Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Novi direktor VG Poduzetničkog centra

<< < (6/7) > >>

Mlačanin:

--- Citat: amarkulin - Lipanj 09, 2010, 09:58:57 poslijepodne ---
--- Citat: plemenitašica - Lipanj 09, 2010, 12:10:02 poslijepodne ---U svim NO ili skupštinama trebaju biti stručni ljudi, ne političari,  i to bez naknade.
I naravno imaju podastrijeti obazloženja za svoj rad, odgovoarati za rad društva koja nadgledaju
--- Kraj citata ---
Ako nadzornikova naknada nije vezana uz uspješnost nadzora, onda nema ni motivacije za kvalitetni nadzor.

--- Kraj citata ---



I obrnuto,prosim lepo, ako nema uspješnosti treba vratiti sve novce i to sa kamatama.

A ovako svi oni ,u nadzornim odborima ,pobiru „pravičnu“ naknadu ,za nikakav rad.
Da se dobro radi i gospodari,sve bi moglo biti bolje i drugačije,a ne sve ode k vragu.
Dakle ,rad bez naknade dok se pokaže uspješnost njihovog nadzora i strućnosti.

Samo tu utopiju na žalost svih nas, nikad doživjeti.

Političare se ponašaju ko svete krave,imaju toliko visoko mišljenje o sebi , da ni ne hodaju po ovoj jadnoj zemlji

amarkulin:
Mlačanin, slažem se. Za svaki dobar rad nagrada, a za loš rad prvo upozorenje, pa edukacija, pa ako i iza toga ne radi kako treba - cipela...

plemenitashica:

--- Citat: mlačanin - Lipanj 10, 2010, 07:53:15 prijepodne ---
Političare se ponašaju ko svete krave,imaju toliko visoko mišljenje o sebi , da ni ne hodaju po ovoj jadnoj zemlji.
--- Kraj citata ---

Ne slažem se.

Uostalom u NO ne sjede samo političari, nego članovi stranaka koji su manji političari od vas (bez uvrede) ili mene. Oni su unutra u stranci iz sebi znanog razloga, pa onda kad ih se predloži u NO da bi dobivali mjesečnu naknadu - kaj fali. Svakome dobro dođe koja kuna.

Problem je kaj nema morala, ništa nije sveto, i ako ne uzmem ja netko bude, pa onda zakaj ne bi to bio ja? Na žalost.
Imamo mi toga i tu na forumu, idem nekaj napisati, nebitno, glavno da pišem, a još je bolje ako pišem s prezirom, iako sam polupismen i jedva da znam voziti bicikl.

mojca:
Član uprave - direktor (m/ž)
6. srpanj 2010 17:39
Skupština društva VG Poduzetnički centar d.o.o. objavljuje Natječaj za radno mjesto Člana uprave - direktora (m/ž) na određeno vrijeme od 4 godine, uz ...   
Rok prijave: 21.07.2010.
Mjesto rada: Velika Gorica


sa portala moj posao

Jaguar:
Eto g.Horina (HSS) je zadovoljio sve "stručne" kriterije za direktora. ;D
Možda netko zna što je to VG Poduzetnički centar napravio i koje projekte je pokrenuo u ove tri godine pod njegovom dirigentskom palicom?


http://www.gorica.hr/2012/09/velikogoricani-na-strucnoj-praksi-u-poljskoj/#more-12821

Ide li i g.Horina?
Njemu bi isto tako, nešto znanja dobrodošlo!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju