Autor Tema: Opcije foruma  (Posjeta: 35255 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #75 : Kolovoz 28, 2010, 04:01:29 poslijepodne »
Čačić je genijalac za sve naše političare, u smislu znanja, stručnosti i sposobnosti

Prošli sam tjedan išel na jedan dan u Split (četvrtak). Kak mi se nije žurilo, išel sam cijelim putem prema dolje magistralama. Stara karlovačka je fino uređena, asfaltirana, s pločnicima dobrim dijelom. Kroz Liku je bila pjesma, jer su kamioni preusmjereni okolo. Za 6 sati lagane vožnje, bez ijednog zastoja ili kolone, prošel sam tih cca 400 km.

U povratku sam opet krenul preko Sinja. Sve do Udbine išel sam starom cestom: milina. Tri auta su pretekla mene, ja dvojicu. Žive duše nije bilo na cesti - a bil je petak navečer.

Onda sam se kod Udbine popel na auto-cestu; bilo je već 23 sata, pa da umor i iznenađenja na cesti ne izazovu vraga. Sasvim druga slika! Hrpa auta na auto-cesti, odmorišta puna, benzinske isto. Laganih 120 cijelim putem, na Lučkom svi izlazi puni, ali bez čekanja.

I kad se to dvoje usporedi, a bil je dan bez ljetne špice, onda se vidi koliki je značaj auto-cesta za naš turizam. Šipak bi toliki ljudi dolazili da moraju kroz brege i zavoje satima šepesati za nekim kamionima. Prema tome, kapa do poda Čačiću i Račanu na tom projektu!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #76 : Kolovoz 28, 2010, 04:15:38 poslijepodne »
I ne samo to, nego ako pogledamo cijene po kojima je radio tu cestu i usporedimo danas koliko su napuhane cijene po kilometru, znamo kam ta razlika ide, o čem mi pričamo.

Uz to, Čačić i danas izlazi sa projektima koji mogu biti pokretač svekolikog razvoja u zemlji, ima viziju, ima znanje, ima sposobnost, ima ustrajnost, ima odgovornost, ima moć dobrog upravljanja i ima moć dobrog ekipiranja sposobnih Timova koji sve te projekte mogu sprovoditi s njim na čelu. I zato je mnogima bahat, mrzak i ne podnose ga, jer mi smo poznati po tom jalu prema pametnijem od sebe.

I još jedna nevažna stvar, Čačić je jedini koji nije zapošljavao ljude po podobnosti, nego jedino po znanju i sposobnosti, stog stanovišta je inače HNS kao stranka vrlo selektivna i rigorozna, pa čak kad su i njeni članovi u pitanju, što naravno kod svih drugih nije takav slučaj a posebno kod HDZ-a, koji vesla samo po stranačkom ključu, samo po podobnosti i onda se mi pitamo a zašto smo mi to danas u takvoj situaciji u kojoj jesmo, a HDZ to čini punih 16 godina ako izuzmemo one 4 godine koalcijske vlasti.

I tu je ključ cijelog problema, Čačić živi život bar 20 godina ispred HDZ-ovaca, zato ga ne vole, da ne kažem mrze, zato nevole HNS, da ne kažem mrze, što bi bilo čak puno ispravnije i realnije.

Moram napomenuti još i to da nitko nije savršen pa ni Čačić ali u ovoj kaljuži, među našim političarima Čačić je genijalac.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #77 : Kolovoz 28, 2010, 04:20:19 poslijepodne »
Ma nisam se uključivao do sada u ove rasprave, međutim nameće se jedan logično pitanje kam ide ovaj Forum?

E sada u kom smjeru ide ovaj Forum, da li je na sceni "peta kolona" koja ga treba ugasiti i uništiti, koliko mogu primjetiti krenuli smo u tom smjeru, moje mišljenje a nemora biti tako.

Tko si je to postavio za cilj i čiji je to ineters? Tkome smeta ovaj forum ovakav kakav je? Jedino što znam, da mnogima smeta.
A vrijeme  će pokazati sve ostalo.

Moje je mišljenje da smo u krenuli u pospremanje i čišćenje foruma od negativnosti, a ne u njegovo gašenje. Ja sam malo prenaivno mislio da će ovdje biti minimalno onih koji rade po nečijim naputku i koji igraju zakulisne igre, a da će biti više onih koji će pisati ono što misle. Protekla godina dana me je demantirala i pokazala da ima previše onih koji su ovdje po nekoj zadaći. Isti ti stranački vojnici su sve one koji su govorili što sami misle pokušali strpati u protivnički stranački stožer jer im je nepojmljivo da netko misli vlastitom glavom pa su se rukovodili onim da 'ako ne misliš kao mi, onda si njihov'.

Na ovom forumu bi svi trebali moći izreći svoje mišljenje, bez da ih neki stranački vojnici odmah sjeste u neku kategoriju i opale prljavim oružjem po njima.

Sledge bi od sada svojim vlastitim primjerom trebao pokazati kako se ponaša pravi član foruma.

P.S. Spominjanje Pusićke i Čačića u ovom kontekstu je off topic, to vam je jasno.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #78 : Kolovoz 28, 2010, 04:22:27 poslijepodne »
@JosipJoža i @amarkulin: jel' vi to namjerno zaje.avate? Ovo nije rasprava o autocestama, Čačiću i Račanu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Necenzurirano
« Odgovori #79 : Kolovoz 28, 2010, 04:25:55 poslijepodne »
Nemoj letjeti previše, rekao sam ti - imaš svoj blog i tamo davaj objave. Ovo je i tebi upozorenje, a ako treba nestati i 7 tema i 48 postova u dvije minute - nestat će. Žalbe svaki šesti četvrtak u mjesecu od 01,20 do 01,25 sati...

Tako je care, to ja zovem odlučnošću, imaš moju osobnu podršku.

Stoga da velim onu staru tursku - ili se pokloni, ili se ukloni. Tako da nekakav izbor ipak - imaš! I ti i svi - vidiš kako je demokracija dobra stvar!

Glumiti novu facu na forumu je puno benignije nego glumiti važnu facu na forumu - a što ti radiš. Zato malo smanji doživljaj, napravi svoj forum, i zapjevaj - "idem tamo gdje je sve po mom...". Jer tu sigurno NEĆE biti.


Slažem se, moje iskustvo s moderatorom nije tako loše, iako sam član od nedavno koliko mogu primjetit samo ekipa koja veliča HNS ima problema s moderatorom, ili se to meni samo čini

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #80 : Kolovoz 28, 2010, 04:47:32 poslijepodne »
@JosipJoža i @amarkulin: jel' vi to namjerno zaje.avate? Ovo nije rasprava o autocestama, Čačiću i Račanu.


stjepane,

što se mene tiče, ne, samo je spontano došlo ne razmišljajući koja je tema, tako vrlo često, prepostavljam svi napravimo off topic.

@Mile brate, samo Vam se čini, to što netko od nas podržava nekoga ne znači uvjetno i odmah da je stranački vojnik, pouzdano to znam za plemenitašicu i iskreno bi nam trebalo svima biti žao zbog nje, što je otišla, milsim da je ovaj forum izgubio puno zbog toga, jer je sadržajno i konstruktivno diskutirala, to što su je neki smjestili, između ostalih i novi moderator nekam, to je dugi par cipela a ni približan istini.

Osobno sam sada na nekim drugim temama postavio postove i neke tekstove, koji ukazuju i na neki način i "dokazuju" teške i velike kriminale u ovoj zemlji, prema tome, govoriti ću i o Čačiću, makar nemam ništa od njega, ali imam jad i bijedu ove zemlje skupa zajedno sa svima Vama, nemojmo biti slijepi kod zdravih očiju, vidimo kam idemo i kam nas vode, bez obzira tko je u pitanju sada, da je i netko drugi na isti način bi pisao. Ja sam realista i praktičar a ne političar a hvala bogu imam i zdrave oči još uvijek.

Bio bih sretan kada bi se Sledge ispričao prije svega kao forumaš, plemenitašici javno i pozvao je ponovo na forum i u diskusiju.
Naravno to je stvar njegove osobne odluke koju će donijeti. Dozvoljavam se bi da sugeriram. ;)

Ak sam napravio off  topic a jesam vjerojatno, ispričavam se unaprijed.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #81 : Kolovoz 28, 2010, 04:55:20 poslijepodne »
Dobro si primjetio Mile. osim cinjenice da su problem oni, a ne da imaju sa nekime problem. Ocito ih je pogodila stvarnost da je neko moderator ko bas ne misli kao oni. Nisam gledao, ali navodno je Plemenitasica prva obrisala profil, ako je, onda to i nije neka steta, kao sto je sledge rekao, nek nastavi na svome blogicu mlatarati o velicini HNS-a i vodstva mu, a nez pokrica. Ocekuje se da se i JosipJoza ispise odavde ili ce on jos malo lupetati o svojim nedokazanim velicinama tipa Cacic koje eto, priglupi narod ne prepoznaje.
Nije nikava tragedija sto likovi tipa pklemenitasica odu sa foruma, pa oni su ubijali svaku volju za nekom normalnom konverzacijom, ubijali u pojam svakoga novoga clana koji je ista zelio reci. Sve ovo ce vise manje pomoci forumu da zivne...
istina da sledge ima svojih zutih minuta, ali jebi ga, ko ih nema... no nekima je zuta minuta stalno ovdje!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #82 : Kolovoz 28, 2010, 05:07:49 poslijepodne »
. Ocekuje se da se i JosipJoza ispise odavde ili ce on jos malo lupetati o svojim nedokazanim velicinama tipa Cacic koje eto, priglupi narod ne prepoznaje.
Nije nikava tragedija sto likovi tipa pklemenitasica odu sa foruma, pa oni su ubijali svaku volju za nekom normalnom konverzacijom,

E vidiš, ja zna da bi ti volio da i ja odem ali neću, zbog tebe i tebi sličnih.
O tome da li je narod priglup ili ne ne bi diskutirao, narod bira i kak izabere tak mu i je, naravno da neki to čine iz interesa, jedni imaju ove povlastce, jedni one, jedni su podobni, pa se zaposle u VG Čistoću, recimo, ja sam oslobođen bilo kakvih intersa pa stoga mogu biti svoj za razliku od tebe.

Neki "likovi" poput plemenitašice, od njih smo imali što i naučiti i saznati za razliku od tebe, osim......jebi ga ......ništa drugo i sraćkanja po HNS-u, al dobro sreća da imamo VG Čistoću pa će to sraćkanje da počisti. :P :P


I na kraju tužna vijest za tebe, neću otići, kao što rekoh samo zbog tebe i tebi sličnih. ;D

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #83 : Kolovoz 28, 2010, 05:11:25 poslijepodne »
. Ocekuje se da se i JosipJoza ispise odavde ili ce on jos malo lupetati o svojim nedokazanim velicinama tipa Cacic koje eto, priglupi narod ne prepoznaje.
Nije nikava tragedija sto likovi tipa pklemenitasica odu sa foruma, pa oni su ubijali svaku volju za nekom normalnom konverzacijom,

E vidiš, ja zna da bi ti volio da i ja odem ali neću, zbog tebe i tebi sličnih.
O tome da li je narod priglup ili ne ne bi diskutirao, narod bira i kak izabere tak mu i je, naravno da neki to čine iz interesa, jedni imaju ove povlastce, jedni one, jedni su podobni, pa se zaposle u VG Čistoću, recimo, ja sam oslobođen bilo kakvih intersa pa stoga mogu biti svoj za razliku od tebe.

Neki "likovi" poput plemenitašice, od njih smo imali što i naučiti i saznati za razliku od tebe, osim......jebi ga ......ništa drugo i sraćkanja po HNS-u, al dobro sreća da imamo VG Čistoću pa će to sraćkanje da počisti. :P :P


I na kraju tužna vijest za tebe, neću otići, kao što rekoh samo zbog tebe i tebi sličnih. ;D

Joza kad imas toliko hrabrosti javno srackati o mome poslu u cistoci, reci onda tko si, pa da vidimo dokle seze tvoja hrabrost... a ako to ne ucinis, naravno da trazim od admina tvoje potpuno baniranje 8 pa nemoras onda sam izlaziti van) jer iznosis moje stvari iz privatnog zivota ovdje.
Naravno, da ne spominjem koliko si puta rekao za muhu tko je i sto je.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #84 : Kolovoz 28, 2010, 05:24:03 poslijepodne »
Ponovno ista stvar kao i u drugoj temi, ne razumijem i ne kužim, s čim ja to otkrivam tvoj privatni identite, daj molim te prosvijetli me. Evo ponovno čitam svoj post i nemogu dokučiti o čemu ti ovde pišeš i za što to mene optužuješ, pazi čuda još tražiš baniranje za mene, na temelju čega molim lijepo.Da ti skopiram još jednom moj post i boldam:

E vidiš, ja zna da bi ti volio da i ja odem ali neću, zbog tebe i tebi sličnih.
O tome da li je narod priglup ili ne ne bi diskutirao, narod bira i kak izabere tak mu i je, naravno da neki to čine iz interesa, jedni imaju ove povlastce, jedni one, jedni su podobni, pa se zaposle u VG Čistoću, recimo, ja sam oslobođen bilo kakvih intersa pa stoga mogu biti svoj za razliku od tebe.

Neki "likovi" poput plemenitašice, od njih smo imali što i naučiti i saznati za razliku od tebe, osim......jebi ga ......ništa drugo i sraćkanja po HNS-u, al dobro sreća da imamo VG Čistoću pa će to sraćkanje da počisti. 


I na kraju tužna vijest za tebe, neću otići, kao što rekoh samo zbog tebe i tebi sličnih.




Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #85 : Kolovoz 28, 2010, 05:25:13 poslijepodne »
Prema tome, kapa do poda Čačiću i Račanu na tom projektu!

To nije njihov projekt. Taj projekt postoji još dok je Čačić učio morta mešati u školi...

Čačić i danas izlazi sa projektima koji mogu biti pokretač svekolikog razvoja u zemlji, ima viziju, ima znanje, ima sposobnost, ima ustrajnost, ima odgovornost, ima moć dobrog upravljanja i ima moć dobrog ekipiranja sposobnih Timova koji sve te projekte mogu sprovoditi s njim na čelu.

Naravno - kada su to timove njegove osobne tvrtke, kojoj isposluje poslovanje sa državnim tijelima kojima je rukovodio, a pogotovo je ekipiran sa Bosancima i Rumunjima i inima koji rade u njegovim tvrtkama bez dozvola boravka i rada, da ne velim ilegalno, čime on zakida državu za znatna davanja i poreze.

Stvarno, kapa do poda! Čovjek ima - SVE!

I još jedna nevažna stvar, Čačić je jedini koji nije zapošljavao ljude po podobnosti, nego jedino po znanju i sposobnosti,

I jeftinoći, te mogućnosti da na istome osobno dobro zaradi i ošteti državu koju bi vodio.

BTW - jesi li mislio "nevažna stvar", kako si napisao, ili "ne manje važna stvar" - što bi imalo smisla u jednom takvom pamfletu hvalospjeva?

stog stanovišta je inače HNS kao stranka vrlo selektivna i rigorozna, pa čak kad su i njeni članovi u pitanju, što naravno kod svih drugih nije takav slučaj a posebno kod HDZ-a, koji vesla samo po stranačkom ključu, samo po podobnosti i onda se mi pitamo a zašto smo mi to danas u takvoj situaciji u kojoj jesmo, a HDZ to čini punih 16 godina ako izuzmemo one 4 godine koalcijske vlasti.

Ti si neki komedijaš?

Moram napomenuti još i to da nitko nije savršen pa ni Čačić ali u ovoj kaljuži, među našim političarima Čačić je genijalac.

To definitivno. Toliko godina krasti i varati, bahatiti se, gaziti ljude, nepoštovati osnovne propise ove zemlje, skrivati se iza imuniteta, pogodovati samome sebi, i da ti nitko ništa ne može - da, tip je preeejebeni genijalac!! Skidam kapu!

Da sam bar ja takav, ili moja djeca u ovom životu (kako je jedan gledatelj rekao Iviću Pašaliću u jednom intervjuu)! Da mogu gledati u oči cijeloj državi i srati netremice, bez treptaja ili podizanja pulsa ma za i jedan jedini otkucaj, da imamo 12 cm debelu kožu od koje se odbijaju sve malverzacije, optužbe, upereni prsti i pogledi, i da mi nitko ništa ne može... Da - volio bih to! Koga još interesira moral, karakter i poštenje? Koga??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #86 : Kolovoz 28, 2010, 05:26:10 poslijepodne »
a ja ponavljam, ako si glup, nije vazno... ostani ovdje, ako nisi, onda znas jako dobro sto radis... pa ti sada odluci, mozda vise volis glup ostati...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Necenzurirano
« Odgovori #87 : Kolovoz 28, 2010, 05:29:17 poslijepodne »
mogu primjetit samo ekipa koja veliča HNS ima problema s moderatorom, ili se to meni samo čini

Tkogod ima probleme sa mnom, to sigurno nije zbog stranačke pripadnosti ili političke orijentacije. No ima ako ne zna da te svoje pionirske pjesmice i ode svojim "velikim i dragim vođama" mora spuštati na za to adekvatno mjesto, tj u podforum politika-lokalna politika.

Svugdje drugdje je to jednako bačenom papiriću na cestu, umjesto u koš za smeće, ili bačenom čiku umjesto da ga se ugasi u pepeljari. I tako se i tretira.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Necenzurirano
« Odgovori #88 : Kolovoz 28, 2010, 05:31:48 poslijepodne »
iako sam član od nedavno koliko mogu primjetit samo ekipa koja veliča HNS ima problema s moderatorom, ili se to meni samo čini

Čini ti se. Teško bi se moglo reći da ja veličam HNS, kad sam pred dvije godine odstupil sa svih dužnosti u toj stranci, a onda i izišel iz nje.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #89 : Kolovoz 28, 2010, 05:36:33 poslijepodne »
a ja ponavljam, ako si glup, nije vazno... ostani ovdje, ako nisi, onda znas jako dobro sto radis... pa ti sada odluci, mozda vise volis glup ostati...

newbie pa nemoj tako Sledgeu, vidim da se nadovezuješ na njegov post, pa nije to u redu da vrijeđaš moderatora, baš tako i na taj način, viš dobro je da si ti tu a da je plemenitašica "frknula", gdi bi od nje dobili takvo što? ;D