Slobodno > Birtija

pushiona :o

(1/3) > >>

manimal:
...gledam jutros  o naljepnicama za tehnički pregled koje se lijepe sa vanjske strane... i smijem se i ne vjerujem... kao u stilu da ako imaš oštećenu naljepnicu plaćaš 300 kn kazne ak' te murja ulovi, odnosno, mislim da su rekli, 800 kn ak' dojde na sud... jebate chuck, pa to su dobro smislili... naljepe sa vanjske strane (oni ljepe, da nebi ti sam možda), pa koliko dura-dura... i smijem se ja tako (a u isto vrijeme ljut k'o pas kak nas muzu), dakle smijem se ja onim "pacijentima" (njih 525 do 31.01.10.) koji su "popushili" foru sa naljepnicom... da kak' se to more dogoditi... i mislim si - ah, ko ih *ebe kad ne paze  :-\... i krenem ja na posel, zemem strugalicu i počnem čistit prednju šajbu.... i očistim ju tak dobroooooo, tak da ni naljepnica ni ostala... kak bi sam rekel, 'ko me *ebe kad nis' pazil... i tak bi, po murji, sad trebal ići u stanicu tehničkog pregleda i kupiti novu (8,50 kn)... kao što i napisah, 'ko me *ebe kad nis pazil  :D...

plemenitashica:

--- Citat: manimal - Veljača 11, 2010, 11:06:56 prijepodne ---...gledam jutros  o naljepnicama za tehnički pregled koje se lijepe sa vanjske strane... ..........
--- Kraj citata ---

Na Dobro Jutro Hrvatska? I ja sam gledala, i poslušala onog policajca koji tvrdi da su te naljepnice i u Njemačkoj i u Austriji odavno, a kod njih su zime ipak jače, pa da nemaju problema sa otpadanjem.
Ali je zaboravio reći da tamo svaki auto ima garažu i da vrlo vjerojatno ne stružu snijeg i led ispred zgrade sa šajbi kak mi.


--- Citat: manimal - Veljača 11, 2010, 11:06:56 prijepodne ---i tak bi, po murji, sad trebal ići u stanicu tehničkog pregleda i kupiti novu (8,50 kn)... kao što i napisah, 'ko me *ebe kad nis pazil  
--- Kraj citata ---

Eto, niste pazili.  ;)
Nego, ja uopće nemam to zaljepljeno, ali nisam imala niti prije kad se unutra ljepilo, jer mi je bilo teško oprati staklo iznutra oko te naljepnice. Uvijek (BobRock  ;) ) mi je bilo flekavo okolo.

shaka zulu:
"Nisi bio pratio":
- http://www.forumgorica.com/general-discussion/auto-moto/msg9202/#msg9202

- http://www.forumgorica.com/general-discussion/auto-moto/msg10683/#msg10683

-bil sem ponosni vlasnik iste cca dva (2) dane.Sad imam drugu.I nimam ju nameru keliti jel mi je šajba sva zasrana od sredstva za pranje i "onogacrnogazceste" a mesto de bi trebala biti trenutno od pogleda štrumfov skriva sneg.Nekak me mori osečaj da ni ova ne dugo da ju "apliceram"...

BobRock:

--- Citat: plemenitašica - Veljača 11, 2010, 12:03:30 poslijepodne ---... Uvijek (BobRock  ;) ) mi je bilo flekavo okolo.

--- Kraj citata ---

I'm watching you!   ;)

manimal:

--- Citat: kuntakinte - Veljača 11, 2010, 12:49:48 poslijepodne ---"Nisi bio pratio":


--- Kraj citata ---


...ježi ga, nisam (te) pratil... idem sada malo hrkljuša za kaznu  :-X ...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju