Autor Tema: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove  (Posjeta: 8363 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« : Srpanj 30, 2011, 09:14:43 poslijepodne »
Marko Ljubičić ušao je u polufinale umaškog teniskog turnira. Ne, nije tiskarska pogreška, već je jedan Ljubičić doista u polufinalu. Ivanov otac Marko sudjeluje na turniru poznatih i uspješno brani čast poznatog teniskog prezimena.

– Ne mogu oba Ljubičića krahirati na ovom turniru – našalio se tata Ljubičić, koji tenis igra tek osam godina. Rezultatski je podbacio i don Anđelko Kaćunko. Nakon četiri godine, prvi put ga nema u polufinalu. Netko se našalio kazavši da mu je to Božja kazna jer je na prvi meč zakasnio 35 minuta. No, don Kaćunko ne žali, ionako se u Umag došao družiti s prijateljima.

– Ima na ovom turniru i agnostika, no sve su to fini ljudi. Baš kao što je fin i Marin Čilić, moj omiljeni igrač. Volim ga i zato što se javno očituje o svojoj vjeri.

http://www.vecernji.hr/sport/tenis/don-kacunko-sportase-priprema-seminar-duhovne-obnove-clanak-314954
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #1 : Srpanj 30, 2011, 10:15:58 poslijepodne »
Kakve veze ima naslov teme sa sadržajem teksta? Ja u tekstu nigdje nisam vidio da don Kaćunko priprema išta za ikoga...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #2 : Srpanj 31, 2011, 09:28:42 prijepodne »
a kaj bi ti htel, da dojede u Mraclin pa da tebe priprema ili ti je krivo kaj nije bio na promociji nove knjige od one male Drpičke ? Očito je "U krevetu" bilo premalo mjesta za troje ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #3 : Srpanj 31, 2011, 10:39:00 prijepodne »
Ne, tuljane - ja bi htio da tekst u članku odgovara njegovu naslovu. Jer ako ćemo tom točnošću - mogli bi davati naslove tipa "Hajduk pobijedio Barcelonu", a ispod toga recept za špagete carbonara... znači, ako je u naslovu spomenuta organizacija duhovnog seminara, onda želim čitati o tome, a ne o onom debilu Štimcu koji je toliko vjernik da smatra kako izvan crkve smije prostačiti...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #4 : Srpanj 31, 2011, 11:18:40 prijepodne »
Očito si zrel za Kačunkovu i Sučevu pripremu. Ako ti ne paše ono kaj piše, imaš link od kuda je članak prenešen, pa se njima žali ...  Neću te zvati nikakvim životinjskim nazivima kao ti druge, životinje su pametna i plemenita bića ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #5 : Srpanj 31, 2011, 12:34:42 poslijepodne »
a ne o onom debilu Štimcu koji je toliko vjernik da smatra kako izvan crkve smije prostačiti...

Kao što si i ti veći katolik od pape a vidimo i ovdje na forumu, kako prostačiš. :P
A tko je veći debil prosudi sam. ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #6 : Srpanj 31, 2011, 02:31:57 poslijepodne »
Kao što si i ti veći katolik od pape a vidimo i ovdje na forumu, kako prostačiš. :P
A tko je veći debil prosudi sam. ;)

Pa ja nisam veći katolik od Pape, niti se tako držim - no tako i ne tumačim kao taj Štimac, koji sebe pravda time "što nisu u crkvi, već je don Kaćunko došao njima" - znači, time automatski može raditi što hoće i don Kaćunsko se treba prilagoditi njemu??

Glede debilizma - ne brini, tebe nitko ne ugrožava. Niti to može. Ti si na toj ljestvici kao redni broj nula - spomenik koji se ne smije dirati... onda dolazimo mi ostali.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Don Kaćunko u Brlogu
« Odgovori #7 : Kolovoz 02, 2011, 10:09:44 prijepodne »
"ŽUPE Sv. Stjepana u Kompolju i Marijinog Pohođenja u Brlogu predat će novoimenovanom upravitelju vlč. Anđelku Kaćunku. Primopredaja će se izvršiti najkasnije do 25. kolovoza", stoji u dijelu vijesti  koju prenosi IKA o tome kako je gospićko-senjski biskup Mile Bogović potpisao više dekreta kojima su nove službe dobili svećenici u Gospićko-senjskoj biskupiji.

Fatalna književnica Nives

Iz tog dijela vijesti potpuno je jasno kako je don Kaćunko ponovno degradiran. Još prije tri godine odlukom vrha Crkve iz zagrebačkog vojnog ordinarijata poslan je u Gospić. Navodno je okidač za njegov premještaj bilo pojavljivanje Kaćunka na promociji knjige Nives Celzijus.

Don Kaćunko dao je preko svojih blogova naslutiti da nije htio šutjeti te da je upravo zbog svog jezika morao napustiti Zagreb. No koji je sada razlog da se uobičajeno kontroverznog Kaćunka iz Gospića gdje je bio duhovni pomoćnik u župi Navještenja Gospodnjega izmjesti u Brlog, nije nam jasno.

No, zanimljivo je kako bi i ovog puta prije same odluke don Kaćunko bio na promociji knjige. Pogađate kako bi i ovog puta krivica mogla pasti na "fatalnu Nives" s obzirom da se Kaćunko niti prije mjesec dana pojavio na promociji njene nove knjige "U krevetu s Christianom".

Tri knjige

Novi list pozivajući se na dekret biskupa o izmještenju Kaćunka piše kako je ovaj svećenik u Gospiću bio omiljen, i kao svećenik, novinar, bloger i kao vrstan tenisač.

"Posebno si je dao oduška kroz pisanje pa je u tri godine u Gospiću napisao tri knjige. Zadnje zajedničko pojavljivanje biskupa Bogovića i don Kaćunka bilo je prije nekoliko dana na komemoraciji u Boričevcu", napominje se u Novom listu koji također dvoji o pravim razlozima odlaska Kaćunka u Brlog.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/don-kacunko-ponovno-degradiran-zbog-knjizevnice-nives-crkva-ga-premjestila-u-brlog--/564417.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #8 : Kolovoz 02, 2011, 11:41:25 prijepodne »
Daj više prekini sa citiranjem tog smeća od Indexa i njihovih wannabe komentara i zaključaka koje nitko ne vidi osim svevidećeg Babića i njegove lopovsko-"novinarske" ekipe... kako jedan glupan i plaćenik tipa Babića, koji u crkvi u životu nije bio (i koji je predvodnik struje pljuvača po svemu vjerskom i crkvenom) zna što je za nekog svećenika "degradacija u službi"...?

Da u njemu ima duhovnog i intelektualnog koliko je pod opranim podrezanim noktima crno, ne bi sraćkao takove gluposti. BTW, u Gospiću je sigurno don Kaćunko imao manje ingerencije i manje područje od onoga koje ima sada, kada ima dvije prostorno velike župe... to je konstatacija "vrijedna" kao i kada se vlč. Sudac povukao van javnog života, bez ikakve župe ili kapele u nadležnosti - znači li to da je "degradiran"?? U Babićevu plaćeničkom mozgiću postoji samo jedna vrsta uspoređivanja i shvaćanja, i to je njegov problem - što bi (kao i neki ovdje) htjeli pametovati o stvarima o kojima nemaju baš previše pojam. Ako imaju išta...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #9 : Kolovoz 02, 2011, 11:47:29 prijepodne »
Hoćeš mi možda ti zabraniti, onako kao milicajac da objavljujem tekstove sa Indexa ? Jesam li bilo kojoj rječju tebe spomenuo ? Trkeljaš o svemu bez veze. Smetaju te vicevi (ako su o policajcima) Smeta te pisanje o Kačunku (Sudca nisam ni spomenuo) Daj me se okani ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #10 : Kolovoz 02, 2011, 11:53:41 prijepodne »
Hoćeš mi možda ti zabraniti, onako kao milicajac da objavljujem tekstove sa Indexa ? Jesam li bilo kojoj rječju tebe spomenuo ? Trkeljaš o svemu bez veze. Smetaju te vicevi (ako su o policajcima) Smeta te pisanje o Kačunku (Sudca nisam ni spomenuo) Daj me se okani ...

Neću zabraniti - moja intencija nisu zabrane, nego da prestaneš sam sebe sraćkati na citiranjem lažova i glupana tipa Indexa, jer ako želiš ostaviti dojam upućenog i informiranog - sa Indexom ti to svakako NEĆE uspjeti. I sa prenošenjem uvijek jednakih interesa - poistovjećuješ se sa Indexom i njihovim stavovima (tj. stavovima njihovih bjelosvjetskih gazdi) za koje su plaćeni da ih iznose, a to je svima jasno što su i kakvi su... BTW, u prizmi toga je i prenošenje Indexa samo trollanje i spamanje foruma. Jako napuhani senzacionalizam iza kojega nema ni trunke istine.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #11 : Kolovoz 02, 2011, 12:45:52 poslijepodne »
jesi smiješan ... naslov ove teme ti piše gore, a prenešen je iz Večernjeg Lista (pogledaj dolje) ...  ali tebi ni to nije bilo u redu ...  Samo dokazuješ da voliš gnojiti o svemu i svačumu i dokazivati da si samo ti u pravu ... žalosno ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #12 : Kolovoz 02, 2011, 02:22:54 poslijepodne »
jesi smiješan ... naslov ove teme ti piše gore, a prenešen je iz Večernjeg Lista (pogledaj dolje) ...  ali tebi ni to nije bilo u redu ... 

Pa zar je važno otkuda je prenesen? Ja konstatiram činjenice, pa baš da ih je objavio i Ured Predsjednika, zabole me zato!

Naslov članka nema veze sa tekstom u članku - i to je to. Pa da su objavili Jutarnji, Podnevni i Večernji list zajedno - potpuno je nevažno tko je... ja nemam komplekse kao ti da se povinujem nečijem sranju samo zato jer je taj netko "jako važan, poznat ili utjecajan".
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #13 : Kolovoz 02, 2011, 02:55:50 poslijepodne »
sleđ ... daj prostači i bezobrazno se ponašaj doma za stolom, ako smiješ, ali ovdje ne.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Don Kaćunko za sportaše priprema seminar duhovne obnove
« Odgovori #14 : Kolovoz 02, 2011, 03:57:05 poslijepodne »
Ne znam kaj sam prostačio, bezobrazan sam uvijek i prema svima koji drugo ne zaslužuju, i to radim svugdje i u svako doba. Doma ne - ne zato jer ne smijem, nego zato jer oni to ne zaslužuju. No ti svakako zaslužuješ. I moj potpis je takav. Bezobrazan.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”