Autor Tema: Gradski portal  (Posjeta: 108461 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Gradski portal
« : Rujan 17, 2009, 10:36:14 poslijepodne »
Skrećem pozornost za one koji nisu primjetili:
Na gradskom portalu ima novih rubrika:
Građani predlažu:  http://www.gorica.hr/rubrika/gradjani-predlazu/

Komentare na prijedloge ne možete pročitati ispod prijedloga, nego na zasebnom dijelu foruma kliknuvši na svaki komentar, pa se onda vidi početno pitanje građana i svi komentari na tu temu.

Inače, sve je to krajnje desno na početnoj stranici VG portala.

Konačno portal služi građanima, naročito onima koji se nisu usudili pisati jer smo mi forumaši zakupili cijeli portal (valjda forum, ali ne, pisalo je portal).

Eto, komunikacija je počela, ali ne vidim nigdje odgovora.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Gradski portal
« Odgovori #1 : Rujan 18, 2009, 09:32:32 prijepodne »
Eto, komunikacija je počela, ali ne vidim nigdje odgovora.

Da ali cenzurirana komunikacija. Ne smiješ postavljati nezgodna pitanja.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Gradski portal
« Odgovori #2 : Rujan 18, 2009, 10:51:38 prijepodne »



Da cenzurirana!!!??? Cenzurirana i te kak!!!

Ja sam odmah prvi dan nestanka starog foruma na mail Gradke uprave (link na portalu) poslala pitanje što je s forumom. Onako pristojno, službeno, potpisano imenom i prezimenom. Nikada nisam dobila odgovor!

Sljedeći dan isto sam poslala i na amail našeg vrlog gradonačelnika. Rezultat? Isti!!! NIkakav!!!

Toliko o spremnosti gradkkih vlasti da odgovaraju na pitanja građana i izlaze iu ususret. Hoće oni, ali samo iu onome što im paše!!!

Offline fillip

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradski portal
« Odgovori #3 : Rujan 18, 2009, 11:17:23 prijepodne »
Citat:
Da cenzurirana!!!??? Cenzurirana i te kak!!!

Ja sam odmah prvi dan nestanka starog foruma na mail Gradke uprave (link na portalu) poslala pitanje što je s forumom. Onako pristojno, službeno, potpisano imenom i prezimenom. Nikada nisam dobila odgovor!

Sljedeći dan isto sam poslala i na amail našeg vrlog gradonačelnika. Rezultat? Isti!!! NIkakav!!!

Toliko o spremnosti gradkkih vlasti da odgovaraju na pitanja građana i izlaze iu ususret. Hoće oni, ali samo iu onome što im paše!!!

I ja sam postavio isto pitanje na iste adrese, i to nekoliko puta!!
Kolko nas je poslalo isto pitanje a nismo dobili odgovor, mogli su sastaviti samo jedan odgovor i poslati grupni mail sa obrazlozenjem :)))

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Gradski portal
« Odgovori #4 : Rujan 18, 2009, 01:31:16 poslijepodne »
pa, obrazloženje je dao saša koji je očito neslužbeni gradonačelnikov glasnogovornik, obzirom da gradonačelnik nije imao potrebe sašino pisanje  opovrgnuti, očito je da se s izrečenim slaže
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradski portal
« Odgovori #5 : Rujan 18, 2009, 01:32:51 poslijepodne »
i ja

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: Gradski portal
« Odgovori #6 : Rujan 18, 2009, 02:08:35 poslijepodne »
bolje i to nego nista. al samo ako ce se zaista odgovarati na sva pitanja, a jednako
tako, i objavljivati sva pitanja.


i ako je za nekog forum bio previse "raskalasen" po pitanju komunikacije, onda
je ovaj pristup prestegnut i prekrut. trebao bi postoajti i neki oblik interaktivne komunikacije.
ovako, odgovoriti se na neko pitanje moze i na takav nacin da zapravo nis korisno ne kazes.
« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2009, 02:10:43 poslijepodne repo »

perojosi

  • Gost
Odg: Gradski portal
« Odgovori #7 : Rujan 18, 2009, 02:09:50 poslijepodne »
Ukidanje Foruma na gradskom portalu samo po sebi je zahtijevalo objašnjenje i bez naših upita.Zašto?
Forum je bio prevažan da bi se samo tako maknuo bez  ikakvog obrazloženja javnosti,te upravo zato što je bio prevažan je i maknut,te upravo zato nije ni dato obrazloženje,jer kako obrazložiti takav postupak?Nema obrazloženja za takav postupak osim da se jedino moglo reći:

"E ljudi ovo nam uopće ne odgovara da bi održali vlast ovakva kakva je,maknimo to,jer na tom Forumu se sve zna a to nam ne odgovara ni malo u ovom trenu i nama ovakvim kakvi jesmo."

Ali jednom prigodom napisa "......mučen pod Poncijem Pilatom,raspet,umro i pokopan,sašao nad pakao,treći dan uskrsnuo od mrtih......
                                      .....odonud će doći suditi žive i mrtve.................................oproštenje grijeha................................."

To će se obiti nekima o glavu kadtad,jer ovim potezom su se pokazale sve časne,moralne i poštene namjere upravljanja Gradom,kao i niz drugih (ne)poteza  koji su do sada (ne)napravljeni a katalog istih bogme nije malen i Građani sve bilježe,na sreću pa imamo većim dijelom pismene Građane koji znaju čitati i pisati a bogme i razumjeti.

I zato nema potrebe da se čudimo zašto nisu ovo ili ono,naravno dobro netko reče napraviti će samo ono što im je pohvalno i što im eventualno ide na ruku,na žalost toga je premalo,a sve ostalo što je kritički će bahato ignorirati,što će im se isto tako jednog dana obiti o glavu.
Dobra Vlast mora biti sposobna i jaka podnijeti sve kritike i iz istih učiti i biti još bolji a ne ih bahato ignorirati.A da li je naša Vlast dobra?Po svemu kako postupa do sada mislim da nije.
« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2009, 02:18:42 poslijepodne perojosi »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Gradski portal
« Odgovori #8 : Rujan 18, 2009, 08:56:47 poslijepodne »
Kulko se ja razmem v medicinu,za vsebinu foruma odgovara administrator,znači ak su se tam na***ali masturbatori to je bilo treba raz***ati.Ali si znamo da se igra druga igra...
Činjenica je da je nekakova firma "Modernizeramo portale i rušimo forume doo" "modernizerala" i ovo naše.Jednak tak i da bivši administrator prima plaču da bi del 7 vesti tipa "gradonačelnik.vg" tjedno na portal.I to v c/p obliku...A lepo se čovek bunil da je imal preveč posla i ministrerati na forumu i kak novinar juriti za Gradonačelnikom.Pa vi recete da Draš ne sluša.

Tur

  • Gost
Odg: Gradski portal
« Odgovori #9 : Rujan 18, 2009, 10:55:52 poslijepodne »

I zato nema potrebe da se čudimo zašto nisu ovo ili ono,naravno dobro netko reče napraviti će samo ono što im je pohvalno i što im eventualno ide na ruku,na žalost toga je premalo,a sve ostalo što je kritički će bahato ignorirati,što će im se isto tako jednog dana obiti o glavu.

Ja se recimo nis baš preveč ščuđeval (to je bilo i za očekivati od Adezeovcof), ali nemre se ni samo tak prejti prek toga. Kej bi ljudi sad trebali? Mučati jer "će im se isto tako jednog dana obiti o glavu", kak vi velite? Ja nisem v životu mučal ni kad sem trebal, a kamoli sad. Nemrem preveč premeniti, ali kad mi nekej ni po praf to glasno i jasno velim.
« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2009, 10:58:24 poslijepodne Tur »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Gradski portal
« Odgovori #10 : Rujan 21, 2009, 12:00:32 prijepodne »
Pero,mislim da sem vlovil,da imam viziju,kaj ne štima na relacije Grad-građani.Prije se Beti-ka žalila po se novina da emajli z domene @rvg ne dolaze v Poglavništvo a sat bi rekel da po tem kaj su skretnicu okrenuli samo emajli z ervegeja i dolaze pret Negovo gradonačelništvo a od se druge v "Črno prelo" (Recycle bin/nepovratno).
Ja ti velim.Jednak kak i na blogu i na "Živeti Spati na Gorice".
Pazi kaj sem ti rekel.Buš videl da Herlok Šolms napravi reviziju da sem bil f pravu...  ;)

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Gradski portal
« Odgovori #11 : Rujan 21, 2009, 11:16:13 prijepodne »
Priča da mailovi s RVG-a ne stižu u Grad je najobičnija laž koju su Elizabeta i Dražen plasirali u javnost kad ih je bilo strah da će Picula odbiti pokroviteljstvo velikogoričkog festivala, pa se nisu usudili niti poslati mail. Imam crno na bijelo ispis loga Iskonovog mail servera na kojem se vidi da je tog dana, za kojeg tvrde da su slali mail koji po njima nije niti stigao, sa domene rvg.hr na Iskononov mail server došao jedan jedini mail i to upućen od jednog drugog djelatnika RVG-a jednom poduzeću iz Velike Gorice koja isto kao i gradski portal ima hosting kod Croadrija (koja je u vlasništvu Iskona).
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

shaka zulu

  • Gost
Odg: Gradski portal
« Odgovori #12 : Rujan 21, 2009, 04:11:22 poslijepodne »
Kulko su z tem mahnitali po radiju i novina,za prosečnoga radnika,selaka i poštenoga intelektualca,potrošača "Spati na Gorice" dnevnopolitičkoga almanaha (x2) istina je ovo kaj su napisali a Picula je Babaroga.
ybg

Offline daisy

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 31
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradski portal
« Odgovori #13 : Rujan 29, 2009, 10:55:30 poslijepodne »
Gledam malo gradski portal i vidim da nigdje nema HNS-ove pressice o gradonačelnikovih 100 dana. Mislim da u povijesti Gorice nije bilo ovakvog jednoumlja, kakvog ga sada nameće Barišić. Gradski portal doživljavaju isključivo kao vlastitu prćiju u kojoj s našim novcima, mogu raditi što hoće.  Strašno!  :o

plemenitashica

  • Gost
Odg: Gradski portal
« Odgovori #14 : Rujan 29, 2009, 11:13:51 poslijepodne »
.........Gradski portal doživljavaju isključivo kao vlastitu prćiju u kojoj s našim novcima, mogu raditi što hoće.  Strašno! 

Ali ne znamo s koliko novca.
Portal je pun zaključaka i natječaja, glup, ružan, krcat, kičast, bez pravih informacija, a o ljepotama  ovog zavičaja niti traga niti glasa.

U VG nema ljudi koji znaju napraviti internetsko ogledalo grada, ljudi, starina, kulture, pa onda uz put i vlasti. To je u ovom gradu neizvodivo. (da, vidim i po ovom forumu, pa po blogu iz. vg, pa po drugom portalu vg danas, stvarno ih nema).

Strašno i sve strašnije. :-X