Autor Tema: Simpa start paket "Zabadof"  (Posjeta: 15450 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Simpa start paket "Zabadof"
« : Prosinac 19, 2010, 08:51:21 poslijepodne »
Kupim f petek novine za nas ambicijozne selake (Plavi oglasnik) i prek nega mi uvale Simpa start paket.Ono,lepi okrugli broj,saka bi ga punica za svega zeta poželela,minute zabadof,se zabadof i to mi još šenka Švaba.A taj inače ne dava nit da platim...
Znam da ima nekakva kvaka...  ;)
wwwg tablice

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #1 : Prosinac 19, 2010, 10:33:12 poslijepodne »
Ima, bore se za svakog kupca, više nemaju monopol.

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #2 : Prosinac 19, 2010, 11:02:42 poslijepodne »
Kad je VIPnet promjenio tarifu (a promjenili su je svi operateri navodno - sada zaračunavaju prvu minutu i za 1 sekundu razgovora), račun mi je porasao sa cca 150Kn na 350Kn te sam nakon prepirke sa njima kupio broj u TELE2 i počeo telefonirati koliko hoću, kad hoću i ne brinem koju mrežu zovem jer je prema svuda cijena ista (prva minuta 78 lipa, a dalje obračun tarife svakih 15 sekundi po cijeni 28 lipa minuta). Potpuni preporod jer ne mogu doseći niti pretplatu od 100Kn. Dajem drugima telefon da malo zovu i troše jer ja ne mogu potrošiti.

E to je razlog zašto VIPnet i T-mobile nude svoje brojeve besplatno. Malo kasno, ali eto tržište čini svoje. :P

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #3 : Prosinac 20, 2010, 01:43:16 poslijepodne »
Pa taj broj "za badave" može zvati samo brojeve iste mreže i to jedno dosta kratko vrijeme. Kod VIP-a je to 20 minuta, a kod T-Mobilea ne znam...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #4 : Prosinac 21, 2010, 12:37:22 prijepodne »
A kakva im je ovo ponuda laptopa za 998 kuna?
uvek dojdem na kraj te reklame, pa ne skužim kaj moram uzeti da to kupim po toj cijeni.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #5 : Prosinac 21, 2010, 01:39:23 prijepodne »
Moraš uzeti ugovor na 12 ili najčešće na 24 mjeseca. Za detalje se raspitaj kod njih...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #6 : Prosinac 21, 2010, 10:38:44 prijepodne »
Ugovor za kaj? Za bežični internet?
Da, u pravu si, idem videti na njihove stranice, pa vam svima tu napišem o čemu se radi.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #7 : Prosinac 21, 2010, 07:26:55 poslijepodne »
Ugovor za kaj? Za bežični internet?
Da, u pravu si, idem videti na njihove stranice, pa vam svima tu napišem o čemu se radi.
Ni u ludilu nemoj uzimati  mobilni internet. 
Niti ikakve  ugovore  za jeftinije telefoniranje i slično

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #8 : Prosinac 21, 2010, 07:28:39 poslijepodne »
Ja sam još prije pola godine,ako ne i više dobila uz  novine   Simpa paket. 
Nisam ga još  uopće  aktivirala niti   imam pojma dali budem,  jer bi trebala kupiti neki mob  što radi  na simpu  jer na ovom  mi ne prima  tu karticu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #9 : Prosinac 21, 2010, 08:40:21 poslijepodne »
Jel imaš 098/099 telefon? Most ne podržava tekom...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #10 : Prosinac 21, 2010, 08:43:37 poslijepodne »
Ja sam još prije pola godine,ako ne i više dobila uz  novine   Simpa paket.Nisam ga još  uopće  aktivirala niti   imam pojma dali budem,  jer bi trebala kupiti neki mob  što radi  na simpu  jer na ovom  mi ne prima  tu karticu.

Ne vjerujem baš da si dobila Simpa-PAKET, a za aktivaciju ti je puno jeftinije dati otključati mobitel na sve mreže i puknuti karticu nutra.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #11 : Prosinac 21, 2010, 10:17:43 poslijepodne »
Ja sam još prije pola godine,ako ne i više dobila uz  novine   Simpa paket.Nisam ga još  uopće  aktivirala niti   imam pojma dali budem,  jer bi trebala kupiti neki mob  što radi  na simpu  jer na ovom  mi ne prima  tu karticu.

Ne vjerujem baš da si dobila Simpa-PAKET, a za aktivaciju ti je puno jeftinije dati otključati mobitel na sve mreže i puknuti karticu nutra.
kako misliš  da nisam dobila paket?  unutra je broj,kartica ,pristupnica i sve normalno

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #12 : Prosinac 22, 2010, 11:38:08 prijepodne »
Pa zato jer pojam "paket" obično označava i da je mobitel unutra - a Ti si dobila samo broj (normalno, i karticu za isti...).
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #13 : Prosinac 22, 2010, 12:32:43 poslijepodne »
Pretpostavljam da dijele ono što i prodaju:

Start paket
Kupnjom start paketa postajete Simpa korisnik
U start paketu se nalazi:

    * SIM kartica,
    * korisnička kartica s PIN i PUK brojevima,
    * upute za upotrebu,
    * početnih 50 kn* na Simpa računu
    * 50 kn na Simpa računu (načine nadoplate pogledajte ovdje.)
http://www.t-mobile.hr/1/10-10-40-00-00.asp

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Simpa start paket "Zabadof"
« Odgovori #14 : Prosinac 22, 2010, 01:23:23 poslijepodne »
A onda je paket... kakvo zvučno ime za nekaj tak bezvrijednoga... nabroje sto stvari, a istodobno ti bez tih stvari i ne može prodati. Jer da vele istinu - zvučalo bi prebijedno i sirotinjski. Neke stvari se jednostavno podrazumijevaju, i obvezni su dio tog "paketa"... cijena tog "paketa" je onolika koliko vrijede svote koje "dobiješ" na računu. Sada se još samo informiraj pod kojim praktičnim uvjetima budeš dobila tih 50 kuna - jer znaju dati npr. jedan manji dio tog reklamiranog iznosa, a ostatak ti spuštaju na račun nakon što kupiš i nadoplatiš račun, onako - po desetak kuna mjesečno, u međuvremenu moraš nadoplaćivati iz svog džepa 50 ili 100 kuna mjesečno da bi dobila tih 10 kuna... i oni, jasno, nisu na nikakvom gubitku, a niti su što "poklonili"...

To što oni rade je kao da ideš kupovati auto, i u prospektu ti nabrajaju kako uz auto dobiješ i volan, mjenjač, sjedala (i to posebno nabroje prednja, a posebno zadnja), lim je obojan, a tu su i stakla... i kao poseban akcijski dodatak - ispod haube je i motor!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”