Tehnika narodu > Internet i računala

Molim pomoć oko Jave

<< < (2/3) > >>

daisy:
Stjepane, thanks, napravila sam sve to, čak dva puta  :). Trebala sam nešto otići na tportalov chat i onda sam skužila da to ne radi. Prošla sam sve upute koje sam našla na www.java.com, ali očito nešto krivo radim. Chat mi zapravo ne treba, ali bih ipak voljela da mi sve bude "pod konac"  :)

Stjepan:
Da li ova stranica ispiše koja je verzija jave?
http://www.javatester.org/version.html

Čak je moguće da chat applet provjerava verziju i da ga zbuni novija verzija.

daisy:
Hm, piše da imam verzije koje sam izbrisala iz control panela, tj. stare verzije. Moguće je da je problem i u firewallu. Sada sam izbrisala stare antivirusne programe i instalirala Nod32. Čistila sam malo i po registryu, ima svega. Izgleda da mi komp i nije tako čist kako sam mislila. Uglavnom, sad imam zanimaciju    :). Ako me nema sljedećih dana, znači da sam si sve srušila i da se mučim s instaliranjem   :). Valjda će onda i Java proraditi...

Neo:

--- Citat: daisy - Rujan 13, 2009, 01:01:54 prijepodne ---Sada sam izbrisala stare antivirusne programe i instalirala Nod32.

--- Kraj citata ---

To je bio loš potez jer nije jednostavno deinstalirati AV programe.

Mlačanin:
Jedan laganini savjet,obavezno upisati format C i lijepo sve ponoviti. Imao sam slićnih problema sa Javom i uspjeh je bio tek kad sam potrošio dosta vremena i živaca, da sve srušim i nanovo instaliram.

Sa Nod-om sam bio jako zadovoljan i mogu ga skromno preporućiti.

Što kasnije krenete u format C,samo je gubitak vremena i živaca!

Sretno!!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju