Autor Tema: Moderiranje na starom forumu  (Posjeta: 17199 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #45 : Studeni 21, 2010, 05:54:03 poslijepodne »
Bilaj, stvarno nisi korektan. Prvo si rekao ovo:

moderatori su više manje uvijek bili postavljani po političkom ključu.

A kad te pitam tko je Nea postavio i po kojem ključu, onda muljaš:

Tko je bio na starom forumu dok je Neo bio aktivniji znao je koju političku opciju je podržavao a koju je napadao.

Dakle, tko je Nea postavio i po kojem ključu? Ne čini mi se jako teško pitanje...

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #46 : Studeni 21, 2010, 06:19:40 poslijepodne »
Jel ti znaš uopće o čemu pričaš?
Hajde, reci KOJI su to "svi koji su postavljeni po političkom ključu" i, jasno, TKO ih je postavio?

Prvo si ti postavljen po političkom ključu i postavio te HNS, i pokazao si se kao katastrofa.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #47 : Studeni 21, 2010, 06:25:31 poslijepodne »
Mile, lažeš.

Mene nije nitko postavio, nego su me forumaši izabrali - zajedno s Neom, Delačem, domovinesinom... Ako nisi znao, na goričkim forumima su se moderatori uvijek birali glasanjem. Dok nije Štef prekinuo tu tradiciju. Znamo kak je to završilo.

Svi vi govorite o imenovanjima ADMINISTRATORA, a za njih je normalno da ih postavlja politika, jer su upravljali javnim forumom. Tak je prvi admin bil Pejić. Pa je promjenom politike došel Framić. Pa ga je zamijenil Pogledić. I onda je opet dođel Pejić. To jesu politička imenovanja, jer troškove foruma snosi gradski proračun.

Fakat se svi pravite grbavi. Gori ste od goričkih političara...  :(

Bilaj

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #48 : Studeni 21, 2010, 06:38:10 poslijepodne »
Eto opet se izvrče povijest kak je bilo na forumu.
Svašta se može govoriti sada kada nema arhive foruma. Ali tko je bio znao je kak je bilo a ja sam bio od samih početaka. Politika je oduvjek bila glavni pokretač jednog dijela forumaša. A bome je forum i svašta vidio u borbi političara za vlast nad forumom.

Stoga da forum bude kvalitetniji ne bi trebalo postaviti političare za moderatore.

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #49 : Studeni 21, 2010, 06:42:06 poslijepodne »
Eto opet se izvrče povijest kak je bilo na forumu.
Tko izvrće? Zakaj nisi odgovorio na pitanje?

Evo, pomoći ću ti - ovdje se vidi kako su imenovani PRVI moderatori na forumu gorica.hr:

http://web.archive.org/web/20060210232958/www.gorica.hr/forumi/topic.asp?TOPIC_ID=662

Admin
   
Poslano - 16/01/2006 :  21:49:46
Molim cromanjonca i domovinesina da provjere e-mail accounte, pod kojima su prijavljeni na forumu.
--
Alen Pejić


Dakle, prve moderatore imenovao je ADMINISTRATOR, na temelju glasova forumaša - a ne nikakva politika!

Ajmo dalje s lažima, baš me zanima što ćete sad izmisliti...
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2010, 06:46:37 poslijepodne amarkulin »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #50 : Studeni 21, 2010, 07:58:18 poslijepodne »
Markulin

Daj molim te budi jednom malo realan i bez samodopadnih postova.
Svi znamo da si tamo došao preko HNS-a i da si bio stranački vojnik.
Prema tome tvoja priča da su te forumaši izabrali ne pije vode.
Reci iskreno na ovom forumu, pogotovo sada kad si izašao iz HNS-a, da si tada u to vrijeme odrađivao za HNS.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Bilaj

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #51 : Studeni 21, 2010, 08:05:13 poslijepodne »
Eto opet ista priča koju smo već puno puta vidjeli. Kak ja ne volim političare.

A opet je isto tako zgodno pročitati ideje da je netko nepristran moderator.
Vjerovatno se toga svi političari najviše boje.

Možda se jednog dana forum osobodi političara - i ili je to previše za očekivati. Sada se sjetim kako je bilo na početku. Tada je forum bil super jer nisu došli svi političari i stranački jurišnici. Ali kako su se približili izbori tako su i stranački jurišnici polako počeli uništavati forum.
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2010, 08:14:10 poslijepodne Bilaj »

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #52 : Studeni 21, 2010, 08:10:52 poslijepodne »
Ne, Mile, ja sam na forum došao puno prije nego što sam postao članom HNS-a. I oduvijek sam jasno i glasno zastupao svoje mišljenje.
Drugo, nisam bio nikakav stranački vojnik - dokaz je i to što sam izišao iz stranke.
Treće, ništa nisam odrađivao za HNS - ali sam bez rezerve podržavao koaliciju SDP-HNS-HSLS-DC dok god je postojala. Kad su se razišli pred izbore, videl sam da "od te mele kruva ne bu" i povukel se sa svih dužnosti.

A vidi kak si ti fino izbjegel neugodno pitanje: ko da si učil kod Sledga.  ;D
Pitanje je bilo: KOJI su to "svi koji su postavljeni po političkom ključu" i, jasno, TKO ih je postavio?

Evo ti popisa svih dosadašnjih moderatora goričkog foruma, pa samo dopiši tko je došel po kojem političkom ključu:
- domovinesin
- cromanjonac
- Neo
- amarkulin
- idelac
- Sledgehammer

Bilaj, za tebe vrijedi isto pitanje...
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2010, 08:16:31 poslijepodne amarkulin »

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #53 : Studeni 21, 2010, 08:12:28 poslijepodne »
Eto opet ista priča koju smo već puno puta vidjeli. Kak ja ne volim političare.

A kak ja ne volim kad se nekog uhvati u laži, pa onda počne zamuckivati i bježati od pitanja...
Čega se bojiš?

Bilaj

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #54 : Studeni 21, 2010, 08:21:46 poslijepodne »
Joj kak ja mrzim političare. Znači do sada prije zadnjeg moderatora.

Znači od njih:
- domovinesin - HSP
- cromanjonac - otvoreno podržavao lijevu koaliciju
- Neo - otvoreno podržavao lijevu koaliciju
- amarkulin - HNS
- idelac - jedini nezavisni

Uz ove treba uračunati i sve intervencije administratora koji su dodavali i brisali postove a brisalo se dosta pogotovo za vrijeme izbora.

Ali sada opet počinju počinju stranački jurišnici. Zato je najbolje ignorirati ovakve jurišnike i nikako ne pomišljati ih staviti za moderatore.
Sva sreća da postoji mod ignore gdje se mogu tavki političari sakriti da im se više ne vide postovi.

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #55 : Studeni 21, 2010, 08:26:34 poslijepodne »
Bilaj, sad si otišel totalno u krivo:
- prvo tvrdiš da je politika imenovala neke moderatore
- a onda nabrajaš njihova osobna politička uvjerenja ili svjetonazore.

Još uvijek nisi rekao na koji je to način (što bi reko Mile: po kojem ključu) politika imenovala te moderatore...
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2010, 08:29:00 poslijepodne amarkulin »

Bilaj

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #56 : Studeni 21, 2010, 08:27:22 poslijepodne »
Pošto se dosta govorilo da bi trebalo imati moderatora, onda bi dobro bilo da taj moderator bude:

- Objektivna osoba
- Nestranačka
- Tolerantna
- i da ne vrijeđa ostale

Tom idealu je bio najbolji idelač i tko je od starijih forumaša bil tu znal je kaj govorim. Dobro bi bilo da novi moderato bude nalik njemu (ili pak da se idelač malo više aktivira na forumu).

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #57 : Studeni 21, 2010, 08:28:36 poslijepodne »
Tom idealu je bio najbolji idelač i tko je od starijih forumaša bil tu znal je kaj govorim. Dobro bi bilo da novi moderato bude nalik njemu (ili pak da se idelač malo više aktivira na forumu).

A zakaj svoju glavu malko ne staviš na panj, ha? :)
Lako je ovak pametovati sa strane...  :P

amarkulin

  • Gost
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #58 : Studeni 21, 2010, 08:33:55 poslijepodne »
Mile i bilaj, fakat ste zabrazdili. No, kak sam ja dobar čovek, bum vam pomogel...  8)

Admin
   
Poslano - 11/02/2007 :  20:18:30
Nekoliko promjena na forumu: trojicu moderatora (amarkulin, neo i idelac) koji su dosad uređivali pojedinačne forume postavio sam za globalne moderatore svih foruma.

Alen Framić
administrator


http://web.archive.org/web/20070825190242/www.gorica.hr/forumi/topic.asp?TOPIC_ID=2057

Ajmo, sad razvijte kakvu novu teoriju o dolasku moderatora u ove krajeve...  :-*

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Moderiranje na starom forumu
« Odgovori #59 : Studeni 21, 2010, 08:57:27 poslijepodne »
Markulin,

da ti malo osvježim pamćenje.
Domenu www.gorica.hr je pustio u rad na svečanosti Ivan Šuker u POU.
Nakon nekoliko tjedana je proradio i forum. U to doba na vlasti je bio HDZ-DC - NL. Karas Nevena.
Nakon toga SDP s satelitima od strančica poput HNS-a dolazi na vlast i tu počinje tvoj uspon.
Na Loko izborima si postao predsjednik MO Velika Mlaka, pa si onda odjednom po stručnoj osnovi postao i moderator.
Kad si vidio da nema "leba bez motike", okrenuo si se i izašao iz HNS-a zbog neslaganja s Beusom, to je navodno bio glavni razlog tvog odlaska, a u biti pravi razlog je bio što si bio marginaliziran jer si u jednom trenutku svoje narcisoidnosti mislio da si upravo ti jedini kadar za predsjednika HNS Velike Gorice.
I naravno tu si se pokliznuo i pao a tvoj izlazak iz HNS-a je samo logičan slijed stvari.
I naravno nije bilo mejsta za tebe u bilo kakvim asocijacijama jer je Beus gledao samo sebe na tadašnjim izborima i dodvoravanje SDP-u, te je ušao na zajedničku listu s SDP-om i ušao u vijeće te tako preživio politički krah.
Tu za tebe nije bilo mjesta zbog tvoje samodopadnosti i samozaljubljenosti i zato si izašao a ne zato jer si ti odjedno doživio spoznaju duha ili neka druga razna kemijanja.
Evo dragi forumaši mislim da je ovo najbliže istini zašto se Markulin predstavlja kao nestranačka osoba.


NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...