Autor Tema: Kako radi aktualna vlada  (Posjeta: 293396 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #645 : Studeni 21, 2013, 07:19:01 poslijepodne »
Stvarno smo sjebani, dok pošteni mali ljudi svakodnevno ostaju bez posla http://www.index.hr/tag/1968/nezaposlenost.aspx glavna tema u nas kak je Šimunić u žaru pobjedničkog zanosa vikal "ZA DOM"...ne mala grupa mu odgovarala "SPREMNI"...i kaj sad?...kaj je to demokracija?..budale sami sebi zabijaju autogol takvim reakcijama....bolje bi bilo da se ta kvazi crvena neolibelarna žgadija iz SDP-a primi posla i pomogne sirotinji a ne da misle samo na sebe, nek se ugledaju na kolege iz Švicarske a ne da rade ovo http://www.index.hr/vijesti/clanak/drzavni-interesi-nisu-i-interesi-sdpa-umjesto-da-pune-drzavnu-blagajnu-oni-pune-stranacku/712493.aspx


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #646 : Studeni 21, 2013, 08:10:39 poslijepodne »
Pa to i je problem koji sam rekao zadnji puta na kavi - mi smo preglup narod za stranke, jer član stranke pretpostavlja stranački interes općem i javnom interesu... zato stranke treba ukinuti i zabraniti, ima sposobnih pojedinaca koje se može ujediniti u stručna tijela koji bi tako tehnički mogli voditi državu, stranke su najveće zlo kod nas...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #647 : Studeni 21, 2013, 08:37:15 poslijepodne »
glavna tema u nas kak je Šimunić u žaru pobjedničkog zanosa vikal "ZA DOM"...ne mala grupa mu odgovarala "SPREMNI"...i kaj sad?...kaj je to demokracija?


Muha ... onda si se popravio i prepoznao se u odgovoru ...


.. "budale sami sebi zabijaju autogol takvim reakcijama"....

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #648 : Studeni 21, 2013, 09:31:33 poslijepodne »
Novi list je na YouTubu objavio snimku koja pokazuje kako je organizirana blokada, a glavni akter, koji je uputio ljude da 'treba zaustaviti ovu kolonu nevukovarske Hrvatske' je Nikola Mažar, vijećnik HDZ-a u vukovarskom Gradskom vijeću

Vukovar, 18. studenoga 2013.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #650 : Studeni 22, 2013, 08:21:40 poslijepodne »
... sve neki fini i kulturni ljudi ...  i oni nekada, a i ovi danas koji ih podržavaju ...

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #651 : Studeni 22, 2013, 10:46:24 poslijepodne »
Ivo Desnica Josipović
Dugo skrivana istina o tome kako svakom kupnjom i slušanjem Thompsonove himne hrvatske desnice i Domovinskog rata financirate i vođu hrvatske ljevice Ivu Josipovića konačno je izašla na vidjelo. Nakon mjeseci mukotrpnog rada, kopanja po državnim arhivima u Zagrebu i Beogradu, stotina hektolitara popijenih kava i popušenih cijelih polja duhana, dva propala braka i zauvijek narušenog odnosa s djecom, sasvim slučajno na frendovu profilu na Facebooku naletjeli smo na šokantnu informaciju.

Ja sam Thompsonov najveći fan. Znam sve o njemu. Visinu, težinu, broj zuba. Originalnih zuba i novih, porculanskih. Svaki stih. Svaku notu znam odsvirati. Čak sam si nabavio pušku Thompsona te pucam ponekad u streljani i šumi iz njega. I sasvim slučajno, pregledavajući svoju golemu kolekciju CD-ova, DVD-ova, ploča i kaseta, sasvim sam slučajno bacio pogled na to tko je izvršni producent ‘Bojne Čavoglave’. Kad ono… Ivo. Jeb*ni. Josipović. Pao sam u nesvijest u šoka – ispričao nam je taj naš frend i kolega Zoky kad je došao sebi.
Predsjednik, suočen s neugodnom istinom, za promjenu se nije izmotavao jasnim i nedvosmislenim odgovorom.

Ja sam uvijek volio hrvatsku ustašku glazbu jer je, za razliku od srpske ustaške glazbe, puno sličnija zapadnoeuropskom glazbenom heavy-metal izričaju, a srpska je ustaška muzika obojena istočnjačkim melosom, Turskom i Bliskim istokom općenito – jasan je bio predsjednik Ivo Josipović.



http://www.discogs.com/Marko-Perkovi%C4%87-Thompson-Bojna-%C4%8Cavoglave/release/3552499

izvor teksta: http://news-bar.hr/news/ekskluzivno-ivo-josipovic-izvrsni-producent-pjesme-bojna-cavoglave/

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #652 : Studeni 23, 2013, 04:54:37 poslijepodne »
mogu se samo nadati da ce se za ovo pozabaviti europska komisija.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/milanovic-dok-sam-ja-premijer-srednjoazijski-koncepti-nece-vrijediti-u-rh-257569

znaci, ratni dezarter ne priznaje nikakve referendumske odluke koje event. slucajnom premjeru nisu po njegovom.

druze predsjednice Josipovic , na sto Vam slici ovo lametanje vaseg partijskog kolege, pardon, druga.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #653 : Studeni 23, 2013, 05:26:34 poslijepodne »
mogu se samo nadati da ce se za ovo pozabaviti europska komisija.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/milanovic-dok-sam-ja-premijer-srednjoazijski-koncepti-nece-vrijediti-u-rh-257569

znaci, ratni dezarter ne priznaje nikakve referendumske odluke koje event. slucajnom premjeru nisu po njegovom.

druze predsjednice Josipovic , na sto Vam slici ovo lametanje vaseg partijskog kolege, pardon, druga.

Ma on je samo namjerno zaboravio da je predstavnik naroda, koji ga je izabrao ( i to je pitanje) , a to bi značilo za njega i za sve političare- da zastupaju i provode interese većine  koju zastupaju. Znači trebaju provoditi takav koncept , a ne stavljati ispred svega svoje interese i svoje mišljenje.
Njegovi interesi i osobna mišljenja u svakom slučaju su u suprotnosti sa mišljenjem i željama onih koji su ga birali, sa tim se treba unaprijed pomiriti i prema tome se ponašati. Ne zanima me njegovo ili njihovo mišljenje. Na to imaju pravi samo u svome domu. Oni su javne osobe i imaju predstavljati tu javnost, ma kakova god ona bila. Na izborima sigurno ne bi pobijedili da ih biraju samo neke manjine, i sada se stavljaju na stranu manjina. Ako žele imati svoja mišljenja, imaju priliku odstupiti sa dužnosti i tada neka zastupaju svoja osobna mišljenja.
Ovako oni otvoreno podržavaju strane, na što nemaju pravu. Narod se može podijeliti i tražiti podršku za jedno ili drugo, ali politički dužnosnici ne bi smjeli otvoreno zauzimati strane i otvoreno se izjašnjavati.

Rezultati izbori nisu bili moj izbor, no to ne znači da ne moram poštivati volju većine. Isto se odnosi i na spomenutu osobu. On sada zastupa većinu, a ne sebe osobno! Njegovo mišljenje je potpuno irelevantno, hrvatski govoreći, nevažno!!

Mislim da je vrijeme da postanu svjesni svojeg mjesta u društvu i da u skladu sa time i djeluju. Na našu žalost , to nemamo od koga očekivati, barem je vrijeme do sada to pokazalo.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #654 : Studeni 23, 2013, 06:05:13 poslijepodne »
prije desetak i x dana ona trula hladetina  pedja grbin kvazi neki predsjednik saborske komisije u kojoj prdi  i goricki odisej ,ili kako se vec zove ta krcmetina ,jebote koja ekipa strucnjaka za ustav,  , gdje je jedan seks kad je i najvise nalijan pametniji za par  svjetlosnih godina od tih  sirovina, izjavljuje da referendunsku odluku treba tek sabor ozakoniti, a da od partijskih drugova da se  vise ne sramote nije nitko ni gurcom mrdnuo.

citajuci, ponekad i slucajuci na dnevnik3 zokine tv, kad munizaba u stilu kojeg bi se posramili i drugovi iz  Pjongjanga pocme drobiti kamenje , i ovakve idiotske izlijeve , cini mi se da ona drugarska ekipa krajem 80tih je bila ugodna kamilica.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #655 : Studeni 24, 2013, 04:06:50 poslijepodne »
... sve neki fini i kulturni ljudi ...  i oni nekada, a i ovi danas koji ih podržavaju ...

Ti si stvarno notorna zlonamjerna budala!!

TKO TO PODRŽAVA USTAŠTVO I ČIME?? Daj prekini srati više...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #656 : Studeni 24, 2013, 04:44:32 poslijepodne »
da ponovim ... fini neki ljudi ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #657 : Studeni 25, 2013, 01:26:51 poslijepodne »
Bolje fini nego lažljivi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #658 : Studeni 26, 2013, 01:31:24 poslijepodne »


Zoran prikaz objektivnosti i poštenja prema vlastitom narodu ove antihrvatske, odnarođene, neojugoslavenske vlade...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #659 : Studeni 27, 2013, 09:16:58 poslijepodne »
ne zaboravite da je pod "pokličem" za dom spremni, spriječen genocid neviđenih razmjera u nedavnoj povijesti Hrvatske, Zapamtite VUKOVAR !...
No interesantno bi bilo čuti koliko je ljudi pod tim istim pokličem bilo ljudi ubijeno.