Domaće teme > Lokalna politika

Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu

(1/4) > >>

kruno:
Poštovani forumaši, neznam dali je istina ali sam danas saznao nešto prestrašno. Navodno je Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu i to bez javnog natječaja kako to nalaže zakon.
Tim činom se svrstao u red nepotista poput:
1. Vesna Fabijančić Križanić (zaposlila sina u gradsku firmu)
2. Stevinović Marija (zaposlila kćer u gradski vrtić)
itd itd itd

I sad veličanstveni ZVONKO KUNIĆ nije mogao odoliti da ne zaposli sina u gradsku firmu.
Gospodine gradonačelniče ako čitate ovo molimo Vas da se javno očitujete po ovom pitanju i kad je konačno reizbor pročelnika u gradskoj upravi da vidimo po kojem će to kriteriju Zvonko Kunić sačuvati posao, stručnost ili podobnost.

koko-vg:
Ovo pišeš tak senzacionalistički, kao da si otkrio toplu vodu ... a kad su se ta zapošljavanja dogodila ?

Mlačanin:
Pa zakaj jednostavno ne okreneš telefonski broj od Zvonka u gradskom poglavarstvu i pitaš ga sam osobno.
Evo ,ja kad ga vidim osbno ga budem baš pital jel to istina. a pital bun i njegovog sina gde dela,pa sekak napišem,kaj doznam.

kruno:
Jel netko vidio Kunića i pital ga dali je to istina da je sina zaposlil u gradsku fiurmu?

BobRock:
I?
Jel ima koja nova spoznaja?
Kaj je s tim uhlebljavanjem sina? Istina ili nije? Ajmo, dajte nešto više kad ste počeli davati informacije.
Mislim, pa to se nemre samo tak skriti. To bi trebali znati bar oni koji tam delaju gde i on, a pošto se na ovom forumu niko ne mora identificirati sa pravim imenom i prezimenom, svako ko nam nekaj napiše ostane anoniman.
Naravno da se ne smije preveć napisati, pa da se po tome kaj se objelodani more zaključiti ko je to otkril, ali ak ćemo za prav - to je naša građanska dužnost takve nepravilnosti, ak već ne prijaviti nadležnom tijelu, onda barem anonimno objelodaniti. Zato dajte!
Izrazil sam se jako oprezno: nepravilnost, jer je to u prvom redu tak. Ali to se može lako otkriti i kao pronevjera, korupcija, kršenje zakona, kriminal. A svaki koji pomogne da se kriminal i korupcija u našem Gradu bar malo suzbije, taj dela uslugu svojoj domovini. A time i za sebe, i za sve nas.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju