Autor Tema: Dobrodošli!  (Posjeta: 22918 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Dobrodošli!
« Odgovori #60 : Studeni 10, 2009, 10:43:27 poslijepodne »
A deeee si..? Jesi ti hornet na matoru il jeziku?  ;)

hornet34

  • Gost
Odg: Dobrodošli!
« Odgovori #61 : Studeni 13, 2009, 10:01:07 prijepodne »
kunta na motoru i jeziku...samo kad imam vremena...

plemenitashica

  • Gost
Odg: Dobrodošli!
« Odgovori #62 : Siječanj 17, 2010, 11:20:52 poslijepodne »
Siječanj 2010  Novi članovi  -   22  (do dana 17.01.)


Primjećujem da se ovih dana registriralo dosta novih članova.
 
Pozdravljam ih i pozivam na sudjelovanje na forumu. Znam da treba vremena dok se ufuraju, ali vjerujem da su pratili i do sad naše pisanje, pa ipak neće trebati dani privikavanja, nego da će krenuti s komentarima.

Ja ne posjedujem datoteku zgodnih smajlića, pa prosim one koji ih imaju da nadopune  sličicama poziv na razgovor svim novim članovima, a i onima koji još uvijek "šute".


Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Dobrodošli!
« Odgovori #63 : Siječanj 18, 2010, 07:48:09 prijepodne »
Siječanj 2010  Novi članovi  -   22  (do dana 17.01.)


Primjećujem da se ovih dana registriralo dosta novih članova.
 
Pozdravljam ih i pozivam na sudjelovanje na forumu. Znam da treba vremena dok se ufuraju, ali vjerujem da su pratili i do sad naše pisanje, pa ipak neće trebati dani privikavanja, nego da će krenuti s komentarima.

Ja ne posjedujem datoteku zgodnih smajlića, pa prosim one koji ih imaju da nadopune  sličicama poziv na razgovor svim novim članovima, a i onima koji još uvijek "šute".



Dobrodošli , lijepi pozdrav!!

                                                  

    Osjećajte se kao doma ali ne morate zato ovdje šutjeti.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Dobrodošli!
« Odgovori #64 : Siječanj 18, 2010, 02:54:00 poslijepodne »
Siječanj 2010  Novi članovi  -   22  (do dana 17.01.)


Primjećujem da se ovih dana registriralo dosta novih članova.
 
Pozdravljam ih i pozivam na sudjelovanje na forumu. Znam da treba vremena dok se ufuraju, ali vjerujem da su pratili i do sad naše pisanje, pa ipak neće trebati dani privikavanja, nego da će krenuti s komentarima.

Ja ne posjedujem datoteku zgodnih smajlića, pa prosim one koji ih imaju da nadopune  sličicama poziv na razgovor svim novim članovima, a i onima koji još uvijek "šute".


Ma bas nam jos to treba da se javljaju... jel ti nije se dosta kaciti na svaku rijec koju neko od aktivnih vec napise, jos bi malo i friskoga mesa??!!!

plemenitashica

  • Gost
Odg: Dobrodošli!
« Odgovori #65 : Siječanj 18, 2010, 03:38:39 poslijepodne »
........ jel ti nije se dosta kaciti na svaku rijec koju neko od aktivnih vec napise, jos bi malo i friskoga mesa??!!!

Već sam zaključila da ste po prirodi vrlo drska osoba, nedovoljno prilagodljiva i najmanje druželjubiva. To se, mislim, zove,  asocijalna. Biti će da vam fali samopouzdanja.
A možda ste i ljubomorni jer vama nisam tak pisala kad ste se uključili na forum.

I vama za informaciju, svaka nova rečenica (pa čak i vaša), bez obzira tko ju postavi na forum je za mene „friško meso“, a nikako novopridošli član kao član, tak da me „meso“ ne zanima, kroz „meso“ gledaju i procjenjuju ovakvi kao vi.  :P :P :P :P

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Dobrodošli!
« Odgovori #66 : Siječanj 18, 2010, 04:14:03 poslijepodne »
Ma bas nam jos to treba da se javljaju... jel ti nije se dosta kaciti na svaku rijec koju neko od aktivnih vec napise, jos bi malo i friskoga mesa??!!!

E, pa Vi ste zaista zločesta osoba >:( i da, slažem se "asocijalna" :P ???.

Pa nije ovaj forum "prćija" samo za "neke odabrane" ;), ovdje su svi dobrodošli :), ovo je mjesto i način da ljudi iznose mišljenja, stavove, uvjerenja, suprotstavljaju se argumentirano ili ne, u svakom slučaju mjesto razmjene i komunikacije.

Pa što Vama smetaju novi članovi :o, neka ih i zaista DOBRODOŠLI :) :) :) poštovani novi forumaši bez obzira koliko i s kime i radi čega razgovarali ili se fajtali.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Dobrodošli!
« Odgovori #67 : Siječanj 19, 2010, 12:47:26 prijepodne »
Eto, kako su se raskokodakale:)