Autor Tema: Simpa start paket "Zabadof"  (Posjeta: 15449 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #30 : Prosinac 26, 2010, 08:24:01 poslijepodne »
Zavisi od mobitela ali otključavanje je mnogo jeftinije.
Ma otključat ću  jedan mob na sve mreže  tek toliko da kad zatreba za kino da imam tu t-mobile karticu,a inače je neću koristiti.
Dali je tko možda  otključavao mob  ovdje sa foruma da mi zna reći  otprilike cijenu?
I ako netko zna   gdje  bi to u  VG mogla napraviti,nije mi poznato gdje se nalaze servisi mobitela.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #31 : Prosinac 26, 2010, 10:42:18 poslijepodne »
Za VG ne znam, ja sve poslove oko servisa mobitela odradim kod frendova u Središću u Novom Zagrebu, sevris "Initium"... a kolika je cijena? Ovisi o modelu mobitela, ima od 30 pa do preko 300 kuna, ovisi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #32 : Siječanj 18, 2011, 10:26:52 poslijepodne »
Eh, sad  da Vam kažem  zakaj  je badava taj Simpa start paket.
Jel znate koji je početni iznos na računu????
 1 kn    ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #33 : Siječanj 19, 2011, 02:12:31 poslijepodne »
Normalno.

Pa da zabadave možeš dobiti paket koji ima sto kuna na računu - tko bi još plaćao bonove i pretplate?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #34 : Siječanj 21, 2011, 12:24:48 poslijepodne »
Nisam očekivala baš 100 kn, ali ono...da je barem bilo  10 kn  na računu.
Ali nema veze, meni je super.  Sad mogu dobit ulaznicu u pola cijene u Cinestaru

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #35 : Siječanj 21, 2011, 12:30:45 poslijepodne »
LIjepo je kada se ljudi zadovoljavaju sa tako malim stvarima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: LTE
« Odgovori #36 : Kolovoz 13, 2011, 10:07:41 poslijepodne »
Da ne otpiram novu temu upitne budućnosti ovo bum podelil z vami vevo...

Korisnici HT-a surfaju LTE mrežom
4. kolovoza 2011.
100 privatnih i poslovnih korisnika HT-a, uključujući i predstavnike medija, započelo s testiranjem LTE mreže najnovije generacije
Hrvatski Telekom, vodeći davatelj telekomunikacijskih usluga u Hrvatskoj svojim korisnicima omogućava uživanje u brzinama surfanja i do deset puta većim od trenutačnih. Slijedom natječaja koji je objavio početkom srpnja, HT odabranim korisnicima u Zagrebu, Rijeci i Splitu pruža mogućnost da svakodnevno, u potpunosti besplatno, testiraju LTE tehnologiju - najnapredniju generaciju mobilne mreže koja omogućava brzine i do 150 Mbit/s u downloadu. Tim brzinama još nitko od privatnih osoba u Hrvatskoj nije imao priliku surfati.

Hrvatski Telekom tu mogućnost pruža za oko stotinjak odabranih korisnika - privatnih, poslovnih te predstavnika medija koji se nalaze u području pokrivenosti LTE signalom. Veliki broj korisnika pokazao je interes za testiranjem četvrte generacije mobilne mreže, a tijekom testne faze, koja traje do 30. rujna 2011. godine, HT će prikupljati iskustva korisnika kako bi u budućem komercijalnom radu LTE mreže pružio najbolju kvalitetu usluge kao i najveće brzine surfanja.

LTE tehnologija korisnicima pruža napredne mogućnosti u korištenju usluga koje zahtijevaju velike brzine bežičnog prijenosa podataka kao i brže pristupe aplikacijama poput video sadržaja (Youtube, mobile TV i sl.), mrežnih igara te cijeli niz aplikacija baziranih na novim Web 2.0 standardima.

Hrvatski Telekom je još u listopadu prošle godine po prvi puta uživo u Hrvatskoj demonstrirao LTE testnu mrežu te krajem ožujka ove godine uspostavio video konferencijsku vezu između Rijeke i Zagreba putem LTE tehnologije.
Testiranje LTE-a od strane korisnika daljnji je korak u implementaciji ove najnaprednije tehnologije čiju će komercijalnu upotrebu HT omogućiti već tijekom 2012. godine
http://www.t.ht.hr/press/novosti_disp.asp?id=1714

KJT*!?
100?
A stoka sitnog zuba?
2045. godine?


-

Došel SMS..;
Prema Zakonu o elektroničkom novcu (NN 139/2010) za SMSprijevoz i SMSparking,a i buduće usluge u kojima HT izdaje korisniku elektronički novac i posreduje između korisnika i dobavljača,vrijede Uvjeti izdavanja elektroničkog novca i pružanja platnih usluga HT d.d.
Cijene se ne mijenjaju.
Više na www.t-mobile.hr

KJO*!?
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: LTE
« Odgovori #37 : Kolovoz 15, 2011, 01:43:37 poslijepodne »
100?
A stoka sitnog zuba?
2045. godine?

Da to i dobiješ ionako ti ne bi ništa pomoglo jer je pokrivenost samo na pojedinim dijelovima Zagreba. Prošli tjedan sam vidio u akciji jedan takav i brzina je bila 29Mbita u downloadu. Treba najprije nadograditi cijelu mrežu da bi to mogli ponuditi sitnozubićima.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #38 : Siječanj 09, 2012, 11:28:45 prijepodne »
http://www.simpa.hr/

Kaj se Simpa "samoopredelila i otcepila" od Dojče Te(le)koma?
wwwg tablice