Autor Tema: Karma  (Posjeta: 13666 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Karma
« Odgovori #30 : Rujan 25, 2009, 10:41:31 poslijepodne »
Ima jena ekipa na patologije kaj slaže,
a druga,pak,pakera. O0
Ja ti stem opče nimam problema,to mi dojde samo po sebe.Opče se ne trudim a rezultati su tu.Prirodni talent.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Karma
« Odgovori #31 : Rujan 26, 2009, 11:52:54 prijepodne »
Već i na starom forumu bilo je jasno da je ta opcija karme potpuna besmislica, koja ničemu ne služi, jer ju se ili ignoriralo ili zloupotrebljavalo, a slična je situacija i sada. Neki se logiraju samo da bi podijelili minuse ili pluseve, a ja sam na starom forumu uspijevao biti glavni negativac, obvezujući da mi svatko svakim logiranjem udijeli još minusa, kako bi se pokazala sva uzaludnost i besmislenost te opcije. No ni tada nisam uspijevao, a i tu sam čisti amater naspram nekih, iako se svojski trudim.

Kuntakinte, ne brini - svatko tko je otvoren i karakteran, reći će ti već slaže li se ili ne sa tobom, tak da se na te pluseve i mnuse ne oslanjaš. Jedno "sereš" reći će ti puno više od deset minusa, a i jedno bravo", pogotovo ako ga dobiješ od mene, isto tako... a i tako ćeš znati točno tko je kako reagirao, dok sa tom karmom ne znaš ništa... ja nemam pojma ni otkuda mi dva minusa, ni otkuda mi četiri plusa, a što je sve već samo po sebi dovoljno jadno ćinjneicom da sam ja - u plusu...  >:( >:( >:(

Za podvučem: ja sam ZA UKIDANJE te bedastoće. Najbolja potvrda tome je da ju niti jedan drugi SMF-forum ne koristi. Pametnom dosta.
« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2009, 11:55:25 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Karma
« Odgovori #32 : Rujan 26, 2009, 12:26:07 poslijepodne »
Budući da je karma i u pravom životu nevidljiva, to ili imaš ili nemaš, ili osjećeš ili ne, onda je i ovdje ta mogućnost pauzirana. Tako da se možete više koncentrirati na rasprave, a ne na plusiće i minusiće.  :)

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Karma
« Odgovori #33 : Rujan 26, 2009, 02:08:05 poslijepodne »
Ajde, fala Bogu, i tebi Stjepane, na zdravom razumu!
Tu mi sad fali smajlić palac gore  :) ali nema veze  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Karma
« Odgovori #34 : Rujan 28, 2009, 04:35:08 poslijepodne »
Ma to je bolje tako ;)

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Karma
« Odgovori #35 : Rujan 29, 2009, 07:37:02 poslijepodne »
Nekak se ne slažem s ovim mišljenjima koja zagovaraju ukidanje tzv karme i njenim ukidanjem. Nikak ni stina da je ta karma bila isključivo pokazatelj pozitivnosti ili negativnosti nečijeg mišljenja, naprotiv  bila je i najlakši , svima vidljim način , ocrnjivanja neistomišljenika, najčešće korištena od nejakih primitivnih pripadnika "čopora" koji su time lječili svoje komplekse, no svi mi "stalni forumaši" smo dobro znali procijeniti kad je u pitanju čoporativna akcija, a   kad je zaista loše napisan post. Stoga zaključujem i mogu reći da mi je u jednu ruku žao ukidanja te opcije, mada nikada nisam bio za da se zove karma, jer karma je u izvornom poimanju i značenju twe rijeći nešto sasvim deseto.  Na kraju predlažem, vratite "ocjenu" pa nek klika ko kaj hoće pa makar i čoporativno, ali nama studioznima koji znamo razlučiti i primjetitii , ipak bu nekakev pokazatelj opće društvenih kretanja i poimanja na ovom forumu.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Karma
« Odgovori #36 : Rujan 29, 2009, 11:07:11 poslijepodne »
Možeš li konkretno rastumačiti čega je to pokazatelj broj + ili - ispod nečijeg imena?
Redovni članovi i bez toga znaju tko kak diše, prema tome ne kužim kaj će ti to?
Osim ako te osobno ne raduje broj minusa kod nekih članova, kojih srećom više nema, pa smo sad svi ravnopravni.
Nema više baba roga ni dobrih vila  :P
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Karma
« Odgovori #37 : Rujan 30, 2009, 12:19:14 prijepodne »
Konkretno  psihologiju pluseka i minusa nem ti pojašnjaval al dosti si pametna da si moreš predočiti kaj sem mislil kad sem rekel da su i pluseki i minusi donekle bili pokazatelj općih društvenih  promišljanja i poimanja na ovom forumu ( i bivšem) , bez obzira na čoporativnu pripadnost i samim time proporcijonalne udjele pojedinih forumaša u djeljenju i dobivanju istih.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Karma
« Odgovori #38 : Rujan 30, 2009, 10:29:32 prijepodne »
Nebuš objašnjaval zato jer nemreš objasniti drugačije nego da je bilo tebi osobno gušt gledati minuse ispod plemenitašičinog imena.
Sve drugo je demagogija.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

plemenitashica

  • Gost
Odg: Karma
« Odgovori #39 : Rujan 30, 2009, 11:34:12 prijepodne »
Nebuš objašnjaval zato jer nemreš objasniti drugačije nego da je bilo tebi osobno gušt gledati minuse ispod plemenitašičinog imena.

Mnogima je to bio gušt, što klikati, što pogledavati. Nemam ništa protiv, svaka budala ima svoje veselje, niti su me te brojke nadahnjivale za pisanaje, a bome me nisu niti obashrabrivale, koliko god je drugima to neshvatljivo i bilo im krivo.

Međutim, zaista ne razumijem čega je to bio pokazatelj? :-\

Ako me ičiji post zadivio napišem, citiram dio teksta i napišem potpisujem zato jer je taj dio kao da sam ga sama izrekla, neke rečenice nekih forumaša budu briljantno smišljene i zaista su za pohvalit.
No, ima i rečenica koje su nerazumljive, namjerno loše prevedene, drske, vrijeđaju, i to kritiziram, tj tražim javne opomene ili ispriku.
Uopće nisam pratila tko ima koje brojke, ali znam da sam ja prednjačila, doduše ne znam u kojem omjeru, niti znam u kojem odnosu prema drugima, ali bilo je puno.  :)

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Karma
« Odgovori #40 : Listopad 29, 2009, 07:59:29 poslijepodne »
Daj admini vrnite te pluse i minuse, pak to je zgleda nasušna potreba na ovemu forumu , jer bu inaće zamrl,... pak za koga bu pisala plemenita i čemu se bu veselila , ak "budale" nebudu svraćale na forum glet kolko minusa ima. Donedavno je bila uvjerenja da joj "mi gliste" djele minuse al kad je skužila da je javnost i "njeni" forumaški kolegi isto percipiraju mam je odlučila ne znati kolko čega ima i v kakovem odnosu. Bedarije i licemjerstvo iznad sega, al na to smo i tak od nje očekivali i već navikli.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Karma
« Odgovori #41 : Listopad 29, 2009, 08:57:51 poslijepodne »
Od kak nema karme nema ni tebe tu. To puno govori  :P
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Karma
« Odgovori #42 : Listopad 29, 2009, 10:09:32 poslijepodne »
Ma tu sem ja , povremeno čitam ,al kak vidim ni ti baš nemaš inspiracije, osim di koji komentar, al više tolko da  si ga dela i da forum totalno ne zamre, neg da si baš za nekaj zagrizla.

A i sličica ti je nestala, kaj bi pak to trebalo značiti?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Karma
« Odgovori #43 : Listopad 29, 2009, 11:20:02 poslijepodne »
Kam je nestala, am ju ja vidim  :-\
To je ili pri tebi nekaj, ili je bilo privremeno. Sad je tu, naj me strašiti.
Moja sličica je najlepša, jel ni?  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Karma
« Odgovori #44 : Listopad 30, 2009, 09:00:03 prijepodne »
Kam je nestala, am ju ja vidim  :-\
To je ili pri tebi nekaj, ili je bilo privremeno. Sad je tu, naj me strašiti.
Moja sličica je najlepša, jel ni?  :)

Ne,ne  krivo Goričanka,slikica se malo vidi,pak malo ne. Evo ja je sada ne vidim ni na jednom postu pod ovom temom.Druge bum potle pogledal.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....