Slobodno > Birtija

Forum se vraća

<< < (2/5) > >>

Rožica-ljutibijes:

--- Citat: Stjepan - Rujan 06, 2009, 11:15:19 poslijepodne ---Je, komentar s opetovanom lažnom optužbom. Nisu sposobni napisati ni komentar od par riječi, a da u njima ne bude laž.

--- Kraj citata ---

Ako bi to recimo i bila istina da je forum "privremeno zarvoren" radi radova na tom serveru, je li nije bilo primjereno takvu informaciju prethodno objaviti na forumu za forumaše, a uostalom takva obavijest je mogla biti i na službenoj stranici grada i ne bi bilo nikakvih komentara.

S toga, oni sve lažu i kad samo "i" slovo kažu, a tu nama forumašima mogu staviti soli na rep, a ekipa ne bojte se mi vaši forumaši-slobodnomisleći "masturbanti" smo uz vas, ako treba i ispred vas.  Za njih imamo hrpu ""izdrčaka"...(citiram izraz cjenjenog forumaša iz jednog komentara koji me je isto tako do suza najsmijao), pa kad sve dreke za MI-gliste pobira i kusa Saša Božić, neka prihaja i po proizvode masturbiranja.

Sram može da ih bude, dokle mogu lagati. I nisu oni nikakva imperija, oni su Hrvatska Družina Zločinaca.

Alen:
Drago mi je vidjeti da nas ozbiljno shvaćaju i zbog toga pokušavaju zastrašiti. Više bi me brinulo da nas ignoriraju.

Stjepan:
"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, then you win." - Mahatma Gandhi

Jasno mi je što rade, ne mogu se obračunati s anonimcima, ali zato mogu napasti ljude s imenom i prezimenom. Taj rizik preuzimamo svi mi koji ne skrivamo svoj identitet i koji sve potpisujemo svojim pravim imenom.

Jasni su mi i ljudi koji se skrivaju iza anonimnog identiteta, oni se boje da bi mogli imati neugodnosti, neki se čak boje i za svoj posao, i zbog toga se ne otkrivaju (mada je svaka anonimna krinka zapravo vrlo slabašna).

Alen:
Mogu mi staviti soli na rep.

shaka zulu:
Počela je Štetnica na Gorice z forumom a čeka nas i vruča jesen.Bar bumo mejne drv potrošili. ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju