Autor Tema: Gradska imovina  (Posjeta: 4723 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Gradska imovina
« : Prosinac 02, 2009, 12:04:10 poslijepodne »
Grad je od zaštićene najamnine od najma 283 stana u vlasništvu Grada trebao uprihoditi 390 tisuća kuna, ali je od toga plaćeno tek 76% pa je ukupan dug stanara povećao na 912.733,00 kuna.

Pa to je samo 115 kuna mjesečno- a koliko ja pamtim dosta je tih stanova u zagrebu.

Molim gradske vijećnike koji mene zastupaju jer sam im dala glas, a to su neki od onih 14 (da ne bi bilo zabune hihihihihi  :) ) da na aktualnom satu pitaju ili još bolje pismeno zatraže očitovanje o korištenju gradske imovine (stanova, poljop. zemljišta i/ili ostalih nekretnina).

Zanima me tko koristi iste, u kojem roku se koriste, i naravno cijena najma kao i uredno ili neuredno plaćanje.
Ukoliko vijećnici smatraju da sama mogu doći do SVIH podatka, prosim da me upute na link.

Hvala unaprijed.

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: Gradska imovina
« Odgovori #1 : Prosinac 02, 2009, 02:45:15 poslijepodne »
http://www.gong.hr/page.aspx?PageID=69

na dnu stranice su obrasci

plemenitashica

  • Gost
Odg: Gradska imovina
« Odgovori #2 : Prosinac 28, 2009, 11:05:48 poslijepodne »
...............da je Grad već jednom kupio sustav za upravljanje dokumentima koji se koristi(o) za vođenje evidencije gradske imovine, a putem kojeg su generirani i popisi gradskih stanova koji su nekad bili dostupni na gradskim web stranicama. ........

Imate li negdje spremljen taj "list papira" pa da ga opet vidim. Sjećam se da je netko (mislim kunta) na ugašenom forumu te podatke skenirao, ili povukao s nekog linka?