Domaće teme > Lokalna politika

Odg: KUKURIKU - stižu pevci

(1/7) > >>

koko-vg:
Muha ... daj ne kakaj ... Hrvatsku je napala Teritorijalna Obrana Bosne i Hercegovine ???  Jel čitaš što pišu tvoji kompanjoni ili ne znaš čitati ? Hajde, trk u središnjicu po uputstva što napisati dalje.

ulysses:

--- Citat: koko-vg - Studeni 02, 2011, 03:27:30 poslijepodne ---Muha ... daj ne kakaj ... Hrvatsku je napala Teritorijalna Obrana Bosne i Hercegovine ???  Jel čitaš što pišu tvoji kompanjoni ili ne znaš čitati ? Hajde, trk u središnjicu po uputstva što napisati dalje.

--- Kraj citata ---

Da, idiote. Hrvatsku je napala Teritorijalna obrana Bosne i Hercegovine kojom je zapovijedala JNA.

ulysses:

--- Citat: Jaguar - Studeni 01, 2011, 07:38:45 poslijepodne ---
Normalni, jel ti znaš koliko se Hrvata iz Hrvatske borilo u BiH? Pa otud i zatočeni, logično, kaj ne?

--- Kraj citata ---

Kaj je cijeli gorički HNS bio 1991. u Beogradu? Prvi zatočenici Manjače bili su hrvatski vojnici zarobljeni u Kostajnici u rujnu 1991. Sedam mjeseci prije nego što je započeo rat u BiH.

Bilaj:

--- Citat: koko-vg - Studeni 02, 2011, 03:27:30 poslijepodne ---Muha ... daj ne kakaj ... Hrvatsku je napala Teritorijalna Obrana Bosne i Hercegovine ??? 
--- Kraj citata ---

Ti namjerno ideš izvrtati povjesne činjenice.
Krenimo da npr dubrovnikom gdje je slika jasna.

Dubrovnik su napale među inim 472 brigada iz Trebinja podpomognuta sa pripadnicima TO Trebinje.
Trebinje je iz Bosne i Hercegovine!!!

Stvarno si grozan.
Sigurno nisi bio ni u Moriću ni u Borinu gdje je TO Trebinja imala logore za Hrvate.

Sledgehammer:

--- Citat: koko-vg - Studeni 02, 2011, 12:20:39 poslijepodne ---a kaj se praviš blesav ... ne želiš komentirati ulysses-ov post ? Ako smatraš da sam za promjene - jesam ... da sadašnji koje podržavaš siđu s vlasti ... naravno da sam i za zaborav, da zaboravim koliko mi je loše bilo posljednjih nekoliko godina. Vele da je ljudski praštati ...
--- Kraj citata ---

Kaj ti možeš srat, to valjda ni cijeli preusmjereni savski tok nebi mogel odnesti...

Ja ne navijam za HDZ, i za promjene sam - samo ne onakve koje to i nisuy (što znači biranje kukurikavaca).

A tvoj zaborav seže nešto malo više u prošlost od tih par godina - jer zaborav više desetljeća hrvatske istine i povijesti baš i nije "par godina"...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju