Autor Tema: Barba Luka, onaj bez riječnika: "Sanader nije odbjegli premijer"  (Posjeta: 1845 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Barba Luka, onaj bez riječnika: "Sanader nije odbjegli premijer"
« : Siječanj 17, 2011, 07:22:46 poslijepodne »
PREDSJEDNIK Sabora Luka Bebić danas je stao u obranu stranačkog kolege Vladimira Šeksa te tvrdi da se optužbe kako je Šeks kao šef kriznog štaba bio odgovoran za zločine u Slavoniji 1991. godine, plasiraju u javnost u dnevno-političke i druge svrhe.

"Što se tiče Vladimira Šeksa, jako je zanimljivo da se sada, u ovom vremenu pojavljuju neke pritužbe ili tužakanja koje su već 20 godina poznate javnosti, odjednom, zbog trenutnih političkih i drugih interesa, jer je očito da ovo treba promatrati u kontekstu da ništa nije slučajno i da se sve odvija na neki način usklađeno od onih koji žele potencirati neke stvari kada im to odgovara, a kada im ne odgovara o tome će šutjeti", kazao je Bebić u emisiji Hrvatskog radija "S Markova trga".

"Sanader nije odbjegli premijer"

Dodao je kako neće prihvatiti da "oni koji su izvršili agresiju na Hrvatsku ili njihovi eksponenti, koji su sudjelovali u zločinima diljem Hrvatske" budu mjera je li nešto zakonito ili je nezakonito. Smatra kako odluku o tome je li negdje bilo zločina treba donijeti pravna država. Smatra da nam ne trebaju " kojekakvi sa strane koji će iz svojih osobnih, političkih i drugih interesa svako malo u hrvatsku javnost nešto plasirati, da se mi zabavimo oko toga, a zaboravimo na neke druge stvari".

Bebić smatra da je rad Sabora prošle godine nije ostao u sjeni pravosudnih postupaka protiv zastupnika, među kojima su bivši ministar obrane Berislav Rončevića i bivši predsjednik HDZ-a Ivo Sanader. Smatra kako takve procese ne treba preuveličavati, jer se takvi procesi odvijaju i u drugim državama te ih se ne smije prokazivati kao redovnu pojavu, nego kao izuzetke. Kaže kako Sanader nije "odbjegli premijer", jer je bio na službenom putu (u Austriji).

Izbori će biti u redovnom roku

"Moramo se naučiti da se takve stvari događaju i naviknuti se da postoji pravna država u koju se svi zaklinjemo", kazao je Bebić. Najavio je da će Sabor ovogodišnje zasjedanje početi sljedećeg tjedna. Na dnevnom redu očekuje izmjene Izbornog zakona kako bi se otklonio prigovor Ustavnog suda da u izbornim jedinicama postoje veće disproporcije u broju birača. Najavio je da se to treba obaviti što prije, da bi izbori bili kvalitetno pripremljeni i provedeni. Kazao je kako će se izbori održati u redovnom roku.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/luka-bebic-sanader-nije-odbjegli-premijer-on-je-bio-na-sluzbenom-putu/533535.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Barba Luka, onaj bez riječnika: "Sanader nije odbjegli premijer"
« Odgovori #1 : Siječanj 17, 2011, 07:26:07 poslijepodne »
Neznam Koko u cem je problem? Di Luka Bebic to laze? Pa potpuno je u pravu da Sanader nije odbjegli premijer, jer ni nije bio premijer.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Barba Luka, onaj bez riječnika: "Sanader nije odbjegli premijer"
« Odgovori #2 : Siječanj 17, 2011, 07:53:26 poslijepodne »
... Tjeraš vodu na svoj mlin ... Naravno da nije više bio premijer, ali to se u ovom članku ni ne spominje, a o "službenom putu" će se tek razgovarati. Mnogi bi bili sretni da se Sanader ne vrati sa tog svog, kako kaže barba,  službenog puta. Mnoge stvari bi došle na vidjelo. "Kud Ivo tud i svi oni koji ga podržavaju"
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Barba Luka, onaj bez riječnika: "Sanader nije odbjegli premijer"
« Odgovori #3 : Siječanj 17, 2011, 09:37:23 poslijepodne »
A što je riječnik?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Barba Luka, onaj bez riječnika: "Sanader nije odbjegli premijer"
« Odgovori #4 : Siječanj 18, 2011, 10:50:10 prijepodne »
A što je riječnik?

He, he - čim sam vidio naslov teme na popisu nepročitanih - i ja sam htio pitati isto...  ;D ;D ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Barba Luka, onaj bez riječnika: "Sanader nije odbjegli premijer"
« Odgovori #5 : Siječanj 18, 2011, 07:23:28 poslijepodne »
Vas dvojca bi trebali znati da nije kulturno kolege forumaše prozivati zbog pismenosti. Mada ovako riječ ima sasvim novo značenje iz teksta se vidi da nema veze s rijekama. A opet se možda u sljedećem postu koko više potrudi pa ako cijeli tekst kopira možda barem naslov napiše ispravno.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Barba Luka, onaj bez riječnika: "Sanader nije odbjegli premijer"
« Odgovori #6 : Siječanj 18, 2011, 08:15:22 poslijepodne »
... fulal sam ...  događa se ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.