepodne »
Htjeli vi ili ne, percepcija čitateljstva GTa je takva da smo mi hrpa mastrubatora. A ono što je u medijima tak se i dogodilo, ono što nije zapisano nije se niti dogodilo. I mogu ja sad reći nije me briga kaj tam neki seljak misli o meni, ali nije mi niti drago da se pljuje po forumašima. Na tom forumu je pisala hrpa poštenih ljudi, neki i pod pravim imenom, a on nas je sve strpao u koš. Usporediti moje komentare na forumu i jednog TSJ-a mi u najmanju ruku diže tlak.

Meni je posve jasno da je tekst naručen, osim ako uvaženi Sale nije u posljednje vrijeme radio disertaciju na temu forumske komunikacije.

Da ne odemo u offtopic imamo prigodnih tema o ovome pa tam možemo nastaviti.

shaka zulu

  • Gost
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #21 : Rujan 08, 2009, 04:06:01 poslijepodne »


Glede mogućnosti obrane: a tko Saši brani da se ulogira na forum i lijepo nam svima objavi svoju verziju priče? Tako bi napravili hrabri lhudi, oni koji imaju mu.da izaći pred druge ljude i otvoreno i iskreno objasniti zašto su i za čiji račun napravili to što su napravili.Ovaj je forum otvoren za sve ljude koji su spremni argumentirano i otvoreno raspravljati, iznositi svoja i uvažavati tuđa stajališta!

Dapače, vjerujem da bi forumaši rado čuli njegovu verziju, iz njegovog ugla. Pa dakle, vrata su mu otvorena. I neka on sam dade odgovor na ovo Stjepanovo pitanje ima li smisla slati reakciju u Glasnik.
Jedva čekam taj log. ;) A negovu smo verziju več čuli,kaj ne?

Citat:
A jel?
A njemu je dozvoljeno pisati i objavljivati što god zamisli, vrijeđati ljude prema sexualnoj orijentaciji, omalovažavati, a da se ti isti ljudi ne mogu u tim novinama niti oglasiti.

A nitko da se sjeti one: tko tebe kamenom ti njega kruhom.

Umjesto da vrijeđate Sašu zbog koje kile viška trebate mu pomoći da se vrati na pravi put.
Otac je oprostio sinu razmenog, oprostimo i mi Saši.

Evo malo o opraštanju...
http://www.zupa-viskovo.com/dm07_05.html

Citat:
Nije kršćanski niti reći: Opraštam, ali Bog vidi; ja se neću osvetiti, ali Bog će se osvetiti... Nemoj Boga suobličavati svome liku. Moli radije kao sv. Stjepan /gledajući Savla/: Gospodine, ne uzmi im ovo za grijeh /Dj 7,60/... To je molitva koju Bog rado uslišava; ta je molitva vjerojatno uputila Savla u Damask. Neki crkveni oci vele: da nije bilo Stjepanove velikodušne molitve posredovanja, Crkva vjerojatno ne bi imala 'Pavla'... Ako te uvreditelj i dalje progoni, Isus kaže: Radujte se...!

Predlažem da zajednički uputimo jedno ovakvo reagiranje u kojem ćemo Saši reći da smo mu oprostili. ;)

Če koga zanima;
Br.tel. GT
01/6218-772   7890-165   fax: 01/7890-166
emajl
turopolj1@net.amis.hr

Ajde dok čekamo glasnogovornicu može i Sale biti na tapeti.
Štef, kak misliš da mu oprostimo kaj zarađuje na našem vrijeđanju jedino da skupimo novce da barem jedan broj napiše istinu.

Kaj si ti reinkarnacija Štefa "Rođe" Spajiča kaj je mitil suca da sudi pošteno?  ;D  ;D  ;D

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #22 : Rujan 08, 2009, 04:06:06 poslijepodne »
velite vi kaj hocete, al je on iznjeo u tekstu i činjenicu, a to
je da su neki zlorabili prijasnji forum u politicke svrhe i ugnjetavali
ostale. a takvih je bilo iz obje nam vladajuce opcije. sjecam se ljudi koji
su odlazili sa foruma zbog toga.

masturbantima je nazvao upravo takve koliko sam skuzila, a ne sve nas.
ja uopce nemam osjecaj da je govorio o meni, tak da se ne osjecam pogodjeno.
to kaj je nase pisanje njemu glupo, pa neka mu je, ne treba citati kao sto
i meni mogu biti glupi njegovi tekstovi i ne moram ih citati. nis novo, i nis posebno...

i naravno da nisam za ukidanje foruma, i za opciju kojom su se posluzili, i koju on podrzava,
a to je da radi "jednog krivoga ubiju deset nevinih...."

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #23 : Rujan 08, 2009, 05:32:29 poslijepodne »
Od kud sad taj zaključak?

Pa ne znam, ne poznam ga, ali kad pišu "Da bi čovjek bio masturbant mora si ga moći dohvatiti..." pomislio sam da mu možda trbuh smeta da ga dohvati.

Ovo je više kao ideja, manje zaključak.

Znači to nije razlog za taj njegov mogući "problem"?

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #24 : Rujan 08, 2009, 05:43:28 poslijepodne »
Sorry ako je moj komentar izgledao grubo, no barem se ne referira na laž.
Mislim da ne treba suditi o nekome prema njegovom izgledu, ali samo do određene granice. Ljude koji prijeđu neke granice mogu procijeniti samo izuzetno bezobzirnima prema svojoj okolini. No, razgovor o tome više nije vezan niti uz temu, a niti prikladan za forum.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #25 : Rujan 08, 2009, 05:52:05 poslijepodne »
Ali bi to bila dobra tema.
Koje su to granice koje se ne smije prijeći? Što su granice dobrog ukusa? Što je normalno, kad je previše, i koja je prava mjera?
Hajde, Alene, budi dobar, pa prebaci ovo negdje gdje bi o tome mogli raspravljati. Hvala, hvala  ;)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #26 : Rujan 08, 2009, 05:53:50 poslijepodne »
Možda negdje uživo, ali ne na forumu. Barem ne, ako se referiramo na konkretnu osobu.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #27 : Rujan 08, 2009, 05:58:21 poslijepodne »
Ma nisam mislila na nikoga određeno, nego na to kako neki ljudi pređu granice pa svi moramo biti fini, jer ako kažemo glasno ono što je svakome očigledno - ispadamo sami nekulturni.
Na primjer, bila sam na jednom predavanju nedugo gdje je predavač smrdio na ustajali znoj. Došlo mi je da se dignem i odem, ali sam istrpila.
O tome sam htjela. Sorry za off ovdje  :-[
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #28 : Rujan 09, 2009, 08:47:25 prijepodne »

u svakom slucaju komentar o tome da si ga nemre dohvatiti je
u rangu njegovog o masturbantima, ako ne i gori. jer jedno je sala,
a drugo kada netko to govori iz zlobe.

a vonjati po znoju ili iz usta ne mora biti odraz neopranog covjeka,
nego i nekih drugih problema sa zdravljem, al dobro, sad sam zbilja off...

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #29 : Rujan 09, 2009, 09:01:24 prijepodne »
Kaj si ti reinkarnacija Štefa "Rođe" Spajiča kaj je mitil suca da sudi pošteno?  ;D  ;D  ;D

Odmah si me skužio, ak nemre drugačije onda barem pošteno :)