Osoblje > O forumgorica.com stranici

Prenošenje članaka iz drugih medija - sada i nekad

(1/2) > >>

Muha:
Stjepane, ne misliš na posljedice...prenosiš nešto što ni sam ne znaš je li istina na način da je istina... "Kožić krivotvorio službene isprave"..ne misliš li da zloupotrebljavaš svoje mjesto, tj. u sukobu si interesa?...zašto to govorim, svojevremeno sam prenio text iz Nacionala a ti si opleo po meni zajedno sa nekolićinom forumaša predvođeni GBR-om pod optužbom da prenosim nešto što nije istina...čak sam stavio link (izvor)...točnije ti si podržal GBR-a koji mi je prijetio tužbom...e sad koja je razlika...?...nisu li to dvostruka mjerila i pravila?..ti smiješ a ja ne smijem...daj me prosvijetli, pojasni...

Stjepan:
Daj link na tu svoju poruku. Koliko se sjećam ti si stavio link na stari članak, od čije je objave prošlo dosta vremena, i u kojem su se navodile tvrdnje protiv kojih je već donesena presuda.

U ovom slučaju je friški slučaj, ja sam kopirao članak koji je objavljen taj isti dan.

Zar stvarno ne vidiš razliku?

Muha:
http://www.nacional.hr/clanak/47301/lazni-nijemac-iz-turopolja

He..kaj ti misliš da ja pratim sudske procese pa znam kad je kak koja presuda donesena...internet je društvena mreža koja je dostupna svima...gore je link koji i dan danas stoji svima na raspolaganju...gore ne piše da je stari članak i da je zabranjen za prenošenje...

Stjepan:
Ne glumi sad naivčinu. Jako si dobro upoznat s velikogoričkom političkom scenom (samo što informacije iznosiš iz svoje političke vizure), stalno si na ovim našim velikogoričkim forumima i pomalo nevjerojatno zvuči činjenica da nisi znao za tužbu.

Svima nam je jasno da ti je GBR cilj napada i da si namjerno kopirao stari članak kako bi pridonio općoj ofenzivi na njega. Da se razumijemo ja nisam na njegovoj strani već samo reagiram kad vidim da se prelaze neki okviri. Isto tako bih reagirao i da je netko prenio neki stari članak o Muhi poslije koje je slijedila tužba i presuda.

Kako ide ona? Ne slažem se s tobom, ali ću braniti tvoje pravo da kažeš što misliš.

Ali kad počinješ prljavo igrati i izvrtati činjenice, namjerno 'zaboravljati' stvari zato što ti ne idu u prilog, onda se više nećemo razgovarati.

Isto tako je jedan drugi član foruma treći put kopirao članak o jednoj javnoj osobi koja je spomenuta u forumu. Kad sam pobrisao taj post (svi grakču kad se nešto drugi put objavi, a ovo je bilo objavljeno najmanje tri puta) optužen sam da igram za tu javnu osobu. Da bi na kraju, nakon nekoliko razmjenjenih DM poruka, isti rekao da se samo 'zajebavao'. Nema zajebancije s time da nekoga za nešto optužujete i onda kad vidite da optužba nije imala odjeka da kažete da ste se samo malo zajebavali.

Nedavno me jedna osoba bliska HNS-u optužila da sam instalirao Sledga da otjera HNS-ovce, a s druge strane me konstantno optužujete da radim za HNS. Dogovorite se već jednom.

amarkulin:

--- Citat: Stjepan - Lipanj 24, 2011, 04:39:18 poslijepodne ---Nedavno me jedna osoba bliska HNS-u optužila da sam instalirao Sledga da otjera HNS-ovce, a s druge strane me konstantno optužujete da radim za HNS.
--- Kraj citata ---

Vjerojatno si ga instalirao na moj nagovor.  :P

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju