Svakidašnje teme > Zdravlje, rekreacija, priroda

Spaja četiri zagrebačke bolnice, a onda kreće na ukidanje odjela

(1/2) > >>

Stjepan:
http://www.jutarnji.hr/milinovic-spaja-cetiri-zagrebacke-bolnice--a-onda-krece-na-ukidanje-odjela/637129/

U Banskim se dvorima ovih dana ubrzano radi na planu smanjenja troškova u zdravstvu. Spojit će se bolnica na Rebru i Klinika za plućne bolesti Jordanovac te Sveučilišna klinika za dijabetes ‘Vuk Vrhovac’ i Klinička bolnica Merkur

A za to vrijeme neke bolnice po manjim mjestima zjape prazne, ali se i dalje u njih ulažu sredstva.

Komentar na navedeni tekst:

--- Citat: ---Bolnica u Gospicu ima manje od 4000 pacijenata, a ministar prije tjedan-dva rekao da jedan od 4 MR-a koji ce se nabaviti ide u bolnicu u Gospic!
--- Kraj citata ---


Sledgehammer:
Glavno da se nova bolnica u Blatu ne dovršava već godinama, jer je ista stalan izvor dobrih i za Grad neprijavljenih prihoda od skladišnih prostora u iznosima od mnogo desetaka tisuća eura koji se slijevaju u par privatnih džepova...  :-X

shaka zulu:

--- Citat: Sledgehammer - Ožujak 16, 2010, 09:34:22 poslijepodne ---Glavno da se nova bolnica u Blatu ne dovršava već godinama, jer je ista stalan izvor dobrih i za Grad neprijavljenih prihoda od skladišnih prostora u iznosima od mnogo desetaka tisuća eura koji se slijevaju u par privatnih džepova...  :-X

--- Kraj citata ---


--- Citat: ---No do tada me poštedite hračkanja bez pokrića i samo na temelju umišljaja "što bi bilo kad bi bilo"...
--- Kraj citata ---

Naj si v drobec mam skakati.
Ak imaš kakove informacije o tem znaš kaj ti je za delati,inače držiš lotru.

Sledgehammer:

--- Citat: kuntakinte - Ožujak 16, 2010, 10:17:54 poslijepodne ---Naj si v drobec mam skakati.
Ak imaš kakove informacije o tem znaš kaj ti je za delati,inače držiš lotru.
--- Kraj citata ---

Ne skačem si v drobec, kak je slatko mam optuživati, bez da se imalo razmisli...

BTW, kdo veli da te informacije već nisu di trebaju biti, i da se po njima niš ne dela?

Takof lopov kojem bum ja držal lojtru - ne postoji.

A moreš i sam otiti v tu bolnicu, odeš nakon rampe i cca 2,5 kilometrof pod zemlju u garaže, i vidiš tko i kaj sve dole ima, pa pitaj koliko plaćaju najam i kome...

shaka zulu:
Ja vidim da skačeš,se drugo je šbbkbb.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju