Slobodno > Birtija

Imaju sve, ali...

<< < (3/3)

JosipJoža:


I ja bi rado po jednu, ne bi li bilo dobro da suvenirnica Turističke zajednice ima zastave u ponudi? To bi mogao biti i još jedan dodatni izvor prihoda TZ.

Tur:

--- Citat: JosipJoža - Prosinac 12, 2009, 11:01:51 prijepodne ---Kriva percepcija gospon  Tur. Sory. Vjerujem da za mene ne bi stavili ruku u vatru da upravo ja izvjesim zastavu na kuću kod državnih praznika? Upravo ja to napravim, a nisam niti desničar po opredjeljenju a ponajmanje Ustaša. Pitanje je svijesti i tradicije, sjeverna amerika inače ima tu svijest i tradiciju razvijenu doboli, pa pogledajte samo američke filmove, pored ceste gdi nema žive duše u sceni filma vijori se američka zastava. To moramo graditi svi skupa.
A i evropske zemlje imaju tu tradiciju, neke manje neke više. Tako da krive percepcije  treba otklanjati u svakom pogledu i na svakom mjestu. Mi smo inače Narod koji je opterećen različitim predrsaudama koje nam čine samo štetu i što se prije oslobodimo tih predrasuda svi ćemo biti  sretniji i zadovoljniji. Živjeli!

--- Kraj citata ---

O čemu vi brijete? Kakva kriva percepcija? Pa ponovili ste ono kaj sam ja napisao gore. Dajte molim Vas malo bolje pročitajte post prije nego krenete sa komentarima. Hvala.

Tur:

--- Citat: plemenitašica - Prosinac 12, 2009, 11:30:05 prijepodne ---Pa čak niti ovi koji su je pokrali, osiromašili, unazadili (čak i s Tuđmanom na čelu)
--- Kraj citata ---

Kako ćete najlakše ubiti nacionalnu svijest među ljudima u nekoj domovini? Tako da popljujete domovinu. Kako ćete najlakše popljuvati domovinu? Tako da popljujete dio povijesti ili rat u kojem je stvorena. Kako ćete najlakše popljuvati rat u kojem je stvorena? Tako da popljujete čelne ljude tog rata. To nam rade od kada je Tuđman umro. A radili su i za vrijeme komunizma.

Sledgehammer:
Otprilike isto pričam ja stalno, možda samo nekim drugim riječima, i o ljudima koji nisu toliko poznati, ali ih mi neke ipak znamo...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju