Autor Tema: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?  (Posjeta: 5637 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« : Lipanj 08, 2011, 02:58:03 poslijepodne »
Dan prije Papina posjeta Hrvatskoj na zagrebačkom Cvjetnom trgu održan je prosvjed ateista. Prema nekim medijima okupilo se tridesetak prosvjednika, neki navode da ih je bilo 40, dok Index i slični mediji navode da se okupilo čak 50 prosvjednika.

Kojoj brojci vi vjerujete? I trebali li Vlada RH nakon ovakvih masovnih prosvjeda ateista revidirati svoje ugovore sa Svetom Stolicom?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #1 : Lipanj 08, 2011, 03:09:30 poslijepodne »
Jaka muda... kako im je sadržajna svijest, tako im je sadržajno i okupljanje... možda da im je Pernar slagao organizaciju, onda da...  >:D ;) :P ::) :-X
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #2 : Lipanj 08, 2011, 03:16:55 poslijepodne »
Što je autor ove teme htio, vjerojatno ni on sam nezna ;D

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #3 : Lipanj 08, 2011, 03:22:35 poslijepodne »
Što je autor ove teme htio, vjerojatno ni on sam nezna ;D


Što sam htio, jasno je svakome tko ima bar jednu moždanu stanicu.

No, eto tebi nije jasno.  ;D


Jaguar

  • Gost
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #4 : Lipanj 08, 2011, 03:26:54 poslijepodne »
Što je autor ove teme htio, vjerojatno ni on sam nezna ;D


Što sam htio, jasno je svakome tko ima bar jednu moždanu stanicu.

No, eto tebi nije jasno.  ;D



Kada bi moje moždane stanice radile na tvom nivou, osjećao bi se zaista jadno i prokleto, ovako sam ipak sretan i zadovoljan, posebno imajući u vidu kakvih sve kretena ima naokolo. 8)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #5 : Lipanj 08, 2011, 04:29:58 poslijepodne »
Što je autor ove teme htio, vjerojatno ni on sam nezna ;D

Indikativno je što baš tebi nije jasno, iako nas velikim dijelom to ne čudi, jer smo u te indicije bili sigurni i prije.

No autor je htio reći kako su ti samozvani ateisti, agnostici ili watafak drugi samo obični isprazni lajavci, koji iza svojih djela i uvjerenja ne mogu stajati, jer je najčešće riječ o dvoličnim šupcima koji bi pljuvali, ali i zamjerali se, naravno, OGROMNOJ većini... jer se to ipak ne može raditi a da te ne prepoznaju i ocrne tvoju sposobnost "ispravne procjene".

Dokazali su samo da je to skupina prokletih ljudi koji se ne mogu pomiriti sa činjenicom da njihov sistem i njihov svjetonazor ne znače ništa u ovoj zemlji i ovom društvu. To je šačica jadnika koji kritiziraju - a da sami ne znaju zašto, koga, te što imaju od toga...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #6 : Lipanj 08, 2011, 10:08:07 poslijepodne »
Što je autor ove teme htio, vjerojatno ni on sam nezna ;D

Indikativno je što baš tebi nije jasno, iako nas velikim dijelom to ne čudi, jer smo u te indicije bili sigurni i prije.


Meni je vrlo jasno, iako uopće nema smisla o tome trkeljati nekoliko dana poslije, prije svega bez ikakvog linka i dokaza za sve  što je autor napisao, ali eto dobro došlo i tebi da se možeš "nježno" izraziti sa nazivima šupak, lajavci, ...... u pravom katoličkom duhu, nema što, da bi riječi rekao.

 
Sve katolik do katolika, mene je sram takvih katolika, a veći katolik sam od tebe i autora, zajedno.
Samo se ne lupam u prsa s time i ne vičem da me ceo svet čuje.
I na koncu, dozvoljavam svakome pravo da se osjeća kako hoće i želi, da bude slobodan bilo u svom vjerskom ili bilo kojem drugom svjetonazoru, utoliko me tješi činjenica da sam nekoliko koraka ispred tebe i tebi sličnih. ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #7 : Lipanj 09, 2011, 02:00:39 poslijepodne »
u pravom katoličkom duhu, nema što, da bi riječi rekao.

Jebe mi se kaj buš rekao, za to će mi suditi Bog - a do tada gušt je moj.
 
Sve katolik do katolika, mene je sram takvih katolika, a veći katolik sam od tebe i autora, zajedno.

Kaj tebe, pravoslavca, ima biti sram katolika??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #8 : Lipanj 09, 2011, 11:34:19 poslijepodne »

 
Sve katolik do katolika, mene je sram takvih katolika, a veći katolik sam od tebe i autora, zajedno.

Kaj tebe, pravoslavca, ima biti sram katolika??

Katolika me nije sram, jasno i čitko sam napisao "takvih katolika", treba samo znati čitati.
A za tebe mogu biti i pravoslavac, jer pun si mržnje, pa uživaj u svojoj tjeskobi. Čak mi te nije ni malo žal.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #9 : Lipanj 10, 2011, 09:26:44 prijepodne »
Ne smije ni biti, jer da me takovi žale - mislim da većeg poniženja nema. Ja te molim da me ne žališ.

Jer tvoje žaljenje mi je jad, kao i kada mi Mišo Kovač veli da je njegov šmrkavi balavi sin od 15 godina, koji je - glupošću napušene djece usred luksuznog stana u centru Zagreba - "stvarao ovu državu" (i takav napušen, igrajući igre kojima nije dorastao, izgubio život),- na kaj ja velim da "jebem državu koju su stvarali takvi kao on".
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #10 : Lipanj 10, 2011, 09:55:04 prijepodne »
Ne smije ni biti,  Ja te molim da me ne žališ.


Ni neću, imaš ti amarkulina koji te žali, dovoljno. :P

Pročitaj sam sebe, na koji način pišeš o jednom izgubljenom mladom životu, kakav god da on bio.
Imaš ti djecu? Dijete i da je najgore ipak je dijete, u ovom slučaju Mišino.
Jesi nekada u toj svojoj glavurdi zamislio da se to može i tebi dogoditi, ne daj bože? Ne prizivam to i ne želim da ti se dogodi, ne daj bože. Međutim i sam si rekao Bog će ti suditi, pa neka tako i bude, pravi katolik se ne ponaša i ne izražava tako kao ti, daleko si ti od tog i takvog katolika. Amen i neka ti Bog pomogne da savladaš sam sebe.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #11 : Lipanj 10, 2011, 10:13:58 prijepodne »
Ne smije ni biti, jer da me takovi žale - mislim da većeg poniženja nema. Ja te molim da me ne žališ.

Jer tvoje žaljenje mi je jad, kao i kada mi Mišo Kovač veli da je njegov šmrkavi balavi sin od 15 godina, koji je - glupošću napušene djece usred luksuznog stana u centru Zagreba - "stvarao ovu državu" (i takav napušen, igrajući igre kojima nije dorastao, izgubio život),- na kaj ja velim da "jebem državu koju su stvarali takvi kao on".

... i koju "čuvaju" takvi kao ti ... katastrofa i jedno i drugo.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #12 : Lipanj 10, 2011, 02:42:12 poslijepodne »
Maske su pale. Car je gol.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #13 : Lipanj 10, 2011, 03:21:03 poslijepodne »
Pročitaj sam sebe, na koji način pišeš o jednom izgubljenom mladom životu, kakav god da on bio.

Ajde ne laprdaj, očito je da nemaš IQ ni kolika je vani temperatura za hladnijeg dana, jerbo ne možeš shvatiti ono o čemu pišem, dapače ti fali ono "razumijem što čitam". Da ne čitaš prebrzo i prepovršno, možda bi nekaj i bilo od tebe.

Ja nisam pisao o nečijem mladom životu; njega mi je iskreno žao, i smatram da je za to Mišo trebao debelo odgovarati kao roditelj, jer je idiot koji je svojem sinu za 15.-i rođendan poklonio - PIŠTOLJ! Ti možeš misliti štogod hoćeš, ali moraš biti debeli kriminalni idiot od roditelja da svojem malodobnom djetetu ideš pokloniti nešto što mu - na kraju krajeva - ne smiješ pokloniti niti zakonski, jer maloljetna balavurdija ne smije imati dodir sa vatrenim oružjem, a pogotovo je ljigavo što je taj glupan išao liječiti svoje komplekse i prozivke da je Srbin na najgori mogući način - da svojeg klinca na silu upiše u vojne snage, konkretnije HOS (jer su ga u HV-u odbili, naravno, jer je maloljetan!), i pošalje ga na front, a kako bi javnosti pokazao da je on velika Hrvatina.

Moj sin, koji ima sada 16 godina, da veli da bi on išao u nekakav rat, mogao bi dobiti samo po jednu šamarčinu slijeva i zdesna (iako ja nikada nisam digao ruku na nijedno moje dijete ili na bilo koji žesnki stvor na ovom svijetu), jer klincu je mjesto u razredu sa knjigom u ruci, a starijim majmunima je mjesto u blatnom rovu. BTW, da je taj Mate Mišo ikakav čovjek, mogao je on sam otići na front (bilo je u rovovima i starijih, od kojih je najlegendarniji pokojni Sven Lasta), a da je ikakav čovjek - nebi ni fulao svoje nepostojeće srce kada se, kao, htio ubiti (sa malo previše predomišljanja). Jerbo kako rekoh - jebem ja državu koju bi stvarali takvi klinci od 15 godina, dok bi si njihovi očevi, u nekakvoj hinjenoj emocionalnoj mahnitosti, čupali kosu... mogao je doći meni nakon tog događaja, bez onog glavatog skalpa bi sigurno ostao...

Znači, ja nisam pisao o djetetu; ja sam pisao o PRINCIPU, koji je - kao i tvoj - neobranjiv. O principu da se pod jednu istinu protura nešto sasvim deseto...

Probaj pročitati ponovo moj post - sporo, riječ po riječ, možda i shvatiš...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Na prosvjedu ateista se okupilo 30 ili 50 osoba?
« Odgovori #14 : Lipanj 10, 2011, 03:23:22 poslijepodne »
... i koju "čuvaju" takvi kao ti ... katastrofa i jedno i drugo.

Da, čuvamo idiote kao što si ti - da ne idu van i ne truju ostale, jer su kao i ekološka katastrofa - niš koristi, sama šteta zraka kojeg dišu i hrane koje požderu...

Takvi kao ja su je stvorili - da bi takvi idioti kao ti mogli pljuvati po njoj i srati unedogled. Sram te može biti - kada bi znao što sram je, bijedniče. I ti i tvoji istomišljenici. Šuge svjetske...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”