Svakidašnje teme > Čušpajz

Kaj pijete?

<< < (3/15) > >>

pegla:
netreba biti od bamby od Babića ima boljeg crnjaka  : :-*

Goričanka:
Ovaj tren pijem kavu (Nescafe espresso - novootkriveni užitak) i sok od naranče. Rano je  :)

Prek dana pijem vodu, a uz klopu ili navečer ponekad čašu vina bijelog, hladnog.
Pivopija nisam, ali nekad mi uz neku klopu paše čaša pive - od domaćih Pan, od stranih Beck's.

domovinesin:
 zavisi od hrane, ali bijelo vino (najčešće rajnski i bijeli pinot jer to imam u svom podrumu), uz robusnija crvena mesa volim popiti čašu  cabernet sauvignon-a ( bushman's gully ako ima, ali je u istoj ako ne i višoj kategoriji i cabernet sauvignon našeg sugrađanina đure horvatovića). ne uzmičem ni pred dobrim plavcem malim iz badelova podruma na pelješcu.

Tur:
Nisem neki ljubitelj alkohola, tu i tam možda vino (crno uglavnom). Pivu samo u društvu (kad moram). Žuka mi je, nemrem razmeti kak to nekomu more biti dobro. Istina, čem više piješ - to je se bolja, ali treba dojti do trejte-četrte (nekomu i pete-šeste). 

Mlačanin:
Nescafe obavezno dva puta na dan,jutro i popodne.
Samo u nekim prilikama rakija šljiva,ili orehovec,a od vina Sivi pinot ili Traminac. Imaće zaboravim na ta pića jer pijem Cedevitu ili neke sokove.
Tak je kak je.

Živjeli!!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju