Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Plin

<< < (2/3) > >>

mali medo:
Kada ste dobili račun za plin. Nama još uvijek nije stigao.

ivana_vg:
Nama je isto tako sredinom  8 mjeseca došla rata  od   1500 kn, s tim da plin nije   bio korišten cijelo proljeće i ljeto.
Morate  otići sa sadašnjim stanjem u plinaru,  napravit će vam reklamaciju,   i poništiti taj račun, te napraviti novi koji odmah morate  tamo platiti.
 Tako  mi stalno radimo dok nam pošalju preveliku ratu.
S tim da sam ja prije toga  računa uredno poslala  stanje putem interneta i nigdje nije pisalo.  I tako  već par puta kad pošaljem preko neta nekad ne primi..... ili oni nekaj   tamo zbrčkaju.

fitt:
Tnx

biserka:

--- Citat: ivana_vg - Prosinac 21, 2009, 10:00:59 poslijepodne ---
S tim da sam ja prije toga  računa uredno poslala  stanje putem interneta i nigdje nije pisalo.  I tako  već par puta kad pošaljem preko neta nekad ne primi..... ili oni nekaj   tamo zbrčkaju.

--- Kraj citata ---

znači ne obraćaju baš neku pažnju na te dojave stanja prek neta?? ja sam im nedavno prvi put poslala, pisalo je da će doć potvrda na mail, al niš od toga

ivana_vg:
poslala sam svaki put preko neta  ,  samo mi je  dvaput došla potvrda na mail. 
Nakon toga sam poslala  očitanje i  nije primilo, te mi je došla velika rata ,a  za očitanje nije nigdje  pisalo.
Sad sam poslala   i došla mi je normalna rata  s očitanjem preko neta,ali  potvrde na mail nije bilo.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju