Domaće teme > Lokalna politika

HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"

(1/42) > >>

krok:
http://www.tvgorica.com/2011/hrvatski-socijaldemokrati/

Bilaj:
Pa ljudi moji izgleda da u gorici ne postoji čovijek koji zna kaj znaći stativ.
I na stranicama gorica.hr a i tu sve snimke rade bez korištenja stativa. Pa tko to snima. Stativ je nešto što je jako jako bitno i jako korisno.
Pa taj stativ košta samo 30tinjak kuna a pridonosi kvaliteti slike i to fest.

Stoga dajte vi koji ste u kontaktu sa ovim ljudima natuknite im da kada snimaju da stave kameru na stativ te onda snime. Ak nemaju stativ neka onda stave kameru na nekaj kaj je stabilno i čvrsto. ma...

krok:
barem se našto radi na TVGorica za razliku od Piculine i Beusove u koju su ulupani milijuni. To se dogodi kada si političari takvog tipa umišljaju da se razumiju u sve, od atomske fizike do vožnje aviona! Sramotra, i od kuda im obraz davati si pravo tako trošiti novac građana.

Stjepan:

--- Citat: krok - Siječanj 14, 2011, 02:23:52 poslijepodne ---barem se našto radi na TVGorica za razliku od Piculine i Beusove u koju su ulupani milijuni. To se dogodi kada si političari takvog tipa umišljaju da se razumiju u sve, od atomske fizike do vožnje aviona! Sramotra, i od kuda im obraz davati si pravo tako trošiti novac građana.

--- Kraj citata ---

Ja sam i prije pokretanja TVG pisao kako su trebali krenuti skromnije, oslanjajući se više na kreativnost i web, a ako bi se dokazali onda bi trebali krenuti u širenje. A što reći za TVTuropolje, konkurentsku televiziju sadašnjeg gradonačelnika? I ona je utihnula. Sve je to dokaz da su to bile samo političke igrarije, a ne ozbiljni projekti.

TVGorica također nije ništa više nego politički projekt. A HSD je dobio prostor jer se HDZ nada da će oduzeti glasove SDP, a da ih neće biti dovoljno da išta ozbiljno naprave s njima.

Mile car:
A što ako se ljevica okupi na jednom mjestu?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju